Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa - İhtiyaç Kredisi - İstanbul’da Ticket Sodexo Bozdurma Yerleri (Yemek Çeki Kırdırma)


İstanbul'da Ticket Sodekso Bozan Yerler Yemek Fişi Kırdırma

İstanbul’da Ticket Sodexo Bozdurma Yerleri (Yemek Çeki Kırdırma)

2019 yılında çalıştığınız işyerinizden size sodexo ve diğer ticket çekleri ile yemek verilebilir. Bu kartı kullanarak işyerinin anlaşmalı lokanta ve restaurantlarında yemek yiyebileceğiniz gibi, yemek yemeyi tercih etmez iseniz bazı işletmelerde diğer hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hatta bu kartları bozdurma ve kırdırma işlemi ile yemek çekini nakit paraya çevirebilirsiniz. Ticket ve sodexo anlaşmalı marketler, lokantalar, alışveriş merkezleri, giyim dükkanları, ayakkabıcılar ve nakit para veren yemek fişi kırdıran yerler ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunabilir. 2019 yılında birçok çalışan öğle yemeğini basit menülerle geçiştirmekte ve yemek fişini bozdurarak ticket kırdırma firmalarına başvuru yapmaktadırlar. Bu sayede kartta bulunan krediler sayesinde bir miktar nakit paraya kavuşmuş olursunuz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ticket bozduran çok sayıda firma bulunmaktadır.  İhtiyacınız olan nakit parayı yasal yollardan temin etmek var iken, kim olduğu belli olmayan ve kendine tefeci diyen şahıslardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Ticket Sodexo Bozdurma ve Kırdırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Günümüzde bir çok firma kullanıcıların yemek ihtiyacını popüler olan bu kartlar ile karşılamaktadır. Bu kart sayesinde 24 binden fazla firma ve 1 buçuk milyondan fazla kişi aktif olarak kullanmaktadır. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun birçok market veya giyim mağazasında sodexo kartınızı kullanabilirsiniz. Artık tüm restaurant ve alışveriş merkezleri de bu kart ile anlaşma yapmaktadırlar. Çünkü çalışan harcamadığı ticket ve sodexolar ile evinin ihtiyaçlarını karşılamayı düşünebilir. Firmaların kartlara yükledikleri kontör ve TL. bakiyeleri ise haftalık, 15 günlük veya aylık periyotlara göre belirlenmektedir. 2019 yılında bazı firmalar belirli ücret ve komisyonlar alarak sodexo ve ticket kartınızı paraya çevirebilirler. Mağazalarda bu alışverişler sonrasında yemek kartı firmalarından belirli bir ücret öderler. Bu sebeple toptan yemek satabilen firma kartı kırarken belirli bir komisyon talep etmektedir. Kart bozdurma işlemi için ortalama yüzde 20 oranında komisyonlar talep edilir. Bu kapsamda kartında 200 TL. bulunan bir vatandaş sodexo kırdırma işlemi yaptırdığında kendisinden 40 TL. civarında bir kesinti yapılacaktır. Ancak bu kişi kartı ile gıda ve giyim alışverişi yaparsa hiçbir kesintiyle karşı karşıya kalmayacaktır. İstanbul Bakırköy, Adalar, Sirkeci, Kadıköy bölgelerinde bulunan yüzlerce mağazada komisyonsuz alışveriş yapabilir veya 100 liranın 20 lirasını komisyonculara vererek yemek kartınızı bozdurabilirsiniz. Tercih sizin!Ticket Sodexo Bozdurma ve Kırdırma
Ticket Sodexo Bozdurma ve Kırdırma

Sodexo Ticket Bozdurma İşlemi Yasal mı? Nerelerde Bozdurulur?

