Hat Üzerinden Kredi Çekme (10.000 TL NAKİT)

Hat üzerine kredi çekme ve nakit ihtiyacınızı karşılamak için Vodafone, Türk Telekom, Turkcell faturalı hatta kredi imkanlarını öğrenebilir ve sorgulama yapabilirsiniz.

Hat Üzerinden Kredi Çekme (10.000 TL NAKİT)

Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümlerin içinde Hat Üzerinden Kredi çekme imkanı ile ihtiyaçlarınızı aynı gün içerisinde kolaylıkla giderebilirsiniz. Genellikle sicili kötü olan, kredi puanı olmayan kişiler kredi kullanamıyor. Bu sebeple acil nakite ihtiyaç duyan kişiler için , Vodafone, Türk Telekom, Turkcell hat üzerinden kredi çekme nasıl yapılır, operatörler faturalı hatta kredi veriyor mu, nakit para veriyor mu, hat kredi sorgulama ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilir ve faturalı hatta kredi için çözümleri bulabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz!

Faturalı Hatta Kredi 2021

Ekonomik koşulların her geçen gün zorlaşması vatandaşları kredi almaya daha fazla itmektedir. Fakat bankalar kredi verirken vatandaşlardan bazı şartları yerine getirmesini bekliyor. İstenen şartlara uygun olmayanlar ise bankalardan nakit ihtiyaçlarını karşılayamıyor ve farklı yöntemler aranıyor.

Nakit ihtiyacı olan ve kredi almak isteyen vatandaşlar bankalardan kredi alamıyor ise farklı yöntemler ararlar. Bu yöntemlerin ilk akla gelen seçenek ise faturalı hat üzerinden kredi çekme işlemidir. Bu yöntemi birçok kişi kullanıyor.

Hat Üzerinden Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Özellikle ikinci el telefon satışı yapan mağazalara gidebilir ve telefon alımı yada satımı yaparak kolayca nakit işlemlerinizi giderebilirsiniz. Çok yüksek miktarlarda olmasa da bir telefon ne kadar yüksek ise miktar o kadar olacaktır. Yani ortalama faturalı hatta kredi çekmek istiyorsanız telefona bağlı olarak 3.000 TL ve 5.000 TL arasında bir nakit kazanç sağlayabilirsiniz.

Telefon faturasına Kredi Var mı?

Faturalı hat üzerinden kredi yöntemimi 2 şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz cihaz almak için anlaşmalı olan operatörler ve operatörlerin finans kuruluşları ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • Kendi faturanızı göstererek telefon alabilir ve satabilirsiniz.
  • Bir diğer yöntem ise danışmanlık firmalarına başvuru yapabilir ve işlemi şirketlere yaptırarak telefonu nakite döndürebilirsiniz.

Farklı iki yöntem ile acil para ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi (Tüm Borçları Kapatan Kredi)! Hemen bilgi alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz.

Fatura Üzerinden Kredi Çekilir mi?

Faturanız üzerinden kredi işlemi için Türk Telekom, Vodafone, Turkcell operatörlerinden hangisini kullanıyorsanız bu operatörden olan faturalı hattınızı düzenli olarak ödüyor olmanız gerekmektedir. Bu faturalı hatta ödeyerek belirli bir puan kazanmış olmalısınız. Cihaz puanları ise her operatöre göre farklı olarak belirlenir. Kullandığınız operatörün mağazasına giderek puan ve cihaz bilgisi alabilirsiniz. Kullandığınız hat üzerinden yapılan işlemlerde en az 6 ay boyunca borçlu durumda olmamanız gerekir.

Faturanız üzerinden için is yapmanız gerekenler çok basit! Müşterisi olduğunuz operatör mağazanıza giderek telefon satın almalısınız. Bu yöntem ile faturanız üzerinden telefon alarak kutusunu açmadan aynı gün içerisinde telefonu satmalısınız. Bu sayede faturanız üzerinden telefonu nakite çevirerek ihtiyacınız olan miktarı karşılamış olacak ve hat üzerinden kredi çekmiş olacaksınız.

Faturalı Hatlara Ne Kadar Kredi Çıkar? Kaç TL?

Faturalı hatlara kredi başvurusu demek faturanız üzerinden cihaz alarak telefonu satmak demektedir. Kişi fatura üzerinden 5.000 TL’ye bir telefon alarak nakit ihtiyacını giderebilir. Faturanız üzerinden size uygun cihazlar arasında fiyatı uygun olan ve size gerekli olan miktarı seçerek nakit paranızı alabilirsiniz. Hat üzerinden krediler ise ortalama olarak 3.000 TL ile 10.000 TL arasındadır. Dilediğiniz cihazı alarak satabilir ve telefonu paraya çevirerek nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatlara Kredi Veriyor mu?

Faturalı hatta kredi imkanı ile herhangi bir koşul veya kefil olmadan Turkcell faturalı hattınız üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Düzenli olarak faturanızı ödüyorsanız, Turkcell hat üzerinden kredi çekebilmeniz mümkün. Turkcell üzerinden nakit ihtiyacınızı faturanız üzerinden telefon alarak gerçekleştirebilirsiniz. Düzenli olarak faturanızı ödediyseniz, daha önce aldığınız Cihaz ve faturaları düzenli olarak ödediyseniz sorun yaşamadan size en yakın bayilerden telefon alabilir ve cihazı kutusu açılmamış şekilde en yakın telefoncuya satabilir ve Turkcell nakit para ihtiyacınızı karşıyabilirsiniz.

Hat Üzerine Kredi Türk Telekom

Birçok kişi Türk Telekom kredi veriyor mu? Merak etmektedir. Türk Telekom (Avea) Hat üzerinden krediye başvurmak için şunu bilmelisiniz ki 6 ay boyunca faturanızı düzenli ödemiş olmalısınız. Sonrasında en yakın Türk Telekom mağazalarına giderek faturalı hat üzerinden telefon alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak taksitlendirme seçeneğinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu operatör üzerinden 3 ay vadeli cihaz alabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Sonrasında cihazı aynı gün içerisinde kutuyu açmadan başka bir mağazaya satarsanız hat üzerinden kredi alabilirsiniz.

Türk Telekom cihazlarını incelemek için tıklayınız.

Vodafone Kredi Veriyor mu?

Hat üzerinden kredi çekme işlemi 2021 yılında dada oldukça tercih edilmektedir. Fakat puan durumu ve cihaza göre vodafone kredi limiti değişmektedir. Tabii kişinin beğendiği faturalı hat üzerine alınacak olan telefonun piyasa değeri ne kadar yüksek ise o kadar fazla şekilde kredi çekilmektedir. Son zamanlar en pahalı cep telefonlarının fiyatı ise 20 bin TL’yi bulmaktadır. Sizde hattınız üzerinden kredi çekmek istiyorsanız Vodafone mağazalarına giderek istediğiniz limitte cihaz satın alabilir ve satış yaparak ihtiyacınız olan nakit parayı vodafone üzerinden gidermiş olun.

Vodafone üzerinden kredi çekecek kişiler için ortalama fiyatları araştırdık;

Telefon Modelleri Vade SayısıFiyatları
Samsung Galaxy M31s3 Ay3.570 TL
Apple iPhone 73 Ay4.365 TL
Samsung Galaxy A713 Ay4.890 TL
Apple iPhone SE3 Ay5.310 TL
Samsung Galaxy Note 10 Lite3 Ay6.345 TL
Apple iPhone XR3 AY7.680 TL
Samsung Galaxy Note 203 Ay9.975 TL
Apple iPhone 11 Pro3 Ay12.765 TL
VODAFONE HAT ÜZERİNDEN KREDİ ALACAK KİŞİLER İÇİN CİHAZ FİYATLARI

Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama işleminiz için size en yakın şubelere gidebilir ve ihtiyacınız olan, ödeyebileceğiniz miktardaki cihazı seçebilir ve satın alarak cihazı faturası ile satabilir acil nakit para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bununla beraber kredi limitiniz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Başvurusu

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell faturalı hat kullanıcıları hat üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız hemen kullandığınız operatörün size en yakın olan şubelerine giderek faturalı hattınız üzerinden cihaz alımı yapabilir ve aynı gün içerisinde cihazı satarak nakit para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.