Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan Yerler 2021

30.12.2020


Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan Yerler 2021

Hiç peşinatsız senetle telefonu almak istiyorum diyenler için içeriğimizde peşinatsız senetle cep telefonu nereden alınır? Hiç peşinat ödemeden Teknosa, Bimeks, Beko, Mutlu evim, Wowwo senetle telefon alma şartları nelerdir? Peşinat ödemeden sahibinden senetle telefon almanın yöntemleri nelerdir? tüm merak edilenler yazımızda.

Hiç Peşinat Ödemeden Elden Senetle Cep Telefonu Mağazalar

Sahibinden, Teknosa, Media markt, Bimeks, Arçelik, Evkur gibi yerlerden cep telefonu alabilir ve daha sonra taksit taksit ödeyebilirsiniz. Bu yöntem ile cep telefonu satan pek çok firma bulunmaktadır. Ayrıca online olarak elden taksitle cep telefonu satan yerler de bulunmaktadır. Günümüzde, paraya ihtiyacı olan vatandaşın acil para ihtiyacını gidermesi amacıyla başvurduğu bir yöntemdir. Senetle alınan cep telefonları, normal şartlarda satılan fiyatlarından çok daha yüksek ve senet ile satış neticesinde pazarlık ve indirim imkanı bulunmamaktadır. Vatandaş bu telefonları pahalı bir fiyata peşinatsız satın alarak, aynı gün içerisinde ikinci el fiyatına satmaktadır.

senetle cep telefonu satan firmalar

Peşinatsız elden taksitle cep telefonu satan firmalar

Elden Taksitle Senet Karşılığı Cep Telefonu Alıp Satmak (Telefon Bozdurma)

Büyük firmalar pahalı ve popüler cep telefonlarını, piyasa da ki satış fiyatlarının %30 üzerinde peşinatsız olarak satarlar. Örnek vermek gerekirse, şuan popüler olan bir iPhone 11 marka cep telefonu piyasada yaklaşık 7.000 TL. iken peşinatsız olarak 8.000 – 9.000 TL aralığında fiyata satın alabilirsiniz. Arada ki 1.000 TL fiyat farkı, vatandaşın peşin para ödememesi, kredi kartı olmaması ve borcu ödeyip ödemeyeceğinin kestirilememesinden kaynaklıdır. Çünkü senet karşılığı satış yapan firmalar bu şahısların bir kısmının borcunu ödemeyeceği bilmektedir. Firmaların borçların toplanması ve icra aşaması içinde sabit çalıştıkları yasal temsilcileri bulunmakta olup, senet vadesini bir ay geçiren borçlular hakkında icra takibi başlatmaktadırlar.

Cep telefonu alıp bozdurmak istemezseniz, İstanbul, İzmir ve Ankara illerimizde borç para veren firmaları inceleyebilirsiniz.  İzmir’ de cep telefonu satan mağazalar İzmir ilimizde çok sayıda bulunmaktadır.Kefilsiz elden senetle cep telefonu satan yerler link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Faturalı Hatta Cep Telefonu Satan Operatörler

Türkiye genelinde birçok ilimizde  taksit taksit kredi kartsız cep telefonu satan mağaza ve iş yerlerine ulaşmak mümkündür. Bu mağazalar haricinde cep telefonu mobil şebekeleri olan, Türk Telekom (eski Avea), Vodafone ve Turkcell gibi firmalarda, genelde faturalı müşterilerine peşinatsız, kredi kartsız, aylık fatura ödemelerine ilave edilmek kaydıyla cep telefonu satışı yapmaktadırlar. Ayrıca bunun için herhangi bir senet imzalamanız da gerekmiyor.

Faturalı hatta kredi veren bu operatörlerden cep telefonu alma şartlarını sağlayanlar bu firmalara başvuru yaptıklarında satış esnasında müşterinin kaç yıldır faturalı hat kullandıklarını olduğunu ve borçlarını düzenli olarak ödeyip ödemediğini kontrol ederler. Maddeler halinde sıralamak gerekirse;

 1. Faturaya ekletmek istediğiniz telefonun, aylık ödemenize maliyeti,
 2. Daha önce temerrütte düşen fatura borcunuz olup olmadığı,
 3. Findeks sisteminden yapılacak kredi notu sorgulaması,

Bu üç işlem sonucunda vatandaşın taksitle aldığı cep telefonunu ödeyebileceğini kanaat getirilirse, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, TTNET satış mağazalarından kredi kartsız, peşinatsız cep telefonu alınabilir.

Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar

Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar

Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar ve Adresleri

Aşağıda cep telefonu satan firmaların adresleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

1- Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı

Firma adresi; Necip Fazıl Mahallesi, Alemdağ Caddesi No:573 Çetinkaya Alışveriş Mağazası İçi Dudullu Ümraniye İSTANBUL Telefon Numarası: (0216) 622 74 74

Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul’da Elden taksitle cep telefonu satan yerler ile anlaşarak telefon alabilirsiniz.

Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı Yapılan İllerimiz;

AfyonBilecik
ÇankırıEskişehir
AnkaraNiğde
BalıkesirIsparta
BursaKaraman
BurdurSakarya
ÇanakkaleKırıkkale
ÇorumSinop
DenizliYalova
EdirneTekirdağ
KastamonuDüzce
NevşehirUşak
AksarayKarabük
Kırklareli

yukarıdaki illerine satış yapılır. Mutlu evim mağazasından taksitle telefon almak için hakkınızda açılmış herhangi bir icra ve takip davası olmaması, KKB kredi notunun çok düşük olmaması ve düzenli olarak SSK lı çalışma şartlarını yerine getirmek gereklidir.

Firmadan alabileceğiniz cep telefonu çeşitlerini mutlu evim kredi kartsız elden taksitle telefon bölümünden inceleyebilirsiniz.

2-Beko Senetle Telefon Alma

Bayraktar Mağazası Elden Taksitli senetle cep telefonu satışı yapan firmalar arasındadır. Bayraktar firması peşinatsız satış yaptığı gibi, ücretsiz kargo, ücretsiz iade ve değişim, hızlı gönderim gibi seçeneklerde sunuyor. Firmanın mağazasında iPhone (Apple) Samsung, Evo, Asus, Lg, Sony, Htc, Venüs, General Mobile markalara ait cep telefonları peşinatsız, kredi kartsız 24 ay taksitle satılmaktadır. Kredi kartsız kefilsiz taksitli cep telefonu markalarını buradan görebilirsiniz.

Senetle telefon sayfası üzerinden buradan bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Mağaza Adresi: Çamlık Cd No:39,  Siyavuş Paşa Mah. Çamlık Cad. No 39 Bahçelievler / İstanbul
 • Telefon Numarası: (0212) 553 79 98- (0212) 677 70 51

İletişim için firmanın facebook sayfasına kredi kartsız cep telefonu ulaşabilirsiniz.

3 – Çetinler A.Ş. Senetle Kredi Kartsız Cep Telefonu Satışı

İstanbul’da hizmet veren Çetinler isimli firma dan kredi kartsız cep telefonu satın almak isteyen kişilerden peşinatsız tüm mobil cihazları taksit taksit ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca firma, sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin 4 bir köşesine kargo ile cep telefonunu ulaştırıyor.

Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd. No:76, 34764 Ümraniye/İstanbul (0216) 481 12 12 no’lu numaradan ve buradan tüm firmalara ulaşabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Alma Şartları Nelerdir?

Bu yöntemle cep telefonuna sahip olmak isteyen kişilerin cep telefonu almaları için bazı seçenekler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Cep telefonu satılan mağazaya giderek elden taksit seçeneği talebinde bulunmak
 • İnternet üzerinden telefon satışı yapan yerleri başvurmak ( Evkur, Mutluevim gibi)
 • GSM operatörleri üzerinden hat almak için mağazaya başvuruda bulunmak gerekir.

Bu seçeneklerden birini tercih eden kişiler her türlü senetleri imzalamak durumunda kalmaktadır. Senet üzerinden cep telefonu almak isteyen kişilerde aranan şartlar aşağıda sıralanmıştır.

 • 18 yaş ve üzeri olunması,
 • Kredi puanının yüksek olması(800-900 Bandında),
 • Kimlik bilgilerinin açıkça belirtilmesi,
 • İkametgahının sabit olması,
 • Başvurulan mağazanın ilinde ikamet edilmesi,
 • Gelir belgesine sahip olunması,
 • Daha önceki alışverişlerde ödemelerinin tamamlanmış olması gibi bazı şartların sağlanıyor olması gerekir.

Elden Taksit İmkanıyla Telefon Satan Firmalar

Turkcell ve Türk Telekom gibi mağazalardan telefon satışı haricinde Evkur, Arçelik, Beko, Bosch, Vestel ve Profilo gibi mağazalar ile birlikte bazı iletişim merkezleri de elden taksitle cep telefonu satışı yapan firmalar arasında yer almaktadır. Ülke genelinde her ilde yetkili bayi ve özel bayileri bulunan Arçelik ve Vestel gibi büyük firmalardan ikamet ettiğiniz şehirde bulunmakta olan, Evkur, Arçelik veya popüler beyaz eşya mağazalarından herhangi birini ziyaret ederek, peşinatsız, elden taksit imkanları ile cep telefonu satın alabilirsiniz.

Arçelik Senetle Telefon Veriyor mu?

Cep telefonu almak isteyen ama çeşitli nedenlerden dolayı yalnızca elden taksitli telefon alacak kişilerin başvuracakları adreslerin başında Arçelik mağazaları gelmektedir. Arçelik mağazalarından cep telefonu satın alacak olan kişinin elden taksitli alışverişi için güvenilirlilik adına kefil getirmesi istenmektedir. Bol taksitli bir alışveriş için kefil getirilmesi şartı mağazalar tarafından belirtilmektedir. Arçelik cep telefonu almayı düşünenler buradan istedikleri marka akıllı telefonların fiyat listelerini görüntüleye bilirler.

Teknosa Senetle ING ve YKB Üzerinden Cep Telefonu Alma Şartları

Teknosa mağazasında da elden taksitle cep telefonu alabilirsiniz. Teknosa mağazalarında satıştaki tüm markaların fiyat listesini buradan görüntüleyerek istediğiniz fiyatta ve modelde ki cep telefonunu bu yöntem ile alabilirsiniz. Teknosa ING ve YKB alışveriş kredileri ile peşin fiyatına taksit imkanları ile mağazalardan sunulan çeşitli marka ve modellerde cep telefonlarını incelemek için tıklayınız.

Evkur’dan Elden 6 Ay Taksitli Telefon

Her ilde mağazası Evkur’un elden taksit imkanı ile bir çok ürünü satışa sunulmaktadır. Senet karşılığında ve elden ödemeli olarak gerçekleşen alışverişlerin başına gelen evkur vatandaşlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. E- ticaretin yayılmasıyla birlikte yalnızca mağazalarda değil online sistem üzerinden de alışveriş gerçekleştirilmektedir. İnternet sitesi üzerinden alışveriş için öncelikle kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Peşinatsız Cep Telefonu Satan Yerler 2021

Satın alınacak olan cep telefonu online sepet içerisinde yer aldıktan sonra onay verilmesi halinde satın alma süreci başlamaktadır. Belirli bir süre sonrasında sisteme giriş yapılan T.C kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Evkur tc ile ürün sorgulama yaparak aldığınız telefon için Evkur taksit ödeme fırsatlarından yararlanarak Evkur iletişim adreslerinden hangi mağazadan telefon almak istiyorsanız o mağazanın telefon numarası ile iletişime geçtikten sonra Evkur teslimat şartlarını öğrenerek cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Kredi notu sorgulamasında herhangi bir sorun bulunmuyor ise 4 iş günü içerisinde satın alınmış olan ürün kişiye teslim edilir.

Evkur’dan cep telefonu satın almak için tıklayınız.

Taksitli 2.el Telefon Nereden Alınır?

gittigidiyor üzerinden Bimeks telefon fiyatları 2021 buradan görüntüleyebilirsiniz.

