Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa - Öğrenci Kredisi - Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2019-2020 Şartları


Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları
Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2019-2020 Şartları

Öğrencilerin eğitim hayatlarına devam etmeleri için finansman ihtiyacı var. Pek çok banka tarafından kendileri için düzenlenen eğitim kredisi kampanyaları bulunmaktadır. Denizbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank gibi bankalar tarafından öğrencilere yönelik olarak düzenlenen kampanyalar bulunmaktadır.

Eğitim ve Öğretime Destek Veren Banka Şubeleri

2019 yılında öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları hakkında eğitim ve öğretim desteğine ihtiyaç duyan öğrencilerimiz için verilen yüksek meblağlı krediler, gelir belgesiz ve senetsiz finans sağlayan bankalarla talebelere kredi kartı veren bankaları konu aldık. Eğer köyde ikamet ediyor ve aileniz ile birlikte kullanmak üzere tarım finansmanına ihtiyaç duymakta iseniz hayvan kredisi başlıklı haberde bu konuda geniş bir özet bulabilirsiniz.

TALEBE OLMAK ZOR!

Öğrenci olalım olmayalım herkesin acil paraya her zaman ihtiyacı olabilir böyle bir durumda olan ve acil nakite ihtiyaç duyan herkes hızlı bir şekilde kredi bulmanın yollarını aramaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarını kısa bir süre içinde karşılamak isteyenler kısa süre içinde kredi veren bankaları daha önceden tanıyarak ihtiyaç duydukları anda o bankadan kredi başvurusu yaparak finansman desteği alabilirler. Artık çoğu banka gelir belgesiz, kefilsiz senetsiz bir şekilde gelir belgesi olmayan ev hanımlarına bile kredi vermektedir. Öğrenciler eğitim hayatlarını sürdürürken gelir belgesine sahip olmadıkları için gelir belgesi olmayan kişiler ile aynı durumda olduklarından belgesiz evraksız kredi veren bankalara başvuruda bulunarak acil nakite anında sahip olabilirler. Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları öğrenmek için bankalar ve şartları aşağıda detaylandırılmıştır. Faizsiz eğitim kredisi isimli içeriğimizden detaylı bilgi alabilir, 2019 ve 2020 eğitim öğretim yılı için masraflarını karşılayabilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları Nelerdir?

Bankalar çalışan ve maaş bordrosu olan müşterilerine daha kolay kredi verse de öğrencilerin de kredi başvurularını kabul etmektedir. Özellikle gelir belgesiz kredi veren bankalar kişinin kredi notunun risk durumuna göre kredi onayını verdikleri için öğrencilerin kredi notlarının yüksek olmasını istemektedir. Yani kredi notu risksiz grupta yer alan öğrenciler gelir belgesiz kredi veren bankalara başvuruda bulunarak kefilsiz, belgesiz kredi alabilirler.

Eğitim kredisi veren bankalar
Eğitim kredisi veren bankalar

Çoğu banka  müşteri sayısını artırabilmek ve ve kazançları doğru orantılı olarak katlayabilmek için kredi notu bakmadan bile kredi vermektedir. Daha fazla müşteri ile çalışmak isteyen bankalar özellikle özel durumda olanlar için de cazip kampanyalar düzenleyerek tüketicileri kendilerine çekmeyi başarabiliyorlar. Günümüzde bankalar cep telefonundan kredi başvuru yapanlara anında onay mesajı göndererek başvuruları onaylamakta bundan bir 10 sene öncesinde daha zor kredi veren bankalar artık kredi kullandırma mevzuatlarını sürekli yenileyerek müşterilerine daha kolay kredi kullandırmaktadır.

Öğrencilerine yüksek limitli kredi isimli içerimizde talebeler için yüksek limitli kredi kartları yer almaktadır.

Bu nedenle öğrenci olsanız bile kolay kredi veren bankalara başvuruda bulunarak bir şansınızı deneyebilirsiniz. Göreceksiniz ki bankalar size kredi verecektir. Bankalar sadece çalışanlar için kredi vermezler çalışmayan, geliri olmayan veya geliri olup ta bunu resmi belge ile ispatlayamayan (çiftçi, tarımla uğraşan, esnaf, kira geliri olan) müşterilerinin bu özel durumları için kredi imkanlarından yararlandıracaktır. Herhangi bir kurumda çalışıyor olmak ve sabit düzenli bir maaş almak bankalar için ne kadar yeterli olsa da dediğimiz gibi gelir belgesi olmayanlar içinde kredi ürünlerinden yararlandırılmaktadır. Bu durumda öğrenciler için gelir belgesiz kredi veren bankalara başvuruda bulunarak kredi ürünlerinden yararlanmak mümkündür.

Çoğu banka zaten öğrenci müşterileri için kredi kartı verdiğinden kredi imkanlarından da yararlandıracaktır. Bu öğrenci kredi kartlarının limitleri 500 ile 100 lira arasında olsa bile çalışan ve ailesinden sürekli para desteği alan öğrencilere bankalar kredi vermekten geri kalmayacaktır. Kredi vermede hassas davranan ve banka mevzuatlarına sıkı sıkıya uyan bankalar mevcut olsa da kolay kredi veren bankalar da öğrenciler istediği limitlerde kredi desteği alabilirler.

Kolay kredi veren bankalar ise televizyonu açtığımızda karşımıza reklamları ile sürekli kampanyalarını tanıtan özel sermayeli Denizbank 1000 lira faizsiz kredi, İş bankası  25 bin liraya Anında kredi, Akbank Yattığın yerden kredi yine Akbank direk kredi, QNB Finansbank kredi finansçıdan.. finansbanktan alınır.. sloganları ile dillerimize pelesenk olmuş hatta bizi kendine çağıran ve kredi almaya teşvik eden gerçekten de kolay kredi veren bankalardır.

Öğrenciler için önemli olan acil ve kolay kredi veren bankalardır. Sonuç olarak bir öğrencinin talep edeceği rakam bellidir 50  bin lira kredi talebinde bulunmayacağına göre az limitlerde düşük faiz oranları ile verilen kredi imkanlarından her zaman yararlanabileceklerdir.  Dosya masrafsız ve evraksız kredileri veren bankalara başvuru yaparak öğrenciler de gelir belgesiz kredilerden yararlanabilirler. Öğrencilere kredi veren bankalar Ziraat bankası, İşbankası Denizbank, Odeabank, Yapı kredi bankası, Garanti bankası Vakıfbankasıdır. Bu bankalardan eğitim kredi şartları ve kredi kampanyası özellikleri ise;Ziraat Bankasından Eğitim ve Öğretime Tam Destek

Ders çalışmak sizden, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizden sloganı ile öğrencilere eğitim kredisi veren Ziraat bankası, 36 ay vadeli düşük faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile okul, üniversite, kurs veya dershane giderinizin finansmanı için size özel eğitim kredisine başvuruda bulunan öğrencilere eğitim kredisini vermektedir.

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları
Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Ziraat bankasından 36 ay vadeli eğitim kredisi alabilmek için kişilerden kefil veya maddi teminat istenmektedir. Ayrıca eğitim kredisi öğrencilere, kursiyer velilerine, öğrencinin kursiyerin bu tür eğitim masraflarını üstlenen herhangi bir aile bireyine veya düzenli ve sürekli gelir sağlayan bir mesleği var ise öğrenciye kursiyerlere ödenebilecektir. Ziraat bankası Eğitim kredisi 2019 yılında başvuru yaparak 36 ay vadeli krediden yararlanabilirsiniz.

Denizbank Öğrencilere Bireysel İhtiyaç Finansmanı

Denizbank öğrenci kredisi en uygun faiz oranları ile kefilsiz, evraksız, formalitesiz, 60 ay vadeli eğitim kredisi veriyor. Bu  kredi kampanyasına öğrenciler de başvuruda bulunarak düşük faiz oranları ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Denizbank’ tan daha önceden açtıracağınız banka hesabında ailenizden aylık  olarak gelen sürekli para akışını gören banka kredi notu yüksek olan öğrencilere bu kredi imkanından yararlandırabilir. 12 ay vadeli olarak kredi kullanmanız durumunda %2,65, 60 aya kadar vadeli kredi kullanmanız durumunda ise faiz oranı %2,75 olmaktadır.

