İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Firmalar (ANINDA NAKİT)İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Firmalar (ANINDA NAKİT)

İstanbul’da senetle kredi veren yerlere başvuru yaparak, adres ve telefon bilgileri ile en kolay yoldan iletişim sağlayarak, genelde 1 yıl olmak kaydıyla toplamda 4 – 5 seneye kadar borç para alınabilir. Yasal olmayan yolları tavsiye etmemekle birlikte Anadolu veya Avrupa’da nakite ihtiyaç duymakta iseniz, bu yöntemleri deneyin ve bu adresleri inceleyin.

Hiçbir Oda, Birlik ve Resmi Kuruluş senetle altın satmamaktadır. Senetle alışveriş tüketici ile mal sahibi arasında meydana gelebilecek  bir alışverişin sonucu olarak ortaya çıkabilir.

BURMA BİLEZİK

Avrupa yakasında birçok altın satışı yapan kuyumcu bulunmaktadır. Bu sarraflar genelde kredi kartı ile satışı tercih ederler. Ancak güven kazanan müşterilerine altının sonra teslim edilmesi suretiyle elden taksitle satışları da mevcuttur.

İstanbul Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Adresleri

Ümraniye’de Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Adresleri

 Bu bölgelerde kuyumculardan elden taksitle altın alma imkanınız bulunabilir. Ancak bu adreslerde senetle altın verildiğini söylemiyoruz. Bu tamamen sarraf esnafı ile aranızda ki anlaşmaya bağlı bir durumdur.İnternetten araştırma yaptığınızda şu firmalara da rastlarsınız;

 1. Mecidiyeköy Taksitli altın satışı :
 2. Avrupa Yakası Altın Sepeti 
 3. Arnavutköy Altıncısı
 4. Senetle Altın Pendik 

Bunun haricinde sizde internette “Avrupa yakasında senetle altın satan yerler” araması yapabilirsiniz.

Bağcılar ve Mecidiyeköy Borç Para Veren Veriyorum Diyenler ve Hayırseverler

Taşı toprağı altın olan bu şehirde binlerce yardımsever olduğu gibi, zor durumda olup paraya ihtiyaç duyan kişilerin ceplerinde ki 3 kuruşa göz diken tefeciler de bulunmaktadır. Zira gerçek ihtiyaç sahipleri mevzuata uygun şekilde başvuru yaptıklarında mutlaka buna karşılık bulacaklardır. Ancak tefecilere gidip başvuranlar, her türlü evrakı ve senedi imzalamak isteyenlerin zaten parayı geri ödemeyecekleri bellidir.

Eğer tüm bankalara borcunuz varsa, kredi kartlarından eksiye düşmüşseniz, siciliniz bozuksa, bankalardan, ikrazatçı kurumlardan, faktoringlerden kredi almanız çok zordur. Hatta bankaların verdiği 1.000 – 5.000 TL. arasında küçük meblağları içeren mini kredilerinden dahi olumsuz yanıt alabilirsiniz. Sizin bu durumda yapacağız en iyi yol para yardımı yapan İstanbul’da bulunan hayırsever ve yardımsever vatandaşlara başvurmaktır.

Arnavutköy  ve Şişli civarında bol olan kuyumcuların hiçbirinden elden taksitle altın ve gümüş satın alamadıysanız, elden taksitle cep telefonu satan yerler olumsuz dönüş yapmış ise başka çareniz yok gibi görünüyor.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Hiçbir banka borç batağında olan bir vatandaşa kredi vermez. Bu durumda iseniz sizin için en uygunu “kredinizi biz çekelim, taksitlerini siz ödeyin” modelidir. Bunun içinde mutlaka ve mutlaka bir firma ile anlaşma yapmak yerine bir yakınınızdan destek almalısınız. Çünkü bu kadar zor durumda olan birine faktoring şirketlerinin veya ikrazatçıların olumlu yanıt vermesi çok zordur. KKB notunuz düşük olsada 800’ün altında değilse aşağıdaki bankalara başvurabilirsiniz;

 1. Enpara maaş bordrosuz internetten kredi
 2. CEPTETEB Gelir belgesiz evraksız finansman
 3. NKolay sicili bozuk olanlara verilen kredi
 4. Tüm bankaların kredili mevduat limitleri
 5. Kredi kartlarının 2.000 TL. civarındaki bakiyeleri
 6. Akbank Direk 30.000 TL. internetten verilen gelir belgesiz kredi

Yukarıda yazılan 6 seçenek sizin için ŞONS ŞANS KREDİSİ olabilir. Bu sebeple iyi araştırmanızı ve bankalara mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvurmanızı öneririz. Eğer bankaya giderseniz sizden mutlaka gelir belgesi talep edeceklerdir. Maaş bordronuz yok ise bu yolu deneyin derim.

Şişli’de 19 Mayıs, Meşrutiyet, Bozkurt, Halaskargazi, Teşvikiye, Maslak, Pangaltı, Mecidiyeköy semtlerinde,
Bağcılar’da ; Güneşli, Kemalpaşa ve Mahmutbey bölgelerinde,
Avrupa Üsküdar’da; Beylerbeyi, Altunizade, Kandilli, Mimarsinan, Acıbadem
Anadolu Maltepe: İdealtepe, Küçükyalı, Zümrütevler
Sultenbeyli ve Samandıra’da Necipfazıl ve Mimar sinan bölgelerinde para yardımı yapan hayırsever vatandaşlarımızın olduğu, bu bölgede bulunan dernekler ve vakıflardan da belirli miktarlarda ekonomik yardım alınabileceği bilinmektedir.

Bu firma ve kuruluşlar yılında birçok vatandaşa acil para bulma yöntemi sağlamıştır. Bankalardan özellikle 18 yaşında küçük olan, geliri olmayan, kredi kartı veya herhangi bir kredi ödemenizde sorun yaşayarak zamanında ödeme yapamayan ve kredi notu düşük olan, başvuru yapılan kredi limitinin aile gelirinden ve aylık gelir bütçesinin %50 sinden daha fazla olması nedeniyle kredi çıkmayan kişiler bu yollara başvuru yaparlar.

Elden Taksitle Kredi Bulunur mu?

İstanbul’da senetle kredi veren kuyumcular olduğu gibi, elden taksitle otomobil alma imkanı, ev-kur benzeri alışveriş merkezlerinden taksitli alışverişi paraya çevirme imkanları mevcuttur.

Dha da fenası avukatlık olup icralık durumda olan ve bu nedenlerden dolayı kredi geçmiş sicili bozuk sayılan ve kredi notu düşürülen ve bankaların kara listede yer alan veya başka finansman kuruluşundan alınan kredi nedenleri gibi birçok farklı nedenlerden dolayı kredi finansmanına erişiminin önünde engeller bulunan, kredi alamayan  vatandaşlarımız için borç para bulabilecekleri firmalar ve Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı sunan firmaları araştırdık.

Anadolu ve Avrupa Yakası

Bankalar ile geçmişte sorun yaşamayan, kredi notu yüksek olan ve kredi sicili temiz olan 18 yaşını dolduran ve gelir belgesine sahip olan sabit düzenli bir geliri bulunan kişiler bankalardan ve finansman kuruluşlarına başvuru da bulunarak nakit ihtiyaçlarını yasal olarak kolaylıkla karşılamak için bankaların ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredisi ürünlerine başvuruda bulunarak finansman sahibi olabilirler. En yaygın senetle kredi verilen Semtleri şunlardır;

 1. Kağıthane,
 2. Bağcılar,
 3. Ümraniye,
 4. Üsküdar

Bunun haricinde bankalardan kredi çekemeyen özellikle de sicili temiz olmayan ve kredi notu düşük olan İstanbul’ daki işletme sahipleri, kobi esnaf ve tüccar olan vatandaşlarımız borç para veren yerler ve senet karşılığında borç veren finansman kuruluşlarına mecburen başvuru yaparak borçlarını ödeme imkanı bulmaktadır. Borç para veren yerler aylık taksitler halinde yüksek faiz oranları ile istenilen vadelerde ve miktarlarda aylık senet düzenleyerek elden borç para vermekte ve ödemelerin zamanında yapılmasını talep etmektedir. Kredi notu düşük be kara llistedeki kişilerin çoğunlukla tercih ettiği bu firmalardan borç para alırken özellikle ödeme günlerine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde daha da zor durumlarla karşılaşılabilmektedir.

Avrupa Yakası mı? Anadolu mu?

Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan ilçelerde ikamet eden ve borç paraya sıkışmış olan vatandaşlarımız öncelikle bankaların ihtiyaç kredilerinde başvuruda bulunarak kredi alma yolunu denemelidir. Yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü kendilerine kredi çıkmayanlar ise mecburen de olsa borç para veren yerler ile iletişime geçerek borç para bulabilirler. Bağcılar, Ümraniye, Kadıköy, Beşiktaş, Büyükçekmece, Fatih, Esenler gibi semtlerde kara listede olanlara kredi veren birçok firma mevcuttur.

Artan nüfus yoğunluğu nedeniyle yaşam şartlarının her geçen gün eskisini aratan ve mega kentimiz. Dolayısıyla Anadolu ve Avrupa yakasında birçok işletme ve kobilerimiz mevcut. Bankalardan herhangi bir nedenden dolayı kredi alamayan esnaf, memur yada işçilerimize alternatif olarak birçok nakit finansmanı sağlayacak danışmanlık şirketleri mevcuttur. BDDK ile anlaşmalı olarak borç para veren faktoring şirketlerinin  adres ve telefonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı

İstanbul Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı

İstanbul’da faaliyet gösteren faktoring firmaları faturalı alacakları için işletmelerin her zaman yanında yer alan faktoringler ile faks ve EFT yolları ile üzerinden de ülkemizdeki diğer illerdeki İzmir, Ankara’da faaliyet gösteren tüccarlarımız için hizmet vermektedir. Şirketler ve bireysel müşteriler için kredi imkanı sağlayan bu firmalardan danışmanlık hizmeti alarak borç para bulmanın yollarını deneyebilirsiniz.

Faturalı Senetleri Mevzuata Uygun Olması Durumunda Paraya Çevirebilen Yasal Faktoring Şirketleri İletişim

Faktoring şirketlerinden bazıları şunlardır;

 1. Acar Faktöring; İçerenköy Mahallesi, Alanaldı Cad./sibel Sok. No:19, 34752 Ataşehir
 2. Şirinoğlu Faktöring; Levent Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Yapı Kredi Plaza, C Blok Kat: 14 Beşiktaş,
 3. Tam Faktoring Şubesi:  Hürriyet Bulvarı No: 14/15 SKYPORT Residence, Beylikdüzü (GENEL MÜDÜRLÜK ADRESİ : Cemal Sahir Sok. 26/28 Profilo Plaza A Blok K.2 Mecidiyeköy Şişli)
 4. Tuna faktöring; Hobyar Mahallesi, Ankara Cad. Monero İş Merkezi D:221, 34112 Fatih
 5. Lider Faktöring; MuratPaşa Mah. Uluyol Cad. No:17-19 Istanbul Tower K:4 D:16, Bayrampaşa
 6. Çözüm Faktöring; Gülsuyu, E-5 Yanyol Kartal İş Merkezi No:63, 34848 Kartal

 ve daha birçok faktoring şirketi ülkemizin çeşitli illerinde yer alan işletme sahiplerinin, Kobilerin  ve Esnaf ve tüccarların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere borç para vermektedir.

Tarımsal faaliyetler için hayvan kredisi çekmek isterseniz eğer, borç şeklinde almanız mümkün değildir.

Çeşitli ilçelerde da ikamet eden birçok esnaf, tüccar ve KOBİ gibi işletme sahipleri ve bireysel olarak nakite ihtiyaç duyan kişiler borç para veren yerlerden senetle para almak isteyenler ihtiyacınız olan miktarı ve geri ödeme gücünüzü çalıştığınız mesleğinizi yazarak ilan bırakabilir ve 300, 400 lira gibi düşük komisyonlar ödeyerek istediğiniz meblağlarda senetle borç para bulabilirsiniz.

 • Elden taksitle cep telefonu satın alın. (Evkur, Bayraktar AVM, Çetintaş gibi firmalara başvurun.)
 • Elektronik ürün satın alın. (Elden taksitle Arçelik, Beko, Vestel, Bosh gibi firmalardan elektronik ürün alın.)
 • Kredi kartınız var ise nakit avans ve kredili mevduat limitini kullanın.
 • Siciliniz bozuksa, bankaların mobil uygulamalarından evraksız En Hızlı Kredi gibi kampanyalarına başvurun.

Elden Taksitle Kredi İmkanı

ELDEN TAKSİTLE SATIŞ YAPAN EV-KUR ŞUBELERİ VE ADRESLERİ

Ümraniye Evkur Şubesi: Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd. No:106, Ümraniye

Kadıköy Şubesi : Söğütlüçeşme Cad. Direkli Han, No:21, Kadıköy

Parseller Şubesi: Yenigün Mahallesi, Bağcılar Cd. No:179, Bağcılar

Mehmet Akif Ersoy Mah. Fatih Bulvarı, No:139, Sultanbeyli

Avcılar Merkez: Merkez Mahallesi, Marmara Sk. No:25, Avcılar

Yenigün Mahallesi, Bağcılar Cd. No:179, 34200 Bağcılar

Ömer Avni Mh., Selmanağa Bostanı Sk. No:28, 34660 Üsküdar

Gültepe: Ortabayır Mahallesi, Talatpaşa Cd. 92/A-B, 34403 Kağıthane

İstanbul da Senetle Satış Yapan Ev-kur Mağazaları

Ev-kur Mağazaları

Gaziosmanpaşa evkur: Bağlarbaşı Mahallesi, Bağlarbaşı Cd. No:35, Gaziosmanpaşa

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Halk Cad. No:4, 34672 Üsküdar/Istanbul

Sancaktepe Mahallesi, Çarşı Sk. No:61, 34200 Bağcılar / Güngören

Nine Hatun Mahallesi, Davutpaşa Cd. No:18, Esenler

Bozdurma Telefon Alan Merve Hanımın Tavsiyesi;

Ben  avrupa yakasında oturuyorum. Geçen yıl paraya ihtiyacım vardır ve senetle telefon aldım. Önceleri bnakaların hepsini dolaştım. Yukarıda yazılan bankalar var ya, Odebank, HSBC, Akbank gibi tüm bulunan 10 civarı bankayı gezdim. Bu bankaların hepsinden olumsuz yanıt aldım. Çünkü benim kredi notum çok düşüktü. Daha sonra tefeciler var dediler ve bende tefecileri ziyaret etmeye karar verdim. Şişli, Sarıyer ve Mecidiyeköy bölgesinde çok tefeci varmış. Ancak bunlarında faiz oranları aylık %4 civarında imiş. Denize düşen yılana sarılır misali gittim görüştüm ama onlarda bir sürü senet imzalatıp beni zor duruma sokmaya çalışıyorlar.

Maddi olarak sıkıntıda olduğum bu günlerde bir olarak çareyi mağazalar ve taksitli satışta buldum. Burada elden taksitle alışveriş imkanı sunan bir sürü mağaza var. Evkur mağazaları ve bayraktan alışveriş buna örnek teşkil ediyor. İsmini vermeyeyim Üsküdar‘da böyle bir mağazadan senetle telefon aldım. Telefonun o zaman ki değeri 3.000 TL. civarında idi. Mağazadan 24 ay taksitle aldığım için bana baya pahalıya geldi. İşin aslı ben bin lira fazla verdim ve 4 bin liraya satın aldım. Önceleri bir süre kullanmayı da düşündüm ama fiyatı düşer diye kutusunu bile açmadım. Ne de olsa İstanbul’dayız, kim kime, dum duma. Cihazı alıp hemen telefonculara gittim. Merter, Eminönü, Üsküdar, Beşiktaş, Maltepe hemen hemen tüm semtler de sizinde bildiğini gibi telefoncular çarşıları var. Maksat acil paraya ihtiyacımı gidermek olsa da, zarar etmemek için hem Avrupa yakasında, hemde Anadolu yakasında bir sürü telefoncudan fiyat aldım.

En yüksek veren telefoncuya senet imzalayarak 4 bin liraya satın aldığım telefonu 2.500 TL.’ye sattım. Henüz telefon 4 günlüktü. Bu süre zarfında kendimce ufak bir hesaplama yaptım.

 • 3.000 liralık telefonu 4 bin liraya senetle satın aldım. 1.000 TL ZARAR ETTİM.
 • 4.000 TL.’ye aldığım telefonu 2.500 TL.’ye sattım. 1.500 TL. ZARAR.
 • Gittim geldim, yol parası vs. harcamalar içinde 200 TL. zararım oldu.
 • Tüm bunları topladığımızda bu ticaretten 24 ay taksitle 2.700 TL. zararım oldu.

Şuan ben 24 ay taksitle 4.000 TL.’ye satın aldığım telefonun borcunu ödüyorum. Ama şöyle bir durum söz konusu oldu. O gün benim paraya çok ihtiyacım vardı ve ne bir bankadan, ne tefeciden, ne de amca dayı halamdan para alamadım. İnsan zor duruma düşünce tüm kapılar yüzüne kapanıyor. Bir sürü zarar etsem de o gün ihtiyacım olan parayı buldum ve şuan taksit taksit geri ödüyorum.

Bunun külli zarar olduğunu bende biliyorum ama ilk başta da dediğim gibi denize düşen yılana sarılıyor. Hele hele buralarda oturuyorsan, iyice battın demektir.

Bozdurma Cep Telefonu Satan Çok Sayıda Mağaza Mevcuttur!

2.500 TL. için senetle elden her ay 167 TL. ödeme yapıyorum. 2 sene sonunda 4 bin lira borcumu ödemiş olacağım. Sağolsunlar firma 3-5 gün gecikme içinde herhangi bir şey söylemiyor. Eğer bir bankadan kredi çekseydim şöyle bir tablo ortaya çıkacaktır.

Eğer herhangi bir bankadan 2.500 TL. kredi çekseydim aylık faiz oranı muhtemelen %2,5 civarında olacaktı. Benim bu oranla ihtiyaç kredisi çektiğimi düşünün. Hangi bankaya giderseniz gidin ortalama faizler şuan için böyledir.

Bu kredi için ortalama 100 TL. dosya masrafı ve 200-300 Tl. sigorta masrafı ödeyecektim. Ayrıca 4 yıllık bir kredi olduğu için her yıl bu sigorta ve benzeri giderler yenilenecek ve benden her yıl ARALIK ayında telefon ederek ücret keseceklerini söyleyeceklerdi. Bunun sonunda ortaya şu tablo çıkacaktı.

2.500 liranın 48 ay taksitli aylık %2,5  faizli taksit ödemesi 98,94 TL. olacaktı. 4 sene sonunda geriye ödeyeceğim taksit miktarı ise şudur; 4,749,12 TL

Çevrem beni bozdurma telefon alıp tefeciye para kaptırdığımı düşünüp yadırgasa da, ben her türlü alıp satarken ticaret konusunda zararda olsam da şu açıdan kâr ettim.

 1. KİMSEYE FAİZ ÖDEMEDİM. (Pahalı almam ucuz satmam ticaretin bir gereğidir)
 2. KİMSEYE BOYUN EĞMEDİM (Borç istemedim, dilenmedim, yalvarmadım)

Bu hesaplama sonucunda bangır bangır bağıran ve düşük faizli kredi verdiğini söyleyen bankaların ne kadar hesapsız olduğunu gördüğünüzü düşünüyorum.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]YORUMLAR
 1. sena dedi ki:

  iletişeme geçermisinz

 2. lolita dedi ki:

  acil 45.000 nakite ihtiyacım var senet yapabiliriz aylık 1000 tl ödeyebilirim elime toplu para geçince anında kapatabilirim borcumu lütfen mailden ulaşın

 3. tutku dedi ki:

  slmm arkdaslar bana kredi konsunda bırı yardımcı oldu ön ödeme dahi istemeden bankadan kredi cıakrttı sagolsun tefecien kurtuldum whatsaptan yazın arkdaslar ısmı

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba benim acil nakite ihtiyacim var kredi cekemiyorum acil donus yaparsaniz sevinirim

 4. mert dedi ki:

  merhaba arkadaslar bana kredım konsuunda bır arkadas yardımcı oldu sakınan ınanmayın cogu dolandırıcı sagolsun elımızden tuttu saglam bırıde kredımı cıakrdı

 5. Ekrem dedi ki:

  Merhabalar çok zor durumdayım ve 50 bine ihtiyacım var 😔 tüm paramı kaybettim. Eşim yurt dışında ve parasızlıktan uçak bileti alamıyorum 😔

  1. 05348874684 dedi ki:

   Sadece whatsapptan düzenli geliri olan kişiler 15 bine kadar sadece ihtiyacı olanlar yazsın

   1. İbrahim dedi ki:

    Abi acil paraya hityacim var düzenli gelirim var

 6. gözde Gül dedi ki:

  merhaba,

  size nasıl ulaşabiliriz gerçekten doğru ise hastalık ile ilgili bir durum dnüş rica ederim.

 7. Serkan dedi ki:

  Herkese merhabalar arkadaşlar sadece 15 bin tl ye kadar yardıma ihtiyacı olanlar kredi yazıp nokta koyup tekrar kredi yazıp outlook Diye mail atabilirler fakat sadece 15 bin tl ye kadar üzerine yardımcı olamıyorum kusura bakmayın ve rahatsız etmeyin ayrıca ön ödeme falan filsn gibi saçmalıklara itibar etmeyin

  1. Kazım Yıldız dedi ki:

   Yer nerde acil nakit lazım 5000 TL

  2. Fatih Karababa dedi ki:

   Iyi günler benim kredi puanim cok düşük haciz vardi yeni bitti yaklaşık 3 senedir ayni şirkette çalışmaktayim. Yaklaşık 4000 – 5000tl ihtiyacım var.

  3. Muammer dedi ki:

   Merhaba serkan bey numaram beşyüz otuzbir dokuzyuz yirmi iki nolu TL den ulasirmisiniz

  4. Muhammed dedi ki:

   Acil dönüş yapar mısınız. 0534

  5. serhat dedi ki:

   lütfen bana ulaşabilir misiniz

  6. Mehmet dedi ki:

   Selamlar dan gmail ile dönüş yapın.
   Senetle veya üzerinize bir tapu varsa değeri kadar isteğiniz parayı taksitle çekebilirsiniz ve sadece 1.15 faiz oranıyla tek yapmanız gerek DM atmak !

   1. 05456405978 dedi ki:

    Whatsamtan ulasabilirmisin

   2. Evin dedi ki:

    Mailden ulaşır misiniz rica etsem

   3. Dogan dedi ki:

    Merhaba mehmet bey suan bankalara kara listedeyim senetle para almak istiyorum sizden istedigini faizi uygulayin
    Acil yardimci olun tel no

  7. Nur dedi ki:

   Merhba benm de azcik paraya ihtiyacım var

  8. Sezai dedi ki:

   10.000 TL ye ihtiyacım var acil. 6500 tl maaş alıyorum. kamu görevlisiyim. maaşımda icra kesintisi falan yok. yardımcı olursanız sevinirim

  9. Murat dedi ki:

   Nasıl görüşebiliriz

  10. İbrahim dedi ki:

   Abi nakit para lazimda 14 bin TL falan

 8. Gökhan dedi ki:

  İpotekli, mal devirli veya senetle para temin edilir .

  1. Para yardımı dedi ki:

   Zor durumda olanlar için yardım fonu. Ekonomik zorluklarla yüzleşmek için acilen krediye mi ihtiyacınız var? Tüm finansal ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliriz, e-posta ile bize ulaşın:

   1. Ahmet dedi ki:

    Benim acil 50 bin tl ihtiyacım var evlilik için

   2. Batu dedi ki:

    E posta alabilirmiyim

    1. Yunus emre dedi ki:

     nolu numaraya wp üzerinden mesaj yollar mısınız yüz bin tl çekilcek

    2. Hakan dedi ki:

     Nasil ulasabilirim

   3. muhammet dedi ki:

    acil krediye ihtiyacım var 15 ile 20 bin arası

   4. Evin dedi ki:

    E posta alabilir miyim

  2. Emrah Ergin dedi ki:

   Nasıl konusabiliriz gökhan bey

 9. Gül dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var senetle borç almak istiyorum bana lütfen ulaşın.
  E mailim

 10. Emir dedi ki:

  Borç para istiyen ulaşabilir

  1. Davut dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

   1. Poyraz dedi ki:

    10.000 _ 200.000 TL arası nakit ihtiyaçlarınız hukuki prosedürlere uygun avukat eşliğinde noter tasdikli senet yapılarak karşılanmaktadır detaylı bilgi için lütfen arayınız

    1. Hasan dedi ki:

     Acil nakit ihtiyacım var

    2. Mehmet dedi ki:

     Acil paraya ihtiyacım var

     1. Selma dedi ki:

      Mehmet bey nerden arayacağız tel numaranız yok

    3. Elif saygın dedi ki:

     Acilen görüşmek istiyorum

    4. Didem dedi ki:

     Nasıl iletişime geçebiliriz 15.000 tl için

    5. Selçuk dedi ki:

     Merhaba,
     Üyelik yapamadığım için iletişim bilginize ulaşamadım.
     Nasıl ulaşabilirim size ? Siz bana iletişim bilginizi gönderebilir misiniz ?

    6. muhammet dedi ki:

     size nasıl ulasabiliriz 20 bin kadar ihtiyacım var

    7. Murat Bakkaloğlu dedi ki:

     150.000 TL ye ihtiyacım var..aylık gelirim 12 bin TL civarında…acil dönüş rica ediyorum

    8. Ekrem dedi ki:

     Size nasıl ulaşabilirm

    9. Uğur karaca dedi ki:

     Acil paraya ihtiyacim var istanbul sancaktepede oturuyorum lutfen bana acil ulasirmisiniz

    10. Acil dedi ki:

     Size nasıl ulaşabilirim

    11. Serdar dedi ki:

     Bilgi verebilirmisiniz

    12. Emrah Ergin dedi ki:

     Görüşebilir miyiz poyraz bey

    13. Nur dedi ki:

     M3rhba benm de acil paraya ihtiyacım var nasıl yardımıcı Oluyrsnz

    14. Melis dedi ki:

     ulaşırmısınız lütfenn

    15. Soner dedi ki:

     Numaranızı atar mısınız

    16. Derya dedi ki:

     Merhaba iletişime geçe bilirmisiniz üzerinde acil

    17. Evin dedi ki:

     Numaranizi alabilir miyim

    18. samir dedi ki:

     nasıl ulaşıyoruz

    19. İbrahim dedi ki:

     Abi acil 15bin TL nakit lazimda Nisan’da hepsini kapatacak borç verirseniz

  2. Reşit dedi ki:

   Nasil ulaşirim size acaba

  3. Burcu dedi ki:

   Acil borç paraya ihtiyacım var bana ulaşır mısınız

   1. Kemal dedi ki:

    Krediye borç paraya ihtiyacı olanlar yazsin kesinlikle on ödeme dosya masrafı almıyorum trk yapmanız gereken mesaj atmaniz

    1. Cem dedi ki:

     Kemal bey iletişime gecebilirmisiniz benimle rica etsem 0505 0

     1. Mehmet dedi ki:

      Nasıl ulaşacağız peki?

    2. yeşim dedi ki:

     bana da ulaşır mısınız acaba.çok acil

    3. Eren dedi ki:

     Selam nasil ulasabiliriz?

    4. Gül dedi ki:

     Benimde ihtiyacım var dönüş yapın lütfen

    5. Kürşat keskin dedi ki:

     Nasıl ulaşabilirim

    6. Sezgin dedi ki:

     İletişime gecebilirmiyiz

    7. Sadık dedi ki:

     Nasıl ulaşabilirim size Kemal bey

    8. Ayhan dedi ki:

     Acil 20000 lazim

    9. Ali dedi ki:

     Ben ariyorum

    10. Leyla dedi ki:

     Merhaba,5.000 tl acil ihtiyacim var,nasil.iletisime gece biliriz

    11. Mehmet dedi ki:

     Nasıl ulaşacağız peki?

    12. ESMA dedi ki:

     merhaba acil yardımcı olabilir misiniz ?

    13. Furkan dedi ki:

     Merhaba çok acil 3.500 TL ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz ? Mail adresim :

    14. Sezai dedi ki:

     acil 10.000 TL ye ihtiyacım var

    15. Evin dedi ki:

     Numaranizi atar misiniz

  4. Murat dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

  5. Osman dedi ki:

   emir bey bana 50 000 tl acil yardımcı olurmusunuz.

  6. Can dedi ki:

   Çok acil 10000 tl ye ihtiyacım var aylık 500 tl senetle ödeme yaparım ödemelerimde kesinlikle aksaklık olmaz 3000 tl maaş alıyorum ssklıyım.Borçlarımı kapatmak istiyorum çok acil lazım. numaram.

  7. ismail dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim

  8. güngör dedi ki:

   size nasılulaşabilirim

  9. Ayhan dedi ki:

   Acil 20000

  10. Fahri dedi ki:

   Nerde siniz

  11. Kazım dedi ki:

   Selam 5000 TL ihtiyaç var

 11. Mahmut dedi ki:

  Odemeyı nasıl saglıyacksınız

 12. HAKAN dedi ki:

  Öyle bir sıkıştım ki Acil 5000 TL ye az önce bir tanıdıktan rica ettim normalde beni her gün arayan adam para istiyor diye beni engelledi elimden kimse tutmuyor ben de bir umut buraya yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 13. Samet dedi ki:

  Bİr miktar borç paraya kısa süreliğine senet imzalarım fazlasıyla vermeye razıyım çok sıkıştım Allah rızası için Allah birinizi bin etsin nolur yardım edin toplu bi şekilde taksitsiz geri ödiycem lütfen Ömür boyu duacısı olucam yardım edin

 14. Ayhan dedi ki:

  Merhaba 40000tl ye ihtiyacım var yardumcı olurmu sunuz

 15. didem dedi ki:

  Merhaba

  93000 net maaşla çalışıyorum. 100.000tl 60 ay vade ile kredi kullanmak istiyorum

  1. Mehmet dedi ki:

   Selamlar dönüş yapın.
   Senetle veya üzerinize bir tapu varsa değeri kadar isteğiniz parayı taksitle çekebilirsiniz ve sadece 1.15 faiz oranıyla tek yapmanız gerek DM atmak !

   1. Derya dedi ki:

    Acil ulaşırmısınız

 16. harun dedi ki:

  henüz yeni esnafım sermaye sıkıntısı yasıyorum 5 yada 10 lira nakit krediye ihitiyacı var cok acil yardımcı olabilirmisiniz ?

 17. Erdinc dedi ki:

  Çalışanlara ve Emeklilere geliri olanlar uygun oran ile kredi

  işletme sahipleri Müşteri çekiniz veya kendi çekiniz değerlendirilir.

  1. Nur dedi ki:

   İletişim no yazarmısınız

  2. fatih dedi ki:

   15.000 tl ye ihtiyacım var eğer devlet memuruyum ama icraam bulunmakta verme imkanınız var ise mail yoluyla dönüş sağlayabilir misiniz rica etsem ?

  3. orhn dedi ki:

   sizinle nasıl iletişim kurabiliriz

  4. Kazım dedi ki:

   Selam acil 5000 TL lazım yardımcı olabilirmisiniz

  5. İbrahim dedi ki:

   Acil 20bin TL lazim

 18. 2020 senetle elden kredi dedi ki:

  selam arkadaşlar. senetle kredi veriyoruz en düşük 200000 tl en yüksek 1500000 tl veriyoruz daha detaylı bilgi için lütfen yazmanız yetiyor. Emekli memur fark etmez herkese veriyoruz. faiz oranı ise 0.70 ile 1.13 arasında oluyor.

  1. irem dedi ki:

   size nereden ulaşabilirim

  2. Kaya dedi ki:

   Acil olarak 25 – 40 bin arası nakite ihtiyacım var bu konuda yardımcı olabilir misiniz

  3. Kazım dedi ki:

   Acil olarak 25 – 40 bin arası nakit paraya ihtiyacım var. aylık geri ödeme 1000 – 1,500 arası mümkün. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

   1. Mehmet dedi ki:

    Tel2fon numarasini veririmisiniz benimde acil 5000 ihtiyacim var

  4. mete dedi ki:

   5.000 ihtiyacım var düzenli çalışıyorum aylık 3600 gelirim var

  5. recep ertay dedi ki:

   Merhaba bana 25.000 tl lazım taksitle geri ödeme yaparım ssk lı çalışanım.

  6. zeynel dedi ki:

   100000 LİRAYA İHTİYACIM VAR TARAFIMA DÖNERSENİZ SEVİNİRİM.ÖZEL BİR ŞİRKETTE ÇALIŞIYORUM, SENETLE KREDİ VERİYORSANIZ KULLANMAK İSTİYORUM.

  7. Badin çalışkan dedi ki:

   20übin TL ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

  8. Sema dedi ki:

   NAsıl ulaşıcaz size

  9. Kazım dedi ki:

   Selam acil 3000 TL ihtiyacım var nasıl yardımcı olabiliriz

  10. kemal dedi ki:

   merhabamerhaba abi bana 15 bin lazım da siz nasıl ulaşacağı

  11. Memet HAN dedi ki:

   Iyi günler bana 30 bin lira lazım senetle yardımcı oluyomusunuz ssk li çalışanım 4000 lira gelirim var aylik

  12. Ömer cem gümeç dedi ki:

   100000 tl lazım haber bekliyorum 0544

  13. Cihan dedi ki:

   Merhaba acil nakite ihtiyacım var sigortalı çalışanım size nasıl ulaşabilirim

  14. yılmaz dedi ki:

   merhaba benim acil 20.000 tl ihtiyacım var düğün yapacağım geri ödemesi temmuz ayında olacak bana dönüş yapabilr misiniz.?

  15. Recep dedi ki:

   Tltno nakite ihtiyacım var numara verirseniz arayıp görüşmek isterim

  16. Habip dedi ki:

   Emekliyim 100.000Tl ihtiyac var arabam var evim var. Senetle kredi alıp borc kapatma istiyorum .

  17. Seda dedi ki:

   Merhaba benim acil 70 bin TL ye ihticanım var 14.03.2020 cumartesi günü gece 12 ye kadar parayı bulmam gerek lütfen bana yardımcı olabilir misiniz İstanbul’da olanlar için lütfen geri dönüş yaparmısınız acil lazım

   1. watsapp redisi dedi ki:

    Arkadaşlar merhabalar nakit ihtiyacınız için watsaptan ulaşabilirsiniz 05

    1. Osman dedi ki:

     bana 50 000 tl acil yardımcı olurmusunuz.

    2. Zübeyir dedi ki:

     Telefon numarasın alabilir miyim

   2. Kemam dedi ki:

    Merhabalar krediye ihtiyacı olanlar yazsin kesinlikle on ödeme dosya masrafı almıyoruz senetle istediğiniz krediyi kendi bünyemizde veriyoruz bütün işlemler yüzyüze gelip yapılıyor mail adresim

    1. Ulaş dedi ki:

     Merhaba seninle nasıl iletişime geçeceğim ben acil görüşmek istiyorum nimaram 5364274271

    2. Reşit dedi ki:

     Bana 5000 lazim 2 aylığına tuzlada çalışıyorum 3500 maaşim aliyorum yardimci olacak varmi acaba

    3. Nevin dedi ki:

     Merhaba nasıl oluyor acaba

    4. Kazım dedi ki:

     Yer nerde acil nakit lazım 5000 TL

    5. Merve dedi ki:

     Merhaba mail atar mısınız rica etsem merve

    6. 05456405978 dedi ki:

     Whatsaptan bna ulasabilirmisin

  18. Mehmet dedi ki:

   Merhaba acil 15 bin tl ihtiyacim var

  19. Mehmet dedi ki:

   Donus yaparsaniz sevinirim

  20. Abdullah dedi ki:

   Merhaba ilgileniyorum yardımcı olur musunuz

  21. elif dedi ki:

   merhaba nasıl ulaşabilirim size.

  22. Nesibe arici dedi ki:

   Muğla Bodrum size nasıl ulaşabilirim

  23. belgin dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz?

  24. mustafa dedi ki:

   600 bin tl lazım

  25. Sedat dedi ki:

   Cok acil 20 bin TL ihciyaçim var nakliye firmasinda şoför olarak çalışıyorum aylık 1 bin TL taksit ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  26. Gül dedi ki:

   Merhaba nasıl ulaşabilirim size
   Benim e postam
   bana ulaşın çok acil nakite ihtiycim var lutfen

  27. Muharrem Şahin dedi ki:

   70000 TL ihtiyaç var emekli ve çalışıyorum ihtiyaç hasıl oldu hayırlısı artık

  28. Muharrem Şahin dedi ki:

   70000 TL ihtiyaç var emekli ve çalışıyorum ihtiyaç var

  29. Gökhan dedi ki:

   Merhaba telefon numarasını gonderirmisiniz benim numaram

  30. Caner An dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim çok acil paraya ihtiyacım var

  31. siyami dedi ki:

   göruseblırmiyiz vatsap

  32. siyami başkaya dedi ki:

   ararsanız memnun olurum

  33. Tarık dedi ki:

   Size acil nasıl ulaşa bilirim

  34. Dogan dedi ki:

   Merhaba adim dogan senetle para cekmek istiyorum sizden suan bankalarda kara listedeyim .sizden senetle para istiyorum

 19. 2020 Senetle kredisi dedi ki:

  Merhaba, düşük ve uygun fiyatlı bir faiz oranına sahip çavuk bir kredi mi arıyorsunuz? Bence bu parayı başka bir yerde arama. doğru yerdesin Maria ile bugün iletişime geçin ve kredinizin bugün %2 faizle onaylanmasını sağlayın.

  1. m.ümit çelik dedi ki:

   qcil senetle nakite ihtiyacım var
   saygılarımla

  2. Oxana dedi ki:

   Merhaba e. Kredi ihtiyacım var bana ulaşabilirsiniz.

  3. bilal dedi ki:

   10,000 tl. ihtiyacım var. bilgi paylaşırsanız iletişime geçelim.

 20. ÖMER dedi ki:

  ŞİRKETİMİ BATAKTAN KURTARMAK İÇİN 1,5 MİLYON TL YE İHTİYACIM VAR.

  YILLIK CİROMUZ 10MİLYON TL CİVARIN

  UZUN VADELİ BORÇ VEREBİLECEK KİŞİLER ARANIYOR

  1,5 MİLYONU 4 YILDA 2,5 MİLYON OLARAK GERİ ÖDEYEBİLİRİM

 21. ilkay dedi ki:

  acil 10000 tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim!

 22. Mustafa dedi ki:

  İyi günler. Bana 6000. Tl lazım. Çok acil. Emekli maaşımdan. 1960. Tl kalıyor. Denizbanktan alıyorum. 12 ay. 850. Tl ödemeye hazırım istanbul anadolu yakasında. Oturuyorum 47 yıldır aynı adreste oturuyorum

 23. GÖKHAN dedi ki:

  ACİLL 10.000TL İHTİYAÇ VAR ŞARTLAR NEDİR NASIL ULAŞA BİLİRİM

 24. Kredi dedi ki:

  Merhaba ön ödeme isteyenlere itibar etmeyin 15 bin tl ye kadar nakit ihtiyacı olanlar bana ulaşsın fazlasına yardımcı olamıyorum iletişim için isim yazan yeri mail atabilirsiniz

  1. GÖKHAN dedi ki:

   nasıl ulaşacağız

  2. DİDEM dedi ki:

   bilgi verebilirmisiniz?

  3. cebrail dedi ki:

   nasıl ulasıcam sıze

   1. Kemal dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar kredi cekemeyenler avukatlık hacizlik olmuş arkadaşlar merak etmeyin kendi bünyemizde istediğiniz krediyi istediğiniz vadelerle ödeyebileceginiz miktarlarda ödeme planıyla size sunuyoruz tek yapmanız gereken mesaj atmaniz

    1. yağız dedi ki:

     merhabalar nasıl ulaşabiliriz size

     1. Vcs dedi ki:

      Merhaba bana da yardimci olurmusunjz

    2. KÜRŞATKESKİN dedi ki:

     selam bilgi verebilirmisiniz kredi kullanamıyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz

    3. YAŞARSELİMŞAHİN dedi ki:

     EMEKLİYİM 3OOO TL KESİNTİSİZ MAAŞIM VAR

    4. vahap dedi ki:

     merhaba devlet memuruyum icra borçlarımı kapatmak istiyorum 20 bin liraya ihtiyacım var

    5. Mustafa dedi ki:

     Nasıl ulaşabilmiş

     1. Nesibe arici dedi ki:

      Size nasıl ulaşabilirim Muğla bodrum

    6. adem dedi ki:

     nasıl ulaşabilirim size

    7. Çağla dedi ki:

     Merhaba Kemal Bey size ulaşabileceğim bir mail verebilir misiniz

    8. Alkan dedi ki:

     Merhaba devlet memuruyum 6500 tl gelirim yar 20000 tl nakite ihtiyacım var

    9. ferhat dedi ki:

     nasıl yardımcı olabiliyorsunuz

    10. FERHAT TETİK dedi ki:

     MRB

    11. Ecevit dedi ki:

     6000 lazim

    12. CEMAL dedi ki:

     EFENDİM ACİL 45000 TL İHTİYACIM VAR İSTANBUL BELEDİYE ÇALIŞANIYIM 14 YILLIK

    13. harun dedi ki:

     10 bin lira krediiye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz işletme sah,ibiyim

    14. hakan dedi ki:

     merhaba iş yeri sahibiyim acil nakite ihtiyacım var

    15. fazilet dedi ki:

     acil 20.000 ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz aylık 1000 lira ödeyebilirim yalnız acil

    16. sezgin dedi ki:

     icralık olmuş durumdayım kredi notum hiç yok denecek kadar az, acil bütün borçlarımı kapatacak krediye ihtiyacım var, aylık kazancım 4000 tl civarındadır,

    17. Diyar211978@gmail.com dedi ki:

     Merhaba 15 yıllık memurum 70 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

    18. Yavuz dedi ki:

     6000 tl ihtiyacım var vade sorun değil ödeyebilirim size uygun şartlarda

    19. yasin dedi ki:

     detay lütfen?

    20. Ayhan dedi ki:

     Merhaba 40000tl ye ihtiyacım var yardumcı olurmu sunuz

    21. Dicle dedi ki:

     Meraba bana ulasirmisiniz

    22. Kubra dedi ki:

     Sıze nasıl ulaşabilirim

    23. murat dedi ki:

     öğretmenim..devlet memuruyum…bana acil 25.000 lazım..ödeme konsuunda sıkıntı çıkmaz..lütfen yardımcı olurmsunuz murat

    24. Sezgin dedi ki:

     İletişime gecebilirmiyiz

    25. Ali dedi ki:

     Kamuda çalışıyorum Büyükşehir belediyesi nde 45.000 tleye ihtiyacım var sizlere nasıl ulaşabilirim Ali Telefon numaram 0

    26. abdullah keçebaş dedi ki:

     selam ulaşabilirmisiniz

    27. ERDİ dedi ki:

     MERHABA YARDIMCI OLURMUSUNUZ KREDİ KULLANMAK İSTİYORUM

  4. Mustafa dedi ki:

   nasıl ulaşabilirim size

   1. Selim dedi ki:

    İyi günler, İstanbul’da oturuyorum, 3 bin aylık gelirim var, Malatya’da içinde kiracı olan kendime ait evim var, 10 – 15 bin arası bir krediye ihtiyacım var, sizden haber bekliyorum

   2. Burak dedi ki:

    Acil 5000 lira ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz ?

  5. sevilay dedi ki:

   size ulaşabilmem lazım cidden çok acil

  6. Duygu dedi ki:

   Merhaba bana da yardımcı olur musunuz acil

  7. Mert dedi ki:

   Banada acil lazım

  8. emre dedi ki:

   merhaba size nasıl ulaşabilirim

  9. Zeynep dedi ki:

   Merhaba, 15.000 tl ihtiyacım var

  10. Mustafa dedi ki:

   İyi günler. Bana. 6000 tl çok acil lazım. 12ay 850 tl öderim. Emekliyim istanbul anadolu yakasında oturmaktayım. watsaptan yazışırsak iyi olur.

  11. Sezai dedi ki:

   Merhaba , 5000 tl ye ihtiyacim var. Mecburen boyun bükerek acil diyebiliyorum..iletişime nasil geceriz .ismim

  12. selim dedi ki:

   dönüş sağlar mısınız

  13. Abdullah dedi ki:

   Mrb bana 15.000 lazım yardımcı olurmusunuz

   1. Aleyna dedi ki:

    Merhabalar 10bin tl krediye ihtiyacım var

  14. Nur dedi ki:

   Çok acil geri dönerseniz sevinirim lütfen

  15. Naz dedi ki:

   Lütfen geri dönün çok acil ihtiyacım var

  16. bilal dedi ki:

   merhaba 15.000 tl nakit ihtiyacım var

  17. Metin dedi ki:

   Merhaba istanbul içi 15000 bin tl lazım

  18. barış dedi ki:

   15.000 tlye acil ihtiyacım var nasıl ulaşabilirim

  19. barış dedi ki:

   Merhaba benimde aci 15.000 tl ihtiyacım var nasıl ulaşabilirim dönüşünüzü bekliyorum.

  20. Rıdvan dedi ki:

   Bana ulaşırmisiniz ridvan

  21. Nesibe arici dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim Muğla bodrum

  22. Nihat dedi ki:

   Merhabalar size nasl ulasabilirim cnku acilen nakite ihtiyacm var hmde cok acil lutfn yardmci olun bna

  23. Ömer dedi ki:

   ? Nasıl ulaşabilirim acil

  24. Evin dedi ki:

   Numaranizi alabilir miyim

  25. Osman dedi ki:

   Sa. Bana 20 lazımdı ama 15 işimi görür beyfendi meil adresimi ismime yazıorum saolun.

 25. Vildan dedi ki:

  Mrb cok acil para lazım dönüş yaparösnz

 26. gokhan dedi ki:

  Merhabalar çek bozdurmak istiyorum yardımcı olacaklar E POstamdan Ulasırsa Sevinirim.

 27. Finansal danışmanlık dedi ki:

  500 tl den 5000 tl 2 saatte krediniz hazır faturalı hatlarınıza, Sabit telefon ve TTNET hatlarınıza acil kredi üstelik 36 AY a kadar vade başvuru için

  1. Sene dedi ki:

   5000 bin istiyorum telefon no yazarmısınız arayayım

  2. Levent ElidemirB dedi ki:

   Bana acil 7000 TL lazım

 28. nakit krediler dedi ki:

  sadece hayrımenkul ipotek verebilecek veya kamu personeline senetle para verilir.

  nakit kredi

  1. Eren dedi ki:

   Merhaba. Öğretmenim. Aylık 7.000 TL gelirim var. 1983 yılından beri aynı adreste yaşıyorum. Mailimi yazdım iletişime geçerseniz sevinirim.

   1. devlet memuruna kredi 2020 dedi ki:

    Devlet memurlarina aninda nakit imkani sagliyoruz aramaniz yeterlii 0534

    1. habip ceylan dedi ki:

     memurum 5000 tl ye acıl ihtiyacım var yardımcısı olurmusunuz

  2. İLKER dedi ki:

   MERHABALAR ASKERİ PERSONELİM NAKİTE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

  3. İlkay dedi ki:

   Kamu çalışanıyım senetle kredi alabilir miyim

  4. Mustafa dedi ki:

   Gayrimenkulum yok devlet kurumunda çalışıyorum 20.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  5. Yıldıray dedi ki:

   Meraba devlet memuruyum. Yeni evlendim kredilerimiz var nakite de baya . Yardmci olablrmsnz.

  6. Doğan dedi ki:

   İpotekle para arıyorum

  7. selman dedi ki:

   merhaba devlet memuruyum 80000 tl krediye ihtiyacım var 1 ay için

  8. Resul dedi ki:

   Kamu personeliyim kredi alabilirmiyim

  9. HÜSEYİN dedi ki:

   MERHABA KAMUDA KADROLU 12 YILLIK İŞÇİYİM 9000 TL İHTİYAÇ VAR 1 AY SONRA 10000 TL OLARAK KAPATIRIM 1 AYLIK SENET İSTİYORUM.

  10. Muhammet dedi ki:

   Kamu personeliyim. 0507 dan ulasabilirmisiniz. Kucuk bir miktar paraya ihtiyacim var

 29. Yusuf Cebeci dedi ki:

  Anlık Ödemeli Fiziki Veya 3D Sanal Pos Arıyoruz %40 Komisyon Vereceğiz 0531 iletişim

 30. Tefeci yasin dedi ki:

  ben tefeci yasin. Aslında tefeci diyorlar ama ben yasal faizle bankadan kredi çekmelerine yardım ediyorum. Bir nevi danışmanlık bizim kisi. Eğer kkb notunuz 900 1000 civarı ise işiniz olun. Başvurun parayı çektireyim.

  1. Seda dedi ki:

   Acil bu hafta içinde sadece 3.500 TL’ye ihtiyacım aylık 2000 tl maaş alıyorum yardımcı olurmusunuz ödemelerimi düzenli bi şekilde yaparım ama acil yardım edin lütfen ?

  2. ege dedi ki:

   merhaba iletişime geçebilirmisiniz 15-20 bin arası nakite ihtiyacım var

  3. Gül dedi ki:

   Merhabalar yardımcı olurmusunuz kredi icin

  4. hatice dedi ki:

   merhaba tefeci yasin bey hatice ben yardımcı olabilirmisiniz

  5. Gökhan dedi ki:

   40.000 net cekmem lazım notum 1051

  6. Sedat dedi ki:

   Ulaşın lütfen

 31. alirıza dedi ki:

  Acil kredi kullanmak isteyen herkes mail atabilir herkese kredı kullandırılır hacizlik olanlarda dahıl olmak üzere

  1. mustafa dedi ki:

   merhaba
   alı rıza
   gercekten kredi varsa
   adam gıbı veren varsa
   aylık
   1000 tl ödemeyle kredi arıyorum

  2. Burak dedi ki:

   MErhaba , aylık 2000 TL ye kadar ödemeli 50.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  3. seyhan dedi ki:

   ipotekli kredi almak istiyorum mümkün mü acil

  4. Ercin dedi ki:

   Ben Erçin kardeşim kredi olur bana 25 milyar çıkar istrdigin,komisyonu al İzmit’te oturuyorum 0533

   1. Kadir dedi ki:

    Benim borcum var abi sigortalı çalışanım 20000 bin lazım taksitle öderim

  5. Berk dedi ki:

   Merhaba aliriza bey sirket uzerine kredi kullanmak istiyorum ulasirsan sevinirim 533 96

  6. Gokhan dedi ki:

   merbaha ben kredi kullanmak.istiyorum

  7. Ersin dedi ki:

   Merhaba 60 binliraya ihtiyaç var yardımcı olmak istermisinin meil Caner

  8. büşra dedi ki:

   merhaba büşra kılıç 10000 ihtiyacım var sicilim bozuk senetle verebilir misiniz 54

  9. Alper dedi ki:

   Selam ayın 26.06.2019 tarihine kadar acil 20000 tl kredi lazım. Böyle bir imkanınız varsa sevinirim. Ödeme tutarını ve taksit miktarını bildirirmisiniz.

  10. Mehmet dedi ki:

   Bana 12000 tl acil lazim yardimci olurmusunuz uskudarda oturuyorum

  11. senanur dedi ki:

   Devlet memuruyum

  12. Duygu dedi ki:

   Merhaba bana ulaşır mısınız

  13. Abdullah dedi ki:

   mrb bana 15 bin lazım yardımcı olurmusunuz

 32. mustafa dedi ki:

  merhaba
  bankalarla sorunum yok
  kredi çıkmıyor
  kredi arıyotum

 33. Senetle Doblo Kango Ticari dedi ki:

  merhaba ıyı gunler herkese senetle doblo ve kango verıyoruz bızler en dusuk 20000 tl 1.30 faız oranı ıle ve 48 ay vade ıle verıyoruz bızler daha detaylı bılgı ıcın kango doblo fiorino ticari araçlar yazın gelin.

  1. Ferhat dedi ki:

   Peşinatsız senetle araç veriyormuşsunuz

 34. Esra dedi ki:

  Acil 20.000tl ihtiyacım var

  1. Eren dedi ki:

   Merhaba senetle altın almak yada kredi almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 35. Senetle kredi verilir 2019 dedi ki:

  merhaba ıyı gunler herkese senetle kredi altın verıyoruz bızler en dusuk 25000 tl verıyoruz 12 ıle 48 ay arasında vade yapıyoruz 1.10 ıle 1.40 arasında oran verıyoruz daha detaylı bılgı ıcın adresıne yazmanız yeterlıdır

  1. nesli dedi ki:

   merhaba dönüş yaparmısınız net bir bilgi almak isterim.

   1. Kral dedi ki:

    Bilgi almak istiyoruz

  2. Yilmaz dedi ki:

   Numaranı verirmisin kardeş

  3. Enes Okutan dedi ki:

   Yardımcı olabilir misiniz çok ihtiyacım var dar durumdayim

  4. Erdem dedi ki:

   Slm iyi günler iletişim kurabilirmişiz acaba bilgi almak istiyorum

  5. Tahir haktan dedi ki:

   Size nasıl ulaşacağız

  6. Fatih dedi ki:

   Acil bana ulaşırmısınız 5

  7. Semih dedi ki:

   20000 bin tl acil nakit lazım yardımcı olabilirmisiniz

  8. enki dedi ki:

   merhaba. Altın ne kadar faiz ile veriyorsunuz. veya 10.000.TL parayı

  9. Semra dedi ki:

   Acil ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yapın

  10. Ekrem korkmaz dedi ki:

   Merhaba yardımcı olurmusunuz

  11. Ersin dedi ki:

   Ben 20 bin lira aldım. çok teşekkür ederim.

  12. Mürüvvet dedi ki:

   25.000 acil

  13. Osman dedi ki:

   Merhaba 25000 tl almak istiyorum yardımcı olur musunuz

   1. Tolga dedi ki:

    Benimde acil 5bin tl ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

    1. Hmet dedi ki:

     Nasıl aldiniz

  14. Ozcan dedi ki:

   Adres nedir acaba

  15. sevinç dedi ki:

   Merhaba senetlle kredi istiyorum bilgi alabilirmiyim lütfen acil ihtiyacim var yardimci olurmusunuz r

  16. Volkan Karabulut dedi ki:

   Benim çok acil 50.000 TL ihtiyacm var yardımcı olursanız çok sevinirim

  17. selçuk dedi ki:

   nasıl ulaşacağız?

  18. A**s dedi ki:

   30.0000 -80.000 arası bir rakama ihtiyacım var.senetle.altında olabilir.ön ödeme yada sigorta gibi işlem olmadan ödeme olmasın lütfen.mağdur oldum çünkü. Sağlık problemi için getekli. Zor durumda kaldım.taksit ödemelerinde problem olmaz.ailemden kira gelirim var.

  19. A**L dedi ki:

   50.000-80.000 tl.arası ihtiyacım var. Çok ciddiyim.lütfen yardımcı olun.ön ödeme diye 2 kez mağdur oldum.zor durumdayım

  20. Oğuz dedi ki:

   Merhabalar size nasıl ulaşabilirim 50 bin lazım

  21. haluk dedi ki:

   size nasıl ulaşıcaz

  22. şevket dedi ki:

   acil 10000 ihtiyacım var

  23. yasemin dedi ki:

   10 000 tl acil ihtiyacım var.

  24. Özgül dedi ki:

   Merhaba acil Krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen

  25. Murat K. dedi ki:

   Merhabalar,
   Acil olarak 50000tl’ye ihtiyacım var aylık 2500-4000tl’ye kadar ödeyebilirim. Dönüş yaparsanız memnun olurum.

  26. mustafa dedi ki:

   nasıl görüşebiliriz
   kredi için

  27. Veysel dedi ki:

   Bana acill 10bin lazım

  28. Ferit dedi ki:

   Merhaba

   Bana 20000 tele lazım nasıl alabilirim acaba yardımcı olabilirmısınız

   Teşekkürler

  29. Sinan dedi ki:

   merhaba 5 bin tl ye ihtiyacm var dönüş yapabilirmisiniz

  30. Erol dedi ki:

   Merhaba senetle kredi almak istiyorum 15.000tl yardımcı olur musunuz 0533 9

  31. Halil dedi ki:

   Merhaba telefon rica edebilitmiyim?

  32. ŞAHİN dedi ki:

   Bana acil kredi lazım yardımcı olurmusunuz eşim hastanede ameliyat olacak lütfen

  33. mete akyapı dedi ki:

   emekliyim 3600tl emekli maaşım var ve şirketimimiz mevcut taşörönlük işi yapıyoruz adliyeden tahüt verip aylık 3000tl ödeme ile 35000tl acil ihtiyaç var emekli maaşımda tahüt verip her ay hesabına aktarılacak veren varsa ulaşsın mail adresi darbas

  34. vedat dedi ki:

   ACİL OLARAK 10000 TL NAKİTE İHTİYACIM VAR AYLIK 700 TL OLARAK GERİ ÖDEME YAPABİLİRİM.bankalardan kredi alamıyorum.9 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum.aylık gelirim 4250 tl düzenli maaş alıyorum.kredi puanım fazlasıyla düşük.sizden haber bekliyorum. mail adresim vedat

  35. Savaş dedi ki:

   İyi günler benim 30000 tl ihtiyaçım var 48 ay geri ödeme ile şartlarınız nedir acaba. Size mail adresimi atıyorum.

  36. Emirhan dedi ki:

   Merhaba 20 bin tl ye ihtiyacım var istanbulda oturuyorum elden senetle kredi kullanmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  37. erhan dedi ki:

   merhaba 3.000 tl lık altına ıhtıyaqcım var donus yaparmısınız istanbulda yasıyorum…

  38. Murat dedi ki:

   Merhaba neredensiniz sartlar nelerdir ben13000bin 24 ay senetle kredi istiyorum geri aylik nekadar taksit oderim numara birakirsaniz uygun olursa anlirizas

  39. cumhur dedi ki:

   merhaba dönüş yaparmısınız

  40. Dede dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim

  41. Gül dedi ki:

   Merhabalar yardımcı olurmusunuz detaylı bilgi almak istiyorum

  42. Ali dedi ki:

   Nasıl iletişim kurabiliriz?

  43. adem dedi ki:

   merhaba

   acil olarak 30.000 TL ye ihtiyacım var 24 ay vade ile ödeyebilirim.
   çalışma şartlarınız nedir.

  44. Senem dedi ki:

   Krd almak isrıyoruz sıze ulasamıyoruz bir telefon no yaxarmısınızsenem

  45. ayhan dedi ki:

   40000bine hitiyacim var yardimci olurmusunuz

  46. Alkan dedi ki:

   Merhaba.
   Kamu personeliyim. 20000 tl ye ihtiyacım var
   Dönüş yaparsanız sevinirşm

  47. Esra dedi ki:

   30.000tl ihtiyacım var yaardımcı olurmusunuz. Sigortasız çalıșıyorum. Lüleburgaz Dan yazıyorum.

  48. selman dedi ki:

   merhaba 80000 tl krediye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

  49. hatice dedi ki:

   kredi çekmek istiyorum senetle yardımcı olursanız sevinirim acil

  50. Efe dedi ki:

   Merhaba kredi konusunda nasıl yardımcı olursunuz

  51. Göksel dedi ki:

   Günaydın ıyı günler bana çok acil .150.000 TL nakit lazım.
   çalışan emekliyim .Lütfen beni ciddiye alınız.hayatı mesele.

  52. rıdvan dedi ki:

   25 BİN KULLANMAK İSTIYORUM EN UZUN VADEYE

  53. Melih dedi ki:

   İyi günler senetle paraya ihtiyacım var iş kurmak için 220 binliraya 36 ay ödeme planı çıkarırsanız sevinirim

  54. Nur dedi ki:

   Acil dönerseniz sevinirim

  55. Naz dedi ki:

   Geri dönerseniz sevinirim Acil ihtiyacım var

  56. ugur dedi ki:

   merhaba
   acil nakit ihtiyacım destek olurmusunuz

  57. volkan dedi ki:

   nasıl ulaşabiliriz

  58. barış dedi ki:

   Merhaba

   bENDE SİZDEN 60.000 TL talep ediyorum dönüşünüzü bekliyorum.

 36. enes dedi ki:

  icralık – ssk ve kkp sorunu olan herkese %10 komisyon ile 70.000 TL’ye kadar kredi saglanır. herhangi bir ön ödeme talep edilmez. catal

  1. Yunus dedi ki:

   Yardımcı olabilir misiniz çok acil ihtiyacım var

   1. İlyas dedi ki:

    10.000 tl ihtiyacim var yardimci olur musunuz size nasil ulasabilirim?

  2. Ridvan dedi ki:

   10000tlye acil ihtiyacim var hic bir bankaya borcum yok

  3. Okan dedi ki:

   iyi günler adım okan dönüs yaparsanız sevinirim

  4. ismail dedi ki:

   50000 lazım

  5. Atilla dedi ki:

   Size nasil ulasabilirim

  6. Tuncay dedi ki:

   Yardimci olabilirmisiniz 30.000 tl ye ihtiyacim var 08 telefon numaram

  7. MELTEM dedi ki:

   Merhaba Yardımcı olabilmisizin kredi mi kapamam gerekli 35.000 TL lazım , nasıl yapabiliriz.
   çok tşk.

  8. MELTEM dedi ki:

   ener by yardımcı olurmusun lütfen 35.000 Tl ihtiyacım var

   1. Kemal dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar krediye ihtiyacı olanlar hemen yazın her türlü kredinizi kendi bünyemizde senetle verelim on ödeme dosya masrafı almiyorum tek yapmanız gereken msj atmaniz mail adresim

    1. ibrahim halil dedi ki:

     bana acil 15 bin lazım devlet memuruyum 8700 tl maaşım var 3 taksitle öderim düğünüm var çok sıkıştım

    2. Nigar dedi ki:

     Merhaba memurum nasıl oluyor

    3. hasan dedi ki:

     merhaba ipotek verebilecegim yerim var, irtibat bilgidi verirseniz sevinirim

    4. Nur dedi ki:

     Acil lütfen

    5. Akın dedi ki:

     İyi akşamlar kolay gelsin krediye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz.

    6. yavuz dedi ki:

     6000 tl ihtiyacım var

    7. Sedat dedi ki:

     İyi günler çok acil 20.000 TL ihtiyacım var bak geç şirketine şoför olarak çalışıyorum nakliye şirketinde şoför olarak çalışıyorum aylık 1000 lira taksit ödeme durumum var çok acil dönüş yaparsanız sevinirim

  9. murat gürtürk dedi ki:

   55 000 tl lazım.öğretmenim.mail e cevap atın görüşelim

  10. kadir dedi ki:

   merhaba enes telefon nedir nasıl ulaşabilirim

  11. Tuba dedi ki:

   50.000₺ye ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim. tuba. mail atabilirsiniz.

  12. ebru dedi ki:

   ıstanbuldayım yardımcı olurmusunuz

  13. E. Aly dedi ki:

   outlook adresinden bana ulaşabilirseniz bilgi almak istiyorum.

  14. Zeki dedi ki:

   Acil ulasirmisin kardesim

  15. sevinç dedi ki:

   Enes bey merhaba ben kredi hakkinda bilgi alabilirmiyim lütfen acil ihtiyacim var yardimci olurmusunuz lutfen acil hastam var lutfen iletisim numarasi verirmisiniz lütfen

  16. Volkan Karabulut dedi ki:

   Enes bey benim acil 50000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  17. gul dedi ki:

   nasıl ulasacagız

  18. serkan dedi ki:

   bana ulaşırmısınız 4000 tl ye ihtiyacım var

  19. Cihan dedi ki:

   40.000 TL nakit lazım yardımcı olabilirmisiniz?

  20. mesut taşdemir dedi ki:

   kardeş benim 25000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim karalistede ve icralık durumdayım acil ihtiyacım var

  21. mustafa dedi ki:

   merhaba
   yerınız nerede aylık 1000 tl ödemeyle
   25-30 bın arıyorum
   istanbul

  22. mustafa dedi ki:

   merhaba
   aylık 1000 ödemeyle kredı arıyorum

  23. Gürkan dedi ki:

   Merhaba kredi notum dusuk kredi cekemiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

  24. Yasemin dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz

  25. ferda dedi ki:

   Görüşebilir miyiz?

  26. meltem dedi ki:

   Merhaba benim 15000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.

  27. GURCAN dedi ki:

   50000 E İHTİYACIM VAR AYLIK 7500 GELİRİM VAR

  28. nurcan dedi ki:

   Merhaba ben babamdan babamdan 600yetim maaşı alıyorum.acil 3000 ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  29. Ahmet dedi ki:

   Bana ulasabilirmisin

  30. Mine dedi ki:

   Eğitim için 35 bin TL ye ihtiyacım. Geri Ödeme şartları nadıl olur, bilgi verebilir misiniz?

  31. doğan dedi ki:

   nasıl ulaşabiliriz size bir hafta içerisinde geri ödeme şartıyla 70.000tl ye ihtiyacım var

  32. zekerıya dedi ki:

   selam 15 bine ihtiyaç var aylık 1000 tl ödemeli

  33. Gökhan dedi ki:

   Acil ulasa bilirmisiniz bana 50.000 lazım aylık 3.000 ödeye bilşrim notum 1051

 37. İstanbul Mecidiyeköy Tefeci dedi ki:

  senetle kredi ve altın veriyorum. Ön ödeme filan istemez.

  1. Yasin dedi ki:

   15000 TL ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  2. cemal dedi ki:

   merhaba ben cemal acil 10.000-tl ihtiyacım var aylık gelirim 3.000-3.500-tl aylık 2.000-tl ye kadar ödeyebilirim. yardımcı olurmusunuz. 05

  3. cengiz dedi ki:

   acil 13000 tl lazım ticaret yapıyorum cengizug acil dönerseniz sevinirim

  4. Tolga aslan dedi ki:

   Slm istanbul pendik kendi işimi kkuruyrm ciddi alıcym ve atmış bin lazım nasıl yardmcı olursunuz

  5. Huseyin dedi ki:

   Acil 5000 TL ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

  6. AKIN YALÇIN dedi ki:

   acil 10 bin tl e ihtiyarcim var yardimci olurmusunuz cok acil

  7. erdal erdal dedi ki:

   Donus yaparsaniz almak istiyorum

  8. Nuh dedi ki:

   Kayseri de varmı

  9. mahsun dedi ki:

   merabalar istanbulda bağcılarda oturuyorum bana dönüş yaparmısınız 544

  10. mahsun dedi ki:

   merhabalar mecidiyeköyde çalışıyorum 30 bin tl nakite ihtiyacım var

  11. Semra dedi ki:

   Merhaba faiz oranı nedir altın veya nakit te mail üzerinden görüşelim

  12. Mehdi vatandost dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz

  13. recep dedi ki:

   nasıl ulasabıiliriz size

  14. Fahri dedi ki:

   Bana acil senetli nakit lazim yardimci olursaniz sevinirim

  15. sabahattin dedi ki:

   Merhaba banada acil para lazim mecidiyekoy fibabank mudurlugunde calisiyorum ulasirmisiniz

  16. Volkan Karabulut dedi ki:

   50000 TL’ye kaç ay vade yapıyorsuuz

  17. İLKER ergen dedi ki:

   Sızenasıl ulasabılırım

  18. Oğuz dedi ki:

   Merhaba 50 bine ihtiyaç var size nasıl ulaşabilirim

  19. Asım dedi ki:

   25000 talebim var.

  20. Cansu dedi ki:

   Sizinle nasıl irtibat kurariz peki abi acil ihtiyacım.var oğlum tedavi için

  21. gökan emre dedi ki:

   mumkunse gorusebılırmıyız acıl nakite itiyacım var

  22. Emirhan dedi ki:

   Merhaba İstanbul’da oturmaktayım elden senetle altın almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  23. Sadettin yılmaz dedi ki:

   25 bin lazım bugun olursa cok iyi olur

  24. meltem dedi ki:

   merhaba acil olarak benim 50000 tl ye ihtiyacım var Bu konuda yardımcı olur musunuz

  25. Gökhan dedi ki:

   Merhaba bana 50.000lazım aylık 2.500 ödeme gücüm var ulasa bilir misiniz

  26. ersin dedi ki:

   merhaba yardımcı olabilir misiniz

  27. Abdullah dedi ki:

   Merhaba ilanınızla ilgileniyorum yardımcı olur musunuz

 38. İbrahim dedi ki:

  Askeri personelim
  Acil 15.000TL ihtiyacım var elden ve banka borcundan dolayı ön ödemesiz ve ya altın da olur.çok acil.
  İstanbul Avrupa yakası ikamet etmekteyim.
  5-8 ay arasında tamamen borcu öderim.

 39. Ugur dedi ki:

  Acil senetle para yada altın lazım ist otuyorum iletişim 05

 40. mecidiyeköy kuyumcu dedi ki:

  Ben istanbul’da kuyumcu açacağım. Adresim mecidiyeköy merkezde. herkese senetle altın satacağım.

 41. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar acil 35 bin TL’ye ihtiyacım var yardım bu olabilecek varsa arasın 2

 42. Barış dedi ki:

  Serkan Bey merhaba,

  Bana Acil 10.000 on bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz..

 43. Feride dedi ki:

  çok acil 1500 bin ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 44. osman dedi ki:

  5000….30,000 civarı ihtiyacım var memurum 3500 lira maas ile. mail. -1907

 45. ayhan dedi ki:

  Merhabalar sayfaya yorum yapıp kredi ihtiyacı olan herkes.. emeklilere faturalı hat sahıplerıne ssksı olmayanlara esnaflara kredı ıhtıyacı olan herkese ön ödeme olmadan yardımcı oluyoruz isterseniz aya adresinden ulaşabilirsiniz..

  1. Muhlis dedi ki:

   Selamın aleyküm benim acil paraya ihtiyacım var 25.bin 5 aylığına acil durum tekseferde öderim tlf 628

   1. Mahmut dedi ki:

    Acil 3000 liraya ihtiyacım var, ödemede sıkıntı olmaz. Yardımcı olursanız sevinirim

  2. Serap dedi ki:

   Benim 20 000 tl ihtiyacım var

  3. enver.okutan dedi ki:

   acıl 30,000 kredıye ıhtıyacım var

  4. İsmail dedi ki:

   Selamlar ihtiyacım var 30000 tl ye KBB puanım düşük bankadan çıkmıyor

  5. ramazan şerif söylemez dedi ki:

   istanbul anadolu yakasında marmara kulede trimline interiors adlı firmada çalışanım aylık 3000 lira gelirim var acil paraya ihtiyacım var lütfen yulaşın 0

  6. Esin dedi ki:

   İyi akşamlar, şartlar nedir? 2000 TL’ye ihtiyacım var

  7. nejat dedi ki:

   Merhabalar acil 25000tl kredi kullanmam gerekiyor bankalardan alamıyorum aylık ortalam 700-800 ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim

  8. Önder dedi ki:

   Slm hipotek karşılığı senetle kredi lazım acil dönüş yaparmısınız

  9. ersin dedi ki:

   merhaba yardımcı olabilir misiniz

  10. İlknur dedi ki:

   Banada kredi lazım icram gelecek çok acil

 46. Deniz dedi ki:

  Merhaba acil 60 bın tlye ihtiyacım var. İşletme sahıbıyım aylık odemede sıkıntı yasamam. Dönüş yaparsanız sevınırım

 47. Faturalı hat kredisi dedi ki:

  Bozdurma telefon yerine faturalı hatlara kredi veririm.

  1. Gülbin Kaya dedi ki:

   40 000 tl ye ihtiyacım var Yardımcı olursanız sevinirim

 48. Esra dedi ki:

  10.000tl borcum var yardım lütfen

 49. Serkan dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacı olan arkadaşlar öncelikle herkese5 merhaba5 15 bin tl ye kadar3 nakit7 ihtiyaçlarınıza1 yardımcı6 olurum8 sadece whatsapptan2 ulasın8 üstü rakamlar4 için kesinlikle irtibat kurmayın ön ödeme gibi bir saçmalık hok burada herkes nakite sıkışmış sakın kimseye ön ödeme altında para göndermeyin dolandırıcılardır sakın güvenmeyin aracı değilim sadece güvenebildiğim insanlara yardımcı oluyorum

  1. Fatma nur özcan dedi ki:

   Bnmde acil 15 bine ihtiyacim war bi hafta icinde geri oducem

  2. Metin dedi ki:

   Size nasıl ulasilirim Serkan bey

  3. Sinem dedi ki:

   Numara?

  4. İbrahim dedi ki:

   Merhaba 10,000tl ihtiyacım var 1 aylık yardımcı olurmusunuz

  5. Çiçek taner dedi ki:

   Serkan bey size Nasıl ulaşabilirim

  6. Barış dedi ki:

   Serkan bey askerim acil bana ıletirmisiniz lutfen acil yardıma ihtiyacım var

  7. Aynur gül dedi ki:

   Sartlariniz neddir

  8. Özgül dedi ki:

   Benim acil 15bıne ihtiyacım var kamuda memurum acil dönüş yaparsanız sevinirim.

  9. Özgül dedi ki:

   Çok acıl 15bıne ıhtıyacım var geri ödemede sıkıntı olmaz devlet memuruyum

  10. Şaban gül dedi ki:

   Selamın aleykum 5 bin liraya kadar ihtiyacım var yardımcı olabilecekmisiniz.

  11. Derya dedi ki:

   merhaba serkan bey

   Esnafın 15 bine ihtiyacım var.acil bana dönüş yapar mmisiniz

  12. burcu dedi ki:

   merhaba serkan bey istanbul da oturuyorum hem çalışıp hem okuyorum şuan çok zor durumda kaldım acil 7 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen geri dönüş yapın size nasıl ulaşabilirim mail bırakıyorum ben burc

  13. Serdar dedi ki:

   Sizinle iletişime nasıl geçebiliriz acaba

  14. enki dedi ki:

   para gerekli, taksitle ödeyebilirim. en az ne kadar ödeme verebilirsiniz.

  15. Serdar dedi ki:

   Görüşme istiyorum numaranız

  16. Cuma dedi ki:

   Slm İstanbul Avcılar yazıyorum ikide kredi kartı borcu geçdi 4ay bana çikarmi bir kredi kolaniyorum acil paralazim yeni işe başladim burda bana olaşirmisiniz cuma 7bin Serkan bey çok acil Allah’ın rizasin çok zordayım

  17. mustafa dedi ki:

   15 bın gerı ödeme şartları nedır

  18. Sevgi dedi ki:

   Bana telefonunzu e-mailime gönderirmisiniz?

  19. Aysun dedi ki:

   Bana bu gün çok açıl lazım 10000

  20. Zeynep dedi ki:

   Merhaba her ay düzenli 2 bin lira ödeme yapabılırım esnafım acil nakite ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  21. ugur dedi ki:

   serkan bey merhaba

   acil nakit ihtiyacım var destek olurmusunuz

  22. İlknur dedi ki:

   Banada lazım beşbin lira ihtiyacım var yardımcı olmanızı istiyorum

 50. Esra dedi ki:

  Çok zor durumdayım24 yaşındayım acil 3 bin nakite ihtiyacım var senetle de olur banA ayardım eder misiniz . KIZIM VE ADIM ESRA.

 51. Haşim dedi ki:

  Mrb ben bi kargo şirketinde çalişiyom bana 10 bile ihtiyac yardımcı olursanız sevinirşm

 52. Serafettin dedi ki:

  Slm benim acil 30.40 bine ihtiyatim var aylik 1000 tele oderim 48 ay vade yaparsaniz tel adim serafettin istanbul esenler

 53. Okan dedi ki:

  Merhabalar,
  Acil olarak 90 bin tl’ye ihtiyacım var, yardımcı olabilir misiniz.

 54. Tuncer kıyaklı dedi ki:

  Merhaba acil olarak 10000 ₺ ihtiyacım var

 55. Yusuf ÇAKMAKKAYA dedi ki:

  Merhaba . Yusuf ÇAKMAKKAYA ben. Gebzede devlet hastanesinde memurum . 10 bin tl ye acil ihtiyacım var. Beş otuzüç dörtyüz krk dksanüç otzskz. Size nasıl ulaşabilirim . KOCAELİ Gebze darıca istanbul anadolu yakası lütfen

 56. HASAN dedi ki:

  MERHABA ACİL NAKİT İHTİYACIM VAR ANKARA’DAYIM TEMİNAT OLARAK ARABAMI GÖSTEREBİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞARTLAR NELERDİR

 57. Metin dedi ki:

  Ulaşabilir misiniz

 58. Sanal Kredi dedi ki:

  Nakit ihtiyaclariniz icin mailden iletisime gecebilirsiniz

  1. eyup dedi ki:

   acil 20 bin lazım yardımcı olabilirmisiniz

   1. Habibe dedi ki:

    Kredi istiyorum bana 5000tl ihtiyacım var çok acil

  2. Hasan dedi ki:

   Acil çok ama çok acil nakit ihtiyacım var geri dönüş yaparmisiniz lütfen

  3. Mustafa yılmaz dedi ki:

   10 milyar

  4. Namık yigit dedi ki:

   30 bin tl ye ihtiyacım var aylık gelirim 3000tl kredi borcumu kapatmak icin lazım

  5. Ayşe dedi ki:

   Acil 50000 nakite ihtiyacım var

  6. necati ümit alpagut dedi ki:

   30 bin liraya ihtiyacım var emekliyim 1985 maaşı özel şirkette çalışıyorum 5200 burda maaşım var

  7. Sabiha Oktay dedi ki:

   Acil 15000₺ ihtiyaçmış var banka borcumu ödemek için

  8. Ceren dedi ki:

   Merhabalar arkadaşlar ön ödemesiz avukat eşliğinde noter tasdikli senet karşılığı yurt içi faktoring bayimiz ile 10.000 TL ye varan acil ihtiyaç kredisi verilir. Ön sözleşme ve durum detayı hakkında ya da faiz bilgileri için WhatsApp üzerinden 8:00 17:30 arası hafta içi bilgi alabilirsiniz.Syg.

   1. serkan dedi ki:

    merhaba size nasıl ulaşabiliriz

   2. Sinan arici dedi ki:

    Numara nedir Ceren hanim

   3. ali dedi ki:

    nasıl ulaşacağız

   4. soner dedi ki:

    merhaba Ceren hanım size nasıl ulaşa bilirim çok sıkıştım acil nakite ihtiyacım var lütfen yardım ediniz geri ödeme toplu olur ben şuan açile sıkıştım umarım sesimi duymuşundur teşekkürler

   5. zeyep dedi ki:

    merhaba ceren hanım size nasıl ulaşırız

   6. Satılmış Bölüm dedi ki:

    Hayırlı Sabahlar CEREN bey. Özellikle Saygilarimla Selamlarımı Sunuyurum. Bana Şu an Çok Acil 10..000 bin TL.ye ihtiyacım var. Ve Bu Para 26 ARALIK Perşembe gününe kadar ELİME Geçmesi Lazım. Aksi takdirde bu Tarihten sonra Benim işime YARAMIYOR ve Geç kalınıyor. ve Geri Ödemesini Siz Nasıl Uygun Görürseniz Ben O Şekilde Ödemeye Hazırım. Acil Cevabınızı Bekliyorum.

   7. Şaban gül dedi ki:

    WhatsApp üzerinden bilgi almak istiyorum ama numaranız yok numarayı yazarmısınız.

   8. Muharrem dedi ki:

    Merhaba ceren hanim benim numaram bana 30–40 bintl 48 ay vadeli para lazim donus yaparsan iyi olur saygilarimla.

   9. Selim dedi ki:

    ozel bir sirkette calisiyorum 12 000 lira lazim donerseniz sevinirim0542 2

   10. ali dedi ki:

    ceren hanım benim 3500 tl ye ihtiyacım var ssk lı çalışıyorum sicılım bozuk bana dönerseniz sevinirim

   11. Mustafa dedi ki:

    Acil 10 bin TL lazim aylık 2700 TL maaşım var 2 parça ödemem var sonra borcum kalmıyor 0530

   12. kerem dedi ki:

    merhaba acil 20.000 tl ihtiyaçım var sgk lı çalışıyorum iletişime gecebilir misiniz

   13. Efe dedi ki:

    Merhaba nasıl yardımcı olabilirsiniz nakit için

   14. habip ceylan dedi ki:

    MRB DEVLET MEMURUYUM 7000 TL İHTİYACIM VAR

   15. İsil dedi ki:

    Merhaba size nasil ulasabiliriz

  9. Yasin dedi ki:

   Merhaba Serkan Bey kendi işlerim var. İnşaat sektöründeki.1haftalığına 15.000 Tl ile 30.000 TL ihtiyacım var.en geç 10 güne öderim. 2013 model transport arabam var. İpotek ister isen verebilirim

  10. Cevdet dedi ki:

   Bana 30 bin lazim

  11. İlknur yıldız dedi ki:

   25 000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000 tl olarak ödeyebilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim

 59. Kaan Haliloğlu dedi ki:

  5000-10000 borç verilir maile isim soyisim gelir durumu borç durumudetaylı bir şekilde yazın

  1. Mustafa dedi ki:

   ben 2400 tl maaşla çalışıyorum zor durumdayım acil 15000 tl ihtiyacım var borçlarım için tek bir yere ödeme yapmak için vede icralık olacağım lütfen aylardır arıyorum ve son noktadayım

  2. Hakan dedi ki:

   Hakan Ustabaş

  3. mesut dedi ki:

   meraba nasıl iletişim sağlıyacağız

  4. eyup dedi ki:

   acil 20 bin lazım yardımcı olabilirmisiniz

  5. Serif dedi ki:

   Dah detaylı bilgi verirmisiniz

  6. CEYLAN BOZKURT dedi ki:

   meraba kaan bey benimde acil 10.000 tlye ihtiyacım var
   özel bi şirkette yaklaşık 9 yıldır çalışmaktayım aylık gelirim 3800
   acil ödemem gereken 5 binlik 2 borcum var hayat memat meselesi gibi kredide çekemiyorum yardımı olabilirseniz sevinirim.1000 lıra ayda rahat ödeyebilirim.

  7. Hasan dedi ki:

   Selamün aleyküm bize acil bir şekilde nakit 4000 TL para lazım zor gundeyiz. çalışıyorum aylık 2000 TL gelirim var sigortam çalışır durumda onun yanında birçok vesaire bir durumun yok bankalar puansız olduğum için vermiyor istersen bir ara bizi

  8. aysun dedi ki:

   Cok acil 3000 bin tl ye ihtiyacim var memurum en gec yilbasina kadar odeme kesin yaparim skorum dusuk oldugundan kredi cekemiyorum

  9. Emre dedi ki:

   Kaan bey nasıl iletişime geçebiliriz lütfen iletişime geçin mail adresim me

  10. Serafettin dedi ki:

   Slm adim serafettin istanbul esenler benim acil 30bine ihtiyacim var aylik gelirim 2800 tl bankalarla sikntim var

  11. Göksu Sahan dedi ki:

   Merhaba iyi geceler acil 20 bine ihtiyacım var eşimde bende sigortalı çalışıyoruz. Bankalarda sıkıntım var o yüzden kredi çekemiyorum eşiminde sigortası yeni olduğu için çekemiyor. Yardımcı olur musunuz yarın istanbula geçeceğim nerde bulabilirim sizi. 1870 tl maaş alıyorum eşimde yüzdeyle çalışıyor

  12. Semih dedi ki:

   Acil 6000 tl ye ihtiyacim var gelirim 2300 tl yardimci olursaniz sevinirim

  13. fatma dedi ki:

   8 bin acil ihtiyacim var.saglik nedeniyle ilgili.kızim için ne olursunuz 8 bin eksigim var.calisıyorm.fakat odemesini 3 veya 6 ay sonra hepsini kapaticam olurmu yardimci olurmusunyz.acil ararmisiniz.05

  14. Şaban gül dedi ki:

   Selamın aleykum benim 10000 TL ye kadar ihtiyacımız var. İki kişi çalışıyoruz eşim ve ben yeni düğün yaptık ondan dolayı borçları ödemek te biraz zorlandık ödemede hiçbir sıkıntı olmaz aylık 1500-2000 olarak ödeme yapabiliriz. Acil dönüş yaparsanız memnun oluruz. 054

  15. Lazim degil dedi ki:

   Mail adresini gorebiliyorsaniz oradan iletisime gecin is yerim var ve 30 bin civari lzm fazlasiyla ödeme yapilir

  16. Emrullah Öztürk dedi ki:

   5.000tl ye ihtiyacım var üniversiteye hazırlanıyorum bu sene aile durumun kötü, ve borçlarımın hepsini bir yerde toplamak istiyorum avukat arıyıp duruyor maaşımı bir ay sonra alıcam ve bu ay ödeme yapmam çok zor o yüzden acil nakite ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?
   emrullah

 60. Salih dedi ki:

  3000 TL lazım şartlar nedir?

 61. hasan dedi ki:

  benim 15 bin tl ihtiyacım var 750 tl olarak belirlenen taksitlerde odeme yapabilirim bana yardımcı olun lütfen saolun.

 62. Elden senetle altın satışı dedi ki:

  İstanbul Kadıköy ve Bakırköy semtlerinde 10.000 TL. elden taksitle altın satılmaktadır. Emekli veya memur kefil şarttır.

  1. Oktay dedi ki:

   5 bine ihtiyacım var.Lütfen iletişime geçin. bater

  2. hasan dedi ki:

   Banka kredi vermiyor geliri gelirden saymadığından dolayı elimde 1 emekli maaşı 3 engelli geliri bulunmakta dışarıya bir kaç borcumdan dolayı toplamak amacıyla bana toplu para gerekli ödemelerim sıkıntısız olup toplayabilmek için 50 bin tl ye ihtiyacım var ödemelerim sorunsuz olacaktır bankalar bu durumda engelli geliri olduğundan kredi vermiyorlar bankadan kredi kullanamıyorum acil seçeneklere açığım 2000 2500 tl ödeme sağlayabilirim ve daha fazla detaylarım da bulunmaktadır iletişim kurarsanız sevinirim

  3. Hüseyin dedi ki:

   Selam iletişime geçelim lütfen.

   1. İsmail çay dedi ki:

    Benim acil ödemem var onbin ihtiyacım var telefon İsmail İsmail 0552

  4. Özgür dedi ki:

   Slm kamuda çalışıyorum aylık gelir 5500 tl acil olarak 10 bin tl ye ihtiyacım var

 63. Avukatlık Dosya dedi ki:

  İyi günler
  Ben bankalarla sıkıntı yaşadım ve borçlarımın hepsi dağınık olduğu için ödeme zorluğu yaşıyorum avukata düştüm şuan avukatlık dosyam var özel swktörde ücretli çalışıyorum 2300 tl net maaşım var her ay 1250 1500 tl ödeme gücüm var kredi alma şansım var mı acaba

 64. Cemil Faktoring dedi ki:

  Ben emeklilere faizsiz 20 bin lira kredi veriyorum.

  1. Yaşar KEmal dedi ki:

   selamün aleyküm yapmış oldugunuz yardımlar hiç küsümsenicek cinsden değil ve Allah katındada güzel mertebelerde olursunuz inallah benim herhangi bir maddi destek sağliyacak gücüm nede birikimim yok malesef ancak enes ayakkabi bünyesinde daha uygun ve daha kaliteli ürün verme fırsatım var sizlerle paylasmak istedim

   1. Cengiz dedi ki:

    İstanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum. 9 aralıkt düğünüm var. Evdeki hesap çarşıya uymadı param yetişmedi bankalarla aram kötü yakınlarımdan borç isteyecek kadar vaktim ve imkanım yok. Maksimum 5000 lira nakit lazım. 10 aralıkta geri vermek şartıyla. Bar garsonuyum. Araştırmak için facebook ve instagram

  2. Ahmet dedi ki:

   Emekliyim ayrıca çalışıyorum.ayda 1.000 tl geri ödeyebiirim.Toplu paraya ihtiyacım var

  3. Emine dedi ki:

   Emekliyim 10000 tl ihtiyacım var şartlarınız nelerdir.

  4. Hatice dedi ki:

   merhaba bende emekliyim nasıl gorusebiliriz

  5. Serpil dedi ki:

   Merhaba Ben senetle kredi icin bilgi alabilirmiyim lutfen on odemesiz acil iihtiyacim var yardimci

  6. lolita dedi ki:

   lütfen ulaşır mısınız nokta

 65. Nimet dedi ki:

  7. 000bine ihtiyacım var dönüş yaparsanız lütfen

  1. Öğrenci yardımı dedi ki:

   Eşim tek çalışıyor evim kira yardım istiyorum iki tane okula giden çocuklarim için

 66. muhlis dedi ki:

  Selamın aleyküm bana acil para lazım nasıl size ulaşabilirim benim telefon 05350303628 acil durum

 67. Birkan dedi ki:

  Merhaba, 52bin TL gerekiyor, ödeme gücüm var faiz farketmez. ön ödemesiz olanlar dönebilir bu adresten

 68. mete dedi ki:

  50.000 tl 48 ay geri ödemeli bilgi verirseniz memnun olurum.

 69. Tefeci Yaşar dedi ki:

  merhaba iyi biz senetçi olarak kredi altın veriyoruz en dusuk 15000 tl en yuksek 50.000 tl verıyoruz 48 ay vade ıle 2.30 dan kredı verıyoruz sızlere cıddı alıcılar yazsın

  1. yesuga dedi ki:

   sizinle nasıl iletişime geçebiliriz ? devlet memuruyum acil nakit 15000 tl ye ihtiyacım var

  2. Mahsun dedi ki:

   Meraba yasar bey bana dönüş yaparsınız istanbulda yaşıyorum 15000 TL ihtiyacım var otuzdokuz, yetmişsekiz

  3. Toprak dedi ki:

   Merhaba banada yardımcı olur musunuz yeriniz nerdeyse ben İstanbul’dayım

  4. ahmet dedi ki:

   nasıl ulaşabiliriz

  5. ADEM dedi ki:

   yaşar bey ulaşırmısınız 544

  6. Murat dedi ki:

   10000 tl ye ihtiyacim var gercekten ciddi iseniz mail adresim bana burdan ulasin

  7. kerem dedi ki:

   20000 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

  8. Borç para dedi ki:

   iyi calismalar dilerim Allaha emanet olun. Selamun aleykum Allahin rahmeti bereketi ve tum guzellikleri her daim uzerinizde olmasi dileklerimle. Benim 30 milyar 40 milyar kadar borcum bulunmakta bu borcu pesin olarak kapatmam gerekiyor. Fakat toplu bir param yok otelde camasirhanede calisiyorum fakat aldigim maas anca kendi me yetiyor kredi cekemiyorum nasil odeyecegimi bilemiyorum yar ve yardimcim olur musunuz toplu ödeme bitecek gibi degil toplu odedikten sonra maasimdan size geri odeme yapma imkanim var mi. Allah rizasi icin bana yardim edin. 23.12.1985 dogumluyum istanbulda dogdum aslen canakkaleliyim Annemi 8 yasimdayken kaybettim tek cocugum babam taksici bekar evinde kaliyorum tek basima bab takside yatip kalkiyor durumumuz hic iyi degil yardimlarinizi beklemekteyim.

  9. yakup dedi ki:

   tefeci yaşar ben ciddiyim kredi lazım 15000 tl.

  10. Halil dedi ki:

   Merhaba ticaret yapiyorum nakite ihtiyacim var dönüş yapınız

  11. Serdar dedi ki:

   Merhaba size nasıl ulaşabilirim acaba

  12. Hasan k dedi ki:

   20 bin TL’ye ihtiyaçım var

  13. Ahmet Y dedi ki:

   Emekli maaşım var ayrıca çalışıyorum.Toplu paraya ihtiyacım var.

  14. Elçin dedi ki:

   İyi günler ben senet karşılığı kredi veya altın almak istiyorum.borçlarımı kapatmam gerekiyor.kamuda öğretmenim.gelirim düzenli.18000₺ye ihtiyacım var.size nasıl ulaşabilirim?elcinozt@gmail.com

  15. İbrahim dedi ki:

   Merhaba 40.000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusuz

  16. mehmet dedi ki:

   devlet memuruyum ve acil ihtiyacım var istanbuldayım numaram elli üç dokuz altı altı

  17. gökhan akkurt dedi ki:

   nasıl ulaşacağız size

  18. kasım dedi ki:

   40 bin lazim kasım gücüm

  19. Remzi dedi ki:

   Merhaba bana 20.0000 lazim yardımcı olursanız sevinirim a

  20. Hazal dedi ki:

   Hazal ben acil nakit ihtiyacim var

  21. Veli kaya dedi ki:

   Bana 15000 lazım nasıl görüşebiliriz

  22. ali dedi ki:

   mhb ben ist dan 20 tl acil ihtiyacım var acil yardımcı olabilirmisiniz

  23. Metin dedi ki:

   Merhaba sentle para almak istiyorum yardimci olurmusunuz

  24. Sefa dedi ki:

   Şartları gorusebilirmiyiz

  25. Serap dedi ki:

   Yaşar bey bana dönüş yaparmısınız

  26. recep dedi ki:

   40 bin lazim yardimci olurmusunuz

  27. recep dedi ki:

   30 bin lazim

  28. neslihan dedi ki:

   dönüşünüzü rica ederim bilgi için.

  29. Metin dedi ki:

   Merhaba nasıl iletişime geçebiliriz

  30. Serif dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim

  31. mehmet dedi ki:

   15000 ne kadar ödememiz gerkiyor birde şartlarınız nelerdir tel verin görüşelim

  32. Mert dedi ki:

   Merhaba 25.000 tl ihtiyacım var.yardımcı olurmusunuz

  33. Zafer dedi ki:

   25.000₺ ihtiyacım var şartlarınızı görüşelim

  34. Fatma dedi ki:

   Bana yardımcı olurmusunuz acil 10000 lazim

  35. Ayşe dedi ki:

   Acil 50000 nakite ihtiyacım var. 5000 tl gelirim var yardıöcı olabilir misniz

  36. Özkan dedi ki:

   Bana lazım nasıl ulasicaz size

  37. Deniz dedi ki:

   Merhaba sistem nasıl bılgılendırırsenız sevinirim

  38. yurdaer orta dedi ki:

   merhaba bana 30.000 lazım her ay 2000 tl odeyebilirim 050 bahçelievlerdeyımkendi işyerim var

  39. Sinan arici dedi ki:

   Nasıl irtibata gecrriz

  40. Hasan dedi ki:

   Merhaba nasıl iletişim kurabiliriz sizinle

  41. Ozge dedi ki:

   Acil nakide ihtiyacım var size nasıl ulasabılırız

  42. Özgür dedi ki:

   Slm aylık 5500 tl gelirim var 15 bin tl lazım acil dönüş yaparsanız sevinirim

  43. İsmail dedi ki:

   Merhabalar İstanbul’da ikamet ediyorum görüşme imkanımız var mı acaba

  44. İsmail aksoy dedi ki:

   50000bin lazım

  45. Sevgi dedi ki:

   Bana acil E-mailimden ulaşabilirmisiniz.

  46. Hüseyin DEMİR dedi ki:

   Hemen görüşelim Hüseyin.

  47. Tanju dedi ki:

   Geri dönüş sağlarmısınız?

  48. rıdvan dedi ki:

   25 BİN KULLANMAK İSTİYORUM EN UZUN VADENİZ NE KADAR

 70. Mehmet dedi ki:

  Merhaba ben Diyarbakır Ergani ilçesinde ikamet ediyorum devlet memuruyum sağlık sorunları nedeniyle çok acil 30 bin TL’ye ihtiyacım var bankalarla ilgili problem var sicilim bozuk ama herhangi bir icra yok lütfen yardımcı olun

 71. Muhammet dedi ki:

  Merhaba acil nakite ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim senet imzalarım istanbul sancaktepe oturuyorum ismim Muhammet

 72. gökhan dedi ki:

  acil nakite ihtiyacım var. yardımcı olacak olanlar dönüş yaparsa sevinirim.
  istanbul pendikte ikamet ediyorum.

 73. Zeki dedi ki:

  Merhaba Zeki ben b.köyde %50 hisseli evim var 250 bin değeri var hissemin 200 bine ihtiyacım var ipotekle yardimci olabilirmisiniz

 74. serkan dedi ki:

  merhaba nakit paraya ihtiyacı olan arkadaşlar mail yoluyla ulasabilirsiniz sadece 15 bin tl ye kadar adresinden ulasabilirler ama telefon numarasını yazarak mail atarlarsa geri dönüş saglarım ön ödeme yok

  1. Muhammet dedi ki:

   Merhaba Serkan bey yardımcı olursanız sevinirim acil nakite ihtiyacim var

  2. Mert dedi ki:

   Serkn bey 20.000 tl ihtiyacım var acil.yardımcı olurmusunuz?

  3. Ramazan dedi ki:

   Serkan bey Konya’dan karamürsele daha geleli iki gün oldu yanımda az bir parayla geldim arkadaşım burada öğrenci babası memur emekli ben de tersaneye girdim yeni ev kiraları uçuk ve emlakçıda bana acil 3000 TL lazım bir ay da geri ödeyeceğim yardımcı olursanız sevinirim iki gündür sokakta kalıyoruz evimiz yok ?

  4. Gülsüm dedi ki:

   Merhaba banada yardımcı olurmusunuz zor durumdayım rica ediyorum ulaşırsanız sevinirim

  5. Emine dedi ki:

   Bsna ulsirmisiniz lutfen

  6. burak dedi ki:

   Benim 15000 tl kadar bi ihtiyacım var düzenli işim var ödemede bi sıkıntı yaşamam acil lazım hemen ulaşabilirseniz burak

  7. Serkan dedi ki:

   Selamın aleyküm Kardeşim Benim 3 tane ayrı Bankaya toplam 7.500 tl kredi Kartı Borcum Var bunları kapatıp tek bir yere 500 ile 800 lira arası taksit ödeyip kapatmak istiyorum inşaat işçisiyim ortagım war yasal takibe düşmemem için acil olarak kapatmam gerekiyor Eger böyle bir imkanınız warsa Çok Makbule geçer

  8. münür dedi ki:

   15000 tl acil ihtiyacım var.544 35 istanbulda oturuyorum biyolog’um yardımcı olurmusunuz

  9. Hüseyin dedi ki:

   15000 tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz ?

  10. Serdar dedi ki:

   Merhaba size nasıl ulaşabilirim acaba

  11. kerem dedi ki:

   merhaba serkan bey devlet memuruyum 2 ay evvel kadro aldım herhangi bir bankadan kredi alamıorum kredi sicilim kötü. 5 bin tl yi 500 er tl taksitle geri öderim

  12. Yunus Aksular dedi ki:

   ustam 15 bin lkirayaihtiyac vaŕ kefilim var mmkunse yardim olabilirmisin8z

  13. nilgün temir dedi ki:

   Merhaba acil 15 000 nakite ihtiyacım var

  14. ramazan dedi ki:

   merhaba abi bana acil acil 5000 tl lazim eger sana uyrsa telfon birak arama yaparim sartlari konusalim

  15. kaan dedi ki:

   donus saglarmisimiz

  16. Orhan dedi ki:

   merhaba Serkan bey sizinle nasıl iletişim kurabiliriz.0544 no dan bana ulaşırsanız sevinirim

  17. Arif Bayır dedi ki:

   Serkan bey merhaba. kamuda çalışıyorum 10.000 tl ye ihtiyacım var.

  18. bıio dedi ki:

   55 bin lazım ipotekte verebilirim nasıl irtibata geceriz

  19. Semih dedi ki:

   Serkan bey acik 10 bin tl ye ihtiyacim var iletisime gecebilirmisinz acaba acil

 75. Serkan dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba 15 bin tl ye kdr bana ulasabilirsiniz aramalara cevap vermiyorum sms atın ben kredi çıkaran komisyoncu degilim yada ön ödeme gönderin şukadar kredi çıkaracam yok bizde herkese bu olanagı tanımıyorum da bu u bilin koşulları uygun gelen geri ödeyebilecegine inandıgım insanlara saglayabilirim iyi günler

  1. Enes dedi ki:

   Bana 10 bin lira lazm

  2. Taner dedi ki:

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum aynı zamanda demir yollarında makinistim ödemelerini düzene sokmak için 10,000 tl desteğe ihtiyacım var bana ulaşabilir misiniz?

   1. Zehra dedi ki:

    Serkan bey merhaba bana ulasabilir misiniz elden krediye ihtyacim var. Donusunuzu bekliyorum. Istanbuldayim

  3. Eylül dedi ki:

   İyi günler 10.000 lira krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

  4. hikmet dedi ki:

   aile şirketimiz mevcut nasıl ulaşacağım sana

  5. Burhan orfa dedi ki:

   15 bin kredi lazım yardımcı olurmusunuz

  6. Aysegul akdeniz dedi ki:

   Merhaba bana ulasabilirmisini 0553

  7. Yeşim Arcan dedi ki:

   Merhaba, lütfen acil geri dönüş yapabilir misiniz? Çok önemli. Teşekkürler.

  8. Slymn dedi ki:

   Slm bana olasabilirmisin 0553

  9. Tuna dedi ki:

   Merhababba 10bin tl ye ihtiyacim var.

  10. Secil dedi ki:

   Meraba çok acil 5000 tl lazım lütfen yardımcı olun zor durumdayım lütfen

  11. Ramazan dedi ki:

   7 bin tl ye çok ihtiyacım var yardımınızı bekliyorum

  12. Özge dedi ki:

   Merhaba acil 10.000 tlye ihtiyacim var. Ozel sektorde sigortali olarak calisiyorum. Kazancim krediyi geri odeyebilecek duzeyde ama acil toplu paraya ihtiyacim oldu. Geri donus yapabilirseniz cok sevinirim

  13. Mustafa dedi ki:

   Merhaba devlet memuruyum 10bin tl kadar bir meblağa ihtiyacım var

  14. GÜNGÖR dedi ki:

   Merhaba, acil 2000 Tl ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

  15. Halil dedi ki:

   Merhaba
   Kamuda yim, bank skoru nedeniyle kredi problemi var. Okul müdürüm. Aylık net gelir 6250 tl. 15 000 tl ev ara odemesi icin lazim. 10 ayda oderim.

  16. yıldırım dedi ki:

   Serkan bey 10 bin tl ye ihtiyacim var yardimci olur musunuz y

  17. Deniz dedi ki:

   Bana ulasabilirmisiniz lutfen numaraniizi yazin serkan bey

  18. Emine dedi ki:

   Serkan bey lutfen bana yardimci olur.usunuz

  19. Meltem dedi ki:

   Merhaba, bankaya olan borclarimi yeni kapattım kredi kartım olmadığından dolayı bir süre bankalarla calisamayacagim aktif banka kartlarına var düzenli fatura ödemelerin.3500 TL maaşım var özel sektör magazacilik meslegim eşim 2000tl maaş alıyor.bebek semtinde kapıcılık yapıyoruz 12000 TL ye ihtiyacımız var.yardimci olur musunuz

  20. ayhan dedi ki:

   emlakcılara 145 bin tlmi kaptırdım eşim vefat etdi zor durumdayım istanbul dayım dönüş yaparsan sevinirim

  21. Fatma dedi ki:

   Mrb serkan bey.sakaryadan fatma..şuan gercekten zor bir dönemden geciyorum.gercekten yardım edebilirseniz borç olarak yardım istiyorum sizden

  22. İbrahim dedi ki:

   Serkan bey yeni evlendim 4.bin TL borcum var çok sıkıştırıyorlar beni ayda 800 lira ile ödeme yapabilirim 2139 ulaşırsanız çok dua ederim

  23. Evren dedi ki:

   Merhaba bana 7500 tl lazım serkan bey eğer yardımcı olursanız çok sevinirim

  24. alper demir dedi ki:

   Merhaba Serkan Bey
   İstanbulda yaşıyorum. 2500. lira gelirim var. 8000 tl nakit ihtiyacım var. faizi ne kadar. şartlarınız neler? ücretli sigortalı çalışıyorum.

  25. Emrah dedi ki:

   Serkan bey kredi ye ihtiyacim bu mail adresim lutfen irtibat numarasi birakirmisiz emrah

 76. Murat dedi ki:

  Merhaba bana acil 25 bin tl lazım senetle yardımcı olurmusunuz istanbul

 77. Tefeci Yusuf dedi ki:

  merhaba ıyı gunler senetle kredi verıyorum en dusuk 15000 tl en yuksek 100.000 tl 60 aya kadar vade ıle yardımcı oluyorum daha detaylı bılgı ıcın adresıne yazmanız yeterlı

  1. gülcan dedi ki:

   merhabalar

   bana mail ile dönüş yapabilirmisiniz lütfen .
   25.000 tl almam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.

   1. mert dedi ki:

    bana nakit olarak 50 bin lazim senelik ulasairsaniz sevinirim

  2. baki sefa ilhak dedi ki:

   bana yardımcı olurmusunuz gerekli işlemleri yapalım

  3. anıl dedi ki:

   merhaba yusuf bey benim de acil nakite ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim

  4. anıl dedi ki:

   merhaba yusuf bey benimde krediye ihtiyacım var mail yoluyla dönüş sağlarsanız çok sevinirim

  5. Toprak dedi ki:

   20 000 TL ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  6. Musatopuz dedi ki:

   60 tl ihtiyaç var bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

  7. cenk dedi ki:

   merhaba çalışan bir işletmemiz var fakat kredi kullanamıyoruz 90.000 tl nakite ihtiyacımız var yardımcı olabilirmisiniz

  8. Gulsum dedi ki:

   Sistem nasil isliyo cok acil, lutfen

  9. Yavuz dedi ki:

   Merhaba 20000 lazım

  10. Serdar dedi ki:

   Dogum icin 15000 tl ihtiyacim var acil donus bekliyorum

  11. Sedef dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz 15000 ihtiyacım var

  12. Emre dedi ki:

   25000 tlye ihtiyacım var. Kamu çalışanıyım. Yardımınızı bekliyorum teşekkür

  13. Cenk dedi ki:

   Merhaba bana acil 10.000tl lazimhayat sağlık meselesi rica ediyorum lutfengeri dönüş yapin

  14. Burcu dedi ki:

   Serkan bey bursadayin işim için ihtiyaç im var besyuzelli5 o62 onaltı yediyedi ararsanız çok ihtiyacı var

  15. Bayram dedi ki:

   Merhaba senet ile kredi almak istiyorum turk kimligim var tuk vatandasiyim ama yurt disinda yasiyorum 40 bin tl 12 ay icinde odiye bilirim

  16. ersan alan dedi ki:

   Mrb yardimci ola bilirmisiniz tel birakiyorum istanbulda oturuyorum 30 bin tl ihtiyacim var

  17. Hüseyin dedi ki:

   Merhaba 35 bin lazım. Parça patça borçları birleştirmek istiyorum. 2014 model arabam var ipotek edebilirim 2bin aylık ödeyebilirim

  18. Yasemin dedi ki:

   Merhaba bana ulaşabilir misiniz gerçekten hayati bir mesele lütfen

  19. Caner dedi ki:

   Merhaba 15000 tl ye ihtiyacım var ödemede sıkıntı olmaz tapu da var 0530

  20. gökhan dedi ki:

   benimde nakite ihityacım var. nasıl iletişime geçebiliriz ?

  21. Betül dedi ki:

   Merhaba ben Betül çalışıyorum acil 35bine ihtiyacım var maaş kartımı veririm çekersiniz borç bitene kadar çok acil ihtiyacım vr

  22. Emin Müminoğlu dedi ki:

   merhaba adım Emin Müminoğlu bana 70.000tl lazım 6 ay içnde ister taksitler şeklinde ister tek seferde öderim.Tel 053

  23. Engin dedi ki:

   Yusuf bey selamlar acil 10.000tl ye ihtiyacım var.istanbul bakırköy

  24. Tuğçe dedi ki:

   Merhaba 40 bin 60 ay vade ile lazim nasıl yardımcı oluyorsunuz

  25. Ayse dedi ki:

   Yusuf bey merhaba bana ulasabilirmisiniz hayat memat meselesi evladimin basi dertte

  26. Özge dedi ki:

   Merhaba yusuf bey benim 6.000 e ihtiyaçım va acil dönüş yaparsanız. ozgeozkan

  27. Ummahan dedi ki:

   Acil dönüş yapabilir misiniz 40 000 ihtiyacım var

  28. Tugay dedi ki:

   Merhaba iletişim numarası varmı devlet memuruyum bilgi verir misiniz

  29. adnan dedi ki:

   mrb bn kiliste memurum 30 bine ihtiyacım var maile dönüs yaparsanız …şimdiden tşk

  30. Kadir dedi ki:

   dönerseniz sevinirim

  31. Tefeci Selim dedi ki:

   Ben istanbul’da 250 bin liraya kadar senetle kredi veriyorum. Şu kişiler çekebilir.

   Emekli memurlar.
   SGK emeklileri
   Kara listede olmayanlar.

   Gerekli belgeler;
   kimlik fotokopisi ve aslı
   Varsa tapu fotokopisi
   Eşinin onayı olduğuna dair belge

   isteyen başvursun. kimseye zorla vermiyoruz

   1. Nurettin dedi ki:

    emekli yim nasıl irtibat kurabiliriz

   2. gulten dedi ki:

    emeklıyım ıstanbuldayım kredıye ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz

  32. Serdar dedi ki:

   Merhaba size acil şekilde nasıl ulaşabilirim

  33. Arda dedi ki:

   20 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusun

  34. Adem dedi ki:

   Merhaba keriyen ihtiyaç var yardım olursun taksi le oderim

  35. Namık yigit dedi ki:

   Merhaba benim 30 bin tlye ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  36. erhan dedi ki:

   bana acil 2 aylığına 10 bin tl lazım acil konuda çalışıyom

  37. Orhan dedi ki:

   Yusuf bey merhabalar.Detaylar ev şartlar için bana ulaşırmısınız.Memurum.05

  38. Serafettin dedi ki:

   Benim acil 60 bin ihtiyacim var size nasil ulasa bikrim 53

  39. Hasan dedi ki:

   Merhaba nasıl iletişim kurabiliriz sizinle

  40. Özgül dedi ki:

   Acil nakite ihyacım vargeri ödemede sıkıntı yasanmaz devlet memuruyum. 0

  41. Önemli dedi ki:

   Kendime ait is yerim var aldigim paranin fazlasini faiziyle ödeyebilirim ilgilenirseniz ulasin 30 civari lzm

  42. özgür dedi ki:

   ozgur 90 bin lazım memurum

  43. Kadir dedi ki:

   Kolay gelsin kredi için nasıl yardımcı oluyorsunuz

  44. Burak dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim acaba çok acil

 78. Ahmet dedi ki:

  acil kredi tfk temas eposta

  1. Volkan dedi ki:

   numaram 8000 tl ye ihtiyacım var ismim volkan

 79. Tufan Faktoring dedi ki:

  ben istanbulda senetle kredi veririm.

  1. okay gündoğdu dedi ki:

   10000 lazım yarsdımcı olurmusunuz

   1. Mehmetmit celik dedi ki:

    IIslettigimm Apart. Full dolu yok satıyorum
    yeni yerler için çok acil kredi yerine ihilacın var

   2. Burak dedi ki:

    Merhaba bana 15 bin lazım çok zor durumdayım yardımcı olursan taksitlere uyar zamanında yatırırım.

  2. Yumut dedi ki:

   Size nasıl ulasabilirim?

  3. İlhan dedi ki:

   Merhaba tufan bey ilhan adım Kadıköy’de ikamet ediyorum 15.000 e ihtiyacım var 3 ay sonra farkıyla hepsini kapatırım numaram

  4. Özde dedi ki:

   Merhaba acil 5000 tl ye ihtiyacım vardır. Yardımlarınızı bekliyorum bordro bilgilerimi e-mail atabilirim.