FAİZSİZ EVLENME KREDİSİ 2020 DESTEKLERİ

04.01.2020
FAİZSİZ EVLENME KREDİSİ 2020 DESTEKLERİ


Yeni evlenenler önce Ziraat Bankasının verdiği Devlet destekli evlilik kredisine koşar. Kamu bankalarının Halkbank Vakıfbank gibi bankaların dada düşük faiz oranları ile evlilik kredisi verdiğinden bahsedilir. Vakıfbank, Garanti Bankası, TEB gibi bankalar yerine ilk durak Devlet destekli evlenme yardımı sağlayan finans kuruluşlarıdır. Yuva kurmak isteyen dişi veya erkek kuş, tüm bankaları gezer ve en uygun evlilik kredisi veren bankayı araştırıp durur.

İyi gidiyor dimi! Gelin Birde Gerçekleri Konuşalım.

Gel Vatandaş! İşte Yuva Yapan Gençleri Müjde Masalıyla 000000 Faizli Düğün Kredileri burada!

FAİZSİZ KREDİYLE YUVAYI DİŞİ KUŞ KURAR

Devlet bankaları veya özel bankalar, finans kuruluşları, katılım bankaları, faktoringler veya diğer bankaların tümü için konuşmak gerekirse, evlenmek isteyenlere tüm düğün masrafları için faizsiz düğün kredisi veren bankalar isimli bir müessese bulunmamaktadır. Faizsiz alınabilen tek evlenme kredisi devletin 3 yıl birikim sonunda verdiği 15 bin lira civarında ki yardımdan ibarettir. Bu sebeple siz siz olun, faizsiz evlenme yardımı isimli hikayeye inanmayın.

faizsiz-evlilik-kredisi

Faizsiz evlilik kredisi

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Diye Bir Şey Yok!

Devlet Yönetmelik ile belirlenmiş olan bankalarda açılan çeyiz hesabında birikim yapan gençlerimize 3 yıllık birikim  sonunda belli bir para ödüyor. Bu para 2020 yılında ancak çekilebiliyor. Çeyiz hesabı ve yeni evlenenlere devlet katkısına dair yönetmeliğini bu sayfadan okuyun! http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2015/12/20151216-19.pdf okuyun ki; Devlet destekli sıfır faizli evlenme yardımı gibi bir şeyin olmadığını sizler de görün. Zira çeyiz hesabı açtığınız bankadan 10 bin lira evlenme kredisi çekmek isteseniz dahi bu ihtiyaç kredisi için bile en az %1,30 civarında faiz ödersiniz.FAİZSİZ DÜĞÜN KREDİSİ VEREN DEVLET BANKALARI HANGİLERİDİR?

Evlenmek isteyen güzel insanlar. Devlet bankaları topu topu 3 tanedir. Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıflar Bankasıdır. Ctrl + N tuşuna basın, yeni bir sayfa açın ve google’da şu aramaları gerçekleştirin!

 •  Vakıfbank Faizsiz Evlenme Kredisi,
 • Ziraat Bankası Sıfır Faizli Düğün Kredisi,
 • Halk Bank Yuva Kuran Gençlere Evlilik Desteği,

Bu aramaların sonucunda elinize geçecek tek sonuç REKLAMLARDIR!

İster Vakıfbank’a, ister Halk Bankasına, isterseniz Ziraat Bankasına gidin, banka müşteri GİŞEYE, müşteri temsilcisine veya banka da görevli güvenlik görevlisi abiye, ben evlenicem, bana kredi lazım dediğinizde sizi yönlendireceği kişi BİREYSEL MÜŞTERİ KREDİ TEMSİLCİSİDİR.

Bu hanım efendi veya beyefendi, yuva kuracak gençlere 1 FARKLI ÇEŞİT KREDİ ÖNEREBİLİR. Bu kredinin adı da;

İH-Tİ-YAÇ KI-RE-Dİ-Sİ-DİRRRRR!

Bu sebeple size tavsiyem, evlenenlere teşvik, hibe destekleri gibi konulara hiç bulaşmadan, internetten bankaların kredi faiz oranlarını inceleyin. Evlenme kredisi yardımı gibi boş bir iş için araştırmaya yapmayın. İhtiyacınız olan en uygun evlilik kredisi teklifini almaktır. Bu sebeple faiz oranlarını inceleyerek en düşük faizli bireysel tüketici kredisi veren bankayı tespit edin!

devlet destekli evlilik kredisi

devlet destekli evlilik kredisi

Devlet Destekli Evlilik Kredisi Uygulaması

Çeyiz hesabı adı verilen bu uygulama da, aylık ortalama 100 TL. başlangıç ödemesi yapılmaktadır.

Devletten yüksek miktarda destek almak isteyenler aylık maksimum 1.000 Tl. ödeme yapabilir.

Ben 3 ayda bir maaş alıyorum, bu sebeple 3 aydan 3 aya öderim diyenler

 • 3 x 100 = 300 TL. veya,
 • 1.000 x 3 = 3.000 lira ödeme yapabilirler.

Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi Şartları

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/evlilik-kredisi adresine tıklayarak bankanın yeni evlenen çiftlere verdiği bireysel tüketici kredisinden yararlanabilirsiniz.

 • İnternetten başvuru yapılabiliyor,
 • Şirket imza sirküleri veya gelir belgesi,
 • Geliri belgeleyen kira veya kazancı gösteren evraklar,
 • Kimlik fotokopisi,
 • Emekli vatandaşlarımızın (ikinci bahar için 🙂 ) maaş cüzdan fotokopileri gerekiyor.

 Cep Telefonundan Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi Türü yazın, BOŞLUK BIRAKIN Tc. kimlik numaranızı yazın, BOŞLUK BIRAKIN aylık kazancınızı yazın cep telefonunuzdan 4411’e kısa mesaj gönderin.  Örnek:

Evlilik Kredisi İçin Örnek Başvuru; Bireysel 11111111111 2500

Garanti Bankası Düğün Kredisi (FAİZ ALIYOR)

Eğer 2020 yılında Garanti bankasından kredi çekerek düğün yapmayı planlıyorsanız, yaz aylarında verilmekte olan 75 bin lira düğün kredisinden yararlanabilirsiniz. Banka bu krediye BAHAR KREDİSİ adını verse de, siz düğün kredisi de diyebilirsiniz sıkıntı yok. 🙂

 • Tatil, balayı, tüm beyaz eşya giderleri, düğün salonu tutma işleri için de kredinin yüksek olmasını istiyorsanız 75 bin lirayı tercih edebilir, Aylık %1,29 faiz oranından yararlanarak her ay düzenli olarak 2 bin 225 lira civarında ödeme yaparak bu krediyi tercih edebilirsiniz.
 • 25 bin lira evlenme kredisinin aylık ödemesi 770 liradır. AYLIK FAİZ ORANI %2,14

HALKBANK KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ HALK GÜNÜ DÜĞÜN KREDİSİ

Devlet bankası olan Halkbank her yıl kuruluş yıl dönümünü kutlarken, sizde fırsattan istifade tüm düğün masraflarınızı kuruluş yıl dönümü kredisine bağlayabilirsiniz. Yukarıda ki düğün kredisi veren bankaların kredi faiz oranlarını gördünüz. Peki Halkbank aylık %1,13 faiz oranı ile evlenme kredisi veriyor desek ne dersiniz?

Evlilik Kredisi Hesaplama Tablosu

Halkbank evlilik kredisi veriyor.

Yeni evlenecek gençlerin dikkatine! Halk Bankasının bu kredisini atlamayın!

Tablodan görüleceği üzere eğer dosya masrafı alınmasını istemezseniz faiz oranı %0,05 oranında artış göstermektedir. Dosya masrafı ile çekilen kredi ve dosya masrafsız çekilen kredinin geri ödeme miktarları aynı hesaba gelmektedir.

Ata Demirer’in Halay çektiği düğün kredisine ait videoyu da içeriğimizin son sayfasından izleyebilirsiniz.

Yuva Kuracak Dişi Kuşun İşi Zor Gibi

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=XH25he1BCS4

Akbank hayatınızın en önemli günü olan bu günde, siz değerli çiftlere destek vermekten gurur duyuyor. Akbank Düğün Kredisi sayfasını ziyaret ederek, gerekli evraklar, başvuru şartları ve hesaplama aracını inceleyebilirsiniz. Kısa bir düğün kredisi hesaplaması yapacak olursak;

 • Çekilecek kredi miktarı 10 bin lira,
 • Aylık Faiz oranı; %1,19,
  • 12 Ay vadede geri ödeme tutarı; 913 TL,
  • 24 Ay vadeli; 495 TL,
  • 36 Ay vadeli ise; 357 liradır.
 • Dosya masrafı alınmamaktadır.
 • Her 3 seçenek içinde yeni evlenen çiftlerimizden alınacak toplam sigorta masrafı tutarı ise 138 liradır.
 • Kredi çekmeden önce Nikah Ücretini de hesaba ekleyip eklemediğinizi kontrol edin!

Qnb Finansbank 5 Sene Vadeli Yuva Kurma Kredileri Nasıl Alınır?

Qnb Finansbank 6 aydan 60 aya kadar yeni evlenen gençlerimize yuva kurmak için finansman sağlamaktadır. Gençlerimize 60 ay vade yapabilen sınırlı sayıda ki bankalardan biridir. Bankanın evlilik finansmanı faiz oranları ise;

 • 6 ay ve 36 ay arasında aylık %0,99 faiz oranı ile kredi alabilirsiniz.

Evlenmek isteyen çiftlerimiz; Yukarıda birçok bankanın faiz oranını inceledik. Kredi hesaplamaları yaptık. Hiç faizsiz kredi veren bir banka veya HELAL KREDİ diye bir terim gördünüz mü? Helal Kredi! Töbe yarabbi.

KURU FASULYENİN FAYDALARI

Bankalardan 2020 yılında ihtiyaç ya da evlenme kredisi çekebileceğiniz gibi (yüzde 20 oranında devlet katkılı) olarak da hesabınızı açabilirsiniz.YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.