İnstagram Hikayeleri Gizliden İzleme Yöntemi

İnstagram Hikayeleri Gizliden İzleme Yöntemi

Dünya genelinde çok fazla kullanılan sosyal medya uygulaması olan instagram üzerinde takip etmediğiniz bir kişini profili görmek artık çok kolay. Takip etmediğiniz bir kişinin yada aile bireylerinizden yakınlarınızın sizi görmesini istemeyerek takip etmiyor ancak, onların gönderileni görmek istiyor olabilirsiniz. Bunlar için geliştirilen uygulamaları telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek onları görebilirsiniz. Ayrıca, istemediğiniz kişileri takip etmek zorunda değilsiniz. Peki bunu nasıl mı yapacaksınız. Yazımızın devamında İnstagram profilime kim baktı, story gizlice bakma İOS, hikaye önizleme açma, hikaye izleme sırası değiştirilir mi, gizli hikaye izleme yöntemini, story gizlice bakma uygulaması, hikaye önizleme açma, story izleyip görünmeme, hikaye bakma hilesi ve tekip etmediğim kişinin hikayesine bakmak için ne yapılmalı birlikte inceleyelim.

İnstagram Hikaye Görüntüleme

İnstagram’da takip ettiğiniz arkadaşlarınız hikayelerini rahatlıkla görebiliyorken tipikleşmediğiniz kişilerin profilleri herkesin görünümüne açık değilse eğer instagram aracılığı ile görüntülenmiyor. Ancak, günümüzde bunların çözümleri bulundu. Çeşitli uygulamalar sayesinde profillerini görmek istediğini kişileri takip etmek yada arkadaş olmak zorunda değilsiniz. Aynı şekilde sizin bu yöntemiz ile size bakan kişiler var ise programlar onları görüntülemenize de yardımcı oluyor. Takip etmediğiniz bir kişinin profiline bakarken sizin profilinize kim bakmış bunları da öğrenebilirsiniz.

İnstagram Hikaye Önizleme Açma

Önizleme açmak için görsele basılı tutarak önzileme şeklinde görebilirsiniz. Bu özellik sayesinde yanlışlık ile istenmeyen gönderilerin beğenilmesinin önüne geçebilirsiniz. Bakmak istediğiniz ancak profilin sahibinin bunu bilmemesini istiyorsanız ve herkesin başına gelebilecek gibi bazı zamanlarda yanlışlık ile beğeni göndermek sizin de başınıza geldiyse eğer artık profillere korkarak bakmanıza gerek yok. Görmek istediğiniz fotoğrafın üstüne uzun basarak, ekranda o fotoğrafın önizlemesini görebilirsiniz.

İnstagram’da Gizlice Hikayeye Bakmak

Sosyal medya platformlarının ve onlar için oluşturtulan uygulamalar her geçen gün biraz daha fazla yenilik ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu uygulamalardan destek alarak takip etmediğiniz kişilerin hikayelerine gizlice bakabilirsiniz. Uygulamalar profil postlarını görmede ücretsiz kullanım sunarken hikaye ve bana kim baktı gibi sekmelerinde aylık belirli ücretler talep etmektedir. Ödemeyi yapmayan kişiler bu hizmetlerden faydalanamazlar. Bahsetmiş olduğumuz uygulamalar genellikle instagram hikaye bakma hilesi olarak da bilinmektedir.

İnstagram Profilime Kim Baktı?

İnstagram hesabınızda ekli olmayan yada eklemek istemediğiniz herhangi bir kişinin profili görmek mi istiyorsunuz? Bunu yapmak artık çok kolay bir arkadaşınızın, eski sevgiliniz ve asla takip etmek istemediğiniz bir akrabanızın profillerini ve hatta hikayelerini uygulamalar sayesinde görebilirsiniz.

İnstagram Story Gizlice Bakma İOS

İos ve Android uygulamalar üzerinden indirebileceğiniz Postegro LİLİ uygulaması ile takip etmediğiniz kişilerin profillerini görebilirsiniz. Bu uygulamayı indirdiğinizde üst kısımda bulunan arama butonuna görmek istediğiniz profilin kullanıcı adını yazdığınızda anında profili göreceksiniz. Postegro LİLİ bilgisayar ve telefonlarda rahatlıkla kullanılabilen bir uygulamadır.

  • Gizli profil bakma,
  • Profilime kim baktı,
  • Hikayeler gizli bak,
  • Beni kim engellemiş

Yukarıda sıralamış olduğumuz 4 maddenin hepsini bu uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz. Uygulama sadece hikayem Apple ve android sürümlerinde çalışmaktadır.

İnstagram Hikaye Önizleme Görünmüyor? (Nasıl Açılır)

İnstagram hikayeleri gizliden İzleme ile instagram’ın yeni bir özelliği önizleme açmasıdır. Geçmişte, uygulama sadece tek bir kişinin profiline yada üstüne girilirken kullanılabiliyordu. Artık ana sayfaya göz atarken kişinin fotoğrafına tıkladığınızda, hikayelerini görebilirsiniz. Tüm hikayeleri bir ön izleme yöntemi ile bu şekilde izleyebilirsiniz. Yeni güncelleme sayesinde ana sayfaya göz atarken istediğiniz kişinin hikayesini izleme seçeneğine sahip olursunuz.

İnstagram Hikaye İzleme Sırası Değiştirilir Mi?

İnstagram hikaye özelliği ile sosyal medya kullanıcıların arasında yoğun talep görmektedir. Kullanıcıların takip ettiği en önemlilerden bir tanesi olan hikaye sıralamanın nasıl yapılacağıdır. Herkesin seni en çok takip eden biriyle konuşarak bunu izlediğini düşünmektedir. Ancak, hikayeler algoritma yönetimi ile sıralanır bu sistemde sizi en çok stalklayan değil faaliyetleriniz ve size en yakın olan kişilere göre sıralanmaktadır. Farklı bir söyleyişle sistem hikayelerinizi çevrenize aktivitenize ve aktifliğine göre sıralar. Genel olarak bu sistemde sevdiğiniz, en çok takip ettiğiniz veya izlediğiniz bir konuyu alır, hikayeleri ve kişileri ona göre öne çıkarır ve hikayelerin takip sırasını bu sisteme göre düzenlemektedir.

İnstagram Hikaye Görüntüleme

Hikaye görüntüleme sisteminde 100 kişi hikayenizi görüyorsa en önce hikayenizi açan kişiler üst sırada olacaktır. Hikayenin izlenme sayısı arttıkça ilk izleyen kişiler ve sonrasında hikayenizi gören kişiler arasında sistemin algoritmasına göre bir dağılım yapılacak ve ilk görenle son gören kişinin yerleri karışacaktır. Hikaye görüntüleme etkileşimlerini sıralamak gerekirse;

  • Profil ziyaret sıklığı,
  • Story izleyen kişinin uygulamada aktiflik durumu,
  • İzleyici tarafından kişinin hikayesine gönderilen gönderiler,
  • Hikaye izleyen kişinin beğeni, yorum vb. aktifliği.

Hikaye paylaşan kişinin etkileşim düzeyi bu şekilde ayrıştırılmaktadır.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi (Hilesi)

İnstagram hikayeleri gizliden izleme yöntemi ile sizi takip etmeyen birinin hikayesini izlemek için araştırmalar yapıyor iseniz, bağlantısız birinin hikayesine nasıl bakılacağını birlikte inceleyim. Hikayesine bakmak istediğiniz kişinin profili açık ise çeşitli instagram uygulamalarından kişinin profilini takip ederek görüntüleyebilirsiniz. Görmek istediğiniz kişinin profili gizli ve sadece takipçilerine yada takipçilerinin takipçilerine açıksa ve siz bunların hiç birine dahil değilseniz yukarıda bahsetmiş olduğumuz gizli profil görme uygulamasından gizli hikayelere de bakılmaktadır.

İnternet Kapalıyken İnstagram Hikayeye Bakmak

İnternet kapalıyken instagram hikayeye bakmak ve izlediğiniz hikayenin izlendi bilgisini karşı taraf görsün istemiyorsanız instagrama giriş yapın ve hikayelerin süresinin dolmasını bekleyin sonrasında internetinizi kapatarak bakmak istediğiniz hikayenin üzerine tıklayabilirsiniz. İnternetiniz açıkken hikaye dolduysa eğer hikayeyi internetiniz kapalıyken izleyebilirsiniz. Ancak, hikaye yüklenmediyse internetinizi açmanız gerekecektir.

İnstagram Hesabı Dondurma Linki için tıklayınız.