Firmalar tarafından en çok verilen yemek kartları Win Win, Ticket, Sodexo ve Setcard olarak adlandırılır. Nasıl ki işletme çalışanlarının yemek masrafları için yemek kartı veriyor ise, çalışanlar bu kartlarını diledikleri gibi kullanmakta özgürdürler. Bu kapsamda komisyon karşılığında ücret alarak yemek kartı kırma işlemi yasaldır. Çalışan ister yemek yer, ister alışveriş yapar, isterse direkt olarak paraya çevirir. Hak işyeri sahibi tarafından tekelde kart hamiline tanınan bir ayrıcalıktır. Ancak ülkemizde acil nakite ihtiyacı olan vatandaşın bu durumundan faydalanan yemek kartı tefecileri de bulunmaktadır. Eğer yemek kartınız var ise bazı tefeciler sizden yüksek meblağlar talep ederek bozdurma işlemi önerebilirler. Örneğin kartınızda 500 TL. para var iken size 200-250 TL. vererek bozdurmanızı isteyebilirler. Bu kişilerin Eminönü ve Bağcılar bölgelerinde bulunduğundan bahsedilmektedir. Hal böyle olunca ticket kartını paraya çeviremeyen vatandaş ihtiyacından dolayı mecburen teklifi kabul etmektedir. Okuyucularımızın mağdur olamaması için bunun yerine aşağıda ki yöntemleri kullanmanızı öneriyoruz.

 1. Sürekli yemek yediğiniz restauranta başvurmanız en iyi tavsiyedir. Sonuçta satılan yemeklerin bir bedeli olduğu gibi tanınan müşterilerin nakit paraya çevirme ihtimalleri daha yüksektir.
 2. Patronunuz kartınıza TL. yüklemeden önce nakit ihtiyacınız olduğunu söylerseniz yemek paranızı peşin olarak alabilirsiniz.
 3. Mesai arkadaşlarınıza TL. puanlarınızı ücret karşılığında satabilirsiniz.
 4. İstanbul’da ki anlaşmalı marketlerden yakınlarınızın alışveriş harcamalarını ticket ile yapabilir, bu alışveriş neticesinde kendilerinden nakit para alabilirsiniz.

Sodexo Ticket Nerelerde Geçer? Alışveriş Yapılır mı?

Her setcard veya Multinetin kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin Sodexo’nun Restaurant pass, busines pass, fuel pass, gift pass bazı çeşitleridir. Ülkemizde 50 binden fazla kart geçen mağaza bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Bim, Şok, A101, Migros, Lc Waikiki Master passs gibi büyük alışveriş market zincirlerinde de geçmektedir. İnternet üzerinden yemek kartınızın sorgulama sayfasına girerek kaç TL. bakiyeniz kaldığını sorgulamanız mümkündür. Bununla birlikte bakiye devri, aktarma işlemleri de yapılabilir.

Yapacağınız harcamaya göre bakiyeniz yeterli değil ise yeni bakiye yükleyebilir veya harcamanızı yapabilirsiniz.  Bununla birlikte IOS ve Android ticket uygulaması sayesinde İstanbul ilimizde ticket geçen marketleri ve restaurantları anında görüntüleyebilirsiniz. Bunun haricinde kartınıza özel kampanya ve fırsatlar, sisteme yeni katılan lokantalar, ne kadar bakiyeniz kaldığı, size en yakın mesafede bulunan ve kartınızın geçtiği işletmeler hakkında bir kaç tıklama ile kesin bilgilere ulaşabilirsiniz. İstanbul’da sodexo bozduran yerler hakkında online sorgulama yapabilirsiniz.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Kooperatif Başkanı

Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, KOSGEB, TKDK ve diğer Devlet kuruluşların vatandaşlarımıza verdiği Faizsiz Kredi, Hibe, Teşvik ve destek programlarını kaleme almaktayım.

248 yorum

 1. Merhaba, 1700 tl ticketım var. uygun bir kesinti olursa bozdurmak istiyorum.

 2. Sodexo-Ticket-Multinet-Setkart gibi yemek kartları bozulur ins

 3. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  Anında odemenız hesabınızda

 4. 5 bin TL Sodexso Nakite Cevirmek İstiyorum

 5. Ahmet yıldırım

  Merhabalar %15 ile her ay 2000 tl’yi nakite çevirmek istiyorum. Mailimden ulaşabilirsiniz.

 6. İstanbul anadolu yakasındayım sed card ı bakıt ceviren yer var mı acaba

 7. Kadikoyde 250 tl ticket card nakit cevirecek yer var mi acaba

 8. Sodexo-Ticket-Multunet-Metropol %20 ile Nakite Çevrilir . İlgilenen Arkadaşlar Olursa Yardımcı Olabilirim.

 9. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 10. HER TURLU ANINDA CEKIM SODEXO -MULTINET – SEDCARTD ANINDA NAKITE CEVRILIR ILETISIM: SIFIR ELLI IKI WHATSAPP

 11. Yemek kartı bozulur.

  Yemek kartınıza %25 oranında komisyon alarak paraya çeviririm. 100 liraya 75 lira veririm.

 12. Merhaba , İstanbul içi % 19 komisyon ile sodexo vb kartlarınızın bozum işlemi sağlanır.

 13. Yemek kartı paraya çevirme

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

 14. İSTANBUl içi sodexo setcart multinet vb yemek kartlarınız yüzde 19 komisyon ile bozdurulur. instagram

 15. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM :

  INSTAGRAM : @

 16. Benim tıckert 1250 tl var uygun komisyonla bozan varsa mailime numarasını bıraksın

 17. Numaranızı yazar mısınız bende bozdurmak istiyorum kartı

 18. sodexomun içinde 420 tl bulunmakta uygun komisyonla kıracaklar acil ulaşabilirmi

 19. Icerenkoy / Atasehir ticket bozdurmak istiyorum acil !!!! Mailime numara yazarsaniz hemen arayacagim…

 20. BEN KART BOZUYORUM %24 KOMISYONLA İSTANBUL ESENYURT 053

 21. Merhaba İstanbul Anadolu yakası sodexo kartımı kırdırmak istiyorum içinde 800 TL var uygun komisyonla kiracaklar ulasabilirmi mail adresim ; uqot

 22. Merhaba. Anadolu yakasında oturuyorum Ticketımı kırdırmak istiyorum yardımcı olur musunuz ??? Acil birde yüzde kaç komisyon alıyorsunuz ?

 23. kartepekayakevi istagram sayfasını takip edip ordan mesaj atabilirsiniz

 24. Merhaba 500 Tl ticket var istanbul güzeryurttayim yardimci olue musunuz

 25. banada ulasabikirmisniz acikbadresiniz neresi 420 tl bozdurucam

 26. istanbul bahçelievlerde 300 tl sodexo nakite çeviren var mıdır

 27. İstanbul bahçelievler de 300tl sodexomu nakite çevirmek istiyorum

 28. Üsküdar civarında ticketi bozdurabileceğim bir yer arıyorum.. 400 TL yükleme yapılıyor her ay..

 29. Ticket – Sodexo – Multinet – Setcard – Metropol gibi yemek kartlarınız %25 komisyon ile anında nakite çevrilir

 30. Sodexo, Ticket, Multinet ve Yemek Çeklerinizi %20 İle Yardımcı Olabilirim. Yerim İçerenköy Ataşehirde Istagramdan Eklerseniz Oradanda Ulaşabilirsiniz.

 31. ticket bozulur

  İstanbulda %20 komisyonla bozabilirim

 32. ticket bozdurma

  Ticket, multinet, sodexho, metropolcard çek ve kartlarınızı %20 komisyonla istanbul da bozabilirim iletişim için 543

 33. Sodexo ,Ticket ,Multinet Ve Yemek Çeklerinizi %20 İle Yardımcı Olabilirim..Yerim İçerenköy Ataşehirde

 34. numaranı yazarmısınız maiilime

 35. Kirdiran bana ulasabilir mi?

 36. MERHABA SODEXOMU BOZDURMAK İSTİYORUM –

 37. Ticket – Sodexo – Multinet – Setcard – Metropol gibi kartlarınız anında nakite çevirebilirim. ISTANBUL IÇI

 38. Sodexo , Ticket Multinet Veya Yemek Çekleriniz %20 İle Nakite Çevrilir.İlgilenen Arkadaşlar bu adrese yazarsa dönüş yaparım..

 39. sodexo kartımda 500 tl var nakite dönüşürtürme imkanı olan var mı?

 40. 7.100 tl ticket bozumu yapacağım mail adresimden ulaşabilir misiniz ?

 41. 0531 no lu telefondan ulaşabilirsiniz. Bütün yemek kartlarınız anında nakite cevrilir

 42. 560 tl var bozmak isteyen acil ulassin istanbuldayim 0

 43. Tıcket kırdırmak istiyorum. Şişli – Kağırhabe, Beyoğlu, Beşiktaş’a yakın yerler. Lütfen hemen iletişime geçin. 470 TL.

 44. istanbul beylikdüzünde oturuyorum metropolcard 1300 tl bakiyem var nakite çevirmek istiyorum

 45. Ticket – Sodexo – Multinet – Setcard – Metropol gibi yemek kartı ve yemek çekleriniz anında nakite çevrilir.

  İletişim : 053 o lu telefondan ulaşabilirsiniz

 46. Ticket – Sodexo – Multinet – Setcard – Metropol gibi yemek kartlarınız %25 komisyon ile anında nakite çevrilir.

 47. Yemek kartı nakite cevirme

  Yemek kartı bozdurmada yardımcı olabilirim

 48. arkadaşlar çok acil istanbulda multi neti nakite çevirmeye ihtiyacım var. 350tl

 49. Antalya sodexo 1222

 50. Ticked Sodexo Setkart Multinet nakite cevrilir…

 51. 4.000 tl multinet bozduracağım

 52. 400 tl ticket kartimi bozdurmak istiyorum.

 53. sodexo 1000 tl istanbul avrupa yakası 3669

 54. 200 TL setcardimi para ya çevirmek istiyorum yer İstanbul Sancaktepe yardımcı olursanız sevinirim

 55. Kardesim numarani veya adresini yazabilirmisin

 56. 1600 lıra bakiye Multinet kartım var komısyonu makul alan irtibat geçebilir

 57. 390 tl sodexom var nakite çevirmek istiyorum istanbul sancaktepede oturuyorum

 58. Tccet bozdurmak istiyorum 750 yakın var no: Anadolu yakası

 59. 390 TL sodexom 400 TL tiket var Sancaktepe İstanbul yardımcı olursanız sevinirim

 60. 500 TL Ticked var yardımcı olur musun ?

 61. ticket setcard ve metropolcard %25 komisyonla anında nakite çevirilir. küçükçekmece istanbulda bulunan işyerimizde işlem yapabilirsiniz.

 62. 500 tl sodexo var bozdurmak istiyorum istanbul kasımpaşa’da oturuyorum

 63. İzmirde sodexo bozdurmak istiyorum.

 64. 550 setcard var bozdurucam

 65. 350tl sodexda bozdurmak istiyorum anadolu yakasi bostanci

 66. 300 tl bozdurmak istiyorum fakat kimseye bozduramadım

 67. 150 sodexom var beykentteyim bozabilecek bir yer varsa ulaşırsa sevinirim

 68. Ticketımı bakire çevirmek istiyorum numara alabilir miyim

 69. Numarayi yazabilir misiniz ?

 70. Benimde tivket bozdurma işlemi var nerede bozabilorim yardimci olursaniz sevinirim

 71. Kardeşim nasıl ulaşıcaz sana

 72. 3400 TL bozduracağım setkart iyi bir yüzde ile komisyon alacak arkadaş var ise bozdurmak istiyorum normalde bozdurmam ama iş ile ilgili sıkıntı dan dolayı bozdurmak istiyorum onuryenici mesaj atın

 73. 650 tl bozdurucam ara kardes

 74. 400 TL bozdurmak istiyorum

 75. Bana nm verir misiniz bende kucukcekmecede oturuyorum ticket bozdurcam

 76. 0553 küçükçekmece de ticket metropolcard ve setcard kırma bozma işleri yapıyoruz. işyerimizde işlem yapabilirsiniz. detaylı bilgi için arayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir