Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa - Gündem - Böbreğimi Satmak İstiyorum Yasal mı? Satın Alan Var mı? 2019


Böbreğimi Satmak İstiyorum Yasal mı Satın Alan Var mı 2019
Böbreğimi Satmak İstiyorum Yasal mı Satın Alan Var mı 2019

Böbreğimi Satmak İstiyorum Yasal mı? Satın Alan Var mı? 2019

Günümüzde geçim sıkıntısına düşen vatandaşlardan bazıları organlarını satarak para kazanmak istiyor. Böbreğimi satmak istiyorum diyenler daha çok 2019 hiçbir yerde para bulamayan kendisi veya ailesi için acil paraya ihtiyacı olmayan insanlar daha çok bu tür işlere başvuruyor. Günümüzde sosyal medya üzerinden de bu işleri yapan veya ilan veren vatandaşlar bulunuyor. Ancak maddi yardım arayan vatandaşlar bu kezde internet ortamında organ mafyasının eline düşünüyorlar.

BÖBREK SATMAK VEYA ALMAK SUÇTUR!

Böbrek Satın Almak İsteyen Zenginler

Maalesef günümüzde sahibinden böbrek satışı veya alışı gibi çirkin mesajları görebiliyoruz. Maddi yardım yapan zenginler, iş adamları, futbolcular ve benzeri durumu iyi olan vatandaşlar yardımlarını organ karşılığı değil, hayır için yaparlar. Hatta bu hususta dernekler ve vakıflar kurup maddi yardım, burs, giyecek ve yiyecek, kömür, eğitim alanında çeşitli olanaklar sağlarlar. Binlerce öğrenci bu vakıflardan aldıkları destek sayesinde okuyabiliyor iken çocuğu üniversitede okuyan ailelere de çeşitli olanaklar sağlarlar. Hiç kimsenin böbreğini veya organlarını talep etmeden sadece yardım amacıyla koştururlar. Bu kapsamda internette böbrek satın almak isteyen zenginleri aramaktan vazgeçin ve hayattaki hiçbir değerin sağlığınızdan daha değerli olduğunu unutmayın.

Satılık böbrek ilanları

Böbrek Fiyatları Şakası!

Sosyal medyada yayımlanan ve şaka mahiyetinde olan bir içerikte 2019 yılına ait böbrek fiyatları yer almaktadır. Bu içerik şaka mahiyetinde olduğundan böbrek fiyatlarını buradan yayınlamakta sakınca görmüyoruz. Bu içeriğe göre böbreğin sağ veya sol olmasının farkı olmadığı, kişinin yaşına göre, spor yapıp yapmamasına göre böbrek fiyatlarının artış gösterdiğinden bahsediliyor. 300 bin lira ile 650 bin lira arasında 15 yaşından 19 yaşına kadar olan vatandaşlar 1. grubu oluşturuyor ve en pahalı böbrek grubunda yer alıyor. Daha üst sınıfında ise 19 yaş ile 30 yaş aralığında olan ve sporcu olan vatandaşların böbreklerine paha biçilemiyor ve 600 bin liradan başlayıp 1 milyon liraya kadar satılabiliyor. Diğer yaş grubu ve aralıklarını incelersek;

 • 60 yaşını geçtim diye üzülmeyin 70 yaşına kadar 10 bin lira ile 50 bin TL,
 • Orta gruplarda ise 90 bin liradan başlayıp, 500 bin liraya kadar alıcı bulabiliyor.
Böbrek Fiyatları Şakası!
Böbrek Fiyatları Şakası!

Her ne kadar bu fiyatlar ve satış listeleri şakadan ibaret olsa da, günümüzde çaresizliğe düşen binlerce insan bu fiyatlara organlarını satabilmek için sosyal medya da ve internet sitelerinde başvuru yapabiliyorlar. Birde bu işin yasal boyutu var. Kanunlar böbrek satışı hakkında ne diyor, şimdi buna göz atalım.

Böbrek Satmak Yasal mı? Kanunlar Ne Diyor?

Organ ticaretinin yasal olmadığını ve çok ağır cezaları olduğunu hepimiz biliriz. Ancak kafaları karıştıran nokta kişinin kendi rızası ile böbreğini vermeye razı olması durumunda herhangi bir cezasının olup olmamasıdır. Yani vatandaş “ben kendi rızamla böbreğimi satmak istiyorum” dediğinde herhangi bir ceza alır mı, almaz mı, Türk Ceza Kanununun ilgili maddelerini inceleyelim.böbrek fiyatları 2018
Böbrek Satmak Suçtur!

5237 sayılı Türk Ceza Kanunu bu durumu 91. maddesinde düzenlemiş ve başlık olarakta Vücut Dokunulmazlığına Karşı Suçlar bölümünde yer almaktadır.

Madde 91- (1) Hukuken geçerli rızaya dayalı olmaksızın, kişiden organ alan kimse, beş yıldan dokuz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Suçun konusunun doku olması halinde, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezasına hükmolunur. 
(2) Hukuka aykırı olarak, ölüden organ veya doku alan kimse, bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(3) Organ veya doku satın alan, satan, satılmasına aracılık eden kişi hakkında, birinci fıkrada belirtilen cezalara hükmolunur.
(4) Bir ve üçüncü fıkralarda tanımlanan suçların bir örgütün faaliyeti çerçevesinde işlenmesi halinde, sekiz yıldan onbeş yıla kadar hapis ve onbin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur.
(5) Hukuka aykırı yollarla elde edilmiş olan organ veya dokuyu saklayan, nakleden veya aşılayan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(6) Belli bir çıkar karşılığında organ veya doku teminine yönelik olarak ilan veya reklam veren veya yayınlayan kişi, bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(7) Bu maddede tanımlanan suçların bir tüzel kişinin faaliyeti çerçevesinde işlenmesi halinde, tüzel kişi hakkında bunlara özgü güvenlik tedbirlerine hükmolunur.
(8) Birinci fıkrada tanımlanan suçun işlenmesi sonucunda mağdurun ölmesi halinde, kasten öldürme suçuna ilişkin hükümler uygulanır.

Kanun maddesini açıklamamız gerekirse;

 1. Eğer geçeli rıza bulunmadan böbrek alırsanız 5-9 sene arası hapis var. Eğer bu doku ise 2-5 sene arası hapis cezası veriliyor.
 2. Eğer ölünün böbreğini alırsanız 1 sene hapis cezası var. Ancak otopsi işlemleri için bir kanun mevcut. 5153 sayılı kanunu buradan okuyabilirsiniz. http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.2238.pdf
 3. Eğer herhangi bir şekilde satın alır, satar veyahutta aracılık ederseniz 1. şıktaki hapis cezalarından alırsınız. BU MADDE DURUMU NET OLARAK ANLATMIŞ. Siz ben kendi rızamla böbreğimi satmak istiyorum deseniz de bu suç oluşturuyor. Zira bu işi ticaret için yaparsanız vay halinize..
 4. Tabi bu işi örgütlü olarak yaparsanız suçun örgüt faaliyetleri içinde işlenmesi nedeniyle 8-15 sene arası hapis ve APC alabilirsiniz.
 5. Organları veya dokuyu saklayan, aşılayan veya nakleden kişilere de 2 ile 5 sene arasında hapis veriliyor.
 6. Hatta ve hatta bu konuda organ nakli için reklam, ilan verirseniz yada yayın yaparsanız 1 seneye kadar hapis cezası almanız söz konusu oluyor.
 7. Tüzel kişi iseniz tüzel kişilere özgü tedbirler uygulanıyor.
 8. Eğer organ nakli yapılırken vatandaş ölürse, kasten öldürme suçunu işlemiş oluyorsunuz.

Akrabalar Arasında Böbrek Nakli Serbest mi?

Tüm bu bilgiler sonucunda siz isteseniz de, istemeseniz de kanun bu işin suç olduğunu hükme bağlamış. Ancak kanun belirli bir çıkar amacıyla olduğunu açıkça belirtmiş. Eğer aile bireyleri arasında herhangi bir çıkar ilişkisi olmaksızın yapılan nakiller hakkında herhangi bir bilgi TCK’nın bu bölümünde bulunmuyor. Örneğin çocuğu hasta olan anne ve babalar, aileler çocuklarına organlarını verebiliyorlar. Tek böbrek ile hayatı sürdürmek mümkün olduğu için aile arasında böbrek bağışına ilişkin haber duyabilmekteyiz.

Türk Ceza Kanunun 25/ maddesinde şöyle denmektedir;

(2) Gerek kendisine gerek başkasına ait bir hakka yönelik olup, bilerek neden olmadığı ve başka suretle korunmak olanağı bulunmayan ağır ve muhakkak bir tehlikeden kurtulmak veya başkasını kurtarmak zorunluluğu ile ve tehlikenin ağırlığı ile konu ve kullanılan vasıta arasında orantı bulunmak koşulu ile işlenen fiillerden dolayı faile ceza verilmez.

Avukat Baran Doğan’ın internet sitesinde yayınladığı Böbrek satmanın yasal boyutunun da yer aldığı Organ veya Doku Ticareti suçuna ilişkin içeriği okumanızı tavsiye ederiz.  Ancak yinede bu konuda bir karar vermeniz gerekiyorsa daha ayrıntılı bilgi için mutlaka avukatınıza başvurunuz.

Eski iş arkadaşına böbreğini verdi NTV

Organ bağışına ilişkin kamu spotu

Hayatta sağlığınızdan daha değerli birşey yoktur. Bu sebeple böbrek fiyatları, alımı ve satımı gibi internet ortamında yer alan ilanlardan uzak durun.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Kooperatif Başkanı

Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, KOSGEB, TKDK ve diğer Devlet kuruluşların vatandaşlarımıza verdiği Faizsiz Kredi, Hibe, Teşvik ve destek programlarını kaleme almaktayım.

437 yorum

 1. 34 yaşındayım 0rh+ kan grubum bu yaşıma kadar ciddi bir sağlık problemim olmadı.

 2. A Rh pozitif kan grubum satılık değil cidi ihtiyacı olana bağış edecek dirin kara ciğer ve böbrek sade yabancı uyruklu olduğum için tc vatandaşı olmak icin verecem sade garşılıgında önü istiyorum yaş 33 1986 doğumlu spor yapıyorum sigara sık kullanmayorum sinirlenicem olmasa HİÇ

 3. Ölümcül olmicak şekilde organlarımdan birini borçlarımı kapatacak şekilde satmak istiyorum.
  24 yaşındayım sigara var sadece ve sporcuyum 10 yıldır sporla uğraşıyorum halada spor yapıyorum. Bana ulaşmak için soruma cevap kısmına iletişim bilgilerinizi yazarsanız ulaşırım sizlere. Şimdiden teşekkür ederim.

 4. Böbreğimi bağışlamak istiyorum
  40 yaşındayım
  0 Rh negatif

  • 32 yasındayım saglık sorunum yok alkol sıgara kullanmadım hiç b-pozıtıf kan grubum ihtiyacı olan kalp bobrek karaciğer akciger iletişime gecsin acill

  • 20 YAŞINDAYIM ARH – 230 BİN TL ÜCRETLE NAKİL YAPABLİRİM AKRABALIK DIŞI ORGAN NAKLİ İZNİM VAR

 5. 0 Rh (-) Negatif
  Böbreğimi bağışlamak istiyorum.
  40 yaşındayım.
  Hiç bir sağlık sorunum yok.

 6. Selam 27 yaşındayım böbrek yada karaciğerimi satıyorum wp numaram istediğiniz saatte yazabilirsiniz kan Arh+ sadece sigara kullanıyorum alkol uyuşturucu vs. Hiç kullanmadım

 7. Karaciğer yada böbreğimi satmak istiyorum. Sadece ihtiyaç sahibine satabilirim. Aracılar aramasın. Yaş 35 . Alkol kullanmıyorum.

 8. acil böreğimide karaciğerimide satacam yaş 30 bu numaram

 9. yaşım 23 sadece sigara kullanıyorumm çok fazla değil ama böbreğimi ücretli nakil etmek istiyorum ilgili yerler iletişime geçebilir

 10. Bobregimi satmak istiyorum 24 yasindayim alkol ve sigara asla kullanmiyorum 7 yasindan beri spor yapiyorum.

 11. Abdullah aydın

  23 yaşındayım
  Alkol : yok
  Sigara : kullanıyorum
  Sporcuydum 1 sene önce

 12. 19 yaşındayım 7 sene spor yaptım (futbol) maddi ihtiyaçlarından dolayı Brh pozitif ciddi alıcılar mail den ulaşsınlar

 13. Ben 35 yaşındayım
  İstanbul sakinleri
  Tamamen sağlıklı
  Karaciğerimi ve böbreğimi satıyorum
  Çok yakında yapmam gerek

  • Arkadaşlar bende böbregimin birini satmak istiy çok zordayım almak isteyen bana ulaşsın 050

   • 19 yaşimdayım böbreğimi satmak istiyorum tertemizim çok yakışıklıyım böbreğimi alanda öyle olur bence alın sigara alkol kullanıyorum.

