Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2020 ŞartlarıÖğrencilere Kredi Veren Bankalar 2020 Şartları

Öğrencilerin eğitim hayatlarına devam etmeleri için finansman ihtiyacı var. Pek çok banka tarafından kendileri için düzenlenen eğitim kredisi kampanyaları bulunmaktadır. Denizbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank gibi bankalar tarafından öğrencilere yönelik olarak düzenlenen kampanyalar bulunmaktadır.

Eğitim ve Öğretime Destek Veren Banka Şubeleri

2020 yılında öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları hakkında eğitim ve öğretim desteğine ihtiyaç duyan öğrencilerimiz için verilen yüksek meblağlı krediler, gelir belgesiz ve senetsiz finans sağlayan bankalarla talebelere kredi kartı veren bankaları konu aldık. Eğer köyde ikamet ediyor ve aileniz ile birlikte kullanmak üzere tarım finansmanına ihtiyaç duymakta iseniz hayvan kredisi başlıklı haberde bu konuda geniş bir özet bulabilirsiniz.

TALEBE OLMAK ZOR!

Öğrenci olalım olmayalım herkesin acil paraya her zaman ihtiyacı olabilir böyle bir durumda olan ve acil nakite ihtiyaç duyan herkes hızlı bir şekilde kredi bulmanın yollarını aramaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarını kısa bir süre içinde karşılamak isteyenler kısa süre içinde kredi veren bankaları daha önceden tanıyarak ihtiyaç duydukları anda o bankadan kredi başvurusu yaparak finansman desteği alabilirler. Artık çoğu banka gelir belgesiz, kefilsiz senetsiz bir şekilde gelir belgesi olmayan ev hanımlarına bile kredi vermektedir. Öğrenciler eğitim hayatlarını sürdürürken gelir belgesine sahip olmadıkları için gelir belgesi olmayan kişiler ile aynı durumda olduklarından belgesiz evraksız kredi veren bankalara başvuruda bulunarak acil nakite anında sahip olabilirler. Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları öğrenmek için bankalar ve şartları aşağıda detaylandırılmıştır. Faizsiz eğitim kredisi isimli içeriğimizden detaylı bilgi alabilir, 2020 eğitim öğretim yılı için masraflarını karşılayabilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları Nelerdir?

Bankalar çalışan ve maaş bordrosu olan müşterilerine daha kolay kredi verse de öğrencilerin de kredi başvurularını kabul etmektedir. Özellikle gelir belgesiz kredi veren bankalar kişinin kredi notunun risk durumuna göre kredi onayını verdikleri için öğrencilerin kredi notlarının yüksek olmasını istemektedir. Yani kredi notu risksiz grupta yer alan öğrenciler gelir belgesiz kredi veren bankalara başvuruda bulunarak kefilsiz, belgesiz kredi alabilirler.Eğitim kredisi veren bankalar

Eğitim kredisi veren bankalar

Çoğu banka  müşteri sayısını artırabilmek ve ve kazançları doğru orantılı olarak katlayabilmek için kredi notu bakmadan bile kredi vermektedir. Daha fazla müşteri ile çalışmak isteyen bankalar özellikle özel durumda olanlar için de cazip kampanyalar düzenleyerek tüketicileri kendilerine çekmeyi başarabiliyorlar. Günümüzde bankalar cep telefonundan kredi başvuru yapanlara anında onay mesajı göndererek başvuruları onaylamakta bundan bir 10 sene öncesinde daha zor kredi veren bankalar artık kredi kullandırma mevzuatlarını sürekli yenileyerek müşterilerine daha kolay kredi kullandırmaktadır.

Öğrencilerine yüksek limitli kredi isimli içerimizde talebeler için yüksek limitli kredi kartları yer almaktadır.

Bu nedenle öğrenci olsanız bile kolay kredi veren bankalara başvuruda bulunarak bir şansınızı deneyebilirsiniz. Göreceksiniz ki bankalar size kredi verecektir. Bankalar sadece çalışanlar için kredi vermezler çalışmayan, geliri olmayan veya geliri olup ta bunu resmi belge ile ispatlayamayan (çiftçi, tarımla uğraşan, esnaf, kira geliri olan) müşterilerinin bu özel durumları için kredi imkanlarından yararlandıracaktır. Herhangi bir kurumda çalışıyor olmak ve sabit düzenli bir maaş almak bankalar için ne kadar yeterli olsa da dediğimiz gibi gelir belgesi olmayanlar içinde kredi ürünlerinden yararlandırılmaktadır. Bu durumda öğrenciler için gelir belgesiz kredi veren bankalara başvuruda bulunarak kredi ürünlerinden yararlanmak mümkündür.