İş Bankası;

Artan eğitim ihtiyaçlarına nakit çözümü sunan İşbankası öğrencilerin özel okul, üniversite gibi eğitim giderlerinin finansmanında kullanılabilecekleri eğitim kredisi kampanyasına 2019 yılında da devam ediyor. İşbankası eğitim kredisi başvurusunda  öğrenci kayıt belgesi, okul ücretini gösterir belge karşılığında kredi verilmektedir.  Bu şekilde öğrenci için alınan eğitim kredisi öğrencinin okul hesabına aktarabilirsiniz ya da fatura karşılığı krediyi nakden alabilirsiniz. Faiz oranı %3 olmaktadır.

iş bankası
İş Bankası

Yapı ve Kredi Bankası;

Yapı kredi bankası 48 ay vadeli, dosya masrafsız düşük faizli 50 bin liraya kadar eğitim kredisi veriyor. Yapı kredi bankası eğitim kredisi başvuruları için en yakın banka şubesinden istenen evrakları sunarak kredi alabilirsiniz. Eğitim kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Garanti Bankası;

Eğitim ve özel okul kredi kampanyaları ile öğrencilere özel kredi veren Garanti Bankası da öğrencilerin tüm eğitim – öğretim ihtiyaçlarınızı cazip koşullarla karşılamanız için kredi kampanyasını hizmete sunmaktadır. Garanti Bankası eğitim ve özel okul kredileri başvuruları için en yakın Garanti bankası şubelerine giderek kredi alarak  eğitim masraflarınızı bu krediler ile  karşılayabilirsiniz.

Vakıflar Bankası;

İlköğretim öğrenciler, lise son sınıfa kadar eğitim-öğretim veren Devlet Okulları, Özel Okullar, MEB izinli Kurslar, Dershaneler,  Yaz Okulları Spor Okulları,vb. eğitim ve kültür hizmetleri veren kurumların öğrenci velilerine ve ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenciler için Vakıfbanka 40.000.-TL’ye kadar 12 aya varan vade seçenekleri ile  eğitim kredi vermektedir. Vakıfbank eğitim kredisi 2019 yılında yararlanabilmek için mutlaka bankamız kredi mevzuatına uygun olarak gelir belgesini temin etmeleri gereklidir. Öğrenciler için verilen eğitim kredisinde banka mevzuatını sıkı sıkıya yerine getiren Vakıfbank’tan eğitim kredisi alabilmek banka mevzuatında yer alan beyan edilebilir gelir şartını ve öğrencinin 18 yaş, vb şartları yerine getirebilmeleri halinde öğrenciler söz konusu kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Vakıflar Bankası
Vakıflar Bankası

Odeabank Öğrenci Desteği

20 bin liraya kadar 60 ay vadeli Özel okul, üniversite eğitimlerinde yapılan eğitim harcamanız için krediniz Odeabankasından.. Odeabank’tan eğitim kredisi almak için eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan alınan bir belgeyi ve  okul banka hesap bilgisinin yer aldığı belgeyi bankaya götürerek 60 ay vadeli eğitim kredisi ile eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası eğitim kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. 36 aya varan vadeler ile kredinizi kullanabilirsiniz. Gerekli evraklar ile başvuruyu size en yakın Ziraat Bankası şubelerine yapmanız gerekiyor. Kredi vadesi boyunca kredi sahibine hayat sigortası yapılmaktadır.

Üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar vasıtasıyla eksi bakiye limitlerinden yararlanabilir, krediye gerek kalmadan yüksek limitli kartınızla para bulabilirsiniz. Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları yerine getiren öğrenciler eğitim masraflarını karşılamak için düşük faizli ve kolay ödeme seçenekleri ile verilen eğitim kredilerinden yararlanabilirler.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Seditör

KOSGEB, Devlet destekleri, en uygun faizli ihtiyaç kredileri, kara listede sicili bozuk olanlara verilen kredi ve destekler ile birlikte bankaların kredileri ve kampanyaları hakkında içerikler hazırlamaktadır.

87 yorum

 1. Üniversiteliye 100.000 TL.

  Eğer avukatlık değilseniz ve icralık borcunuz yoksa üniversiteli öğrencilere 100.000 TL. kredi çektirebilirim. Tabi kefilde gerekiyor. Kefilinde öğrenci olması yeterli.

 2. Eskişehir’de ikamet eden öğrenci arkadaş arıyorum. Maddi destek sağlayabilirim.

 3. 7000 yurdumu ödeyemiyorum

 4. Anestezi bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim. 5 kardeşiz ve hepimiz öğrenciyiz. eğitim masraflarını karşılarken büyük zorluk çekiyorum . 2 bin lira yardımda bulunabilecek biri olursa lütfen yazsın.

 5. merhaba, 5 güvenlik görevlisi, 10 kamyon şoförü, 7 sürücü görevlisi, 10 hemşire ve 15 diğer idari görevli memuru ve katip acilen gerekli mi?
  1.200 Dolar ile 3.500 Dolar arasında değişen ücretler ve ödenekler dahil edilmemiş ve belirtilmemiştir ancak ülkeler ve şirketler arasında farklılık göstermektedir.
  Herhangi bir işle ilgileniyorsanız bize ulaşın

 6. Ankara Eskişehir üniversitelilere 10 bin kredi veriririm.

 7. MERHABALAR BEN 4. SINIF DIS HEKIMLIGI ÖĞRENCİSİYIM. BU SENE BENIM ICIN COK ZOR OLUYOR. BEN ANNEMLE BABAMI 2013 YILINDA KAYBETTIM HAYATTA SADECE BIR ABIM KALDI BU GUNE KADAE BORCLARLA OKUDUM ZAR ZOR OKUDUM AMA SUAN OKUYAMAZ DURUMSAYIM OKUL PARAMI YAZIN CALISTIM YARISINI TOPLADIM AMA YARISINI ODEYEMIYORUM ABIMDE ODEYEMIYORUM SUANDA OLDUKCA BORCU VAR VE SUAN ISSIZ COK KISILERE ULASMAK ISTEDIM AMA ULASAMADIM BABAMDAN ALDIGIM 600 TL BIR MAAS VARDI ODA KAYDIMI YENILEYEMEDIGIM ICIN ODA KESILDI HERHANGI BIRSEY YAPAMAZ OLDUM BORKAC GUNE KAYDIMI SILMEK UZERELER KIMSE KIMSENIN DERDINDEN ALMIYOR BEN HAYALLERIM ICIN VE VEFAT EDEN ANNEME SÖZ VERDIM DOKTOR OLACAGIM DIYE ASLINDA EN COK BU SOZUMU TUTMAK ISTIYORUM VE BUNU TUTAMAMAK ONCA EMEKTEN SONRA BU SOZU YERINE GETIREMEMEK BENIM OLDUKCA AMA OLDUKCA ZOR GELIYOR BEN SADECE BIR EL ISTIYORUM SADECE BANA YARDIM ETMEK ISTEYEN BIR EL ISTIYORUM OKULUMA YARDIMCI OLACAK BIR GONULLU BIR KALBI BUYUK INSAN BIR EL ARIYORUM SADECE OKUL ICIN BASKA BIRSEY DEGIL

 8. Bilmiyorum ne olur ama baktim herkes yazmis bende yazmak istedim belki kalbi buyuk biri duyar elini uzatir. Ben 4 sinif dis hekimligi ogrrncisiyimm annemle babami 2013 yılında 5 ay ara ile kaybettim bu hayyatta sadece abim kaldi o bana yardim ediyor ama bikirsin bu hayat sartlarinda kim ne kadar yetisebilir ki xok ugrasiyor bu gune kadae krediler ile borclar ile okudum sona dogru geldim evet gercekten benim hayalim ama hayalimden cok ölmüş anneme verdigim sozu tutmak icin cabaliyorum egitimi bitirmek iatiyorum okuk kaydimi silmek uzere kaydimi yenilemiyor sadece babamdan aldigim 600 tl maas vardi oda suan da okul yeni kayit yapmadigi icin kesildi cok insana ulasmaya calistim ama fayda yok sesimi duyan olmadi bankalardan kredi alamiyorum tek hayalim istegim buraya kadar gelmişken okumak anneme sozumu tutmak ama bunu yapamiyorum cok kotu sikistim cikis yolu bulamuyorum ben yazin calistim yarisini topladim ama ne yapsam yarisi cikmiyor baska birşey icin istemiyorum sadece okulum icin devam etmek iatiyorum hayallermin elimden alinmasini istemiyorum b sadece ama sadece inanin bir el biri elini uzatmasini istiyorum ama ya gormuyorlar yada duymuyorlar insanlar tek umudum belki vicdanli birileri hala vardir belki beni duyar

 9. Ben üniversiteye hazırlanıyorum . Suan cok sıkısık durumdayız kendımı derslere veremıyorum. Bana yardımcı olabılırmısınız calısmaya basladıgım an odeyecegım .

 10. arkadaşlar Hacettepe öğrencisiyim bursa ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı acaba?

 11. Merhaba, ünv son sınıf öğrencisiyim gerçekten durumum cok kötü 2 gün sonra ev kiram var ve am anlamıyla dipteyim okulu bırakıcak psikolojiye geldim.Gerçekten ya bırakıcam okulu yada sıyırıcam artık herhangi bir maddi desteken de geçtim geri dönüşümlü olarak en azından bu ayki kiramda yardımcı olabilicek birileri varsa gerçekten minnettar olurum sevgilerler….

 12. Lise öğrencilerine kredi

  ben 2 yıllık okuyan üniversitelilere ve liselilere 40 bin liraya kadar kredi sağlayabilirim. Yeter ki isteyin.

 13. bu ne ya bizim burada ne işimiz var? adımız üniversiteli sadece. Para kaygısından derslerimize odaklanamıyoruz bile yazık ya.

 14. Meraba arkadaşlar garip gelebilir ama benimde 1500 borcum var öğrenciyim çalışma imkanım yok borçtan aileminde haberi yok kimseden yardım isteyemedim korkudan intiharı bile düşünüp intihar mektubu dahi yazdım insan çaresiz kalınca herşeyi yapmayı düşünüyor burs veren yerlere başvurdum olmadı hayat zorla intihara sürüklüyor lütfen yardımcı olur musunuz gerekirse borç olarak bile kabulüm ben kendimi toplayınca öderim borç yiğidin kamçısıdır.

 15. MÜCAHİT AKINCI

  BENİM 2 TANE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİM 1 TANE LİSE 1 DE ORTAOKUL ÖĞRENCİM VAR ÜNİVERSİTE OLAN ÖĞRENCİME BURS VEREBİLİRMİSİNİZ MÜCAHİT AKINCI TEL :

 16. 10 bin liralık burs

  Ben öğrencilere burs veriyorum. 10.000 TL. kredi kartı limiti ile yetinmeyin.

 17. 3000 lira borcum var. Öğrenciyim. Burs kredi veren nereler var?

 18. Garip Öğrencinin Seslenişi

  Ben üniversite öğrencisiyim. 40.000 TL. kredi çektim bankadan. Aylık 1.000 Tl. civarı ödüyorum. Devlet’ten destek bekliyorum. Sed yardımı bari alsak iyi olacak hani 🙂
  Öde öde nereye kadar arkadaş. Sonuçta tıp okumuyoruz, hukuk okumuyoruz. Doktor veya avukat olmayacaz yani.

  • Nerden nasil ciktim benim de ihtiyacim var 4000 tl ye çok değil ama sıkışığım nerden çekebilirim bu konuda en azından banka ismi söylersen çok çok sevinirim çok teşekkür ederim şimdiden

 19. şuan Aşırı derecede sıkıştım bankalar kredi vermiyor kitaplar pahalı İstanbul’da hayat dahada pahalı bana burs verebilecek vakıf varmı

 20. Kyk dan sadece aylık 470 lira para alabileceğim söylendi direk 10 bin ya da 20 bin ogrenci kredisi çekilmiyor mu ?

 21. Mühendislik okuyorum son siniftayin ailemin durumu iyi değil yardımsever birisi azda olsa yardimci olursa sevinirim

 22. Üniversitesi son sınıf hukuk öğrencisiyim parayı bu sene toparlayamadım içim yanıyor ama kimse de yardımcı olmucak biliyorum ama çok acil yardıma ihtiyacım var son 4 günüm kaldı daha hangi yolla bulurum onu da bilmiyorum artık intahar bile düşünmüş biri olarak ne olacağını artık bilmiyorum

 23. Mrb ben ilk ve acil sağlık bölümü okumak istiyorum ama bir gelirimiz olmadığı için üniversite parasını denklestire miyorum bana yardımcı olacak destek çıkabilecek bir yardım sever varmıblütfen zor durumdayım şimdiden teşekkür ederim

 24. 5.sınıf tıp öğrencisi yim okuduğum bölüm çok masraflı paraya ihtiyacım var ve hiç bir banka kredi vermiyor bildiğiniz varmı veren yada yardım edebilecek biri

 25. Mimarlık ögrencisiyim yapıkredi play basvurusu yaptım kredi kartı basvurum reddedilmiş ama arkadaşlara cikiyor sebebi nedir

 26. Abi ben mimarlık öğrencisiyim para biriktirmek imkansız burs veren hiç bir yer bulamadım babamla aram kötü benimle hiç ilgilenmiyor ihtiyaçlarımı karşılayabilmem için ne yapabilirim?

 27. 6200 tl odemezse Babam ı hapse atacaklar annem ve bir kardesimle kalacagiz.Annem saglıgı iyi degil. Babam azda olsabir miktar geliri var ama borcu odemeye yetmiyor. Babam hapse girerse Hiç bir gelirimiz olmayacak kardesim ile ögrenimimize son verecegiz.Belkide sokaklara dusecegiz. Durumu olan hayırseverlerin babamın borcunun odenmesi icin yardım etmesini rica ediyorum lütfen.

 28. Eski şehirde okuyorum 8 kız kardeşim var bende tek erkek çocuğum biz 4 öğrenciyiz babam hasta calisamiyor çok acil ihtiyaçlarımız var lutfen yardımcı olun bana

 29. Pamukkale üniversitesi lisans öğrencisiyim kiramı ödeyemiyorum. Faturalarıda ödeyemiyorum. Yardım edecek birisi var mı? Çok zor durumdayım. Yardiim değil borç istiyorum.Yarım zamanlı iş olsada olur borcumu öyle öderim her türlü is yaparım. Yardım edebilecek varmi?

 30. Sakarya Universitesi Tarih bolumu ogrencisiyim. Ogretmen olabilmek icin pedagojik formasyon almam gerekiyor. Bu nedenle bursa ihtiyacim var. yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

  • MERHABA AĞZIM İYİ LAF YAPMASADA ANLATMAK İSTİYORUM BİRAZ. BİZ 4 KARDEŞİZ BABAM İFLAS ETTİ ÇOK FAZLA BORCU VAR AMA EMEKLİ BABAM .AMA BAKMAK ZORUNDA OLDUGU BİR AİLE OLDUGU İÇİN AMCALARIMIN YANIDA AYAK İŞLERİNİ YAPIYOR VE BİZE BAKMAYA ÇALIŞIYOR VE BU YUZDEN BAZEN AİLEME YUK OLDUGUMU VE FAZLALIK OLDUGUMU DÜŞÜNÜYORUM ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA ÇALIŞTIRMIYORLAR ÇUNKU SON SINIFIM AMA BANA DERSLERİNE ÇALIŞ DİYORLAR HADİ BENİ BOŞ VERİN BABAMA LUTFEN YARDIM EDİN SİZE SÖZ VERİYORUM İLERDE ÜLKEYE ÇOK YARARIM OLACAK BUNU SİZE TEMİN EDERİM. BANA YARDIM ETMENİZE GEREK YOK NEDE OLSA 2-3 AYA UNİVERSİTEYE GİDERİM ORADA HEM ÇALIŞIR HEM OKURUM LUTFEN AİLEME YARDIM EDİN EGER EDERSENİZ İLERDE SİZE ÇOK YARDIMIM DOKUNACAK ZAMANINIZI ALDIGIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM. SADECE COK BİRAZCIK DERDİMİ ANLATMAK İSTEDİM …

 31. Anadolu üniversitesine 1.ci sınıfım. Başka şehirden geldiğim için çok masrafım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Burs değil iş ya da herhangi bir maddi gelir getirecek parttime is de verseniz olur. Nasıl ulaşabilirim size? hesabim belki iletişim kurarsanız.

 32. Anadolu üniversitesine 1.ci sınıfım. Başka şehirden geldiğim için çok masrafım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Burs değil iş ya da herhangi bir maddi gelir getirecek parttime is de verseniz olur. Nasıl ulaşabilirim size?

 33. Ben de yüksek lisans öğrencisiyim ve bursa ihtiyacım var çok birşey istemiyorum trabzonda okuyorum burası çok pahalı bir şehir

  • Merhaba hanife hangi şehirde yüksek lisans yapıyorsun bölüm nedir?

   • Bana da ulaşın lütfen. Çok ihtiyacım var.

   • Merhaba bende yabanci ogrenciyim universite okuyorum ama nasil okicagimi bilmiyorum bir tarafdan madi durum yok aylem para yolayamiyor orda bizim ulkede dolar yuksek olmasindan dolayi yardim edebilirseniz sevinirim tesekurler

 34. On sekiz mart turkce ogretmenligi ogrencisiyim 2.sinifim 100 200 lira kadar ihtiyacim var yardimci olabilirseniz sevinirim

 35. Nasil ulasirim size

 36. Makine mühendisliği okuyorum gerçekten maddi imkanım kötü bana yardım ederseniz çok sevinirim

 37. benim ihtiyacim var abi yardimci olurmusun gelirim hic yok

 38. Size nereden ulaşabilirim

 39. Ben öğrenciyim Makine Mühendisliği okuyorum bu ay çok sıkıştım. 150 200 lira ya ihtiyacım var. Destek sağlayabilecek var mı acaba

 40. hocam ben van yyu de paramedik 2. sınıf öğrenciyim bursta çıkmadı acil paraya ihtiyacım var

 41. 4 kız kardeşiz. Ciddi anlamda zorluk çekiyorum hepimiz okuyoruz bursla yetinmeye çalışıyorum oda geri dönüşümlü yardımcı olursan abi çok iyi olur.

 42. Merhaba 2 yıllık üniversitede 3. Yılım olduğu için kyk devlet yurdu cikti orda kalıyorum fakat sabah akşam yemek parasi kendi cebimden çıkıyor öğrenim kredisi çıkmadı burs verme imkaniniz varsa aylık 100 lira bile çok iyi gelecektir. Teşekkürler

 43. Makinistlik okuyorum hızlı tren pilotu olacağım bursa ihtiyacım var.

 44. Merhaba cok sıkısdım abi burs alma imkanım varmı ögrenciyim

 45. abi saygılar ıspartada unıversite öğrencisiyim burs imkanı saglayabilirsen cok mutlu olurum ve bazı ihtiyaclarımı gidermemde cok yardımcı olur .
  e mail adresim.

 46. Diş hekimliği okuyorum çok masraflı yetiştireniyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 47. Abi şu an yurt basvurusu yapcam ve depoziteyi yatiramiyorum özel yurttan geçis yapcam onun parasini odedim ama simdide depozite cikti yardimci olabilirsen

 48. merhaba benım ıhtıyacım var ege unıversıtesı ogrencısıyım

 49. Uludag universitesinde 3.sınıfım bana da ulasir misiniz

 50. Bu yıl dgs ile Marmara’ya geçiş yaptım 2.sınıftan başlatıyorlar ve burs da alamıcam maddi imkandızlıklar engel oluyo önüme yardımcı olursanız sevınırım

 51. Eskişehir merkezde bayan öğrencilere borç para verilir. para yardımı yapılır.

 52. ihtiyacım var ama sadece bu ay gelecek ay burs verilicek

 53. Balıkesir Üniversitesi 1.Sınıf öğrencisiyim bu ay sıkışık durumdayım yardımcı olursanız sevinirim

 54. Ulasirmisiniz bana ogrenciyim

 55. Merhaba

 56. abicim benim ihtiyacım var ulaşabilir misin

 57. kredi puanım 1900 üzerinden 1400 olmasına rağmen bu bankalardan hiçbirisi kredi vermiyor. kredi kartı versede 500tl limiti geçmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir