Ticari Araç Kampanyaları 2020 de Fiyatlar Düştü!

05.01.2020
Ticari Araç Kampanyaları 2020 de Fiyatlar Düştü!


Sıfır km Ticari Araç Kredisi Kampanyaları yılında da cazip fırsatlar sunuluyor. Sıfır km ticari araç almak isteyenler için 2020 yılına özel fiyatlar ile kampanya düzenleyen otomobil firmalarının kampanyalarından yararlanarak sizde yeni yılı yeni arabanızla karşılayın.

Ford Tüm Ticari Araç Alımlarında %0 Faizli Araç Kampanyası

Ford Ticari araç kampanyasını % 0 faiz oranları ile müşterilerine sunuyor. Mart ayına özel olarak düzenlenen kampanya ile Tüm ticari araçlarda Transit minübüs hariç 3 yıl sınırsız km garanti fırsatı ve %0’dan başlayan faiz oranları ile Ford’da.

Herşey Dahil finans paketi ile tüm ticari araçlara 24.000 TL, 20 ay ve %0 faiz, bu paketten faydalanılmaması durumunda ise 20.000 TL, 20 ay ve %0 faiz avantajıyla sahip olun.

Ford ticari araç

Ticari Araç Kredisi Kampanyaları

Tüm Ford Ticari araç modelleri olan Tourneo Courier, Tourneo Connect, Transit Courier, Transit Connect, Transit, Transit Custom, Tourneo Custom Yeni Ranger ticari araç kampanyaları ve kampanyalı fiyatları aşağıdaki gibidir.Ford Transit minübüs almak isteyenler ise % 0 faiz oranları ile düzenlenen kampanya fiyatı 50.000 TL üzerinden 12 ay vadeler ile yararlanabilirler. Bu kampanyalar tüzel kişilerin ticari alımlarında geçerli %0 faiz oranlı kredi kampanyalarıdır.

Fordfinans kredilerinde geçerli olan % 0 faiz oranları ile verilen kredinin aylık taksit oranları ise aşağıdaki gibidir.

  1. 20 bin lira tutarında 20 ay vadeli % 0 faiz oranları ile düzenlenen kampanyada aylık taksit oranı 1.000 TL’ dir.
  2. 24 bin lira tutarında 20 ay vadeli %0 faiz oranlı olarak verilen kredinin aylık taksit tutarı ise 1.200 TL’ ye denk gelmektedir.
  3. 50 bin lira tutarında 12 ay vadeli %0 faiz oranlarıyla verilen kredinin aylık taksit tutarı 4.167 TL’dir.
  4. 55 bin lira tutarında 12 ay vadeli %0 faiz oranları ile verilen kredinin aylık taksit tutarı 4.583 TL’dir. Tüm %0 faiz oranlı krediler  630 TL dosya masraflı olarak verilmektedir.

Ford ticari araç güncel kampanyaları ile ilgili bilgi alabilir ve ticari araç alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Volkswagen Finans’tan % 1,99 Faiz Oranları İle Araç Kredileri

Polo, Golg gibi binek araçlar için Volkswagen tarafından yüzde 1,99 faiz oranı ile kredi imkanı sağlamaktadır. ÖTV indirimlerine ek olarak yapılan bu faiz indirimleri ile araç alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Volkswagen kredi başvurular iki farklı süreç olarak işletiliyor. Ticari araç  almayı düşünenler için Volkswagen ticari araç kredi başvurularında iki alternatif sunuluyor. 1. Online Kredi Başvurusu 2. aracınızı alacağınız yetkili satıcıdaki vdf yetkilisi ile görüşmektir. Her iki başvuru süreci seçiminizde de vdf’nin hızlı, kolay ve güvenli hizmetlerinin keyfini sürmek için hemen bir Volkswagen yetkili satıcısına giderek cazip oranlardaki faiz oranlarından yararlanarak şirketinize ticari aracınızı alın.  444 5 833 müşteri yetkililerinden 60 ay vadeli kredi içinde bilgi alabilirsiniz.

Renault Araç Kampanyası

Renault markasından alacağınız binek araçlarda 60 bin TL’ ye varan indirimler yapılmaktadır. Yüzde 0 ya da yüzde 0,99 faiz oranları ile araçlarınızı yetkili satış noktalarından alabilirsiniz.İndirim yapılacak olan modeller Talisman, Captur, Clio, Megane, Kadjar, Kangoo modelleridir.

Megane HB, Megane Sedan, Clio HB, Clio Sport Tourer, Kadjar ve Captur modellerinde kullandırılacak olan kredi tutarı 40 bin TL’ dir. Vade ise 12 ay olmaktadır. 20 aya varan vadeyi tercih etmeniz durumunda ise kullanacağınız kredi üst limiti 50 bin TL olurken faiz oranı da 0,99 olacaktır. Binek modelleri tercih eden ve 200 bin TL’ ye kadar kredi kullanmak isteyenlere ise 2,19 faiz oranı ile kredi sunulacak ve 48 ay vade olacaktır.

Renault Araç Kampanyası

Renault Araç Kampanyası

Güncel kampanyalar için tıklayınız.

Peugeot Ticari Araç Kredi Kampanyaları

Araçlar için yapılan ÖTV indirimlerine ek olarak Peugeot tarafından 0 faizli olarak kredi kampanyası sunulmaktadır. Verilecek olan kredi üst limitleri araç modellerine göre değişmektedir. Vade genel olarak 12 ay olmaktadır. Yetkili araç satış noktalarından PSA finans kredileri için TEB Finansman A.Ş. tarafından kredi sağlanmaktadır. 30 bin TL krediyi 12 ay vadeli olarak kullanmanız durumunda aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı  2,500 TL olacaktır. Kampanyalı araçlar  hakkında bilgi alabilir ve yüzde 0 faiz imkanı ile finansman sağlayabilirsiniz.

Fiat Ticari Araç Kampanyası Fırsatı

Birbirinden cazip avantajlarla Fıat Doblo, Fıat Fiorino,  Fıat Fullback, Fıat Ducato veya Fıat Pratico model tüm FIAT ticari araçlar, 24.000 TL’ye 20 ay vadeli %0 faizli kredi imkanı sizleri bekliyor. Mart ayına özel sunulan cazip kredi kampanyasından yararlanmak istemeyenler ise 2016 model yılı Fullback ve Ducato modellerinde 4.000 TL, Fiorino, Doblo ve Pratico modellerinde 2.000 TL takas indirimi ile araç sahibi olabilirler.

Araçlar ile ilgili detaylı bilgiyi otomotiv firmalarının internet sayfalarından alabilirsiniz. Verilecek olan krediler ile ilgili yetkili satış noktalarında da detaylı bilgi alabilirsiniz.YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.