Sahibinden senetle telefon fiyatlarını buradan görerek  elden taksitli ve 2. el telefon modellerinden istediğiniz model ve marka telefonu doğrudan satıcı ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz.

Wowwo taksitle cep telefonu almak için tıklayınız.

Ankara Elden Senetle cep telefonu satan yerler ve İzmir senetle cep telefonu satan mağazaların adresleri incelemek için tıklayınız.
YORUMLAR

Önemli mi?*

 1. sedat dedi ki:

  Ben almak istiyorum

  (5/5)
 2. musa dedi ki:

  belediyede memurum paraya ihtiyacım var yardımcı olabilen var mı

 3. poyraz dedi ki:

  krediye ihtiyacınız var ise msj atmanız yeterli on odeme dahi almıyoruz yerimiz ıstanbul ofimiz sulgazide dir yalan dolanla işimiz yok bizim neyse doğrusu odur msj atın donus yapalım sıgotalı sıgortasız emeklı farketmez yardımcı olmaya calsıyoruz whatsaptan mesaj atın yardımcı olalım

  1. Barış dedi ki:

   ihtiyacım var

  2. Selçuk seren dedi ki:

   Acil 5000 lazım çekemiyorum kredi

  3. musa dedi ki:

   bende istiyotum

  4. Fatihh dedi ki:

   Nasil nerden ulasabilirim size

 4. HAKAN dedi ki:

  5.000 TL lazım bana yardımcı olabilecek kimse yok mu

 5. Seda dedi ki:

  Merhaba nakit ihtiyaci olan mesaj atsın hemen yardimci olalim seda7

  1. ENGİN dedi ki:

   Paraya ihtiyacım var

  2. murat dedi ki:

   benı ararsanız ıtıyacım var nakıte 552 ısmım murat

  3. Mustafa dedi ki:

   Merhaba seda hanım benim vakifbankta kredim var yapılandırma ve icra takibim var elden borçlarım var toplamda 40000 bin liralık bir krediye ihtiyacım var tüm borçlarımi tek bir cati altında toplayıp ödemek istiyorum borçlarım ayrı ayrı olduğu için ödeme yapmakta zorlaniyorum bu konuyla alakalı yardımcı olabilirseniz sevinirim 0531 tel numaram

  4. Mustafa dedi ki:

   Nakit ihtiyacım var 3000 bin tl 4 taksitle ödemek şartıyla

  5. Hakan dedi ki:

   Nakit ihtiyacım var.

  6. Emre dedi ki:

   Merhaba acil 7 bin nakit ihtiyacım var aylık 1bin olarak ödeme yapabilirim .

  7. Hasan dedi ki:

   Memurum acil dönüş yaparmısınız 0543

  8. Ramazan dedi ki:

   Seda hanım benim 10000 TL ye ihtiyacım var

 6. Onur dedi ki:

  3 bin tl lik cüzzi bir kredi ihtiyacım var. Ödemeler vs düzenli. Detaylar icin görüşelim. yasin

 7. Emre dedi ki:

  Ferhat bey bna ulaşın lütfen

 8. Cabbar dedi ki:

  Senet ile kredi almak mümkün mü buradan benimde 7000 ila 10000 arası ihtiyaçim var

 9. Deli oğlan dedi ki:

  Ben sarı çizmeli memmed ağa bağa para bulun adres İstanbul avrupa

 10. Ahmet dedi ki:

  10 bin tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler emekliyim İstanbul

  1. Umut dedi ki:

   Aylık 5000 tl gelirim var ancak borçlar dağınık olduğundan sıkıntı oluyor acil 15000 tl lazım verebilecek olan varsa faiz konuşmak için arasın

 11. Naz dedi ki:

  Merhaba çok acil 10.000tl ihtiyacım var. Ön ödemesiz senet imzalayabilirim ödemem çok acil ve çözüm bulamadım . Aylık ödemelerde sorun olmaz rica ediyorum dönüş yapın. 0530 0

 12. berkan dedi ki:

  borcum falan yok hatt ımın üstüne tel çıkmıyor. sizce burdan iphone 7 plus alabilirmiyim telefonum çalıdığı için alma gereyi duyuyorum.

  1. Özkan dedi ki:

   Acil 6000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 13. Kadir dedi ki:

  Merhaba, telefon almam lazim senetle telefon veya 4500 lira nakit saglayabilecek olan varmi? Cok acil

 14. hamit üçüncü dedi ki:

  20000 tl ihtiyaç var.emekliyim.ssklı çalışıyorum 4320 tl toplam gelir,

 15. Gülperi dedi ki:

  5000 milyar borcum var ayda 500 ödeyebilirim çok acil nakite ihtiyacım var yarina

  1. Ahmet dedi ki:

   Merhaba detaylı bilgi için bana ulaşın eğer kredi istiyorsanız.h

   1. Mehmet dedi ki:

    10 bin e ihtiyqç var cep no. 05 uzmqn çavuş

 16. Murat dedi ki:

  Izmir de senetle nakit saqlayan kimse yok mu

 17. berna dedi ki:

  merhaba;bana çok acil senetle 10000 lazım geri ödemelerde aksama olmaz faiz sorun değil gecikme yaşadım iki aydır onları düzeltmek için ve nakite ihtiyacım olduğu için çok acil dönüş rica ediyorum özel sektörde maaşlı çalışıyorum düzenli ödenir problem olmaz, çok acil ön ödeme yapamam çnkü çok dolandırıldım bu şekilde ön ödemesiz se yardım rica ediyorum

  1. Bülent dedi ki:

   Berna hanım bi sonuç aldınız mı acaba bankada yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 18. abdullah dedi ki:

  acil elden taksitle 7500 liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.banka borçlarını kapatıp borçları tek düze indirmek istiyorum.

 19. Nezaket dedi ki:

  Senetle 5 bin tl ihtiyacım ödemde sıkıntı olmaz sağlık nedeniyle yardımcı olursanız sevinirlim

 20. Mehmet resul mercimek dedi ki:

  Kardesim banada olurmusun

 21. Furkan dedi ki:

  Banada acil senetle telefon acil para lazım

 22. Songül uzun dedi ki:

  Senetli cep telefonu istiyom. Cvp

  1. ilker dedi ki:

   ben vereyım sıze

   1. Fth dedi ki:

    Faiz ne kadar yapıyosun

   2. Muharem alkevli dedi ki:

    Kardes ben taksitle cep almak istiyorum

   3. samsun dedi ki:

    acil dönebilir misin

   4. Ummuhan dedi ki:

    Benim de acil nakite ihtiyacım tap

   5. Muhammet dedi ki:

    Banada telefon lazim

 23. TUFAN dedi ki:

  SADECE HERKESE YARDIMCI OLUNUR ISTANBUL ICI

  1. cihan dedi ki:

   merhaba İstanbul bakırkoy gel dersen hemen gelırım

  2. Kubra dedi ki:

   Iletişim?

  3. Murat dedi ki:

   Kolay gelsin 4000 tl ihtiyaç var numaram istambul avrupa yakasi

 24. Ahmet dedi ki:

  Merhaba 10 bin TL ihtiyacım var ayda 800 ila 1000 TL arası sorunsuz ödeme yapabilirim

 25. Şükrü dedi ki:

  Nilüfer hanim beni arayabilirsiniz

  1. Mehmet can dedi ki:

   Eskişehirliyim.5000 liraya ihtiyacım var acil.2 acil4 aylığına lazım.

 26. Hasan dedi ki:

  Merhaba 7500 tl krediye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeme ile alabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 27. AKIN KINAY dedi ki:

  Acilen 30 bin tl paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim birkac yere borcum var onları kapatıp tek bir yere borçlu kalmak istiyorum aylık 1000 lira öderim haber bekliyorum

  1. emine dedi ki:

   Bugun icin acil 20000 tl ye ihtiyacm var. On odemesiz yardm edebilecek kisiler cevap verebilir mi acaba

 28. Kasım Bayram dedi ki:

  5000 tl lazım

 29. Ömer yasin erol dedi ki:

  Slm ben ısparta’dan arıyorum senetle cep telefonu almak istiyorum

 30. Mehmet dedi ki:

  Öğrenciyim durumum kötü burs vermek isteyen büyüklerim var mı ?

 31. Murat bey dedi ki:

  Senetle cep telefonu almak istiyorum İstanbul Avrupa yakasında

 32. İlker acar dedi ki:

  Merhaba açıl 10.000 tl ıhtıyacım var aylık 500 ödeme yapabolırım atayanın

 33. nilufer dedi ki:

  Acil yarina kadar 4000tl ihtiyacim var.ayda 300tl odeyebilirim

 34. IKS AVM dedi ki:

  SENETLE CEP TELEFONU VE EVINIZ ICIN HERSEYI ALMAK ISTIYORSANIZ
  IKS ALISVERIS MERKEZLERINE GELIN
  GULTEPE-SULTANBEYLI-GEBZE

  1. EYÜP dedi ki:

   10 bin liralık alışveriş yapmamız gerekli emekliyim

  2. Berk dedi ki:

   Kredi kullanım puanı göz önünde bulunduruluyor mu?

  3. Davut dedi ki:

   Ben 23 yaşındayım sultanbeylide oturuyorum ama ailemden habersiz telefon alıcam sizin için bir sıkıntı olmaz dimi ıks avm

  4. Ayşe Yavaş dedi ki:

   Taksitle galaksi j 7 preme almak ıstiyorum

   1. ahmet dedi ki:

    selamlar kımseye borç yada senetle para verebılecek durumum yok fakat cok degıl 1 bın tl sermaye bulun bana pazarım var iş yapacagım cok hızlı sekılde hemde…tum baglantılar herşeyı cozumlemişim sadece nakit problemı var cok cuzi bir miktar lazım bin tl kadar bunu temin edene bu konuda bana yardımcı olanı kar ortagı yapacagım böylece borcunuzu harcınızı bir şekilde ödiyeceksiniz..örnek bugün bin tl ve ya üstü bana verdiginiz taktirde size geri dönüşü beş gün icinde yapacagım gerçekten ciddi dürüst insan bana ulaşsın lütfen

  5. Erdoğan üğüdücü dedi ki:

   Senetle iphone 7 almak istiyorum

  6. Uğur dedi ki:

   Senetle cep telefonu almak mümkündür sizin mağazanın?

 35. Beytullah dedi ki:

  Acil 10000 tl ihtiyacım var. Ödemelerde sıkıntı olmaz

 36. Emre dedi ki:

  7500 TL ihtiyacım var acil yardımcı olabilir misiniz puanım düşük olduğu için banka kredi vermiyor şartlariniza göre faiziyle öderim

 37. Kemalettin sivaz dedi ki:

  13000 TL lazim

 38. Doğan dedi ki:

  Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var martta faiziyle beraber komple kapatirim cok acil

 39. polat dedi ki:

  senetle elden para mail yazın çözelim

  1. Doğan YILDIRIM dedi ki:

   15 kasım 2017 de ödemek kaydıyla 1000 (bin) tl ye ihtiyacım var

  2. ALAATTİN dedi ki:

   Taksıt ımkanıyla yardmcı olurmusunuz

  3. Burhan dedi ki:

   senetle para ihtiyacım var. Ön ödemesiz sadece imza ile para verenler yazsınlar

  4. hakan sahın dedi ki:

   selam abı bana yardım edebılırmısın ıhtıyacım var

  5. Emre dedi ki:

   Acil nakit lazım 5 bin

  6. Eray dedi ki:

   5 bin lazım şartlar nedir acaba

  7. Ali Uğur dedi ki:

   Bana 10000 tl ihtiyacım var faiziyle öderim

  8. nilufer dedi ki:

   Acil4
   4000 tl lazim ayda 300 tl odeye bilirim yardimci olurmusunuz yarin odemen var,

  9. Ramazan dedi ki:

   Merhaba polat bey bana 5000 lazım şartlarınız nedir aydında oturuyorum

  10. Murat dedi ki:

   Ulaşabilirmisiniz

  11. Muhammet dedi ki:

   Ben de senetle kredi almak istiyorum

  12. Kadir dedi ki:

   2000 liraya ihtiyacım var iki taksitle ödemek istiyorum.yardımcı olabilirmisiniz

  13. Ozan kılıç dedi ki:

   6 tl ihtiyacim var aylik odemesi 750 750 olabilir iyi gunler dilerim

  14. MUHARREM GÜREL dedi ki:

   merhaba polat bey afyonkarahisar bolvadinde otoruyorum acil 20.000 bin tl para lazım şartlarınız nedir

  15. yasar dedi ki:

   Senetle para almak istiyorum

  16. emre dedi ki:

   nasıl olcak o beyfendı ulsarsıın

  17. akin dedi ki:

   Çok acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmsn

  18. Erdoğan üğüdücü dedi ki:

   10000tl senetle kredi almak istiyorum. Acil teşekürler.

  19. Mustafa dedi ki:

   mustafa bar eten

  20. Ahmet durmuş dedi ki:

   benim durum özel cevap bekliyorum

  21. Ekrem dedi ki:

   Senetle elden para lazim 5 bin aylik odemeleride siz belirleyin ama acil lazim ne derseniz okey meaillerinizi bekliyorum

  22. Gökhan dedi ki:

   3000 TL ye ihtiyacım var

  23. Doğancan dedi ki:

   Bana lazım 5000 tl senetle

  24. Fahrettin dedi ki:

   Nasil oluyor

  25. Sercan dedi ki:

   Senetle nakit lazım 2 .3 ay vadeyle

  26. Emre dedi ki:

   Bna acil nakitlazim senetle çok acil

  27. Tayfun dedi ki:

   Konusarim

 40. yasin çapar dedi ki:

  ıphone 8 almak ıstıyorum yardım edermısınız

 41. Durmuş elmaci dedi ki:

  Slm ben istanbuldan acil 7.000 liraya ihtiyacim var 3.000 faiz vericem 12 ay taksitle

 42. Elif dedi ki:

  Acil 2000 tl lazım çocuğum hasta lütfen yardımcı olun ??

 43. bahri dedi ki:

  mrb lar acil 10 binliraya ihtiyacım var yardımcı ola bilecek varmı bahri aylık 500 tl takitle ödeye bilirim.

 44. pinar dedi ki:

  telefon almak istiyorum hangi magzanin taksit odemesi fazla esnek bilmiyorum yani uc bes gnde icraya werenler warmis alis weris yapan warmi mahazalrdan ulsarsaniz sewinirm

 45. Şenol dedi ki:

  Ben acil 10 bin lira lazım kamuda çalışıyorum Cok acil bana geri dönüş yapar misiniz

 46. Fatoş dedi ki:

  Telefonlar hep meşgul hepppp

  1. ferhat dedi ki:

   fatoş hanim size yardimci olabiliriiim isterseniz

   1. ceylan dedi ki:

    Ferhat bey benim çok acil paraya ihtiyacimvar engeli çocuğum var onun hastahane masrafları icin bana yardimcı olurmusunuz

    1. vildan dedi ki:

     istanbul avrupa yakasındaysanız cocugunuzun egıtım ve tedavısıne destek verebilirim ram raporluysa maas baglanabilir bilginiz olsun vaize88@ hotmail

   2. ali dedi ki:

    ferhat bey acil 10 bin ihtiyacım var aylık taksitle geri ödeyebilirim

   3. nilufer dedi ki:

    Yardimci olurmusunuz 4000tl ye ihtiyacim var cook acil yarina ayda 300 tl odeyebilirim.

 47. LİDAR ALAN dedi ki:

  20BİN LİRAYA İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLABİLECEKLER ARASIN EMEKLİYİM

 48. Çetin osmankooğlu dedi ki:

  İphone 7 Almak istiyorum Adresim Samsun Bafra Kolay Mahallesi samsun Telefon numaram Benim E posta adresim çalışmıyor bana telefon açın

 49. Mustafa yllmaz dedi ki:

  Eekliyim edirnede yaslyorum cok acil 30.000 tl

 50. Ufuk dedi ki:

  Slm İzmir’den den ufuk acıl 25 milyar lazım borç verecek bir tefeci var mı