Çoğu banka zaten öğrenci müşterileri için kredi kartı verdiğinden kredi imkanlarından da yararlandıracaktır. Bu öğrenci kredi kartlarının limitleri 500 ile 100 lira arasında olsa bile çalışan ve ailesinden sürekli para desteği alan öğrencilere bankalar kredi vermekten geri kalmayacaktır. Kredi vermede hassas davranan ve banka mevzuatlarına sıkı sıkıya uyan bankalar mevcut olsa da kolay kredi veren bankalar da öğrenciler istediği limitlerde kredi desteği alabilirler.

Kolay kredi veren bankalar ise televizyonu açtığımızda karşımıza reklamları ile sürekli kampanyalarını tanıtan özel sermayeli Denizbank 1000 lira faizsiz kredi, İş bankası  25 bin liraya Anında kredi, Akbank Yattığın yerden kredi yine Akbank direk kredi, QNB Finansbank kredi finansçıdan.. finansbanktan alınır.. sloganları ile dillerimize pelesenk olmuş hatta bizi kendine çağıran ve kredi almaya teşvik eden gerçekten de kolay kredi veren bankalardır.

Öğrenciler için önemli olan acil ve kolay kredi veren bankalardır. Sonuç olarak bir öğrencinin talep edeceği rakam bellidir 50  bin lira kredi talebinde bulunmayacağına göre az limitlerde düşük faiz oranları ile verilen kredi imkanlarından her zaman yararlanabileceklerdir.  Dosya masrafsız ve evraksız kredileri veren bankalara başvuru yaparak öğrenciler de gelir belgesiz kredilerden yararlanabilirler. Öğrencilere kredi veren bankalar Ziraat bankası, İşbankası Denizbank, Odeabank, Yapı kredi bankası, Garanti bankası Vakıfbankasıdır. Bu bankalardan eğitim kredi şartları ve kredi kampanyası özellikleri ise;

Ziraat Bankasından Eğitim ve Öğretime Tam Destek

Ders çalışmak sizden, ihtiyaçlarınızı karşılamak bizden sloganı ile öğrencilere eğitim kredisi veren Ziraat bankası, 60 ay vadeli düşük faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile okul, üniversite, kurs veya dershane giderinizin finansmanı için size özel eğitim kredisine başvuruda bulunan öğrencilere eğitim kredisini vermektedir.

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları

Ziraat bankasından 60 ay vadeli eğitim kredisi alabilmek için kişilerden kefil veya maddi teminat istenmektedir. Ayrıca eğitim kredisi öğrencilere, kursiyer velilerine, öğrencinin kursiyerin bu tür eğitim masraflarını üstlenen herhangi bir aile bireyine veya düzenli ve sürekli gelir sağlayan bir mesleği var ise öğrenciye kursiyerlere ödenebilecektir. Ziraat bankası Eğitim kredisi 2020 yılında başvuru yaparak 60 ay vadeli krediden yararlanabilirsiniz.

Denizbank Öğrencilere Bireysel İhtiyaç Finansmanı

Denizbank öğrenci kredisi en uygun faiz oranları ile kefilsiz, evraksız, formalitesiz, 60 ay vadeli eğitim kredisi veriyor. Bu  kredi kampanyasına öğrenciler de başvuruda bulunarak düşük faiz oranları ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Denizbank’ tan daha önceden açtıracağınız banka hesabında ailenizden aylık olarak gelen sürekli para akışını gören banka kredi notu yüksek olan öğrencilere bu kredi imkanından yararlandırabilir. 12 ay vadeli krediden 60 aya kadar varan vadeli kredi kullanmanız durumunda faiz oranı %1,49 ‘dur.

İş Bankası;

Artan eğitim ihtiyaçlarına nakit çözümü sunan İşbankası öğrencilerin özel okul, üniversite gibi eğitim giderlerinin finansmanında kullanılabilecekleri eğitim kredisi kampanyasına 2020 yılında da devam ediyor. İşbankası eğitim kredisi başvurusunda  öğrenci kayıt belgesi, okul ücretini gösterir belge karşılığında kredi verilmektedir. Bu şekilde öğrenci için alınan eğitim kredisi öğrencinin okul hesabına aktarabilirsiniz ya da fatura karşılığı krediyi nakden alabilirsiniz. Faiz oranı %2,20 olmaktadır.

iş bankası

İş Bankası

Yapı ve Kredi Bankası;

Yapı kredi bankası 60 ay vadeli, dosya masrafsız düşük faizli 50 bin liraya kadar eğitim kredisi veriyor. Yapı kredi bankası eğitim kredisi başvuruları için en yakın banka şubesinden istenen evrakları sunarak kredi alabilirsiniz. Eğitim kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Garanti Bankası;

Eğitim ve özel okul kredi kampanyaları ile öğrencilere özel kredi veren Garanti Bankası da öğrencilerin tüm eğitim – öğretim ihtiyaçlarınızı cazip koşullarla karşılamanız için kredi kampanyasını hizmete sunmaktadır. Garanti Bankası eğitim ve özel okul kredileri başvuruları için en yakın Garanti bankası şubelerine giderek kredi alarak  eğitim masraflarınızı bu krediler ile  karşılayabilirsiniz.

Vakıflar Bankası;

İlköğretim öğrenciler, lise son sınıfa kadar eğitim-öğretim veren Devlet Okulları, Özel Okullar, MEB izinli Kurslar, Dershaneler,  Yaz Okulları Spor Okulları,vb. eğitim ve kültür hizmetleri veren kurumların öğrenci velilerine ve ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenciler için Vakıfbank a 40.000.-TL’ye kadar 60 aya varan vade seçenekleri ile  eğitim kredi vermektedir. Vakıfbank eğitim kredisi 2020 yılında yararlanabilmek için mutlaka bankamız kredi mevzuatına uygun olarak gelir belgesini temin etmeleri gereklidir. Öğrenciler için verilen eğitim kredisinde banka mevzuatını sıkı sıkıya yerine getiren Vakıfbank’tan eğitim kredisi alabilmek banka mevzuatında yer alan beyan edilebilir gelir şartını ve öğrencinin 18 yaş, vb şartları yerine getirebilmeleri halinde öğrenciler söz konusu kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Vakıflar Bankası

Vakıflar Bankası

Odeabank Öğrenci Desteği

20 bin liraya kadar 60 ay vadeli Özel okul, üniversite eğitimlerinde yapılan eğitim harcamanız için krediniz Odeabankasından.. Odeabank’tan eğitim kredisi almak için eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan alınan bir belgeyi ve  okul banka hesap bilgisinin yer aldığı belgeyi bankaya götürerek 60 ay vadeli eğitim kredisi ile eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası eğitim kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. 60 aya varan vadeler ile kredinizi kullanabilirsiniz. Gerekli evraklar ile başvuruyu size en yakın Ziraat Bankası şubelerine yapmanız gerekiyor. Kredi vadesi boyunca kredi sahibine hayat sigortası yapılmaktadır.

Üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar vasıtasıyla eksi bakiye limitlerinden yararlanabilir, krediye gerek kalmadan yüksek limitli kartınızla para bulabilirsiniz. Öğrencilere Kredi Veren Bankalar ve Şartları yerine getiren öğrenciler eğitim masraflarını karşılamak için düşük faizli ve kolay ödeme seçenekleri ile verilen eğitim kredilerinden yararlanabilirler.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]YORUMLAR
 1. alperen dedi ki:

  5000 tl versen yeter yarına sana yollarım

 2. Merve dedi ki:

  Ebelik 3. Sınıf öğrencisiyim annemle babam ayrı annemle görüşmüyorum babam yurt dışında oda bizi görmek istemiyor kendi çabamla okumaya çalışıyorum bi yerde part çalışıyordum pandemiden dolayı çıkarttılar harçlığımı çıkartamıyorum sağlık Üniversitesi olduğu için okulum açılıyor burs da çıkmadı kredi de alamıyorum yardım istiyorum çok zor durumda olmasam asla yazmazdım okulu bırakmayı düşünüyorum az kalmışken bırakmak istemiyorum

 3. Merve dedi ki:

  Acil 1000 tl ihtiyacım var yardım edebilicek birileri var mı ? Ünüversite 2. Sınıf öğrencisiyim

 4. Yusuf dedi ki:

  Öğrencilere 40 bin tl. 1 saat içinde kredi veriririm.

  1. Gizemli dedi ki:

   Nasil?

  2. Büşra dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

  3. Beyza dedi ki:

   Abi bana bin lira versende her ay kykdan yüz yüz atam sana. İstersen kapıt mağıtta imzalarız bir yerlere onaylatırız güvenmiyorsan

  4. Hatice dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim

  5. az21 dedi ki:

   çok ihtiyacım var acil iletişime geçmek istiyorum

  6. Elis Kaya dedi ki:

   10.000 tl verseniz yeter nasıl ulaşabiliriz

 5. İbrahim dedi ki:

  Benimde acilen 1000 tl ihtiyacım var öğrenciyim 2.sinifım.

 6. Hatice dedi ki:

  Merhaba çok acil paraya ihtiyacım var geri 2 ay sonra geri ödemeye baslicam öğrenciyim kredi borcum vardevlet kredisi aliyorum oda direk borcuma gidiyor ailemin haberi yok babam duyarsa çok kötü olucak lütfen 400 tl ye ihtiyacım var yardım edermisiniz geri ödeyeceğim bundan emin olabilirsiniz

 7. öğrenci dedi ki:

  babam asgari ücretle çalışıyor annem çalışmıyor 3 kardeşiz 1i ilkokul diğer kardeşim ve ben üniversite öğrencisiyiz sadece kykdan 500 tl kredi alıyorum onunda 350si yurda gidiyor başka bir yer de burs vermiyor burs verebilecek olan kişiler bana yazarsa memmun olurum

 8. irem dedi ki:

  buraya yazınca bir çözüm olur mu hiç bilmiyorum ama şansımı denemek istedim. üniversite son sınıf öğrencisiyim ailemin durumu çok kötü çalışmak için bir çok yere girdim ama bu devirde paraya ihtiyiyacınız varsa insanlar her türlü niyeti geçiriyor aklından.hiç bir banka kredi vermiyor yurt param birikti ortada kaldım resmen ben haybeden kimseden para istemiyorum sadece kredi çıkartacak(oluyorsa tabi) birileri ya da borç verebilecek resmi olarakta ne gerekirse yaparım sadece birileri yardımcı olsun lütfen

 9. Üniversiteliye 100.000 TL. dedi ki:

  Eğer avukatlık değilseniz ve icralık borcunuz yoksa üniversiteli öğrencilere 100.000 TL. kredi çektirebilirim. Tabi kefilde gerekiyor. Kefilinde öğrenci olması yeterli.

  1. Le oz dedi ki:

   Nasıl acaba

  2. Fadime dedi ki:

   O nasılnolacak

  3. Büşra dedi ki:

   Ulaşabilirmisiniz

 10. Yusuf dedi ki:

  Eskişehir’de ikamet eden öğrenci arkadaş arıyorum. Maddi destek sağlayabilirim.

  1. İbrahim dedi ki:

   Olur

 11. Dilara dedi ki:

  7000 yurdumu ödeyemiyorum

 12. Dilara dedi ki:

  Anestezi bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim. 5 kardeşiz ve hepimiz öğrenciyiz. eğitim masraflarını karşılarken büyük zorluk çekiyorum . 2 bin lira yardımda bulunabilecek biri olursa lütfen yazsın.

 13. info dedi ki:

  merhaba, 5 güvenlik görevlisi, 10 kamyon şoförü, 7 sürücü görevlisi, 10 hemşire ve 15 diğer idari görevli memuru ve katip acilen gerekli mi?
  1.200 Dolar ile 3.500 Dolar arasında değişen ücretler ve ödenekler dahil edilmemiş ve belirtilmemiştir ancak ülkeler ve şirketler arasında farklılık göstermektedir.
  Herhangi bir işle ilgileniyorsanız bize ulaşın

 14. hakan dedi ki:

  Ankara Eskişehir üniversitelilere 10 bin kredi veriririm.

 15. Hakan dedi ki:

  MERHABALAR BEN 4. SINIF DIS HEKIMLIGI ÖĞRENCİSİYIM. BU SENE BENIM ICIN COK ZOR OLUYOR. BEN ANNEMLE BABAMI 2013 YILINDA KAYBETTIM HAYATTA SADECE BIR ABIM KALDI BU GUNE KADAE BORCLARLA OKUDUM ZAR ZOR OKUDUM AMA SUAN OKUYAMAZ DURUMSAYIM OKUL PARAMI YAZIN CALISTIM YARISINI TOPLADIM AMA YARISINI ODEYEMIYORUM ABIMDE ODEYEMIYORUM SUANDA OLDUKCA BORCU VAR VE SUAN ISSIZ COK KISILERE ULASMAK ISTEDIM AMA ULASAMADIM BABAMDAN ALDIGIM 600 TL BIR MAAS VARDI ODA KAYDIMI YENILEYEMEDIGIM ICIN ODA KESILDI HERHANGI BIRSEY YAPAMAZ OLDUM BORKAC GUNE KAYDIMI SILMEK UZERELER KIMSE KIMSENIN DERDINDEN ALMIYOR BEN HAYALLERIM ICIN VE VEFAT EDEN ANNEME SÖZ VERDIM DOKTOR OLACAGIM DIYE ASLINDA EN COK BU SOZUMU TUTMAK ISTIYORUM VE BUNU TUTAMAMAK ONCA EMEKTEN SONRA BU SOZU YERINE GETIREMEMEK BENIM OLDUKCA AMA OLDUKCA ZOR GELIYOR BEN SADECE BIR EL ISTIYORUM SADECE BANA YARDIM ETMEK ISTEYEN BIR EL ISTIYORUM OKULUMA YARDIMCI OLACAK BIR GONULLU BIR KALBI BUYUK INSAN BIR EL ARIYORUM SADECE OKUL ICIN BASKA BIRSEY DEGIL

 16. Hakan dedi ki:

  Bilmiyorum ne olur ama baktim herkes yazmis bende yazmak istedim belki kalbi buyuk biri duyar elini uzatir. Ben 4 sinif dis hekimligi ogrrncisiyimm annemle babami 2013 yılında 5 ay ara ile kaybettim bu hayyatta sadece abim kaldi o bana yardim ediyor ama bikirsin bu hayat sartlarinda kim ne kadar yetisebilir ki xok ugrasiyor bu gune kadae krediler ile borclar ile okudum sona dogru geldim evet gercekten benim hayalim ama hayalimden cok ölmüş anneme verdigim sozu tutmak icin cabaliyorum egitimi bitirmek iatiyorum okuk kaydimi silmek uzere kaydimi yenilemiyor sadece babamdan aldigim 600 tl maas vardi oda suan da okul yeni kayit yapmadigi icin kesildi cok insana ulasmaya calistim ama fayda yok sesimi duyan olmadi bankalardan kredi alamiyorum tek hayalim istegim buraya kadar gelmişken okumak anneme sozumu tutmak ama bunu yapamiyorum cok kotu sikistim cikis yolu bulamuyorum ben yazin calistim yarisini topladim ama ne yapsam yarisi cikmiyor baska birşey icin istemiyorum sadece okulum icin devam etmek iatiyorum hayallermin elimden alinmasini istemiyorum b sadece ama sadece inanin bir el biri elini uzatmasini istiyorum ama ya gormuyorlar yada duymuyorlar insanlar tek umudum belki vicdanli birileri hala vardir belki beni duyar

  1. Veli dedi ki:

   Ne kadar gerekiyor sana

 17. burcu dedi ki:

  Ben üniversiteye hazırlanıyorum . Suan cok sıkısık durumdayız kendımı derslere veremıyorum. Bana yardımcı olabılırmısınız calısmaya basladıgım an odeyecegım .

 18. hacettepeli dedi ki:

  arkadaşlar Hacettepe öğrencisiyim bursa ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı acaba?

 19. Veysel dedi ki:

  Merhaba, ünv son sınıf öğrencisiyim gerçekten durumum cok kötü 2 gün sonra ev kiram var ve am anlamıyla dipteyim okulu bırakıcak psikolojiye geldim.Gerçekten ya bırakıcam okulu yada sıyırıcam artık herhangi bir maddi desteken de geçtim geri dönüşümlü olarak en azından bu ayki kiramda yardımcı olabilicek birileri varsa gerçekten minnettar olurum sevgilerler….

 20. Lise öğrencilerine kredi dedi ki:

  ben 2 yıllık okuyan üniversitelilere ve liselilere 40 bin liraya kadar kredi sağlayabilirim. Yeter ki isteyin.

  1. rumeysa dedi ki:

   nasıl?

  2. Melike dedi ki:

   Iletisime nasil gecebilirim sizinle halâ kredi saglayabiliyormusunz

  3. Dilara dedi ki:

   Bende 2 yıllık okuyorum iletişime geçmek isterim

  4. Murat dedi ki:

   Bana acilen lazım

  5. Dilara dedi ki:

   Nasıl ulaşa bilirim size acaba

 21. Gökay dedi ki:

  bu ne ya bizim burada ne işimiz var? adımız üniversiteli sadece. Para kaygısından derslerimize odaklanamıyoruz bile yazık ya.

 22. Melike dedi ki:

  Meraba arkadaşlar garip gelebilir ama benimde 1500 borcum var öğrenciyim çalışma imkanım yok borçtan aileminde haberi yok kimseden yardım isteyemedim korkudan intiharı bile düşünüp intihar mektubu dahi yazdım insan çaresiz kalınca herşeyi yapmayı düşünüyor burs veren yerlere başvurdum olmadı hayat zorla intihara sürüklüyor lütfen yardımcı olur musunuz gerekirse borç olarak bile kabulüm ben kendimi toplayınca öderim borç yiğidin kamçısıdır.

  1. İlter dedi ki:

   Yardımcı olmak isterim
   İletişime geçersen

 23. MÜCAHİT AKINCI dedi ki:

  BENİM 2 TANE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİM 1 TANE LİSE 1 DE ORTAOKUL ÖĞRENCİM VAR ÜNİVERSİTE OLAN ÖĞRENCİME BURS VEREBİLİRMİSİNİZ MÜCAHİT AKINCI TEL :

 24. 10 bin liralık burs dedi ki:

  Ben öğrencilere burs veriyorum. 10.000 TL. kredi kartı limiti ile yetinmeyin.

  1. Necati dedi ki:

   Nasıl yani? Anlatır mısınız

   1. Gamze dedi ki:

    Lütfen bu konu üzerinde yardımcı olur musunuz çok düşük miktarda bile bursa razıyız

  2. Çaresiz dedi ki:

   Babam annem ayrı ailemle görüşmüyorum sadece babamla babam borçlarından dolayı battı ben para istemeye çekiniyorum bana acil 5.000 lira kadar para lazım lütfen yardım eder misiniz üniversiteden sonra geri ödemeye başlarım yada kendimi toparladıktan sonra lütfen yardımcı olun

  3. Melike dedi ki:

   Bize de yardımcı olur musunuz

  4. Dilara dedi ki:

   Yardıncı olur musunuz lütfen çok zordayım yurdumun parasını ödeyemiyorum

  5. Sehriban dedi ki:

   Ben istiyorum

  6. bugra dedi ki:

   yardım eder misiniz ihtiyacım var 553

 25. Mert dedi ki:

  3000 lira borcum var. Öğrenciyim. Burs kredi veren nereler var?

 26. Garip Öğrencinin Seslenişi dedi ki:

  Ben üniversite öğrencisiyim. 40.000 TL. kredi çektim bankadan. Aylık 1.000 Tl. civarı ödüyorum. Devlet’ten destek bekliyorum. Sed yardımı bari alsak iyi olacak hani 🙂
  Öde öde nereye kadar arkadaş. Sonuçta tıp okumuyoruz, hukuk okumuyoruz. Doktor veya avukat olmayacaz yani.

  1. Berfin dedi ki:

   Nerden nasil ciktim benim de ihtiyacim var 4000 tl ye çok değil ama sıkışığım nerden çekebilirim bu konuda en azından banka ismi söylersen çok çok sevinirim çok teşekkür ederim şimdiden

 27. Mustafa dedi ki:

  şuan Aşırı derecede sıkıştım bankalar kredi vermiyor kitaplar pahalı İstanbul’da hayat dahada pahalı bana burs verebilecek vakıf varmı

 28. Canan dedi ki:

  Kyk dan sadece aylık 470 lira para alabileceğim söylendi direk 10 bin ya da 20 bin ogrenci kredisi çekilmiyor mu ?

 29. Yusuf dedi ki:

  Mühendislik okuyorum son siniftayin ailemin durumu iyi değil yardımsever birisi azda olsa yardimci olursa sevinirim

 30. Esra Çelik dedi ki:

  Üniversitesi son sınıf hukuk öğrencisiyim parayı bu sene toparlayamadım içim yanıyor ama kimse de yardımcı olmucak biliyorum ama çok acil yardıma ihtiyacım var son 4 günüm kaldı daha hangi yolla bulurum onu da bilmiyorum artık intahar bile düşünmüş biri olarak ne olacağını artık bilmiyorum

  1. Emre dedi ki:

   Ihtiyacin olan nekadar

  2. İlter dedi ki:

   Merhaba yardımcı olmak isterim

   1. Serhat dedi ki:

    Öğrencilere burs mu veriyorsunuz, bende makine mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim bilgi alabilir miyim

   2. Edanur dedi ki:

    Banada yardımcı olur musunuz

  3. Sema dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar iktisat öğrencisiyim Eskişehir’de son yılım 3 aylık apart paramı ödeyemedim 1320 tl yapıyor yardım edermisiniz bende bir yandan toplamaya çalışıyorum çok sıkıştım yaz okulu bitimine kadar toplamam lazım

 31. Kadir dedi ki:

  Mrb ben ilk ve acil sağlık bölümü okumak istiyorum ama bir gelirimiz olmadığı için üniversite parasını denklestire miyorum bana yardımcı olacak destek çıkabilecek bir yardım sever varmıblütfen zor durumdayım şimdiden teşekkür ederim

 32. Bayram dedi ki:

  5.sınıf tıp öğrencisi yim okuduğum bölüm çok masraflı paraya ihtiyacım var ve hiç bir banka kredi vermiyor bildiğiniz varmı veren yada yardım edebilecek biri

 33. Ahmet dedi ki:

  Mimarlık ögrencisiyim yapıkredi play basvurusu yaptım kredi kartı basvurum reddedilmiş ama arkadaşlara cikiyor sebebi nedir

  1. Mehmetburakgeyik dedi ki:

   Bankalar sadece çalışıyorsan sürekli bir yerde veriyorlar güvence olarak borcunu edemezsin diye

 34. Bedirhan dedi ki:

  Abi ben mimarlık öğrencisiyim para biriktirmek imkansız burs veren hiç bir yer bulamadım babamla aram kötü benimle hiç ilgilenmiyor ihtiyaçlarımı karşılayabilmem için ne yapabilirim?

 35. Yusuf poyraz dedi ki:

  6200 tl odemezse Babam ı hapse atacaklar annem ve bir kardesimle kalacagiz.Annem saglıgı iyi degil. Babam azda olsabir miktar geliri var ama borcu odemeye yetmiyor. Babam hapse girerse Hiç bir gelirimiz olmayacak kardesim ile ögrenimimize son verecegiz.Belkide sokaklara dusecegiz. Durumu olan hayırseverlerin babamın borcunun odenmesi icin yardım etmesini rica ediyorum lütfen.

  1. burak dedi ki:

   HESAP NUMARASI AT KARDEŞİM

   1. Yusuf poyraz dedi ki:

    Ordamısın kardeşim

   2. sude dedi ki:

    ben öğrenciyim. sana kredi veririm.

    1. Cem dedi ki:

     Bana da yardımcı olur musun

    2. Ayaz dedi ki:

     Bana da 1000 tl kredi verir misin?

   3. Şirin dedi ki:

    Banada yardimci olurmusunuz lisede okuyan ogrencim var cok zor durumdayiz
    ptt hesap no

 36. Mehmetcan dedi ki:

  Eski şehirde okuyorum 8 kız kardeşim var bende tek erkek çocuğum biz 4 öğrenciyiz babam hasta calisamiyor çok acil ihtiyaçlarımız var lutfen yardımcı olun bana

 37. Kadir dedi ki:

  Pamukkale üniversitesi lisans öğrencisiyim kiramı ödeyemiyorum. Faturalarıda ödeyemiyorum. Yardım edecek birisi var mı? Çok zor durumdayım. Yardiim değil borç istiyorum.Yarım zamanlı iş olsada olur borcumu öyle öderim her türlü is yaparım. Yardım edebilecek varmi?

  1. tolga dedi ki:

   Var usta bankalarda ihtiyac kredisi ac al paranı ode kıranı

 38. Hazel dedi ki:

  Sakarya Universitesi Tarih bolumu ogrencisiyim. Ogretmen olabilmek icin pedagojik formasyon almam gerekiyor. Bu nedenle bursa ihtiyacim var. yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

  1. FURKAN dedi ki:

   MERHABA AĞZIM İYİ LAF YAPMASADA ANLATMAK İSTİYORUM BİRAZ. BİZ 4 KARDEŞİZ BABAM İFLAS ETTİ ÇOK FAZLA BORCU VAR AMA EMEKLİ BABAM .AMA BAKMAK ZORUNDA OLDUGU BİR AİLE OLDUGU İÇİN AMCALARIMIN YANIDA AYAK İŞLERİNİ YAPIYOR VE BİZE BAKMAYA ÇALIŞIYOR VE BU YUZDEN BAZEN AİLEME YUK OLDUGUMU VE FAZLALIK OLDUGUMU DÜŞÜNÜYORUM ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA ÇALIŞTIRMIYORLAR ÇUNKU SON SINIFIM AMA BANA DERSLERİNE ÇALIŞ DİYORLAR HADİ BENİ BOŞ VERİN BABAMA LUTFEN YARDIM EDİN SİZE SÖZ VERİYORUM İLERDE ÜLKEYE ÇOK YARARIM OLACAK BUNU SİZE TEMİN EDERİM. BANA YARDIM ETMENİZE GEREK YOK NEDE OLSA 2-3 AYA UNİVERSİTEYE GİDERİM ORADA HEM ÇALIŞIR HEM OKURUM LUTFEN AİLEME YARDIM EDİN EGER EDERSENİZ İLERDE SİZE ÇOK YARDIMIM DOKUNACAK ZAMANINIZI ALDIGIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM. SADECE COK BİRAZCIK DERDİMİ ANLATMAK İSTEDİM …

   1. Bahar dedi ki:

    Yardım eden oldumu ?

 39. Merve dedi ki:

  Anadolu üniversitesine 1.ci sınıfım. Başka şehirden geldiğim için çok masrafım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Burs değil iş ya da herhangi bir maddi gelir getirecek parttime is de verseniz olur. Nasıl ulaşabilirim size? hesabim belki iletişim kurarsanız.

 40. Merve dedi ki:

  Anadolu üniversitesine 1.ci sınıfım. Başka şehirden geldiğim için çok masrafım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Burs değil iş ya da herhangi bir maddi gelir getirecek parttime is de verseniz olur. Nasıl ulaşabilirim size?

 41. Hanife dedi ki:

  Ben de yüksek lisans öğrencisiyim ve bursa ihtiyacım var çok birşey istemiyorum trabzonda okuyorum burası çok pahalı bir şehir

  1. Adem dedi ki:

   Merhaba hanife hangi şehirde yüksek lisans yapıyorsun bölüm nedir?

   1. Ayşe dedi ki:

    Bana da ulaşın lütfen. Çok ihtiyacım var.

   2. Gazel dedi ki:

    Merhaba bende yabanci ogrenciyim universite okuyorum ama nasil okicagimi bilmiyorum bir tarafdan madi durum yok aylem para yolayamiyor orda bizim ulkede dolar yuksek olmasindan dolayi yardim edebilirseniz sevinirim tesekurler

 42. Yasemin dedi ki:

  On sekiz mart turkce ogretmenligi ogrencisiyim 2.sinifim 100 200 lira kadar ihtiyacim var yardimci olabilirseniz sevinirim

  1. Nejat dedi ki:

   Bana yaAbılır misiniz?

 43. Hasan dedi ki:

  Nasil ulasirim size

 44. Serkan dedi ki:

  Makine mühendisliği okuyorum gerçekten maddi imkanım kötü bana yardım ederseniz çok sevinirim

 45. mustafa dedi ki:

  benim ihtiyacim var abi yardimci olurmusun gelirim hic yok

 46. Okan dedi ki:

  Size nereden ulaşabilirim

 47. Murat dedi ki:

  Ben öğrenciyim Makine Mühendisliği okuyorum bu ay çok sıkıştım. 150 200 lira ya ihtiyacım var. Destek sağlayabilecek var mı acaba

 48. Furkan İzci dedi ki:

  hocam ben van yyu de paramedik 2. sınıf öğrenciyim bursta çıkmadı acil paraya ihtiyacım var

 49. Fatma dedi ki:

  4 kız kardeşiz. Ciddi anlamda zorluk çekiyorum hepimiz okuyoruz bursla yetinmeye çalışıyorum oda geri dönüşümlü yardımcı olursan abi çok iyi olur.

 50. Zehra Can dedi ki:

  Merhaba 2 yıllık üniversitede 3. Yılım olduğu için kyk devlet yurdu cikti orda kalıyorum fakat sabah akşam yemek parasi kendi cebimden çıkıyor öğrenim kredisi çıkmadı burs verme imkaniniz varsa aylık 100 lira bile çok iyi gelecektir. Teşekkürler

 51. Ahmet dedi ki:

  Makinistlik okuyorum hızlı tren pilotu olacağım bursa ihtiyacım var.

 52. Reşat dedi ki:

  Merhaba cok sıkısdım abi burs alma imkanım varmı ögrenciyim

 53. emre dasdoner dedi ki:

  abi saygılar ıspartada unıversite öğrencisiyim burs imkanı saglayabilirsen cok mutlu olurum ve bazı ihtiyaclarımı gidermemde cok yardımcı olur .
  e mail adresim.

 54. Samet dedi ki:

  Diş hekimliği okuyorum çok masraflı yetiştireniyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 55. Fatmanur dedi ki:

  Abi şu an yurt basvurusu yapcam ve depoziteyi yatiramiyorum özel yurttan geçis yapcam onun parasini odedim ama simdide depozite cikti yardimci olabilirsen

 56. ege dedi ki:

  merhaba benım ıhtıyacım var ege unıversıtesı ogrencısıyım

 57. Eray dedi ki:

  Uludag universitesinde 3.sınıfım bana da ulasir misiniz

 58. Bahar kara dedi ki:

  Bu yıl dgs ile Marmara’ya geçiş yaptım 2.sınıftan başlatıyorlar ve burs da alamıcam maddi imkandızlıklar engel oluyo önüme yardımcı olursanız sevınırım

 59. Hakan dedi ki:

  Eskişehir merkezde bayan öğrencilere borç para verilir. para yardımı yapılır.

 60. HÜSEYİN dedi ki:

  ihtiyacım var ama sadece bu ay gelecek ay burs verilicek

 61. Murtaza dedi ki:

  Balıkesir Üniversitesi 1.Sınıf öğrencisiyim bu ay sıkışık durumdayım yardımcı olursanız sevinirim

 62. Büşra dedi ki:

  Ulasirmisiniz bana ogrenciyim

 63. Nazlı bensu dedi ki:

  Merhaba

 64. eyüp dedi ki:

  abicim benim ihtiyacım var ulaşabilir misin

 65. polat dedi ki:

  kredi puanım 1900 üzerinden 1400 olmasına rağmen bu bankalardan hiçbirisi kredi vermiyor. kredi kartı versede 500tl limiti geçmiyor.