  • 88 dogumluyum sigara hic icmedim saglik sorunum yok A RH(-) kan grubum ilgileneler nolu telden ulasaibiir

 14. bende satmak istiyorum kan grubu A+

  • Merhaba, borclarim ve maddi sorunlarim yuzunden bobregimin tekinu satiyorum. Yasim 24 kan grubum 0 RH (-) hic bir saglik sorunum yok alkol kullanmiyorum. mail atin hemen donus yaparim cs

 15. Borçlarından dolyi bir böbreği mi satmak istyrm yaşım 30 b rh+ pozitif hiç birr saglik sorunum yok acil satmak zorundayim

 16. Ciddi alıcılar öğrenir

  Arkadaşlar böbreğimi satmak istiyorum 18 yaşındayım

 17. 28 yasındayım böbregimi tekini satıyorum kan grbum arh pozitif+ hiç bir soguk sorunum yok borcumdan dolayı veriyorum acil mailden ulasabilirsinz mura

 18. Borclarimdan dolayi bende bagislamak.istiyorm kab grubum ab rh negagif saglik sorunum yok cok sukur mesaj atabilirsinz

  • Arkadaşlar ailemin yani oğlumun geleceği için satmak zorundayim benim yüzünden bborç çok ciddi bir alicin varsa bana bu iyiliği yapsin yasim 28 hastaligim yok AB negatifkan gurbum allah herkesebyardim ettsin

 19. Acıl böbregimi satmak istiyorum borcum cok ödeyemiyorum bunaldim rh+ acill

 20. 40 yaş ndayim kan gurubun b rh pozitif böbreğimi yada kara ciyerimi bağışlamak istiyorum madi olarak

 21. Merhaba Kan grubum B+ Yas 28 böbreğimi satmak istiyorum İletişim mail: sinan

 22. bobregimi bağışlamak istiyorum
  Brh + hicbir saglik sorunum yoktur ankara

 23. merhaba 30 yaşındayım sıgara alkol kullanmadım hiiç bir hastalığımda yok çok acıl bobreğimi satmak istyorum

 24. acilen maddi sıkıntılar yüzünden böbreğimi satıyorum ilgilenen kim varsa irtibata geçsin lütfen yaşım 53 alkol ayda bir içerim sigara kullanırım kan grubum ab rh +

  • Merhaba acil böbregimi satmak karacigerimi satmak istiyorum 39 yasindayim sigara yok alkol yok kan grubum
   b rh+ 05

 25. yaşım 26 böbrekğimi ve karaciğerimi satıyorum. Alkol sigara vb. kötü alışkanlığım yoktur. İlgilenen varsa yorum kısmından ulaşın lütfen kan gurubu 0rh+

 26. ACİL SATLIK 0.RH.NEGATİF BÖBREK–30.BİN TL PAZARLIK YOK–TÜM TAHLİLLER YENİ YAPILMIŞ ALICIYA HAZIR DURUMDA –İSTANBUL–054

 27. Karacıgarımı satmak ıstıyorom gan gurobom 0 + Saıyd araıyn lütfen

 28. Merhaba ab rh+ man grubum böbreğimin birini bağışlamak istiyorum belirli ücret karşılığında. yardim hesabına mail atabilirsiniz.

 29. B rh + pozitif yasim 45 böbregimi veya karaciğerimi verebilirim istanbuldan

 30. Böbreğimi bağışlamak istiyorum AB Rh + hastaligim yok 05 34

 31. merhaba maddi sıkıntılar yüzünden böbreğimi satmak istiyorum ab rh + kan gurubum şimdiden ilginize teşekkür ederim

 32. Döner olmak ister misiniz

 33. İşsizim borçlar nedeniyle böbreğimi çok acil satıyorum

 34. Maddiyattan satılık böbrek.

 35. yaş 37 kan gurubum arh + böbregimin tekini satmak istiyorum

 36. böbreğimi vermek istiyorum 39 yaş kan gurubum 0rh+ ihtiyacı olanlar mail atsın

 37. Merhaba böbreğimi satmak istiyorum 25 yaşındayım 0 rh (+) kan grubum var seyahat engelim yok şartlar oluşursa tabii yurt dışıda olabilir hiç bir sağlık problemim yok 541 kocaeli

 38. merhabalar çözüm organ satmak değil bugün organ verırceksınız yarın ne verıceksınız bıraz mantıklı olun sonradan pişman olucagınız şeyleri yapmayın maddı olarak nakıte ıhtıyacınız varsa kredi işi yapıyoırum ben ilgilenen olursa maıl atın yeterlı allah herkesın yardımcısı olsun

 39. Acil böbrek bağışı yapılır arayın görüşelim mail atin

 40. Emre Semih Güner

  21 yaşındayım 4 sene spor yaptım sigara kullanıyorum fakat alkol kullanmıyorum ufak bir sıkıntıdan dolayı böyle yapıyorum 0rh+ kan grubum fazla mevlalarda gözüm yok..

 41. Sigara ve alkol kullanmıyorum böbreğimi çok acil satmak istiyorum

 42. 25 YAŞİNDAYİM SADECE SİGARA İÇİYORUM BAŞKA HERHANGİ BİR HASTALİĞİM YOK SPOR YAPIYORUM 3 AY FELANDIR YAPMIYORUM KAN GRUBU ARH+

 43. Slm
  Böbreğimi bağışlamak istiyorum b+pozitif

 44. Acil satilik bobrek AB rh + yas 30

 45. Böbreğimi satmak istiyorum. 26 yaşındayım 0 Rh (+) kan grubum. Sigara kullanıyorum. Alkol çok nadir. Acil ihtiyacım var.

 46. konu böbrek
  kan grubu AB(+) yaş 23 ilgilenenler ulaşsın

 47. 25 yaşımdayım. Acil böbreğimi satmak istiyorum. Lütfen acil ulaşın. A rh(+) kan grubum. Sadece sigara kullandım. Başka sağlık problemim yok.

 48. 0RH+ böbregimi satmak istiyorum

 49. Hayırlı günler herkeze 28 yaşındayım böbrek veya karaciğer bağışlaya bilirim detaylı bilgi içim zz z m hesabımdan bana ulaşabilirsiniz

 50. 30 yaşındayım böbreğimi satacam sigara kullanıyorum başka herhangi hastalığım arh+

 51. Kidney donor needed

 52. İyi günler böbreğimi satmak istiyorum 37 yaşındayım kan guru bum 0 negatif ilgilenen ciddi kişiler ulaşa bilir

 53. Acil olarak böbrek veya karaciğer imi satmak istiyorum alkol sigara hıc kullanmadım 37 yaşındayım İzmir de yaşıyorum Arh+pozitif kan grubum facebook adresim oradan ulaşa bilirsiniz

 54. B rh ( — ) NEGATİF
  YAŞ 40
  bağış yapmak istiyorum

 55. 35 yaşındayım kan grubum AB RH + POZİTİF BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM CİDDİ ALICILAR ARASIN HERHANGİ BİR SAĞLIK SORUNUM YOK BÖBREĞİM TEKİ 150 BİN TL

 56. mehmet kılıç

  slm ben düzcede acil borcumda bübreğimi satmak zorundayim lütfen cidi nakil bekleyenler arasin kan gurubum ahr -pozitif pazarlikta anlaşiriz cidi olanlar arasin yasim 34 sigaram yok

 57. ANKARADA YAŞIYORUM Br+ BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM UYGUN FİYAT OLACAK ACİLLLL

 58. Ankara’da oturuyorum br+ çok acil böbreğimi satmak istiyorum maddi durumum çok zayıf lütfen bana ulaşın uygun fiyat olacak

 59. 20 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum

 60. Çok acil böbreğimin birini satmak istiyorum. Öğretmenim ve tam 1 haftadır evi terk ettim borçlarımdan dolayı. Simit alacak durumum bile kalmadı şu an. Kan grubum A rh+. Lütfen gerçek niyeti olanlar arasın. Fazlasında gözüm yok sadece borcum olan 50 bin TL’ye razıyım.

 61. 21 yasındayım A rh + kan grubum bobregımı bagıslamak ıstyoum gercekten ılgılenen varsa bana istagramdan yazsın haksız yere ceza aldım mahkemeden avukat parası ıcın lazım bana ulasın yoksa hayatım kararacak

 62. Merhaba ben Sümeyra 26yasindayim maddi sıkıntıdan dolayı böbreğimi satmak zorundayim yardım edin ne olurrrr

 63. meraba 33 yasındayımm böbregimi ücretli bagıslamak ıstıyoum

 64. Kasap Hüseyin

  BÖBREK ALMAM LAZIM EN KISA ZAMANDA A RH- KANDA 20 İLE 30 YAŞ ARASI BİRİSİ ACİL İLETİŞİME GEÇSİN ZOR DURUMDAYIZ PARASI SIKINTI DEĞİL

 65. Acil ihtiyaçtan böbreğimi satıyorum. A rh pozitif. Yaş 39. fiyat 60000 tl. Herhangi bir sağlık sorunum yok. Gerçek niyeti olanlar adresin msj atın görüşelim.

 66. Satilik bobrek

 67. ankara bobregimi satmak istiyorum

 68. 47 yaşındayım. AB pozitif. 400 bin tl

 69. Yaş 24 0rh negatif kan böbreğimi satmak istiyorum..

 70. mehmet kılıç

  lütfen.acil bübrek ariyan hastalar.ihtiyaci olan ailer lütfen bana ulaşin allah rizasi.için fiyata anlaşiriz benim borcumda dolayi satmak istiyorum.sigara kulanmiyorum.alkol yok kan gurubum arh pozitip.acil olanlar bana ulaşsinlar lütfen cidi olanlar arasin cep numaram 0

 71. Yaş 28 kan grubu 0rh pozitif böreğimi satmak istiyorum
  05 önce mesaj atın

 72. Bende böbreğimi satmak istiyorum brh +yas 38

 73. Slm borcumdan dolayı bobregimi satmak istiyorum arh+ kanım sigara alkol yok spor cuyum 280 bin tl 0

 74. Yaş 35 abrh+pozitif kırşehirden ulaşın lütfen siz sagliniza ben de borçlarından kurtulayım 54

 75. Merhabalar maddi sıkıntıdan dolayı borçlarını ödeyemez hale geldim Bu yüzden böbreğimin birini satmak istiyorum Lütfen niyeti ciddi kişiler iletişime geçsin fiyatta anlaşabileceğimizi zannediyorum..RH…POZİTİF..A

 76. Bende satmak istiyorum böbreğimin birini çok acil İzmirde oturuyorum 29 yaşındayım.

 77. Acil böbrek satmak istiyorum kan gurubum 0 rh + 50 bin yaş 28 alkol uyuşturucu asla kullanmadım

 78. Ab+pozitif acil paraya ihtiyacım var

 79. Rüzgar Çakmak

  Yaşım 19 0 rh negatif kan grubum Böbreğin teki satılır 150.000 liradan

 80. 32 yaşındayım 0 rh pozitif kanım acıl nakıte ıhtıyacım war bende böbreğimi satmak istiyorum ciddi olanlar mailden ulasırsa sevinirim

 81. 18 yaşındayım kan grubum 0 Rh+ maddi durumdan dolayı böbreğimin tekini satmak istiyorum. Ciddi alıcılar ulaşabilir.

 82. acil sıkıntılarımdan dolayı satmak istiyorum kan kurubum arh +

 83. 30 yaş arh+ kan gurubu aci ilk sahibinden ara ara sigara kulanımı var ici dışı pırıl pırıl tek fiyat 250.000

 84. Merhaba; 0 rh negatif kan grubum yasim 40 bobregimi bağışlamak istiyorum ihtiyaci olanlar e-mail yoluyla ulasabilirler

 85. kan grb arh+ böbreğimin birini veya kara ciğerimin bir bölümünü kredi borcumdan dolayı yardımcı olacak kişiye bağışlaya bilirim

 86. bende satmak istiyorum

 87. Maddi durumdan dolayi tek bobregimi satmak istiyorum ARh+ kan grubuna sahibim hic bi saglik sorumda yok yas 21

 88. 35 yaşındayım 0 rh pozitif kan gurubum böbreğinin bağışlamak istiyorum karaciğerinin yarısını bağışlamak istiyorum hiç bir sağlık sorunum yok

 89. 0+ Pozitif Fiyat 500.000 tl ciddi alıcılar arasın 05

 90. Eskişehir..24 yaşındaım.bayanım. alkol kullanmıyorum.brh pozitif

 91. Yaşım 24 kan grubum arh+ bobregimin tekini bağışlamak istiyorum alkol sigara kullanmiyorum

 92. 21 yaşındayım gayet sağlıklıyım sigara ve alkol kullanmadım hiç acil böberğimi satmak istiyorum ciddi alıcılar arasın

 93. Dönüş yapayolafmi

 94. Ben 32 yasinda sporcuyum body sporuyla ugrasiyorum tek bobregimi satmak istiyorum 250 bin tl ye

 95. 24 yaşındayım 1 börekim sayıyorum kan grubum AHR pozitif acill +9

 96. Düzenli kan bağışı yapabilirim yaşım 35 AB(+) kangrubum

 97. Şahin güneş

  Selam ben borcundan dolayi satmak istiyorum tel 053

 98. mehmet kılıç

  lütfen cidi olanlar arasin yaşim 36 kan gurubum ahr pozitif bübreğimin tekini ciğerimi satmak zorundayim borcumda dolayi sigara kulanmiyorum içki kulanmiyorum

 99. Yaşım 32 Bugün kadar ağzıma içki sigara surmedim A+pozitif Kan grubum böbrek birini satmak istiyorum Fiyat 350Bin₺

 100. b.rh pozıtıf yasım 39 200 bin

 101. merhabalar
  yas 39 kan grubum Brh+ uzun sure sporla uğraşmış sağlıklı biriyim bir böbreğimi bağışlamak istiyorum.

 102. 39 yasındayım b.rh pozıtıf 120 bin borclarım var kan tahlıllerım temız tekrardan yapılabılır

 103. 39 yasındayım b.rh pozıtıf akrabama bobregımı vercektım capraz olunucaktı kadavraya daha once yazılmış kadavradan bagıs olunca bızım ıptal oldu bobrek ılgılı butun kan tahlılerım temız cıktı nakıl olubalınır denılmişti borclarımdan dolayı ıstanbul dısındayım 130 bın borcum istıyen varsa verelıbılrım suan telefon kullanmıyorum meilden cıddı varsa yazsın

 104. Kan bağışı isteyene böbrek bağışı yapmak istiyorum Arh+ yaş:22 hiç bir sağlık problemim Yok

 105. böbreğimi satmak istiyorum

 106. bobrek satmak isteyorum 26 yasymda ozum turkmenistanly stambulda

 107. 28 yasındayım bobregımın tekını satmak ıstıyorum hıcbır sorun yok 200bınlıra BRH ARTI

 108. B(-)negatif para karşılığı kan verilir

 109. böbrek satiş

  25 yaşndayim 0 rh + kan grubuna sahibim böbreğimi satmak istiyorum . Ciddiyim 05 Ciddi alicilar ihtiyaç sahipleri ulaşabilir.

 110. 29 yaşındayım istanbulda yaşıyorum sigara alkol kullanmıyorum kan grubum 0th+ poz böbreğini bağışlamak istiyorum kan bağışı da yaparım arayın bekliyorum tel no

 111. Slm 22 yasındayım borctan dolayı bobregımı yasamak ısıtıyorum cıddı alıcılar bulsun

 112. mehmet kılıç

  arkadaşlar acilen bübregimin tekini bağişlamak istiyorum cidi alicilar bana ulaşsinlar yaş 36 sigara kulanmiyorum içki kulanmadim kan gurubum ahr pozitif numaram

 113. mehmet kılıç

  merhaba arkadaşlar benim yaşim 36 çok acil zordurumdayim banka borcumda dolayi çok acil bübreğimin tekini satmak zorundayim.kan gurubum ahr -poztif sigaram yok sağlikligim numaram 6 acilen arkadaşlar samimi olanlar benle iletişime geçsinler

 114. Böbreğimi satıyorum acil yaş 27 0rh+

 115. mehmet kılıç

  allah rizasi acil bübreğe nakil ihtiyaci varsa bana ulaşsinlar madi durumuda dolayi banka borcu yüzünden bübreğimin tekini bağişlamak istiyorum allah rizasi için bana acilen ulaşin kan gurubum ahr -pozitif sigara kulanmiyorum içki kulanmadim

 116. selam arkadaşlar bende böbrek yada karaciğerimi satmak istiyorum acil borçlarım için bana yardımcı olacak varmı… AB(RH+) 400 BİNE… YAŞIM 35.

 117. selam arkadaşlar bende böbrek yada karaciğerimi satmak istiyorum acil borçlarım için bana yardımcı olacak varmı… AB(RH+) 400 BİNE

 118. merhaba 23 yasındayım böbregımı satıyorum uyyunu

 119. Böbrek satmak istiyorum, acil paraya ihtiyacım var, 21 yaşındayım sigara alkol kullanmıyorum,ankarada yaşıyorum.

 120. arkadaşlar böyle yerlerden satamazsınız. haa aklınız varsa zaten satmayın. bende satmaya niyetlendim. kurulu ikna edemedik. böbrek satacağım kişi heyecan yaptı salak. iyikide satmamışım 10 15 sene sonra ne olacaktı diye düşündüm. size yazanlar burda dolandırıcıdır inanmayın.
  boşlukları silin girip orda ilan verin 3 5 güne gelir alıcı.

  ben bu sitede kan ilanı verdim ayda 2 sefer 2 tüp veriyorum 1500 tl geliyor. bobrek yerine kan verin en iyisi.

 121. Nakit ihtiyacından dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum. Çok acil. 43 yaşındayım sigara içmiyorum. Arh+ kan gurubum. Ciddiyim ve kararlıyım.

 122. Bobrek satmak istiyorum

 123. Mehmet domurcuk

  Yas 30 böbreği satmak istiyorum

 124. SLM BEN IST ENVER COK ACILEN BOBREGIM SATILIKTIR BANKA BORCUM VAR SIGARA ICKIM HIC OLMAMISTIR IHTIYAC SAHILERINE DUYURULUR kan grup u a artı pozotıf

 125. mehmet kılıç

  merhabalar bübregimin tekini borcumda dolayi bağiş yapmak istiyorum acil allah rizasi için 35 yaşindayim sigara alkol kulanmiyorum.çok acil kan gurubum arh-numaram 053

 126. Biri Can Kalkan

  19 yaşındayım 0 + gayet sağlıklı ve sporculuk yapıyorum 500000tl ile veriyorum borcumuz var ailemi geleceği için şimdiden bekliyorum veya arayin

 127. Brh negatif arkadaşım 35 yaşında çok sıkışmış böbreğini bağışlıyor 3251

 128. 20 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum. Almak isteyen varsa benim numarama istedikleri zaman ulaşsınlar ücret yüz yüze görüşülecektir İSTANBUL

 129. Karaciğer veya bir böbreğimi çok acil satmak istiyorum. Daha önce herhangi bir ameliyat yada ciddi bir hastalık olmadım. A RH + kan grubum var. İsteyenler bana acil ulaşsın.

 130. 35 yaşındayım A negatif kan sigara alkol yok acil 0 58 arayın konuşalım.

 131. Mehmet ben böreğimi ihtiyaçlı birine bağışlamak istiyorum .ciddi olanlar arasın acil . ist

 132. Bende bobregimi bagista buluncam numaram0561 kan gurubum a rh pozitif

 133. Arkadaşlar boşuna saglinizdan olmayın borcu olanlar maddi sıkıntı icinde olanlar biraz kenarda param olsun diyen arkadaşlar adresine mail atın bilgi alın bana da bir arkadaşım tavsiye etti dertlerimden kurtuldum çok şükür

 134. böbreğimin birini satmak istiyorum ciddi olan varsa bana bu hesaptan ulaşsın

 135. Yaş 35 A negatif sigara alkol kullanmıyorum borçlardan dolayı bağışlıyor um

 136. B rh + yasım 50

 137. Orh + kangurubum 48 yalındayım sadece sigara kullanıyorum acilen böbreğimisatmsk istiyorum

 138. 18 yaşındayım spor yapıyorum kan grubum 0rH(+) böbreklerim çok sağlam hayatımda ilaç bile kullanmadım ilgilenenler acil ulaşsın 500 bin TL

 139. mrb çok borcum var kimse vermiyr borçlarımda çok acil köşeye sıkıştım böbregimi satıyrm kan grubum arh(+) sigra az içiyrm alkol kullanmıyrm böbregimin tekini 350 bin lira karşılığinda satmak istiyrm ciddi olanlar yazsın mailden yazsın acil murat

 140. 35 yaşındayım a negatif kan hiç bir sorunum yok sigara alkol içmiyorum borcundan dolayı bağışlamak istiyorum .

 141. 35 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok günlük 2 3 litre su içiyorum alkol içki kullanmıyorum kan grubum a_negatif borctan dolayı bağışlamak istiyorum.

 142. Malesefki böbregimi yada karacigerimi hangisi uygunsa satmak istiyorum kizim in gelecegi icin 4 tane kopegim icin benden baska kimseleri yok benimde allahtan baska lutfen arayin konusalim

 143. A rh+ 30 yaşındayim çok acil ihtiyacım var en son umudum böbregimin 1 tanesini satmak
  işin içinden cıkamıyorum artık delirme neticesine geldim herhan gi bi madde alköl bagımlılıgım yok sigara harici
  130.000 tl lazım cogunda gözüm yok borclarımı kapicak kadari yeterli
  İnsanın her actıgı kapının boş cıkması çok kötü

 144. 24 yaşındayım 1borekim satiyurom istiyen var sa acil 53

 145. Selâmün aleyküm 26 yaşımdayım hiç birşey kullanmıyorum kan gurubu bulunmayan bir kadir zor kan gurubum var alkol içtim o da nasıl desem bayramdan bayram yalan gerek yok haran gibi bi sağlık durum yok haran gibi bi sorunum yok ulaşmak isterseniz numaramı istediniz zaman arayın fiyat 400 bin TL iyigunler

 146. satılık böbrek var kan gurubum 0-negatif arkol uyusturucu hiçbir madde kullanmadım tekine 1500 tiriliyon istiyorum numara mesaj atın ben size dönerim

 147. Acil bobregimi bagislamak istiyorum, yas 26

 148. Kredi borcundan dolayı bobregımı satmak istiyorum 45 yasındayım saglıklıyım 0pozıtıf kanım 300 bin ıstıyorum

 149. maddi sorunlardan dolayi böbreğimi bağışlamak istiyorum iletişim bulut

 150. 0 + kan 44 yaşındayım ; cook borc dan dolayi satilikdir yada 6 ile 8 ay arası 6000 euro borç verecek varsa Yüce Allah rızası için ; Yuvam dağılmasıni istemiyorum. İstanbulda ikamet ediyorum.SENET LE BORÇ VERECEK OLAN A 1 ÖMÜR MİNNETTAR KALIRIM , SAĞ ELİ SAĞKOLU OLURUM. durumum içler acısı. ACİL YARDIM.

 151. On dokuz yaşındayım sigara alkol kullanmıyorum lisansli profosyonel sporcuyum günde 5litre su içiyorum hukuk okuyorum üniversite okuyorum bobregimi taleplerini bekliyorum

 152. 2cocuk annesinin cocuklarimin gelecegi icin cok zordayim ne olur geri donus yapin 200000tle

 153. Ben izmirden murat d kırk yaşındayım sağlık sorunum yok böbreğinin tekini satmak istiyorum kan gurubum orht irtibatını

 154. Kan grubu AB+pozitif acil paraya ihtiyacım var

 155. 22 yaşındayım nadir sigara kullanıyorum çok acil olan borçlarımdan dolayı böbreğimi satmayı düşünüyorum mail den ulasabilirsiniz

 156. hasan özkamçı

  MERHABA BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM YAŞ 54 KAN GRUBUM 0 RH POZİTİF İLGİLENENLERİN E-MAİL YOLUYLA ULAŞMASINI RİCA EDERİM

 157. Pöpreği Sağlam

  pöpreem çok temiz olmakla beraber boyasız ve hatasızdır
  yaş 18+ olup güven problemi olanlar için istediğiniz ustaya ve expertize götürebiliriz.

 158. paraya ihtiyacı olanlar mesaj atsın

 159. mail adresinden ulaşabilirsiniz. Hiç bir sağlık problemim bulunmamaktadır. Yaş 27 a rh(+) kan grubu ciddi alıcılar yaZsın. Kaybedecek vaktim yok.

 160. Kredım dalayı ıhtıyacım var 0rh pozıtıf

 161. 0 rh(-) kan grubum acilll satılık böbrek

 162. Mubammed gökçe

  22 yasinda 0+ rh pozitif kan grubuna sahibim. Bol bol su iciyorum sigara kullaniyorum spor yapiyorum tahli yada kontrollle böbregimi verebilirim fiyatta anlasabiliriz. Su ana kadar sadece disimden hastaneye gitmis biriyim. Karadenizde dogma büyüme biriyimdir kendime cok iyi bakan bireyimdir.

 163. Böbregimi 300000 tl karşılığında bağışlamak istiyorum kan grubum b rh+pozitif sigara alkol kullanmıyorum yaşım 38 ilğilenenler arasın

 164. bende böbreyimi satmak istiyorum yaş 25

 165. Yaşım 23 kan grubun a rh + sigara ve alkol kullanmıyorum böbreğimi birini maddi sıkıntıdan dolayı satmak istiyorum

  • Merhabalar size bisey sorcam ben evli 2 tane cocuklu bi anneyim çocuklarım ufak oldugu icin çalışamıyorm ve kiraciyim evde yapabileceğimiz bi is veya disarda caliscagimiz kresli iş istiyoruz bize bi imkan veremezmisiniz

 166. böbreğimi satmaktan vazgeçtim. 50 bin liraya böbrekmi olurmuş.

 167. Yaşım 33 kan grubum a rht Ankara da ikamet ediyorum uygun bir fiyata bende böbreğimi vereceğim.

 168. Böbregimi satmak istiyorum kan grbm O RH + 33 YAŞINDAYIM SADECE SIGARAM VAR 2 GUNDE BIR PAKET

 169. böbreğimi satmak istiyorum ciddi alıcı varsa hazırım

 170. 24 yaşindayim.bayanım sigara alkol kullanmıyorum. Kangrubum brh+ n

 171. Eskişehir 24 yaşındayım.bayanım.sigara alkol kullanmıyorum. Brh+

 172. Böbreğimin birini. Satmak istiyorum hic hastalik gecirmedim allaha sükür. Lazim olan olursa numaram dan ulasa bilirsiniz 92 whatsap dan ulasmanizi. Taysiye ederim oncelik. Gerçek ten bobrek arayan kisiler atsin yoksa atmayin

 173. Sigara Alkol yok acil satılık böbrekgimin teki alıcı olanlar arasın acil yaşım 26 sporcuyum kan grubum 0 hr + çok acil fiyat 350 bin TL

 174. acill bobrek yada karaciger satıyorum yas 35 hastalık gecirmedim

 175. böbreğimi satmak istiyorum 22 yaşına girmekteyim 0rh poz fiyat 200 bin

 176. 38 yaş b rh + pozitif gayet sağlıklıyım böbrek veya karaciğer verebilirim ciddi düşünen tek Fiat yazsın

 177. 22 Yaşındayım Kan grubum ABRH+ Pozitif ACİL. Ciddi Kişiler Ulaşsın.

 178. Böbrek Arıyorum 35 yaşındayım 0rh+ kan grubu ölmek üzere olan hasta veya sağlardan olur…05467370751 parayla veya parasız farketmez

 179. Merhabalar orta düzey sporcuyum sigara alkol alışkanlığım yok hiçbir zaman içmedim acil ihtiyacım var yaş 29 Arh(+) kan grubum
  böbreğimi borçlarımından dolayı satmak istiyorum bu benim için çok acil

 180. Böbreğimin tekini satıyorum sigara içiyorum alkakol içmiyorum yaş 29 kan Orh(2+) azerbaycanliyim alıcılar buyura biler yalnız ciddi sesler +

 181. Böbreğimi satmak istiyorum acil içki sigara yok acil zor durumdayım mailden acil ulaşın

 182. bende satmak istiyorum yaş 26 sporcu böbregi alıcılara duyrulur numara

 183. Ankarada yasiyorum0 + sessiz sedasiz

  • slamlar böbreğe ihtiyacımız var

   • Böbrek bağışında bulunabilirim Arh-kan grubum

   • mehmet kılıç

    merhaba bende borcumda dolayi bübreğimin tekini satmak istiyorum çok acil yaşim 36 her hangi bir sağlik porbelim yok sigara kulanmiyory.alkol almiyorum çokacil lütfen kan gurubum ahr -numaram 05

   • Abi bende. Var.

   • Yaşım 28 ismim hüseyin kan grubum a.negatif sigara kullanıyorum herhangi rahatsızlığım yok ayagimdan rahatsızım ama iç organlarımda herhangi bir rahatsızlık yok şükür.ihtiyacim var bu yüzden bobregimin birini satmaya karar verdim bu konuda ciddiyim ulaşın detaylari görüşelim.

   • Merrhaba 26 yaşındayım böbreğimin tekini satmak istiyorum acillll

 184. Mustafa Burunkaya

  Böbreğimin tekini satıyorum çok ihtiyacım var kötü durumdayım çok ciddiyim 47 yaş İstanbul Ayazağa lütfen
  Dalga geçmeyin ciddi diyorum.

 185. 40 yasindayım tek böbreğimi satmak istiyorum ARH POZİTİF KAN GURUBUM SADECE SİGARA KULLANIYORUM acil

 186. Ayhan.kadakoglu

  Merhaba adım ayhan 39 yaşındayım boyreyimi satmak istiyorum ankara da yaşıyorum

 187. İstanbul’da yaşıyorum.28 yaşındayım.kan grubum 0(+) alkol ve sigara kullanmıyorum. Böbreğimin tekini ya da karaciğerimi satmak istiyorum.

 188. Acil satılık böbrek alkol sigara Yok sporcuyum paraya ihtiyacım var B rh pozitif

 189. merhaba siqara kullanmiyorum bobreyimin birni satmak istiyorum ciddiyim acil olarak

 190. Merhabalar 15 yaşındayım iphone X S Max almak için böbreğimim satmayı düşünüyorum

 191. Yaşım 31 evli 1 çocuk babasiyim ya yuvam dagilacak edecegim ya dada yuvam için böbrek ya da karacigerimden bi parça satacağım şaka kaldiracak durumda degilim

 192. Böbregimi satmayı düşünüyorum 22yasindayim alkol sigara yok

 193. 23 yaşındayım böbrek akçiğer karaçiğer satıyorum acil ihtiyaçtan dolayı sadece Sıgara kullanıyorum

 194. 22 yaşındayım istanbuldayım geçinim sıkıntılarından böbreğimi satmak istiyorum sigara veya ot kullanmadım.

 195. 37 yaşındayım B RH pozitif böbregimin tekini vericem çok aciĺl

 196. Merhaba böbreğimi satmak istiyorum 33 yasında ab rh pozitif kan gurubum 20ü bin lira istiyorum ciddi ilgilenen ulassın

 197. ARh+ kan grubu 27 yaşında sigara alkol yok böbreğimi acil satıyorum iletişim.

 198. 27 YAŞINDA SİGARA ALKOL KULLANMİYORUM BOBREGİMİ SATİYORUM ACİL.. ULASİM ugur

 199. Bobregimin tekini satmak istiyorum ciddiyim kan grubum 0 rh -. Saglik sorunum yok

 200. 22 yaşındayım çok borcum var temiz kullanım ve sigarası fln yok 450bin tl veririm akciğer karaciğer

 201. Satcam ozelden ulaşabilirsiniz anlafınız sız bos muhabbet kesinlikle olmasın

 202. Böbreğimi satmak istiyorum yaş 47 kan 0rh(-)

 203. Aydından osman..Çokk acil 1 adet böbrek veya karaciğerimin bir parçasını satmak istiyorum…300bin tl…Arh+…yaş 39..

 204. 24 yaşimdayim tek böbreğimi satmak istiyorum

 205. 32 yaşındaýim kan grubum a rh + bobregimi satmak istiyorum durumum çok acil odemem gereken bir borc var mail yoluyla ulasabilirsiniz

 206. Nasil verirsiniz ben da verin kredi

 207. yaş 26 0(+) ciddi alıcılar mail yada face bıraksın 65bin

 208. Hüseyin kacalı

  Böbrek karaciğer satarım

 209. (38 yaşındayım sigara alkul kullanmadim kan grubum Brh+) 150 bin lira borcum var bana yardımcı olana bende böbreğimin birini yardım olsun diye verecem gerçek ihtiyaç sahibi olanlar emailimden bana ulasın

 210. Bir garip adam

  83 model değişeni yok. Memurdan temiz çürük çarık yok alan pişman olmaz arkamızdan dua eder. Ciddi alıcılar ulaşsın ölücüler uzak dursun plaka açık sorgulatabilirsiniz. A rh (+)

 211. merhabalar 24 yaşındayım sadece sigara kullanmaktayım düzenli su tüketiyorum günlük 3 ile 5 litre arası sürekli olarak spor da yapıoyrum kliniklerde yaptırdıgım testlerde hiç bir sağlık sorunum çıkmıyor organlarımın yası 11 yaşında ki bir çocukla aynı seviyede 500,000 tl kişinin maddi durumuna göre de allah rızası için bişeyler düşünülür.
  den ulaşın

 212. bize de versene babacım madem verebiliyorsun sicili yakın zamanda düzelttim bankalar vermiyor kredi puanı olmadan sen bari ver de kurtulak büyük bir meblağ da değil 10,000

 213. Nasıl şartlar ne?

 214. Yaş 18. Sigara kullanıyorum. Çok ciddi para ihtiyacım var böbreğimi satmak istiyorum. Ulaşırsanız sevinirim.

 215. Böbrek satmak istiörüm 3

 216. Muhammet Sahin

  Merhaba ben ihtiyactan dolayi bobregimin tekini satmak istiyorum yas 24 saglik skntım yok a+0 kan grubum acilen yardim edin fiyatinida bilmiyorum inaninki

 217. acıl borclarımdan dolayı böbregımı satmak ıstıyorum yaş 32 sadece sıgara kullanıyorum 0rh+ kan grubu

  fıyat 200 bın tl.

 218. Eskişehir 31 yaş ciddi alıcı olan email yazsın 0 rh+

 219. 24 yaşındayım bobregimi satıyorum

 220. Yaş 18 sapa saglam böbreklerim bırını satmak istiyorum paraya ihtiyacım oldugunu ıcın gercktn alanlar yazsın.
  İstanbul.
  A negatif.

 221. Bobregimi satmak istiyorum 26 yasindayim Arh pozitif kan gurubun ciddi alicilar mesaj atsinlar

 222. İstanbul’da yaşıyorum.28 yaşındayım.kan grubum 0(+) alkol ve sigara kullanmıyorum. Böbreğimin tekini satmak istiyorum.

 223. B rh + uygunsa ben veririm

 224. Merhaba 24 yaşındayım acık simdi paraya ıhtıyacım var yarım saat 10 a kadar arayın lütfen alkol sıgara yok keskinlikle sağlık proplemımde yok

 225. 36 yaşındayim arh+ kan gurubum malesef ki ihtiyactan bobregimi satmak istiyorum ankara da oturuyorum lütfen ciddibooan arasn nnumaradan ulasabilirsiniz

 226. Merhaba ben kader.38 yaşındayım ailevi ve borclarim ve çocukların eğitimi yüzünden bir böbreğimi vermek istiyorum.0.RH.+)sağlıklıyım kararlıyım lütfen ciddi ihtiyacı olan kişiler iletişime geçebilirsiniz. 140.bin tl

 227. 38 yaşında ve sağlıklıyim tek bobregimi satıyorum çok ama çok ciddi olanlar ulaşın 0 rh pozitif kan grubum fiyat 60 bin TL

 228. Hayirli gunler 30 yasindayim gayet saglikliyim bobregimin birini satmak istiyorum kan 0rh-

 229. 31 yaş temiz böbrek acil satlik

 230. Bağışlamak istiyorum

 231. 43 yaşında öğretmenim. B+kanım. Böbreğimi satmak istiyorum.

 232. Merhaba Yaşım 31 İstanbul dayim sadece sigara içiyorum bobregimi satmak istiyorum kan Grubum 0-

 233. 0 rh + kan gurubun böbreğimi bağışlamak istiyorum yaş 26 sigara alkol hiç kullanılmadı ihtiyaç sahibine bağışliyorum

 234. Bobregim birisin satmak isteyorum

 235. CİDDİ ALICILAR YAZSIN 0542

 236. ARh(+) 21yas böbrek vardır.

 237. Cok sağlıklı biriyim 43 yasındayım bir kere bile hastaneye gitmedim hiç bi sıkıntım yok ihtiyacı olana veririm ulaşın

 238. Bsn k.maras dan 33 yasindayim bende zatmak istiyorum bobregimi cok acil ihtiyacim var paraya cok borcum var kan grubum 0+pozitif

 239. Ciddi satmak isteyenler acil ulassin 0555 watsab numarasidir

 240. Merhabalar 26 yasindayim bobregimi satmak istiyorum kan grubum A RH + herhangi bi hastaligim yoktur ilgilenen olursa whatsaptan ulasabilirler 0553

 241. Yaş 22 böbreğimi sata cam 53

 242. B rh + kan grubum yaş 27 ulaşmak.isteyen yazabilir

 243. mrb acil ve ciddi olanlar arasın

 244. Yas 30 Arh + ciddi alıcılar ulaşsın

 245. Brh+ ciddî alıcılar ulaşsın anlaşırız yaş 27

 246. Merhaba böbreğimi satmak istiyorum nsl yardımcı olursunuz

 247. Arh+ kan gurubun yaş 36 ihtiyacı olan arasın lütfen hem sizin işiniz görülsün hem benm.

 248. Kimseden destek yok maalesef Ailem eş imi kaybetmek yerine organı mi kaybetme yi eylerim; zor durumda olmasa kimse bunu bile bile yapmaz. Yüçe Allah rızası için iş imi ve yuva mi kurtarmak için 10.000 veya 15.000 tl borç olarak yardimci olsun.yada 0+ kan grup 70.000 tl ye yaş 44 yer ist.ciddi olanlara donus yapılacak, kaybedecek vaktim YOKK. Herkese sevgilerle.

 249. Ciddi alıcılar arasın yaş 24

 250. Baz sebeplerden dolayi bir bubreyimi vermek istiyorom KAN (ABRh+ iletişm

 251. Satılık böbrek 0 rh (+) kan grubum var evliyim seyahat problemim yok. Etik kurul işlerini kafamda bir kaç taktik var onu halledebiliriz

 252. Böbreğimi satmak istiyorum çok acil 200 trilyona ihtiyacım var Allah rizasi icin yardim edin.evladım için

 253. askerliden dolayı eski sporcuyum böbreğimi satmak istiyorum.Babamda yardımcı olmuyor.

 254. 44 yaşındayım 0 rh_negatif kan grubum sıgaradan başka alışkanlık yok agrı kesıcı ilac dahi kullanmam böbreğimin birini satmak istiyorum 0535

 255. Çok acil satılık.kan.gurubum Arh(-). Alkol kullanımı yok.saglik problemim yok.yasim 35.lutfen ciddi alıcılar arasın.ölücüler uzak dursun.

 256. Satılık böbrek 0 rh (+) kan grubu yaş 25 sağlık problemi yok .

  • Satılık böbrek 0 rh (+) kan grubum var evliyim seyahat problemim yok. etik kurul işlerini kafamda bir kaç taktik var onu halledebiliriz

 257. ben böbreğimin birini satmak istiyorum yaşım 28 kan gurubum A rh + hiçbir sağlık problemim bulunmamaktadır

 258. Gerçekten ben satmak istiyorum Annem için

  • Ben doğan karaciğer ve donör böbrek i vermek isdiyorum Malatya Arguvanlım Benim KAN GRUBUM A Rh+ yaşım 44 60 MİLYAR SATIYORUM Sizler den ACİL Haber Bekliyorum ÇOOOOK ACİL Aramanız Bekliyorum Allah C.c Acil şifalar versin inşallah arkadaşlar

 259. Yaş 19 böbreğimi satıyorum

 260. ciddi alıcı varsa arasın yaş 40

 261. 40 yaşındayım ciddi alıcı arıyorum saglıklı biriyim tel.borclarımdan dolayı kangurubu arh pozitif

 262. 26 yasindayim bobregimi satmak istyrm isteyen varsa ulassin anlasiriz cok ihtaycm var acil

 263. böbreğimin tekini satmak istiyorum yaş 30

 264. Böbrek yada karaciğer istiyen varsa veririm A Rh+ kan

 265. 37 yaşındayım bobregimin tekini satmak istiyorum 150binliraya satacagim

 266. Merhaba yaşım 18 kan gurubum orh+ böbreğimi satmak istiyorum çok acil.

 267. Acil böbreğimi bağışlamak istiyorum kanım 0rh negatif yas 32 kanım 0rh negatif arkol yok hiç bir sağlık sorunum yok 350 bine ihtiyacım var acilll

 268. Muhammet gümüş

  Merhaba bobrek satmak istiyorum acilen lütfen hasta değilim çok şükür sağlıklıyım 23 yaşındayım kan grubum Brh-Negatif bana ulaşın

 269. bende bobregimi satmak istiyorum 29 yaşındayım 0530

 270. Merhaba 25 yasindayşm sigara arkol yok

 271. Böbreğimi satmak istyorum çok borcum var acil kapatmam lazım 40 yaşındayım ağrı kesici dahi kullanmadım hiç bir sağlık sorunum yok kan grubum 0 RH (+)
  Karaciğer, Akciğer, Böbrek, Hangisini isteyen olursa.

 272. böbreğimi satabilirim. Kim alır?

 273. Yaş 19 .0 rh pztf. Ciddi olanlar ulaşsın

 274. kaç para veriyorlar?

 275. Eskişehir 24 yaşindayim.bayanım. sigara alkol kullanmiyorum.brh pozitif

 276. böbreğimi satmak istiyorum ve bu benim için çok ACİLLL siğara hiç kulanmadım alkol yok hiç kulammadim ve kulanmam da fiyat 50.000 TL DİR kan guerbum A.pozitif

 277. 33 yaşındayım Kan grubum 0 RH (+) böbreğimin tekini 450 bin lira karşılığında satmak istiyorum.Uzun süre başta koşma olmak üzere spor yaptım ve yapıyorum. 3 sene sigara içtim yaklaşık 1 sene önce bıraktım. Alkol ve uyuşturucu hiç kullanmadım.Yorum kısmından ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir