Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi 2021 Yılı Kampanyası

31.12.2020
Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi 2021 Yılı Kampanyası

Kredi notu sıfır olup, 2021 yılında bankadan kredi çekemeyenler için, bu içeriğimiz de, kredi notuna bakmayan bankalardan bahsedeceğiz. Sanal tefeciler, senetle kredi veren yerler, elden taksitle veya kredi kartıyla cep telefonu satan firma ve kuruluşlar yerine bu içeriğimiz de, kredi notu sıfır olan kişilerin nasıl başvuru yapabileceğini bulabilirsiniz. Özellikle kredi notu az riskli olanlara da bankalar tarafından kredi verildiği bilinmektedir.

Eğer kredi notunuz 800 veya 900 KKB skoru aralığında ise, 800 900 puana kredi veren bankalar isimli içeriğimizi incelemelisiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Lafı fazla evelemeden sizlere NKredi imkanından bahsetmek istiyorum. Günümüzde bireysel kredi için hangi bankaya başvurursanız başvurun, Maaş Bordrosu, Gelir Belgesi ile birlikte kredi notunuzun sorulduğunu göreceksiniz. Banka yetkilisi kredi notunuzu sormasa bile, kimliğinizi verdiğinizde ilk yapacağı işlem kredi sicil puanınızın sorgulanmasıdır. Sorgulama işlemi findeks üzerinden yapılmaktadır. Ancak kredi notu sorgulama işlemi ücretli olmaktadır.

6 TL karşılığında kredi notu sorgulayabileceğiniz gibi içeriğimizde yer alan Ücretsiz kredi notu sorgulaması yaparak da risk raporunuz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Anında 25 Bin Lira Kredi

Öncelikle aşağıda ki bağlantıya tıklayarak Aktifbank anında kredi sayfasına giriş yapınız.

https://www.aktifbank.com.tr/tr/bireysel/n-kolay-krediler/internetten-aninda-kredi

Görselde görülmekte olan HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayınız.

Açılan sayfadan aşağıda ki bölümleri doldurunuz;

İhtiyacınız olan tutarı girin; KREDİ TUTARINI YAZINIZ.

Kredi Vadesini Seçiniz; 3 AY İLE 36 AY ARASINDA BİR VADE SEÇİNİZ.

Bu bilgileri girdiğinizde otomatik olarak ihtiyaç duyduğunuz para miktarına göre hesaplama yapılacak ve seçtiğiniz vadeye göre aylık ödemeniz gereken taksit tutarı yansıtılacaktır. Örneğin 25 bin lira için 36 boyunca ödemeniz gereken tutar aylık  1024 TL.’dir.

Paranı Hemen Al butonunun altında bulunmakta olan Faiz Oranları ve Hesaplama Tablosu linkine tıkladığınız da, çekeceğiniz kredi için her ay ödeyeceğiniz tutarlar ve ödeme tablosu görüntülenecektir. Sicili bozuk olanların çekeceği 36 ay vadeli 25.000 TL. anında kredi için;

  • Çekilen para miktarı: 25.000 TL.
  • Kredi Tahsis ücreti 131,25 TL
  • Kesintiler sonucunda hesabınıza yatan para: 24.868,75 TL. (131,25 TL kesinti yapılmış.)
  • Aylık geri ödenecek taksit tutarı: 766,61.’dir.

Paramı hemen al butonuna tıklayarak açılan pencereden devam ediniz. Dikkat ederseniz, bu bölüme kadar hiçbir kişisel bilgimizi sisteme kaydetmediğimiz gibi, kredi notumuz ile ilgili bir sorgulama da yapılmadı. Yani kredi notunuz 0 olması ile 800, 900 puan olması arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

kredi notu 0 olanlara kredi

Kredi notu 0 olanlara kredi

Açılan sayfadan T.C kimlik Numaranız, Cep Telefonu Numaranız ve aktif olarak kullandığınız Elektronik posta adresinizi girerek işlemlere devam edin ve başvurunuzu tamamlayınız.

Sisteme tanımladığınız cep telefonu numaranıza ihtiyaç kredinizin başvuru sonucu ve kredinizin onaylandığına dair mesaj gelecektir.

Maaş Bordrosuz ve Gelir Belgesiz Anında Kredi İmkanı

Kredi notu düşük olanlar haricinde maaş bordrosu olmayanlar, şuan internet üzerinden veya mobil uygulamalardan anında kredi veren bankalara başvuru yapabilir. Örnek vermek gerekirse, Akbank direk mobil uygulaması ile banka şubesine uğramadan, maaş bordronuz veya gelir belgeniz olmadan 5 dakika içinde kredi başvurusu yapabilir ve maaş bordrosuz hemen paranızı çekebilirsiniz. Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencilerinin çokça tercih ettiği yöntemlerden bir tanesidir. Gelir belgesi sunamadıklarından dolayı internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Gelir belgesiz kredi veren 5 banka şubesini ve şartlarını öğrenerek bu bankalardan kredi çekebilirsiniz.

Maaş bordrosuz gelir belgesiz kredi

Eğer kredi notunuz 0 değilse ve KKB puanlaması ile herhangi bir probleminiz yok ise, gelir belgeniz olmadan Akbank Direkt Kredi sisteminden 40 bin lira tutarında anında kredi kullanabilirsiniz.

Bu krediden faydalanmanın 2 farklı yöntemi var. Her ikisinde de, Akbank şubesinde aktif bir vadesiz mevduat hesabınızın olması gerekiyor. Eğer Akbank’ta hesabınız yok ise, herhangi bir Akbank şubesine başvuru yaparak hemen hesap açtırabilirsiniz.

https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Subeye-Gitmeden-Kredi.aspx sayfasına giriş yapın!

Açılan sayfada hesaplama işlemini göreceksiniz.

Tutar hanesine; Çekmek istediğiniz kredi miktarını giriniz. (En fazla 40.000 TL. seçmenizi öneririm.)

Vade bölümünde ki yuvarlağı sağa doğru çekerek seçmek istediğiniz vadeyi aktif edin. 3 ay ile 36 ay arasındadır.

Bu vade ve kredi tutarına göre, maaş bodrosuz olarak çektiğiniz ihtiyaç kredisi için aylık yapacağınız ödeme miktarı sağ tarafta görüntülenecektir.

Örneğin 2020 yılında Akbank’ tan kredi çekmek istediğinizde size sunulacak olan faiz oranı % 1,69 olacaktır. 40 bin TL kredi çektiğinizde ise bu faiz oranı ve 36 ay vade ile aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.634,55 TL olacaktır.

İkinci yöntem olarak Android veya İOS işletim sistemi yüklü olan cep telefonlarınızdan bu sistemden kredi almak için başvuru yapabilirsiniz.

  • Samsung, Htc, Sony gibi cep telefonları için bu linkten
  • Iphone ve Ios yüklü mobil cihazlarınız için bu bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.
kredi-notu-düşük-olanlara-kredi

Kredi notu düşük olanlar da kredi alabilmektedir.

Bu uygulamaları cep telefonunuza indirdiğinizde yapmanız gereken aktif durumda ki Akbank hesabınız için bir şifre oluşturup bu şifre ile giriş yapmaktır. Giriş işleminizi gerçekleştirdiğinizde,

BAŞVURU VE NAKİT İHTİYAÇLARIM > AKBANK DİREKT KREDİ

bölümüne giriş yaparak kredi tutarı, taksit sayısı seçerek aynı ekrandan,

Aylık taksit tutarı, Toplam Geri Ödeme Miktarı ve Yıllık Hayat Sigortası Prim tutarını görüntüleyebilirsiniz.

Ev hanımları, aylık sabit geliri olmasına rağmen belgelendiremeyenler, esnaf ve sanatkarlar, kredi notu yeterli olmasına rağmen bankalardan kredi çekemeyenler için en kolay kredi alma yöntemi budur.

Kredi puanı 0 olanlar için ise, yukarıda anlatılan yöntem, tefecilere başvurmak yerine en basit tekniktir. Bu tekniği kullanarak kredi notu düşük olanlar internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir.

YORUMLAR

Önemli mi?*

  1. murat dedi ki:

    Acıl 15000 tl istiyorum