Böbreğimi Satmak İstiyorum Yasak mı? Satın Alan Var mı? 2020

12.03.2020
Böbreğimi Satmak İstiyorum Yasak mı? Satın Alan Var mı? 2020


Günümüzde geçim sıkıntısına düşen vatandaşlardan bazıları organlarını satarak para kazanmak istiyor. Böbreğimi satmak istiyorum diyenler daha çok 2019 hiçbir yerde para bulamayan kendisi veya ailesi için acil paraya ihtiyacı olmayan insanlar daha çok bu tür işlere başvuruyor. Günümüzde sosyal medya üzerinden de bu işleri yapan veya ilan veren vatandaşlar bulunuyor. Ancak maddi yardım arayan vatandaşlar bu kezde internet ortamında organ mafyasının eline düşünüyorlar.

BÖBREK SATMAK VEYA ALMAK SUÇTUR!

Böbrek Satın Almak İsteyen Zenginler

Maalesef günümüzde sahibinden böbrek satışı veya alışı gibi çirkin mesajları görebiliyoruz. Maddi yardım yapan zenginler, iş adamları, futbolcular ve benzeri durumu iyi olan vatandaşlar yardımlarını organ karşılığı değil, hayır için yaparlar. Hatta bu hususta dernekler ve vakıflar kurup maddi yardım, burs, giyecek ve yiyecek, kömür, eğitim alanında çeşitli olanaklar sağlarlar. Binlerce öğrenci bu vakıflardan aldıkları destek sayesinde okuyabiliyor iken çocuğu üniversitede okuyan ailelere de çeşitli olanaklar sağlarlar. Hiç kimsenin böbreğini veya organlarını talep etmeden sadece yardım amacıyla koştururlar. Bu kapsamda internette böbrek satın almak isteyen zenginleri aramaktan vazgeçin ve hayattaki hiçbir değerin sağlığınızdan daha değerli olduğunu unutmayın.

Satılık böbrek ilanları

Böbrek Fiyatları Şakası!

Sosyal medyada yayımlanan ve şaka mahiyetinde olan bir içerikte 2020 yılına ait böbrek fiyatları yer almaktadır. Bu içerik şaka mahiyetinde olduğundan böbrek fiyatlarını buradan yayınlamakta sakınca görmüyoruz. Bu içeriğe göre böbreğin sağ veya sol olmasının farkı olmadığı, kişinin yaşına göre, spor yapıp yapmamasına göre böbrek fiyatlarının artış gösterdiğinden bahsediliyor. 300 bin lira ile 650 bin lira arasında 15 yaşından 19 yaşına kadar olan vatandaşlar 1. grubu oluşturuyor ve en pahalı böbrek grubunda yer alıyor. Daha üst sınıfında ise 19 yaş ile 30 yaş aralığında olan ve sporcu olan vatandaşların böbreklerine paha biçilemiyor ve 600 bin liradan başlayıp 1 milyon liraya kadar satılabiliyor. Diğer yaş grubu ve aralıklarını incelersek;

 • 60 yaşını geçtim diye üzülmeyin 70 yaşına kadar 10 bin lira ile 50 bin TL,
 • Orta gruplarda ise 90 bin liradan başlayıp, 500 bin liraya kadar alıcı bulabiliyor.
Böbrek Fiyatları Şakası!

Böbrek Fiyatları Şakası!

Her ne kadar bu fiyatlar ve satış listeleri şakadan ibaret olsa da, günümüzde çaresizliğe düşen binlerce insan bu fiyatlara organlarını satabilmek için sosyal medya da ve internet sitelerinde başvuru yapabiliyorlar. Birde bu işin yasal boyutu var. Kanunlar böbrek satışı hakkında ne diyor, şimdi buna göz atalım.Böbrek Satmak Yasal mı? Kanunlar Ne Diyor?

Organ ticaretinin yasal olmadığını ve çok ağır cezaları olduğunu hepimiz biliriz. Ancak kafaları karıştıran nokta kişinin kendi rızası ile böbreğini vermeye razı olması durumunda herhangi bir cezasının olup olmamasıdır. Yani vatandaş “ben kendi rızamla böbreğimi satmak istiyorum” dediğinde herhangi bir ceza alır mı, almaz mı, Türk Ceza Kanununun ilgili maddelerini inceleyelim.

böbrek fiyatları 2018

Böbrek Satmak Suçtur!

5237 sayılı Türk Ceza Kanunu bu durumu 91. maddesinde düzenlemiş ve başlık olarakta Vücut Dokunulmazlığına Karşı Suçlar bölümünde yer almaktadır.

Madde 91- (1) Hukuken geçerli rızaya dayalı olmaksızın, kişiden organ alan kimse, beş yıldan dokuz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. Suçun konusunun doku olması halinde, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezasına hükmolunur. 
(2) Hukuka aykırı olarak, ölüden organ veya doku alan kimse, bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(3) Organ veya doku satın alan, satan, satılmasına aracılık eden kişi hakkında, birinci fıkrada belirtilen cezalara hükmolunur.
(4) Bir ve üçüncü fıkralarda tanımlanan suçların bir örgütün faaliyeti çerçevesinde işlenmesi halinde, sekiz yıldan onbeş yıla kadar hapis ve onbin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur.
(5) Hukuka aykırı yollarla elde edilmiş olan organ veya dokuyu saklayan, nakleden veya aşılayan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(6) Belli bir çıkar karşılığında organ veya doku teminine yönelik olarak ilan veya reklam veren veya yayınlayan kişi, bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(7) Bu maddede tanımlanan suçların bir tüzel kişinin faaliyeti çerçevesinde işlenmesi halinde, tüzel kişi hakkında bunlara özgü güvenlik tedbirlerine hükmolunur.
(8) Birinci fıkrada tanımlanan suçun işlenmesi sonucunda mağdurun ölmesi halinde, kasten öldürme suçuna ilişkin hükümler uygulanır.

Kanun maddesini açıklamamız gerekirse;

 1. Eğer geçeli rıza bulunmadan böbrek alırsanız 5-9 sene arası hapis var. Eğer bu doku ise 2-5 sene arası hapis cezası veriliyor.
 2. Eğer ölünün böbreğini alırsanız 1 sene hapis cezası var. Ancak otopsi işlemleri için bir kanun mevcut. 5153 sayılı kanunu buradan okuyabilirsiniz. http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.2238.pdf
 3. Eğer herhangi bir şekilde satın alır, satar veyahutta aracılık ederseniz 1. şıktaki hapis cezalarından alırsınız. BU MADDE DURUMU NET OLARAK ANLATMIŞ. Siz ben kendi rızamla böbreğimi satmak istiyorum deseniz de bu suç oluşturuyor. Zira bu işi ticaret için yaparsanız vay halinize..
 4. Tabi bu işi örgütlü olarak yaparsanız suçun örgüt faaliyetleri içinde işlenmesi nedeniyle 8-15 sene arası hapis ve APC alabilirsiniz.
 5. Organları veya dokuyu saklayan, aşılayan veya nakleden kişilere de 2 ile 5 sene arasında hapis veriliyor.
 6. Hatta ve hatta bu konuda organ nakli için reklam, ilan verirseniz yada yayın yaparsanız 1 seneye kadar hapis cezası almanız söz konusu oluyor.
 7. Tüzel kişi iseniz tüzel kişilere özgü tedbirler uygulanıyor.
 8. Eğer organ nakli yapılırken vatandaş ölürse, kasten öldürme suçunu işlemiş oluyorsunuz.

Akrabalar Arasında Böbrek Nakli Serbest mi?

Tüm bu bilgiler sonucunda siz isteseniz de, istemeseniz de kanun bu işin suç olduğunu hükme bağlamış. Ancak kanun belirli bir çıkar amacıyla olduğunu açıkça belirtmiş. Eğer aile bireyleri arasında herhangi bir çıkar ilişkisi olmaksızın yapılan nakiller hakkında herhangi bir bilgi TCK’nın bu bölümünde bulunmuyor. Örneğin çocuğu hasta olan anne ve babalar, aileler çocuklarına organlarını verebiliyorlar. Tek böbrek ile hayatı sürdürmek mümkün olduğu için aile arasında böbrek bağışına ilişkin haber duyabilmekteyiz.

Türk Ceza Kanunun 25/ maddesinde şöyle denmektedir;

(2) Gerek kendisine gerek başkasına ait bir hakka yönelik olup, bilerek neden olmadığı ve başka suretle korunmak olanağı bulunmayan ağır ve muhakkak bir tehlikeden kurtulmak veya başkasını kurtarmak zorunluluğu ile ve tehlikenin ağırlığı ile konu ve kullanılan vasıta arasında orantı bulunmak koşulu ile işlenen fiillerden dolayı faile ceza verilmez.

Avukat Baran Doğan’ın internet sitesinde yayınladığı Böbrek satmanın yasal boyutunun da yer aldığı Organ veya Doku Ticareti suçuna ilişkin içeriği okumanızı tavsiye ederiz.  Ancak yinede bu konuda bir karar vermeniz gerekiyorsa daha ayrıntılı bilgi için mutlaka avukatınıza başvurunuz.

Böbrek Satmak Günah mı? Caiz mi?

Konu hakkında Din İşleri Yüksek Kurulunun verdiği bir fetva bulunuyor ve bu fetva da, organ bağışının belirli şartların oluşması durumunda caiz olduğu, ancak para karşılığında böbrek satmanın caiz olmadığı belirtiliyor. Yine aynı konuda İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz tarafından 2017 yılında yapılan bir açıklama da yine caiz olmadığının belirtildiğini görmekteyiz. Sayın Yılmaz’ın konuşmasın da şu sözleri yer alıyor;

“Bir insanın böbreğini doku uyuşması olan kişiye vermesi kabul edilebilir ancak bunu bir bedel karşılığında, bir başkasına satmak insani ve İslami açıdan uygun değildir.”

 

Eski iş arkadaşına böbreğini verdi NTV

Organ bağışına ilişkin kamu spotu

Hayatta sağlığınızdan daha değerli birşey yoktur. Bu sebeple böbrek fiyatları, alımı ve satımı gibi internet ortamında yer alan ilanlardan uzak durun.YORUMLAR
 1. Macit güzel dedi ki:

  Acil ikigün içinde paraya ihtiyacım varböbreğimi satacak kan grubum 0rh negatif tlf acil

 2. Macit güzel dedi ki:

  Acil ikigün içinde paraya ihtiyacım varböbreğimi satacak kan grubum 0rh negatif

 3. Mustafa dedi ki:

  Size ulasamadm bana ulasirmisin mail attm size Böbreğimi satmak istiyorum kan grubu A pozitif bana mail adresimden ulaşabilirsiniz

 4. Ekrem alt dedi ki:

  Bobermi satmak istiyorum para var ondan satiyorum tel

 5. Üzeyir dedi ki:

  Slm 38 yaşındayım hiç bir hastalığım yok böbreğimi satıyorum

 6. Mert dedi ki:

  Paraya ihtiyacı olan her kez ama her kez vereceğim instegram adresine bir ulaşıp yazsın her keze yardimci olucaz kullanıcı adı profilde resmi var yazıyor her kez ulassin instegram kullanıcı adı yazın çıkacak

 7. Yaşar kaya dedi ki:

  Merhaba çok acil böbreğimin birini satmak istiyorum sağlık sorunum yok kan grubum B rh (-) negatif yaş 37 İzmir kemalpaşa da duruyorum gerçekten citdi kişiler lütfen watsapdan yazsınlar çok zor durumda kalmasam bu işi yapmaztım borçlarımı ödeyemiyorum lütfen citti olanlar yazsınlar

 8. Tebriz dedi ki:

  Böbreğimi bağışlıyorum

 9. Burak Böbrek dedi ki:

  Yaş 19 böbreğimi satıyorum içkim sigaram yok

 10. Hakan dedi ki:

  Merhaba 32 Yasindayim…alkol 055 sigara . Hastalik 515 ilac vs. yok bobregimi satmak istyorum

 11. Kadir can dedi ki:

  böbrek satcam kendimin 32yaş alkol ve uyuşturucu yok saglıklıyım

 12. Kadir Can dedi ki:

  32yaş alkol ve uyuşturucu yok sıgaramda yok böbregimin birini satmak istiyorum Manisa akhisar civar sorun değil yol gelirim istenilen ile

 13. Recep dedi ki:

  Bende satmak istiyorum b Rh pozitif kan grubum

 14. Abdumütalip dedi ki:

  Böbregimi satmak istiyorum 37 yaşindayım

 15. Yaşar kaya dedi ki:

  Merhaba böbreğimin birini çok açık satmak istiyorum lütfen citdi olanlar vatsapdan yazsın sağlık sorunumyok kan grubum B rh (-) negatif yaş 37 İzmir kemalpaşa da duruyorum 536

 16. RobinHood dedi ki:

  Yaş 26 0rh pozitif. Tek böbreğimi ihtiyaç sahibine bağışlamak istiyorum. ulaşım sağlayabilirsiniz.

 17. Moru dedi ki:

  Yaş 30 böbregimin birni satmak istiyorum istanbul cıvarında almak isteyen bana olaşaın

 18. Hakan dedi ki:

  Merhaba alkol ve sigara yok 32 yas 0rhpozitif kan grubu bobrek satmak istyorym

 19. Bailamus dedi ki:

  Brh – ihtiyacı olan ulaşsın

 20. Karani dedi ki:

  O Rh negatif kan grubum yaş 25 arayın

 21. Naz Erten dedi ki:

  Böbreğimi satmak istiyorum acil izmirdeyim yaş 20

 22. Burhan dedi ki:

  Slm böbregimin birini satmak istiyorum 40 yasindayim sağlık problemim yoktur kan gurubum B…pozitif iletişim

 23. Karani dedi ki:

  Merhaba böbreğimi bagışlamak iştiyorum 25 yaşındayım saglıklıyım kan grubu 0rh-

  1. murat dedi ki:

   annem böbrek hastası yardımcı olurmusun

 24. Yunus BOZKURT dedi ki:

  BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM ARH+ KAN GRUBUM. YAŞ 30

 25. Ayşe yilmaz dedi ki:

  Karaciğerini satmak istiyorum bpozitif

  1. Karani dedi ki:

   Merhabalar 25 yaşındayım kan grubum 0rh negatif saglıklı biriyim böbreğimi bagışlamak iştiyorum

 26. Bekir dedi ki:

  Merhaba İzmit’te ikamet ediyorum 28 yaşındayım böreğimin birini vermek istiyorum kan gurubum 0rh+ numaram

  1. ali dedi ki:

   Acil satılık böbrek maddi problemlerden dolayı satıyorum ciddi insanlar ulaşsın 40 yaş 0rh -bilinen sağlık problemi yok ama hertürlü test yapılır sorun değil.

 27. mostafa dedi ki:

  organlarimi satmak istiyorum
  28 yasindayim kan grubum a+
  mali bir sorunum var
  lutfen birisi yardimci olabilirse veya bize
  yardim et
  lutfen kotuye kollanmayin

 28. Yaşar kaya dedi ki:

  Merhaba böbreğimin birini satmak istiyorum lütfen çitti olanlar vatsap dan yazsınlar 536 kan grubum B rh (-) negatif yaş 37 hiç bir sağlık sorunum yok çok acil böbreğimin birini satmak istiyorum İzmir kemalpaşa da duruyorum

 29. Yasemin dedi ki:

  Acil satılık böbrek maddi problemlerden dolayı satıyorum ciddi insanlar ulaşsın 40 yaş 0rh+ bilinen sağlık problemi yok ama hertürlü test yapılır sorun değil.

 30. Şakin dedi ki:

  Selam bende böbrek gimi vermek istiyorum yaş 41 kan 0 artı sigara alkol yok

  1. Enver dedi ki:

   Merhaba ben 22 yaşindayim tek böbregimi çok acil ihtiyaci olan bi hastaya bagşlamak istyorum lütfen bu konuda ciddi olan arasin

   1. murat dedi ki:

    annem böbrek hastası yardımcı olurmusun

 31. Ali dedi ki:

  18 yasindayim herhangi bi saglik sorunu yyok bobregimi satmak istiyorum

 32. Ali dedi ki:

  18 yasindayim her hangi bi saglik sorunum yok bobregimi satmak istiyorum

 33. Fatma dedi ki:

  Allah hepinizin yardimcisi olsun, keske elimden gelse de burada ihtiyaci olan herkese yardimci olabilsem..

  1. Vanhelsing dedi ki:

   Siz alicimisiniz

  2. Ersin dedi ki:

   Çok açil böbreğimi satmak istiyorum wahapsaat 05

 34. Mehmet dedi ki:

  Bankaya çok borcum var yuvam yıkılmak üzere biran önce borcumu ödemek zorundayım bu yüzde böbreğimi satmak zorundayım başka yol kalmadı.en son çahrem

  1. Vanhelsing dedi ki:

   Varmı harbiden alıcı ya varsa banada ulaşsın yaş 32 saglikliyim

 35. Yaşar kaya dedi ki:

  Merhaba böbreğimin birini satmak istiyorum lütfen ihtiyacı olanlar vatsapdan yazsınlar yaş 37 sağlık sorunum yok kan grubum Brh (-) negatif İzmir kemalpaşa da duruyorum çok zorda kaltım biran önce böbreğimin birini satmak istiyorum lütfen citdi olanlar yazsın

 36. BaTın Nurlan dedi ki:

  Merhaba Ankara da Yaşıyorum 29 Yaşında yım Böbreğimin Birisini Bağışlamak İstiyorum Kan Grubum O Rh PozitimAdresinden ulaşabilirsiniz Boş Yapacaksınız Uzak Durun. …

  1. Melih dedi ki:

   Adim melih yaş 40 0 rh(-) icki sigara yok bende bobreğimi satmak istiyorum istanbulda yasiyorum

 37. Ilhan dedi ki:

  0rh + yaş 45 sigara kullanıyorum. Bobrek bagis yapmak istiyorum

 38. Serkan dedi ki:

  35 yaşındayım bende satmak istıyorum bobregımı

 39. sercan kaya dedi ki:

  21 yaşındayım sporcuyum çoçukluğmdan beri sigara alkol asla yok şeker tuz bile orantılı kullanırım sporcu oldugum içim böbrek veya karacigerim bir kısmını satıyorum çok sağlıklı bir insasnım

 40. Yaşar kaya dedi ki:

  Merhaba böbreğimin. Birini satmak istiyorum sağlık sorunum yok yaş 37 kan grubum B rh (-) negatif gerçekten ihtiyacı olanlar vatsapdan yazsınlar

 41. Yaşar kaya dedi ki:

  Merhaba böbreğimin birini satmak istiyorum sağlık sorunum yok yaş 37 kan grubum B rh(-) negatif gerçekten ihtiyacı olanlar vatsapdan yazsın İzmir kemalpaşa da duruyorum

 42. Muhammet dedi ki:

  Bobregimi satmak istiyorum cocuklarimin gelecegi için borclardan dolayi çok sikintilarim var esimin hayalini gerceklestirmek istiyorum Tek istegi bi ev sahibi olmak bana mailden yazabilirsiniz

 43. Yaşar kaya dedi ki:

  Merhaba böbreğimin birini satmak istiyorum sağlık sorunum yok yaş 37 kan grubum B rh (-) negatif gerçekten ihtiyacı olanlar vatsapdan yazsınlar gerçekten çok zorda kaltım kimsemyok yartımcı olacak lütfen citdi olanlar yazsın

 44. Serdar dedi ki:

  Merhablar kan grubun a.rh pozitif hiçbir sağlık sorunum yok 39 yaşındayım izmirdeyim ve böbreğimi bagislamk istiyorum

 45. met dedi ki:

  sahibinden temiz kullanılmış 2. el sporcu böbreği satılıktır lütfen ciddi alıcılar iletişim kursun yaş:22

 46. Hakan dedi ki:

  Bende böbreğimi satmak istiyor um Abrh pozitif kan grubum

  1. Murat dedi ki:

   Böbreğimin birini satmak istiyorum istanbul cıvarında olan bana ulaşaın

 47. Poyraz dedi ki:

  Satlik böbrek 37 yaşındayım sağlıklıyim borç batağından kurtulmak için bobregimi satiyirum yaş 37 sağlıklıyim sigara içiyorum alkol yok acil böbreğimi satiyorum kan grbum A (-)

 48. Asya dedi ki:

  Ben asya bobrekleri mi satmak istiyorum lütfen bana ulaşın kim almak istiyorsa telefon numara i yazıyorum arayın 3 tane oğlum.var çok zor durum dayım çocukları ac

 49. Havin dedi ki:

  bende satarım 31 yaşındayım a pozitif kan grubu. Hiçbir sıkıntımm yok

 50. Nail dedi ki:

  Merhaba bende böbreğimi satmak istiyorum acil paraya ihtiçım var
  Evime içra gelecek yeni çocuğum oldu yardımcı olabilen bana acil ulaşsın
  Yaş 32

 51. Yusuf dedi ki:

  Meraba benim cocugum cok hasse ona para lazim ben kendi bobregimi satmak istiyorum yasim 32 sigare alkol hic kulanmadim saglik durumum iy

 52. Erkan dedi ki:

  Böbregimi bende satıyorum 500 tl brh+ pozitif sağlam sıkıntı yok

 53. böbrek almak istiyorum dedi ki:

  satılık böbrek var mı? almak istiyorum.

  1. Murat dedi ki:

   Ben satmak istiyorim burcim cok , evim yok, maddiy zorlikler.. sigara içmiyorum, icki hayatimdeicmedim

  2. Hasan dedi ki:

   Bobregimi satmak istiyorum

   1. Selami dedi ki:

    39 yas hic bir rahatduzligim yok sigara iciyorum ickiyok

  3. Azad dedi ki:

   Var 22 yaşındayım ben arıya bilirsin

  4. mustafa dedi ki:

   Kan grubum 0 rh + %100 çalışır bir böbreğimi satmak istiyorum. Mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yaş 32

   1. Ebru dedi ki:

    Ulaştılar mı ?

    1. Bulent dedi ki:

     42 yaşındayım 2 böbreğimden birini bağışlamak istiyorum A+ kan grubu, çaok acil ihtiyacı olan, ciddi düşünenler email den ulaşabilir.

   2. Özal küçük dedi ki:

    Merhaba numara gönderebilir misiniz

    1. Serhat Altay dedi ki:

     Yaşım 19 2 yıl öncwsine kadar u15 16 17 liglerinde oynadim sporcuyum

     1. Oktay dedi ki:

      Arkadaş lar 2 oğlum var onlara güzel hayat için böbreğimi satmak istiyorum 23 yaşındayım

   3. Asli dedi ki:

    COK ACIL NAKIT IHTIYACIM VAR 26 YAŞINDAYIM VE BOBREQIMI VEREBILIRIM LAN GRUBU 0 RH NEGATIF

  5. Fatma dedi ki:

   Merhaba ben satmak istiyorum böbreğimi hiçbir sağlık sorunum yok alkol sigara kullanmıyorum 26 yaşındayım B+pozitiv kan gurubum çok acil ihtiyaçim var

  6. Mustafa dedi ki:

   Bobregimi satmak istiyorum

  7. ismail dedi ki:

   var ben satiyorum ve ciddiyim

  8. Ömer dedi ki:

   Diyarbakır da oturuyorum 24 yasindaym sigara kullanıyorum borçlarimi ödeyip Sevdiğime kavuşmak için böbreğimi satmak istiyorum

  9. Hasan dedi ki:

   Buldunuzmu acaba bnm 0+ pozitif

  10. Ali dedi ki:

   18 yasindayim her hangi bi saglik sorunum yok bobregimi satmak istiyorum

  11. Hakan dedi ki:

   Var ewet

 54. mustafa dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benim adım mustafa 32 yaşındayım bende organ satmak istiyorum benimde madii acıdan sıkıntılar var acil telefon kapallı fecabook ulaşa bilirdimnz, mustafa için

  1. Lostevril dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar cok kötü maddi sıkıntı içerisindeyim. Böbreğimi 40 bine satmak istiyorum. BRH+
   Kalp nakli isteyen varsa eşime 500 bin vererek kalbimide satabilirim. Canımdan vaz gectim artık. Maksat eşim rahat etsin.

 55. Mehmet dedi ki:

  Böbreğimi satmak istiyorum

  1. Erkan dedi ki:

   Böbregimi bende satıyorum 500 tl brh+ pozitif sağlam sıkıntı yok

 56. Hasan Özbek dedi ki:

  Merhaba A rh + sigara alkol vb şeyler yok temiz böbreğimi satmak istiyorum. acil ama çok acil.

  1. Efe dedi ki:

   0(+) pozitif yaş 34 içki sigara yok sporcu biriyim
   samedd ulaşabilirsiniz

 57. Emre dedi ki:

  Böbrek bagisinda buljna bilirim apozitif acil

 58. Duygu dedi ki:

  Merhaba
  Ben de böbrek yada karaciğerimin bir kısmını ACİL borçlarımdan dolayı satmak bağışlamak istiyorum.içki ve sigara hiç kullanmadım önemli bi saglık problemim yok..

 59. ziya yıldırım dedi ki:

  böbregimi satmak istiyorum sigara ve alkol kullanmıyorum 24 yasındayım kan grubum ABrh+ ciddi alıcılar yazsın fiyatta anlaşırsak hemen verirrim
  ziya

  1. barış dedi ki:

   almak istiyorum

   1. Okan dedi ki:

    Bende satabilirim 32 yas Arh+ sigara kullanmiyorum

   2. mustafa.tunc@hotmail.com dedi ki:

    Kan grubum 0 rh + %100 çalışır bir böbreğimi satmak istiyorum. Mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yaş 32

   3. Hasan dedi ki:

    Buldunuzmu acaba bnm 0+ pozitif

 60. asa dedi ki:

  beyler sıgara hiç içmedim ne alkol içtim ne uyuşturucu begenmessen geri iade edilir bayıra vurdunmu rolentide adam akıllı gider ulaşmak isteyen var

 61. Perihan Selam, dedi ki:

  Slm Ben 31 yasindayim acil bobreyimi satmak istiyorum hiç bir hastaligim yoktur acilantro donus yapin

 62. mustafa dedi ki:

  teki satılıktır 22 yaşındayım sigarayı 6 ay önce bıraktım özelden görüşelim

  1. Mehmet dedi ki:

   33 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum

   1. Pir dedi ki:

    Böbregım satılıktır 400 bin tl sigaram var yaş 21 a.rh kan grubum acill nakite ihtiyacım var

 63. Hayat dedi ki:

  Bu fakir hayata daha fazla katlanmak istemiyorum Allah aşkına böbreksiz de yaşarım ben vallahi b rh+ hastalıksız tertemiz full otomatik iki böbrek

 64. şenol doğanay dedi ki:

  Çok açil paraya ihtiyacım olduğu için böbreğimi satıyorum 47 yaşindayım bekarım yanlız yaşıyorum kalacak yerım olmadığı için sokaklarda kalıyorum

  1. Kenan dedi ki:

   Acil bağış yapmak istiyorum. 34 yasındayım sağlıklıyım. Düşünen olursa 52 numaralı telefonu arayabilir…

 65. Hakan dedi ki:

  Hakan yaş 31 sağlık sorunum yok o rh + böbreğimi vermek istiyorum acil

 66. Şenol dedi ki:

  Borçlarımdan dolayı böbreğimi satmak şstiyorum ne yapmam grçerekiyot ne yapmpm lazım

  1. süleyman dedi ki:

   25 yasındayım ABRH + BÖBREGİMİ YADA KARACİGERİMİ BAGISLICAM 60 BİNLİRA

 67. REYHAN dedi ki:

  ARKADAŞLAR ÇOK ACİL İHTİYAÇDAN DOLAYI BÖBREGİMİ SATMAK İSTİYORUM 33 YAŞINDAYIM

 68. memo dedi ki:

  merhaba bende ölümcül olmayacak şekilde organ veririm arh+ yaş 30

 69. Anadolu dedi ki:

  Ankara’da ailemle yasiyorum 31 yasindayim bekarim
  Hiç bir saglik sorunum yok anlasabilirsek güven olursa karacigerimin bir kismini vermek isterim ihtiyactan dolayı kan grubum 0 RH + facebook

  1. Omer dedi ki:

   Acil B RH POZİTİF YAŞ 27 ALKOL UYUŞTURUCU YOK SAĞLIKLI BİR YAŞAM SÜRÜYORUM İSTEYENLER LÜTFEN BANA ULAŞSIN

 70. soner dedi ki:

  adım soner 31 yaşındayım sigara alkol kullanmadım elimden geldiği kadar spor yapıyırum dururum kötü olduğu için böbreğimi satmak istiyorum almak isteyen yazsın

 71. soner dedi ki:

  sigara içmiyorum aklol yok yaş 31 ihtiyaçdan böbreğmi satmak istiyorum

 72. Metin dedi ki:

  0 Rh (-) negatif kan grubum karaciğer bağışlıyorum yaş 40 sağlık sorunum yok

 73. M dedi ki:

  İsmim mukan.eskişehirde oturuyorum.Bayanım.24 yaşındayım.sigara alkol kullanmıyorum.brh+

 74. Çaresiz dedi ki:

  Merhaba acil ihtiyaçtan. Böbreğimi satmak istiyorum ihyaci olan ulaşabilir alkol asla kullanmadım yaş 36 hastalığım yok kan grubum Arh (_) Negatif

  1. Mehmet dedi ki:

   Arkadaşlar B Rh (-ve+) olan varmı satan

   1. Adem dedi ki:

    Merhaba benim B rh –

    1. Deniz dedi ki:

     Brh+ Yaş 26 sporcuyum 05

   2. hasan dedi ki:

    Bn satarim

   3. Hasan dedi ki:

    Benm brh+acil borçtan dolayi

    1. Böbrek dedi ki:

     Hiç alkol sigara kullanmadım. Yaş 32. Kanım B rh negatif. Bana ulaşın anlık dönüş sağlarım.

   4. mustafa dedi ki:

    BENDE SATARIM ARH+

   5. ömer dedi ki:

    benim de b rh pozitif satabilirim acil ihtiyactan dolayı

  2. Metin dedi ki:

   0 rh negatif karaciğer bağışlıyorum tüm tahliller mevcuttur

 75. fatih dedi ki:

  40 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum kan grubum 0 rh + hiçbir hstalığım yoktur ilgilenenler buradan benimle irtibata geçebilir…

 76. abdullah dedi ki:

  ben 23 yaşındayım acil böbrek satmak lazım durum ciddi sadece segara içiyorum kan A +

  1. Durdona dedi ki:

   Ben böbreğimi satmak istiyorum içmiyorum çekmiyorum az da sporim var yemek yemem da çok iyi hiç bir hastalık sikayatim yok acil paraya ihtiyacım var

 77. orhan dedi ki:

  ben allah rıza için bir bagış düşünüyorum para istemiyorum ama gerçek ihciyacı olan arasın 05

  1. Mehmet dedi ki:

   Kan Grup Ne Kardes

  2. Selami dedi ki:

   39 yas hic bir rahatduzligim yok sigara iciyorum ickiyok

 78. Oktay dedi ki:

  35 yaşındayım, a rh (+) kan grubum.sigara dışında zararlı bir alışkanlığım yok.herhangi bir sağlık problemim yok.

 79. Oktay dedi ki:

  35 yaşındayım, a (+) kan grubum.sadece sigara kullanıyorum.herhangi bir hastalığım yok.böbreğimi satıyorum borçlarımdan dolayı.

 80. murat dedi ki:

  34 yaşındayım 0rh+ kan grubum bu yaşıma kadar ciddi bir sağlık problemim olmadı.

  1. Ayhan dedi ki:

   Böbrek veya karaciğer verebilirim
   Brh (-) gerçek ihtiyaç sahipleri ulaşsın

  2. eren dedi ki:

   b rh negatif sigara kullanıyorum 40 yaşındayım

  3. Yaşar kaya dedi ki:

   Merhaba böbreğimin birini çok acil satmak istiyorum gerçekten satın almak isteyenler vatsapdan yazsın 536 kan grubum B RH(-) negetif İzmir kemalpaşa da duruyorum yaş 37 sağlık sorunum yok

 81. Murat dedi ki:

  A Rh pozitif kan grubum satılık değil cidi ihtiyacı olana bağış edecek dirin kara ciğer ve böbrek sade yabancı uyruklu olduğum için tc vatandaşı olmak icin verecem sade garşılıgında önü istiyorum yaş 33 1986 doğumlu spor yapıyorum sigara sık kullanmayorum sinirlenicem olmasa HİÇ

 82. Ahmet dedi ki:

  Ölümcül olmicak şekilde organlarımdan birini borçlarımı kapatacak şekilde satmak istiyorum.
  24 yaşındayım sigara var sadece ve sporcuyum 10 yıldır sporla uğraşıyorum halada spor yapıyorum. Bana ulaşmak için soruma cevap kısmına iletişim bilgilerinizi yazarsanız ulaşırım sizlere. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. Arda dedi ki:

   Bobreyimi satmak istiyorum 28 yaşım 10 yıldız hasta olmadım ilaç kullanmadım

   1. Murat dedi ki:

    AB_ NEGATIF Kan gurubum böbreğimi satmak istiyorum yaş 32 hiç bir sağlık problemim yoktur

 83. Metin dedi ki:

  Böbreğimi bağışlamak istiyorum
  40 yaşındayım
  0 Rh negatif

  1. Hakan dedi ki:

   32 yasındayım saglık sorunum yok alkol sıgara kullanmadım hiç b-pozıtıf kan grubum ihtiyacı olan kalp bobrek karaciğer akciger iletişime gecsin acill

  2. CAGDAS dedi ki:

   20 YAŞINDAYIM ARH – 230 BİN TL ÜCRETLE NAKİL YAPABLİRİM AKRABALIK DIŞI ORGAN NAKLİ İZNİM VAR

 84. Metin dedi ki:

  0 Rh (-) Negatif
  Böbreğimi bağışlamak istiyorum.
  40 yaşındayım.
  Hiç bir sağlık sorunum yok.

  1. Abdulkarim dedi ki:

   Böbreğimi satmak istiyorum borcumu ödemek için

   1. Yılmaz demirer dedi ki:

    Slm bende gayet sağlıklı biriyim ama işten ayrıldım ve borçların var bu yüzden böbregimin birini satmaya karar verdim yaşım 43 sigara ve alkol yok bekarım ama bakmakta olduğum iki çocuğum var şuan çalışmıyorum arh(+)

  2. Ali dedi ki:

   Bende böbreğimi satmak istiyorum çoooook acil 36 yaşındayım

  3. Recep dedi ki:

   Böbreğimi satmak istiyorum acil neden lerden dolayı 0+rh

 85. Nusret dedi ki:

  Selam 27 yaşındayım böbrek yada karaciğerimi satıyorum wp numaram istediğiniz saatte yazabilirsiniz kan Arh+ sadece sigara kullanıyorum alkol uyuşturucu vs. Hiç kullanmadım

  1. Mehmet Bilenler dedi ki:

   Kardeş daha satıyormusun

   1. Noba dedi ki:

    Ben satarım

   2. Tayfun dedi ki:

    Bende satiyorum usta yas 33 arh+

   3. Osman dedi ki:

    27 yasndaym bobreymi satmak istyorum n ciddi alclar araya blir numaram

 86. Kenan dedi ki:

  Karaciğer yada böbreğimi satmak istiyorum. Sadece ihtiyaç sahibine satabilirim. Aracılar aramasın. Yaş 35 . Alkol kullanmıyorum.

 87. kemai dedi ki:

  acil böreğimide karaciğerimide satacam yaş 30 bu numaram

 88. emre dedi ki:

  yaşım 23 sadece sigara kullanıyorumm çok fazla değil ama böbreğimi ücretli nakil etmek istiyorum ilgili yerler iletişime geçebilir

  1. Okan tunç dedi ki:

   Klan grubun

   1. Yusuf dedi ki:

    Benim kan grubu ab rh (-) ben satayim bobregimi sadece sigara var 18 yasindayim

   2. Yusuf dedi ki:

    Acil satılık böbrek

 89. Berk Uslu dedi ki:

  Bobregimi satmak istiyorum 24 yasindayim alkol ve sigara asla kullanmiyorum 7 yasindan beri spor yapiyorum.

  1. AHMET dedi ki:

   ACIL BOBREGIMI SATMAK ISTIYORUM KAN GURUBUM.A RH(-) NEGATIF HER HANGI BI SAGLIK PROBLEMIM YOK .TEL.0538

 90. Abdullah aydın dedi ki:

  23 yaşındayım
  Alkol : yok
  Sigara : kullanıyorum
  Sporcuydum 1 sene önce

 91. Eren toksoy dedi ki:

  19 yaşındayım 7 sene spor yaptım (futbol) maddi ihtiyaçlarından dolayı Brh pozitif ciddi alıcılar mail den ulaşsınlar

 92. H dedi ki:

  Ben 35 yaşındayım
  İstanbul sakinleri
  Tamamen sağlıklı
  Karaciğerimi ve böbreğimi satıyorum
  Çok yakında yapmam gerek

  1. Murat dedi ki:

   Arkadaşlar bende böbregimin birini satmak istiy çok zordayım almak isteyen bana ulaşsın 050

   1. Uzay dedi ki:

    19 yaşimdayım böbreğimi satmak istiyorum tertemizim çok yakışıklıyım böbreğimi alanda öyle olur bence alın sigara alkol kullanıyorum.

   2. Yusuf dedi ki:

    23 yaş alkol yok sigara ara sıra karaciğer veya böbregimi satıyorum Arh+

  2. hakan dedi ki:

   88 dogumluyum sigara hic icmedim saglik sorunum yok A RH(-) kan grubum ilgileneler nolu telden ulasaibiir

   1. Onur dedi ki:

    Ön ödeme olmadan böbrekleriniz değerinde alınır mail atın

    1. umut dedi ki:

     a rh pozitif böbreğimi satmak istiyorum.sağlikliyım.fiyatı 30 bin dolar tel :

    2. Hesam dedi ki:

     Merhaba.daha fazla açklayabilir misin?
     Teşekkür ederim.

    3. Hasan sirin dedi ki:

     Ben satarım brh+

    4. Saban dedi ki:

     0 Rh + kan grubum yaşım 37 sigaradan başka bir şey kullanmadim bibregimin tekini satmak istiyorum fiyat makul adım Şaban Muğla Ortaca’da yaşıyorum

    5. MUHAMMED dedi ki:

     Merhaba Onur Bey,
     bende satıyorum böbreğimi, detaylar için görüşebilir miyiz ?

 93. muhammed dedi ki:

  bende satmak istiyorum kan grubu A+

  1. Caner dedi ki:

   Merhaba, borclarim ve maddi sorunlarim yuzunden bobregimin tekinu satiyorum. Yasim 24 kan grubum 0 RH (-) hic bir saglik sorunum yok alkol kullanmiyorum. mail atin hemen donus yaparim cs

 94. Gökhan dedi ki:

  Borçlarından dolyi bir böbreği mi satmak istyrm yaşım 30 b rh+ pozitif hiç birr saglik sorunum yok acil satmak zorundayim

 95. Ciddi alıcılar öğrenir dedi ki:

  Arkadaşlar böbreğimi satmak istiyorum 18 yaşındayım

 96. murat dedi ki:

  28 yasındayım böbregimi tekini satıyorum kan grbum arh pozitif+ hiç bir soguk sorunum yok borcumdan dolayı veriyorum acil mailden ulasabilirsinz mura

 97. Cemo dedi ki:

  Borclarimdan dolayi bende bagislamak.istiyorm kab grubum ab rh negagif saglik sorunum yok cok sukur mesaj atabilirsinz

  1. cemo dedi ki:

   Arkadaşlar ailemin yani oğlumun geleceği için satmak zorundayim benim yüzünden bborç çok ciddi bir alicin varsa bana bu iyiliği yapsin yasim 28 hastaligim yok AB negatifkan gurbum allah herkesebyardim ettsin

  2. Uğur dedi ki:

   MERHABA 0RH POZITIF KAN GURUBUM BENDE BAZI DURUMLARIMDAN DOLAYI BÖBREGIMI VERMEK ISTYRM.ÖMUR HAYATIM BOYUNCA SIGARA VE ALKOL KULLANMADIM.RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN DIYECEK BISEYIM YOK

 98. Gamze dedi ki:

  Acıl böbregimi satmak istiyorum borcum cok ödeyemiyorum bunaldim rh+ acill

  1. Ahmet dedi ki:

   Size nereden ulaşabiliriz?

   1. duman dedi ki:

    Brh- bende verebilirim maddi durumum çok kötü ulaşın

   2. Tahir dedi ki:

    Bana ulaşın ailem çok kötü durumda bende bağışlıyorum

  2. zafer dedi ki:

   cocuklarimimdan ayriyim 0+pozitif böbreğini sattmak istiyorum amaç onlari yanima almak iş bulamiiyorum

 99. Bayram dedi ki:

  40 yaş ndayim kan gurubun b rh pozitif böbreğimi yada kara ciyerimi bağışlamak istiyorum madi olarak

 100. Sinan dedi ki:

  Merhaba Kan grubum B+ Yas 28 böbreğimi satmak istiyorum İletişim mail: sinan

  1. Romi dedi ki:

   Böbregini sat
   Asagidaki whatsapp numarasina yazin

   1. azim dedi ki:

    33 yasindayim arh negatif kan gurubu acil paraya ihtiyacim var bobregimi satmak için yardımcı olurmusunuz

    1. Ferhat dedi ki:

     23 yaşındayım hayatım boyunca spor ağır işlerde çalıştım maddi sıkıntımdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum a rh pozitif kan grubuna sahibim

   2. Mehmet dedi ki:

    Merhaba ben de vermek istiyorum konuşalım

 101. Firat dedi ki:

  bobregimi bağışlamak istiyorum
  Brh + hicbir saglik sorunum yoktur ankara

 102. murat dedi ki:

  merhaba 30 yaşındayım sıgara alkol kullanmadım hiiç bir hastalığımda yok çok acıl bobreğimi satmak istyorum

 103. kemal ata dedi ki:

  acilen maddi sıkıntılar yüzünden böbreğimi satıyorum ilgilenen kim varsa irtibata geçsin lütfen yaşım 53 alkol ayda bir içerim sigara kullanırım kan grubum ab rh +

  1. Murat dedi ki:

   Merhaba acil böbregimi satmak karacigerimi satmak istiyorum 39 yasindayim sigara yok alkol yok kan grubum
   b rh+ 05

 104. Ahmet dedi ki:

  yaşım 26 böbrekğimi ve karaciğerimi satıyorum. Alkol sigara vb. kötü alışkanlığım yoktur. İlgilenen varsa yorum kısmından ulaşın lütfen kan gurubu 0rh+

  1. Okan tunç dedi ki:

   0 Rh pozitif böbrek aranıyor

   1. Rıza dedi ki:

    0Rh pozitif benimkini kötü alışkanlıklar da yok herangi bir sağlık sorunu da yok

   2. Rıza dedi ki:

    0 Rh pozitif benimki

 105. yücel dedi ki:

  ACİL SATLIK 0.RH.NEGATİF BÖBREK–30.BİN TL PAZARLIK YOK–TÜM TAHLİLLER YENİ YAPILMIŞ ALICIYA HAZIR DURUMDA –İSTANBUL–054

 106. Saıyd dedi ki:

  Karacıgarımı satmak ıstıyorom gan gurobom 0 + Saıyd araıyn lütfen

 107. Muhammed dedi ki:

  Merhaba ab rh+ man grubum böbreğimin birini bağışlamak istiyorum belirli ücret karşılığında. yardim hesabına mail atabilirsiniz.

  1. Hakim dedi ki:

   B poztif kan gurubum böreğimin birini bagislamak istiyor

 108. Kenan dedi ki:

  B rh + pozitif yasim 45 böbregimi veya karaciğerimi verebilirim istanbuldan

  1. Hakan dedi ki:

   Sevgili organ bagisçisi,
   Hala iyi bir maddi tazminat için böbreginizi satiyor musunuz?
   Saygilarimla.

 109. Mustafa dedi ki:

  Böbreğimi bağışlamak istiyorum AB Rh + hastaligim yok 05 34

  1. Nafi avcı dedi ki:

   Merhabalar 36 yaşındayım istanbul da oturuyorum .bir kaç ay sonra intihar edeceğim ama parala ilgisi yok .sevmiyorum hayatı. .organ ihtiyacı olanlar iletişime geçebilir boşa ölmek istemiyorum işe yaramak istiyorum. .0530

 110. kemal ata dedi ki:

  merhaba maddi sıkıntılar yüzünden böbreğimi satmak istiyorum ab rh + kan gurubum şimdiden ilginize teşekkür ederim

 111. Dr.sercan dedi ki:

  Döner olmak ister misiniz

  1. ömer duyar dedi ki:

   evet olmak istiyorum borcum var aile düzenim dagıldı acıl toparlamam lazım

  2. Ayhan dedi ki:

   Zor durumdayim ihtiyactan hayat sartlari biktim artik borc borc kurtulmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  3. Mehmet dedi ki:

   Ben varım b rh-

  4. cevat dedi ki:

   evet olmak istiyorum

   1. Ayhan dedi ki:

    Çocuklarımdan ağrıyın onları yanıma almak istiyorum hiç bir sağlık problemim yok almak istersen numaram 0541

 112. İbrahim dedi ki:

  İşsizim borçlar nedeniyle böbreğimi çok acil satıyorum

 113. Taner dedi ki:

  Maddiyattan satılık böbrek.

  1. Serdar dedi ki:

   MAddi sıkıntıdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum 0 + kanım. Acil lütfen ulaşın.

 114. murat dedi ki:

  yaş 37 kan gurubum arh + böbregimin tekini satmak istiyorum

  1. Melda kuru dedi ki:

   ÖZELDEN görüşelim

   1. Recep kılıç dedi ki:

    Melda hanım arayışınız devam ediyormu arh+ böbreğimi alıcı olursanız satarım

 115. hakan dedi ki:

  böbreğimi vermek istiyorum 39 yaş kan gurubum 0rh+ ihtiyacı olanlar mail atsın

 116. Tolga dedi ki:

  Merhaba böbreğimi satmak istiyorum 25 yaşındayım 0 rh (+) kan grubum var seyahat engelim yok şartlar oluşursa tabii yurt dışıda olabilir hiç bir sağlık problemim yok 541 kocaeli

 117. aytaç dedi ki:

  merhabalar çözüm organ satmak değil bugün organ verırceksınız yarın ne verıceksınız bıraz mantıklı olun sonradan pişman olucagınız şeyleri yapmayın maddı olarak nakıte ıhtıyacınız varsa kredi işi yapıyoırum ben ilgilenen olursa maıl atın yeterlı allah herkesın yardımcısı olsun

  1. mehmet dedi ki:

   merhaba mail adresiniz nedir

  2. cihan cetinkaya dedi ki:

   size nasıl ulasabilirim

  3. rasık sayın dedi ki:

   bana 10 000 lira lazım yardımcı olurmusunuz tşk ederim

  4. Gamze dedi ki:

   Bana ulaşır mısınız acil

   1. Mehmet dedi ki:

    Böbreğimi vermek istiyorum

  5. Gizli dedi ki:

   mail adresim donsuz m gamze hanım 22 yaşındayım son çare burayı buldum yardımcı olursanız parayı yurtdısına gitmek için kullanıcam gittikten sonrada 6 ay içinde borcumu öderim teminatta yaparız

   1. Mustafa dedi ki:

    Böbregimi satmak istiyorum acil arayın kan gurubu ARH+ yaş 37 sağlık sorunum yok

  6. Mehmet dedi ki:

   Merhaba ne kadar vereceksin bana bankalar kredi vermiyor ailem yada başkası da vermiyor

  7. Tuğba dedi ki:

   Yardim edebilirmisiniz

 118. Mehmet ali dedi ki:

  Acil böbrek bağışı yapılır arayın görüşelim mail atin

 119. Emre Semih Güner dedi ki:

  21 yaşındayım 4 sene spor yaptım sigara kullanıyorum fakat alkol kullanmıyorum ufak bir sıkıntıdan dolayı böyle yapıyorum 0rh+ kan grubum fazla mevlalarda gözüm yok..

 120. Berkman dedi ki:

  Sigara ve alkol kullanmıyorum böbreğimi çok acil satmak istiyorum

  1. FIRAT dedi ki:

   slm arkadaşlar KARACİĞERİMİ bağışlıyorum ciddi ihtiyacı olanlar ulaşsın kan gurubum ..0.RH +

   1. kadir dedi ki:

    slm 36 yaşındayım çok spor yaptım arasıra sıgara
    kullandım alkol kullanmıyorum karaciğerimi bağışlamak istiyorum kan gurubu. 0 RH + ulaşın lütfen

    1. Durdona dedi ki:

     Ben böbreğimi satmak istiyorum içmiyorum çekmiyorum az da sporim var yemek yemem da çok iyi hiç bir hastalık sikayatim yok acil paraya ihtiyacım var

  2. FIRAT dedi ki:

   birbirimizle nasıl iletişime geçebiliriz

  3. Burak dedi ki:

   Yaş 28 0rht ka grubum maddiyatan dolayi böbreğimin tekini satıyorum

 121. SERDAR dedi ki:

  25 YAŞİNDAYİM SADECE SİGARA İÇİYORUM BAŞKA HERHANGİ BİR HASTALİĞİM YOK SPOR YAPIYORUM 3 AY FELANDIR YAPMIYORUM KAN GRUBU ARH+

 122. Mustafa dedi ki:

  Slm
  Böbreğimi bağışlamak istiyorum b+pozitif

 123. Hakan dedi ki:

  Acil satilik bobrek AB rh + yas 30

 124. Havva26 dedi ki:

  Böbreğimi satmak istiyorum. 26 yaşındayım 0 Rh (+) kan grubum. Sigara kullanıyorum. Alkol çok nadir. Acil ihtiyacım var.

 125. Omer dedi ki:

  konu böbrek
  kan grubu AB(+) yaş 23 ilgilenenler ulaşsın

 126. Kerem dedi ki:

  25 yaşımdayım. Acil böbreğimi satmak istiyorum. Lütfen acil ulaşın. A rh(+) kan grubum. Sadece sigara kullandım. Başka sağlık problemim yok.

  1. Mustafa dal dedi ki:

   Merhaba ben mustafa bobregimi satmak istiyorum nakit sikintisi var ilgilenen olursa beni arasin 42 yasindayim Hic bir saglik sorunum sıkıntım yok borcum var ilgilenen olursa beni arasin isparta merkezde oturuyorum numaram 055

 127. Ynus dedi ki:

  0RH+ böbregimi satmak istiyorum

 128. Görkem dedi ki:

  Hayırlı günler herkeze 28 yaşındayım böbrek veya karaciğer bağışlaya bilirim detaylı bilgi içim zz z m hesabımdan bana ulaşabilirsiniz

 129. Mesut tekin dedi ki:

  30 yaşındayım böbreğimi satacam sigara kullanıyorum başka herhangi hastalığım arh+

  1. Cenk dedi ki:

   36 yaş kan kurubum AB+ böbreğimi saticam

 130. Dr Jose Lee dedi ki:

  Kidney donor needed

   1. Emrah dedi ki:

    Böbreğimi bağışlamak istiyorum

  1. Serhat Altay dedi ki:

   ARh+
   Yaş 19

 131. Abdul dedi ki:

  İyi günler böbreğimi satmak istiyorum 37 yaşındayım kan guru bum 0 negatif ilgilenen ciddi kişiler ulaşa bilir

 132. Gül dedi ki:

  Acil olarak böbrek veya karaciğer imi satmak istiyorum alkol sigara hıc kullanmadım 37 yaşındayım İzmir de yaşıyorum Arh+pozitif kan grubum facebook adresim oradan ulaşa bilirsiniz

  1. Veysel dedi ki:

   40 yasindayim bobregimi saatiyorun kanngurubum a+
   Sigara alkol yok yazin hemen cevaplayayim

 133. mustafa dedi ki:

  B rh ( — ) NEGATİF
  YAŞ 40
  bağış yapmak istiyorum

  1. Mehmet sevgili dedi ki:

   Böbregimi satmak istiyorum sigara alkol yok.

   1. İhsanduman dedi ki:

    Ben çok zur duromdayım burcum var acilen paraya itiyacımvar

 134. TEKNİKER dedi ki:

  35 yaşındayım kan grubum AB RH + POZİTİF BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM CİDDİ ALICILAR ARASIN HERHANGİ BİR SAĞLIK SORUNUM YOK BÖBREĞİM TEKİ 150 BİN TL

 135. mehmet kılıç dedi ki:

  slm ben düzcede acil borcumda bübreğimi satmak zorundayim lütfen cidi nakil bekleyenler arasin kan gurubum ahr -pozitif pazarlikta anlaşiriz cidi olanlar arasin yasim 34 sigaram yok

 136. EMRAH dedi ki:

  ANKARADA YAŞIYORUM Br+ BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM UYGUN FİYAT OLACAK ACİLLLL

 137. Emrah dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum br+ çok acil böbreğimi satmak istiyorum maddi durumum çok zayıf lütfen bana ulaşın uygun fiyat olacak

 138. Metin dedi ki:

  20 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum

 139. Çağlar dedi ki:

  Çok acil böbreğimin birini satmak istiyorum. Öğretmenim ve tam 1 haftadır evi terk ettim borçlarımdan dolayı. Simit alacak durumum bile kalmadı şu an. Kan grubum A rh+. Lütfen gerçek niyeti olanlar arasın. Fazlasında gözüm yok sadece borcum olan 50 bin TL’ye razıyım.

 140. Onur dedi ki:

  21 yasındayım A rh + kan grubum bobregımı bagıslamak ıstyoum gercekten ılgılenen varsa bana istagramdan yazsın haksız yere ceza aldım mahkemeden avukat parası ıcın lazım bana ulasın yoksa hayatım kararacak

 141. Sumeyra dedi ki:

  Merhaba ben Sümeyra 26yasindayim maddi sıkıntıdan dolayı böbreğimi satmak zorundayim yardım edin ne olurrrr

  1. Ahöet dedi ki:

   Sigara içki varmı kan gurubu ve fiyat

   1. adem dedi ki:

    sigara içki yok kan gurubu arh pozitif

   2. Mehmet dedi ki:

    Merhaba ben de vermek istiyorum konuşalım

 142. FATİH CAN dedi ki:

  meraba 33 yasındayımm böbregimi ücretli bagıslamak ıstıyoum

 143. Kasap Hüseyin dedi ki:

  BÖBREK ALMAM LAZIM EN KISA ZAMANDA A RH- KANDA 20 İLE 30 YAŞ ARASI BİRİSİ ACİL İLETİŞİME GEÇSİN ZOR DURUMDAYIZ PARASI SIKINTI DEĞİL

  1. Mehmet dedi ki:

   29yaşımdayım Arh pozitifim bu işleri bilmedimden satabilirim isterseniz…

  2. anıl dedi ki:

   bana ulaşabilirmisiniz

  3. Hasan dedi ki:

   Merhaba Ben Hasan
   Size ihtiyaciniz için yardimci olabilirim.

  4. Osman dedi ki:

   Merhaba ulasabirsiniz istanbuldayim orh negatif kan gurubum 32 yasindayim istanbuldayim anlasirsak hemen verebilirim haylaz

  5. zafer emrah dedi ki:

   ben verebilirim

  6. fırat dedi ki:

   ben verebilirim orh negatif kan gbubuyum isterseniz yardımcı olurum

  7. Kadir dedi ki:

   Ne kadar vercen böbreğin tekine yaş 24

 144. Acilll dedi ki:

  Acil ihtiyaçtan böbreğimi satıyorum. A rh pozitif. Yaş 39. fiyat 60000 tl. Herhangi bir sağlık sorunum yok. Gerçek niyeti olanlar adresin msj atın görüşelim.

  1. Mustafa dedi ki:

   Merhaba ben mustafa bobregimi satmak istiyorum nakit sikintisi var ilgilenen olursa beni arasin 42 yasindayim Hic bir saglik sorunum sıkıntım yok borcum var ilgilenen olursa beni arasin isparta merkezde oturuyorum numaram 05

 145. Izzet dedi ki:

  Satilik bobrek

 146. mustafa dedi ki:

  ankara bobregimi satmak istiyorum

 147. Levent dedi ki:

  47 yaşındayım. AB pozitif. 400 bin tl

 148. Fatma dedi ki:

  Yaş 24 0rh negatif kan böbreğimi satmak istiyorum..

 149. mehmet kılıç dedi ki:

  lütfen.acil bübrek ariyan hastalar.ihtiyaci olan ailer lütfen bana ulaşin allah rizasi.için fiyata anlaşiriz benim borcumda dolayi satmak istiyorum.sigara kulanmiyorum.alkol yok kan gurubum arh pozitip.acil olanlar bana ulaşsinlar lütfen cidi olanlar arasin cep numaram 0

  1. Memet dedi ki:

   Satılır ne ararsan 0
   +

  2. israfil t. dedi ki:

   bana ulaşabileceğim telefonunu mali at.

  3. Melek dedi ki:

   0(-) ücretli bağışci olmak istiyorum lütfen acil ulaşın

 150. Hüseyin dedi ki:

  Yaş 28 kan grubu 0rh pozitif böreğimi satmak istiyorum
  05 önce mesaj atın

  1. Uzeyr dedi ki:

   Usta numarani gonderebilirmisin

 151. Asi dedi ki:

  Bende böbreğimi satmak istiyorum brh +yas 38

 152. Şevket dedi ki:

  Slm borcumdan dolayı bobregimi satmak istiyorum arh+ kanım sigara alkol yok spor cuyum 280 bin tl 0

 153. Serkan dedi ki:

  Yaş 35 abrh+pozitif kırşehirden ulaşın lütfen siz sagliniza ben de borçlarından kurtulayım 54

  1. Hesam dedi ki:

   Abrh pozitiv whatsapp

 154. kerem dedi ki:

  Merhabalar maddi sıkıntıdan dolayı borçlarını ödeyemez hale geldim Bu yüzden böbreğimin birini satmak istiyorum Lütfen niyeti ciddi kişiler iletişime geçsin fiyatta anlaşabileceğimizi zannediyorum..RH…POZİTİF..A

 155. Ozan dedi ki:

  Bende satmak istiyorum böbreğimin birini çok acil İzmirde oturuyorum 29 yaşındayım.

 156. Yusuf dedi ki:

  Acil böbrek satmak istiyorum kan gurubum 0 rh + 50 bin yaş 28 alkol uyuşturucu asla kullanmadım

 157. Mkt dedi ki:

  Ab+pozitif acil paraya ihtiyacım var

 158. Rüzgar Çakmak dedi ki:

  Yaşım 19 0 rh negatif kan grubum Böbreğin teki satılır 150.000 liradan

 159. Barış dedi ki:

  32 yaşındayım 0 rh pozitif kanım acıl nakıte ıhtıyacım war bende böbreğimi satmak istiyorum ciddi olanlar mailden ulasırsa sevinirim

 160. kadir dedi ki:

  18 yaşındayım kan grubum 0 Rh+ maddi durumdan dolayı böbreğimin tekini satmak istiyorum. Ciddi alıcılar ulaşabilir.

 161. bayram dedi ki:

  acil sıkıntılarımdan dolayı satmak istiyorum kan kurubum arh +

 162. Emrah dedi ki:

  30 yaş arh+ kan gurubu aci ilk sahibinden ara ara sigara kulanımı var ici dışı pırıl pırıl tek fiyat 250.000

 163. ilhan dedi ki:

  Merhaba; 0 rh negatif kan grubum yasim 40 bobregimi bağışlamak istiyorum ihtiyaci olanlar e-mail yoluyla ulasabilirler

 164. ramazan dedi ki:

  kan grb arh+ böbreğimin birini veya kara ciğerimin bir bölümünü kredi borcumdan dolayı yardımcı olacak kişiye bağışlaya bilirim

 165. mehmet dedi ki:

  bende satmak istiyorum

 166. FEDİ dedi ki:

  Maddi durumdan dolayi tek bobregimi satmak istiyorum ARh+ kan grubuna sahibim hic bi saglik sorumda yok yas 21

 167. Murat demirci dedi ki:

  35 yaşındayım 0 rh pozitif kan gurubum böbreğinin bağışlamak istiyorum karaciğerinin yarısını bağışlamak istiyorum hiç bir sağlık sorunum yok

  1. Selahattin dedi ki:

   Ben 40 yaşindayim böbreğimi satmak istiyorum kan gurubum 0.AERAş pozitif

 168. Mehmet dedi ki:

  0+ Pozitif Fiyat 500.000 tl ciddi alıcılar arasın 05

 169. Eliff dedi ki:

  Eskişehir..24 yaşındaım.bayanım. alkol kullanmıyorum.brh pozitif

 170. Ömer dedi ki:

  Yaşım 24 kan grubum arh+ bobregimin tekini bağışlamak istiyorum alkol sigara kullanmiyorum

 171. Başak dedi ki:

  21 yaşındayım gayet sağlıklıyım sigara ve alkol kullanmadım hiç acil böberğimi satmak istiyorum ciddi alıcılar arasın

 172. Hulusi dedi ki:

  Dönüş yapayolafmi

 173. Acun dedi ki:

  Ben 32 yasinda sporcuyum body sporuyla ugrasiyorum tek bobregimi satmak istiyorum 250 bin tl ye

 174. Jan dedi ki:

  24 yaşındayım 1 börekim sayıyorum kan grubum AHR pozitif acill +9

 175. Hakan dedi ki:

  Düzenli kan bağışı yapabilirim yaşım 35 AB(+) kangrubum

  1. Ali dedi ki:

   Slm saglık sorunlarım yok A rh+pozitif böbreğimi satmak bagışlamak istiyorum.

 176. Şahin güneş dedi ki:

  Selam ben borcundan dolayi satmak istiyorum tel 053

 177. mehmet kılıç dedi ki:

  lütfen cidi olanlar arasin yaşim 36 kan gurubum ahr pozitif bübreğimin tekini ciğerimi satmak zorundayim borcumda dolayi sigara kulanmiyorum içki kulanmiyorum

 178. Tuncay dedi ki:

  Yaşım 32 Bugün kadar ağzıma içki sigara surmedim A+pozitif Kan grubum böbrek birini satmak istiyorum Fiyat 350Bin₺

 179. abdullah dedi ki:

  b.rh pozıtıf yasım 39 200 bin

 180. mc dedi ki:

  merhabalar
  yas 39 kan grubum Brh+ uzun sure sporla uğraşmış sağlıklı biriyim bir böbreğimi bağışlamak istiyorum.

 181. abdullah dedi ki:

  39 yasındayım b.rh pozıtıf 120 bin borclarım var kan tahlıllerım temız tekrardan yapılabılır

 182. abdullah dedi ki:

  39 yasındayım b.rh pozıtıf akrabama bobregımı vercektım capraz olunucaktı kadavraya daha once yazılmış kadavradan bagıs olunca bızım ıptal oldu bobrek ılgılı butun kan tahlılerım temız cıktı nakıl olubalınır denılmişti borclarımdan dolayı ıstanbul dısındayım 130 bın borcum istıyen varsa verelıbılrım suan telefon kullanmıyorum meilden cıddı varsa yazsın

 183. Yunus dedi ki:

  Kan bağışı isteyene böbrek bağışı yapmak istiyorum Arh+ yaş:22 hiç bir sağlık problemim Yok

 184. rami dedi ki:

  böbreğimi satmak istiyorum

 185. kerimm dedi ki:

  bobrek satmak isteyorum 26 yasymda ozum turkmenistanly stambulda

 186. murat dedi ki:

  28 yasındayım bobregımın tekını satmak ıstıyorum hıcbır sorun yok 200bınlıra BRH ARTI

  1. abdullah dedi ki:

   kardeşim bende satmak ıstıyorum ama bı turlu beceremıyorum nasıl ılan vercem

 187. Sezgin dedi ki:

  B(-)negatif para karşılığı kan verilir

 188. böbrek satiş dedi ki:

  25 yaşndayim 0 rh + kan grubuna sahibim böbreğimi satmak istiyorum . Ciddiyim 05 Ciddi alicilar ihtiyaç sahipleri ulaşabilir.

 189. MURAT dedi ki:

  29 yaşındayım istanbulda yaşıyorum sigara alkol kullanmıyorum kan grubum 0th+ poz böbreğini bağışlamak istiyorum kan bağışı da yaparım arayın bekliyorum tel no

 190. Mehmet yaka dedi ki:

  Slm 22 yasındayım borctan dolayı bobregımı yasamak ısıtıyorum cıddı alıcılar bulsun

 191. mehmet kılıç dedi ki:

  arkadaşlar acilen bübregimin tekini bağişlamak istiyorum cidi alicilar bana ulaşsinlar yaş 36 sigara kulanmiyorum içki kulanmadim kan gurubum ahr pozitif numaram

 192. mehmet kılıç dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benim yaşim 36 çok acil zordurumdayim banka borcumda dolayi çok acil bübreğimin tekini satmak zorundayim.kan gurubum ahr -poztif sigaram yok sağlikligim numaram 6 acilen arkadaşlar samimi olanlar benle iletişime geçsinler

  1. Kadir dedi ki:

   Bana ulaşabilirsiniz ıçki sigara yok sağlıklı besleniyorum 32 yaşındayım Arh pozitif

 193. Yakup dedi ki:

  Böbreğimi satıyorum acil yaş 27 0rh+

  1. Fatih dedi ki:

   Merhaba ben Fatih maddi sıkıntılarım için acil böbreğimin tekini satmak istiyorum sigara alkol kullanmadım 33 yaşındayım ciddi alıcılar acil özelden ulaşsın bana hemen vermeye hazırım

 194. mehmet kılıç dedi ki:

  allah rizasi acil bübreğe nakil ihtiyaci varsa bana ulaşsinlar madi durumuda dolayi banka borcu yüzünden bübreğimin tekini bağişlamak istiyorum allah rizasi için bana acilen ulaşin kan gurubum ahr -pozitif sigara kulanmiyorum içki kulanmadim

 195. ümit polat dedi ki:

  selam arkadaşlar bende böbrek yada karaciğerimi satmak istiyorum acil borçlarım için bana yardımcı olacak varmı… AB(RH+) 400 BİNE… YAŞIM 35.

 196. ümit polat dedi ki:

  selam arkadaşlar bende böbrek yada karaciğerimi satmak istiyorum acil borçlarım için bana yardımcı olacak varmı… AB(RH+) 400 BİNE

 197. hakan dedi ki:

  merhaba 23 yasındayım böbregımı satıyorum uyyunu

 198. Sena karacalı dedi ki:

  Böbrek satmak istiyorum, acil paraya ihtiyacım var, 21 yaşındayım sigara alkol kullanmıyorum,ankarada yaşıyorum.

 199. ayhan dedi ki:

  arkadaşlar böyle yerlerden satamazsınız. haa aklınız varsa zaten satmayın. bende satmaya niyetlendim. kurulu ikna edemedik. böbrek satacağım kişi heyecan yaptı salak. iyikide satmamışım 10 15 sene sonra ne olacaktı diye düşündüm. size yazanlar burda dolandırıcıdır inanmayın.
  boşlukları silin girip orda ilan verin 3 5 güne gelir alıcı.

  ben bu sitede kan ilanı verdim ayda 2 sefer 2 tüp veriyorum 1500 tl geliyor. bobrek yerine kan verin en iyisi.

  1. Havvanur dedi ki:

   İlanı nereye veriyorsun ?

  2. Serap dedi ki:

   Kardesim nereye ilan verilicek bosluga yazmissiniz ama bobrek ile ilgili nereye ilan veriliyor

  3. Ahmet dedi ki:

   Arkadaşım nasıl verebilirim bu ilanı??

  4. Mehtap dedi ki:

   Kan nasıl veriliyor bilgi verir misiniz

 200. Kidney Donor dedi ki:

  Nakit ihtiyacından dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum. Çok acil. 43 yaşındayım sigara içmiyorum. Arh+ kan gurubum. Ciddiyim ve kararlıyım.

 201. Abdu dedi ki:

  Bobrek satmak istiyorum

 202. Mehmet domurcuk dedi ki:

  Yas 30 böbreği satmak istiyorum

 203. enver dedi ki:

  SLM BEN IST ENVER COK ACILEN BOBREGIM SATILIKTIR BANKA BORCUM VAR SIGARA ICKIM HIC OLMAMISTIR IHTIYAC SAHILERINE DUYURULUR kan grup u a artı pozotıf

 204. mehmet kılıç dedi ki:

  merhabalar bübregimin tekini borcumda dolayi bağiş yapmak istiyorum acil allah rizasi için 35 yaşindayim sigara alkol kulanmiyorum.çok acil kan gurubum arh-numaram 053

 205. Biri Can Kalkan dedi ki:

  19 yaşındayım 0 + gayet sağlıklı ve sporculuk yapıyorum 500000tl ile veriyorum borcumuz var ailemi geleceği için şimdiden bekliyorum veya arayin

 206. Erhanballi dedi ki:

  Brh negatif arkadaşım 35 yaşında çok sıkışmış böbreğini bağışlıyor 3251

 207. MEHMET ŞERİF dedi ki:

  20 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum. Almak isteyen varsa benim numarama istedikleri zaman ulaşsınlar ücret yüz yüze görüşülecektir İSTANBUL

  1. Murat dedi ki:

   İlk önce acil şifalar arkadaşlar bende maddi sıkıntılardan dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum gerçekten ihtiyaç sahibi bir kişiyseniz anlaşırız Allah hiç kimseyi çaresiz etmesin kan grubum Arh(–)

  2. sadasdas dedi ki:

   kkardes ban alırım sııfır mı

   1. taner dedi ki:

    ben satıyorum kardesım

   2. serhat dedi ki:

    böbregimi satıyorum yüzbin tl yaş 35 sigara ve alkol kullanmadım hiç

 208. Selçuk dedi ki:

  Karaciğer veya bir böbreğimi çok acil satmak istiyorum. Daha önce herhangi bir ameliyat yada ciddi bir hastalık olmadım. A RH + kan grubum var. İsteyenler bana acil ulaşsın.

 209. Muratx dedi ki:

  35 yaşındayım A negatif kan sigara alkol yok acil 0 58 arayın konuşalım.

 210. Mehmet gunaydi dedi ki:

  Mehmet ben böreğimi ihtiyaçlı birine bağışlamak istiyorum .ciddi olanlar arasın acil . ist

 211. Can dedi ki:

  Bende bobregimi bagista buluncam numaram0561 kan gurubum a rh pozitif

 212. Buse dedi ki:

  Arkadaşlar boşuna saglinizdan olmayın borcu olanlar maddi sıkıntı icinde olanlar biraz kenarda param olsun diyen arkadaşlar adresine mail atın bilgi alın bana da bir arkadaşım tavsiye etti dertlerimden kurtuldum çok şükür

  1. Erkan dedi ki:

   Istanbul satılık bobrek cıddı alıcılar maıl yolu ıle ulassın erkan

  2. murat dedi ki:

   nasıl kurtuldun dertlerden söylermisinz bna mail:

  3. Muratx dedi ki:

   Neymiş bizede söyle

  4. Ercan atalay dedi ki:

   Banada bir yardimci olurmusun

  5. Murat dedi ki:

   Nasıl yanı

  6. mehmet kılıç dedi ki:

   nasil yardimci hanim efendi allah rizasi için yardimci olun

  7. Nazar dedi ki:

   Nasil kurtldun ben cirpindikca batiyorum

  8. Ceyda dedi ki:

   Nereye Mail atıcaz

   1. Alperen dedi ki:

    Ceyda iş arıyorsanız yanıt yazın.

  9. Alperen dedi ki:

   Merhaba Sizden bilgi almak isterim.

  10. Murat dedi ki:

   Nnasıl olacakmış o

  11. seyit mevlüt kuru dedi ki:

   Nasıl oluyor buse hanım bilgi verirseniz sevinirim

  12. Emrah karadayı dedi ki:

   Açıklarsanız sevinirim.yardimci olurmusunuz

  13. Mehtap dedi ki:

   Ne tavsiye etti

  14. Mehmet dedi ki:

   Nasıl oldu banada bi yardimci ol

 213. kaya dedi ki:

  böbreğimin birini satmak istiyorum ciddi olan varsa bana bu hesaptan ulaşsın

 214. Serkan arikan dedi ki:

  Yaş 35 A negatif sigara alkol kullanmıyorum borçlardan dolayı bağışlıyor um

 215. Yavuz dedi ki:

  B rh + yasım 50

 216. Ali kocsman dedi ki:

  Orh + kangurubum 48 yalındayım sadece sigara kullanıyorum acilen böbreğimisatmsk istiyorum

 217. emj dedi ki:

  18 yaşındayım spor yapıyorum kan grubum 0rH(+) böbreklerim çok sağlam hayatımda ilaç bile kullanmadım ilgilenenler acil ulaşsın 500 bin TL

 218. murat dedi ki:

  mrb çok borcum var kimse vermiyr borçlarımda çok acil köşeye sıkıştım böbregimi satıyrm kan grubum arh(+) sigra az içiyrm alkol kullanmıyrm böbregimin tekini 350 bin lira karşılığinda satmak istiyrm ciddi olanlar yazsın mailden yazsın acil murat

 219. Muratx dedi ki:

  35 yaşındayım a negatif kan hiç bir sorunum yok sigara alkol içmiyorum borcundan dolayı bağışlamak istiyorum .

 220. Muratxx dedi ki:

  35 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok günlük 2 3 litre su içiyorum alkol içki kullanmıyorum kan grubum a_negatif borctan dolayı bağışlamak istiyorum.

 221. Kimsesiz dedi ki:

  Malesefki böbregimi yada karacigerimi hangisi uygunsa satmak istiyorum kizim in gelecegi icin 4 tane kopegim icin benden baska kimseleri yok benimde allahtan baska lutfen arayin konusalim

 222. Acillll dedi ki:

  A rh+ 30 yaşındayim çok acil ihtiyacım var en son umudum böbregimin 1 tanesini satmak
  işin içinden cıkamıyorum artık delirme neticesine geldim herhan gi bi madde alköl bagımlılıgım yok sigara harici
  130.000 tl lazım cogunda gözüm yok borclarımı kapicak kadari yeterli
  İnsanın her actıgı kapının boş cıkması çok kötü

 223. Jan dedi ki:

  24 yaşındayım 1borekim satiyurom istiyen var sa acil 53

 224. Adem dedi ki:

  Selâmün aleyküm 26 yaşımdayım hiç birşey kullanmıyorum kan gurubu bulunmayan bir kadir zor kan gurubum var alkol içtim o da nasıl desem bayramdan bayram yalan gerek yok haran gibi bi sağlık durum yok haran gibi bi sorunum yok ulaşmak isterseniz numaramı istediniz zaman arayın fiyat 400 bin TL iyigunler

  1. Serkan arikan dedi ki:

   Buraya nasıl msj atıyorum yada sizi arayan varmı

 225. Mustafa dedi ki:

  satılık böbrek var kan gurubum 0-negatif arkol uyusturucu hiçbir madde kullanmadım tekine 1500 tiriliyon istiyorum numara mesaj atın ben size dönerim

 226. Azamat dedi ki:

  Acil bobregimi bagislamak istiyorum, yas 26

 227. Fılız dedi ki:

  Kredi borcundan dolayı bobregımı satmak istiyorum 45 yasındayım saglıklıyım 0pozıtıf kanım 300 bin ıstıyorum

  1. sinan dedi ki:

   A rh + ciddi alicilar ulassin

 228. mukremin dedi ki:

  maddi sorunlardan dolayi böbreğimi bağışlamak istiyorum iletişim bulut

  1. mukremin dedi ki:

   maddi sorunlardan dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum

 229. Akın dedi ki:

  0 + kan 44 yaşındayım ; cook borc dan dolayi satilikdir yada 6 ile 8 ay arası 6000 euro borç verecek varsa Yüce Allah rızası için ; Yuvam dağılmasıni istemiyorum. İstanbulda ikamet ediyorum.SENET LE BORÇ VERECEK OLAN A 1 ÖMÜR MİNNETTAR KALIRIM , SAĞ ELİ SAĞKOLU OLURUM. durumum içler acısı. ACİL YARDIM.

 230. Alev yılmaz dedi ki:

  On dokuz yaşındayım sigara alkol kullanmıyorum lisansli profosyonel sporcuyum günde 5litre su içiyorum hukuk okuyorum üniversite okuyorum bobregimi taleplerini bekliyorum

 231. Suzan dedi ki:

  2cocuk annesinin cocuklarimin gelecegi icin cok zordayim ne olur geri donus yapin 200000tle

 232. Muratdadali dedi ki:

  Ben izmirden murat d kırk yaşındayım sağlık sorunum yok böbreğinin tekini satmak istiyorum kan gurubum orht irtibatını

 233. Murat dedi ki:

  Kan grubu AB+pozitif acil paraya ihtiyacım var

 234. Aygün Yaşar dedi ki:

  22 yaşındayım nadir sigara kullanıyorum çok acil olan borçlarımdan dolayı böbreğimi satmayı düşünüyorum mail den ulasabilirsiniz

  1. Selman dedi ki:

   A RH _ KAN SATİLİKTİR

 235. hasan özkamçı dedi ki:

  MERHABA BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM YAŞ 54 KAN GRUBUM 0 RH POZİTİF İLGİLENENLERİN E-MAİL YOLUYLA ULAŞMASINI RİCA EDERİM

 236. Pöpreği Sağlam dedi ki:

  pöpreem çok temiz olmakla beraber boyasız ve hatasızdır
  yaş 18+ olup güven problemi olanlar için istediğiniz ustaya ve expertize götürebiliriz.

 237. Salih dedi ki:

  paraya ihtiyacı olanlar mesaj atsın

  1. Murat dedi ki:

   150000tl borcum var bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. Ersin dedi ki:

   Benim acil nakit 15000 liraya ihtiyacım var

  3. Fikri Yanık dedi ki:

   Benim paraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen

  4. Şaban dedi ki:

   Benim var

  5. Damla dedi ki:

   Benim var böbreğimi satıyorum acil dönüş yapın

  6. acill dedi ki:

   acil ihtiyacım var paraya dönüş yaparmısınız böbregimi satıyorum

  7. Ayaz dedi ki:

   Is güç yok paraya ihtiyacım var

  8. umut dedi ki:

   selam kardeşim benım var 10000 tl nasıl yardımcı olursanız

  9. Zafer dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacım var tefecilerin eline düştüm yardim edin lütfen bu yüzden böbregimin birini vermeye hazirim

  10. Ender dedi ki:

   Slm numarami verebilirim gerekeni yapmaya hazirim

  11. Sezer cetin dedi ki:

   Benimde var paraya ijtiyacim

  12. abdulrezzak dedi ki:

   salih ulaş bana

 238. Mustafa dedi ki:

  mail adresinden ulaşabilirsiniz. Hiç bir sağlık problemim bulunmamaktadır. Yaş 27 a rh(+) kan grubu ciddi alıcılar yaZsın. Kaybedecek vaktim yok.

 239. Ertan dedi ki:

  Kredım dalayı ıhtıyacım var 0rh pozıtıf

 240. yasin dedi ki:

  0 rh(-) kan grubum acilll satılık böbrek

  1. Güneş dedi ki:

   Bende satıyorum çok acil kan gurubum B rh pozitif

 241. Mubammed gökçe dedi ki:

  22 yasinda 0+ rh pozitif kan grubuna sahibim. Bol bol su iciyorum sigara kullaniyorum spor yapiyorum tahli yada kontrollle böbregimi verebilirim fiyatta anlasabiliriz. Su ana kadar sadece disimden hastaneye gitmis biriyim. Karadenizde dogma büyüme biriyimdir kendime cok iyi bakan bireyimdir.

 242. Burak dedi ki:

  Böbregimi 300000 tl karşılığında bağışlamak istiyorum kan grubum b rh+pozitif sigara alkol kullanmıyorum yaşım 38 ilğilenenler arasın

 243. kadir dedi ki:

  bende böbreyimi satmak istiyorum yaş 25

 244. Berfin dedi ki:

  Yaşım 23 kan grubun a rh + sigara ve alkol kullanmıyorum böbreğimi birini maddi sıkıntıdan dolayı satmak istiyorum

  1. Ayşe dedi ki:

   Merhabalar size bisey sorcam ben evli 2 tane cocuklu bi anneyim çocuklarım ufak oldugu icin çalışamıyorm ve kiraciyim evde yapabileceğimiz bi is veya disarda caliscagimiz kresli iş istiyoruz bize bi imkan veremezmisiniz

 245. Sena dedi ki:

  böbreğimi satmaktan vazgeçtim. 50 bin liraya böbrekmi olurmuş.

 246. Erdem dedi ki:

  Yaşım 33 kan grubum a rht Ankara da ikamet ediyorum uygun bir fiyata bende böbreğimi vereceğim.

 247. Hidayet dedi ki:

  Böbregimi satmak istiyorum kan grbm O RH + 33 YAŞINDAYIM SADECE SIGARAM VAR 2 GUNDE BIR PAKET

  1. Ercan tutka dedi ki:

   Ercan ben maddi sıkıntılardan dolayı böbreğimi satmak istiyorum.

  2. Caner dedi ki:

   27 yaşındayım hiç bir sağlık problemim yok bugüne kadarda olmadı hiç hastanede yatmışlığım yoktur. Sigara harici başka bir madde kullanımım olmadı Böbreğimi ücret karşılığında verebilirim kan grubum BRH + ciddi olan kişiler 0506 whatsaptan iletişime geçebilir.

 248. Ucuz dedi ki:

  böbreğimi satmak istiyorum ciddi alıcı varsa hazırım

 249. Başak Sıla dedi ki:

  24 yaşindayim.bayanım sigara alkol kullanmıyorum. Kangrubum brh+ n

  1. volkan dedi ki:

   33 yasindayim bobregimi satmak istiuom borctan dolayi ab eras pozitif kan gurubu acil alicilara satilik

 250. Başak Sıla dedi ki:

  Eskişehir 24 yaşındayım.bayanım.sigara alkol kullanmıyorum. Brh+

  1. Muharrem aydın dedi ki:

   Ben alabilirim numara bırak

 251. Hakan dedi ki:

  Böbreğimin birini. Satmak istiyorum hic hastalik gecirmedim allaha sükür. Lazim olan olursa numaram dan ulasa bilirsiniz 92 whatsap dan ulasmanizi. Taysiye ederim oncelik. Gerçek ten bobrek arayan kisiler atsin yoksa atmayin

 252. Yorgun dedi ki:

  Sigara Alkol yok acil satılık böbrekgimin teki alıcı olanlar arasın acil yaşım 26 sporcuyum kan grubum 0 hr + çok acil fiyat 350 bin TL

 253. turan dedi ki:

  acill bobrek yada karaciger satıyorum yas 35 hastalık gecirmedim

 254. gölge dedi ki:

  böbreğimi satmak istiyorum 22 yaşına girmekteyim 0rh poz fiyat 200 bin

 255. Hüseyin dedi ki:

  38 yaş b rh + pozitif gayet sağlıklıyım böbrek veya karaciğer verebilirim ciddi düşünen tek Fiat yazsın

 256. hakkı dedi ki:

  22 Yaşındayım Kan grubum ABRH+ Pozitif ACİL. Ciddi Kişiler Ulaşsın.

 257. Ramazan dedi ki:

  Böbrek Arıyorum 35 yaşındayım 0rh+ kan grubu ölmek üzere olan hasta veya sağlardan olur…05467370751 parayla veya parasız farketmez

  1. Yasar dedi ki:

   Ben satıyorum ara gorusek

  2. Fatih dedi ki:

   30 yasındayım brh+ nakil verebilirim

  3. Güneş dedi ki:

   B pozitif kan gurubum çok zor durumdayım uyarsa verebilirim

  4. Murat dedi ki:

   0+rh. Sigara yok, alkol yok, olabildiğince organik beslendim, olabildiğince de hiç ilaç kullanmadım.

  5. Aygün dedi ki:

   22 yaşındayım mail üzerinden ulasabilirsiniz

 258. Kaan dedi ki:

  Merhabalar orta düzey sporcuyum sigara alkol alışkanlığım yok hiçbir zaman içmedim acil ihtiyacım var yaş 29 Arh(+) kan grubum
  böbreğimi borçlarımından dolayı satmak istiyorum bu benim için çok acil

 259. Xeyal dedi ki:

  Böbreğimin tekini satıyorum sigara içiyorum alkakol içmiyorum yaş 29 kan Orh(2+) azerbaycanliyim alıcılar buyura biler yalnız ciddi sesler +

 260. Tolga dedi ki:

  Böbreğimi satmak istiyorum acil içki sigara yok acil zor durumdayım mailden acil ulaşın

 261. adem dedi ki:

  bende satmak istiyorum yaş 26 sporcu böbregi alıcılara duyrulur numara

 262. Seda dedi ki:

  Ankarada yasiyorum0 + sessiz sedasiz

  1. metin dedi ki:

   slamlar böbreğe ihtiyacımız var

   1. Murat dedi ki:

    Böbrek bağışında bulunabilirim Arh-kan grubum

   2. mehmet kılıç dedi ki:

    merhaba bende borcumda dolayi bübreğimin tekini satmak istiyorum çok acil yaşim 36 her hangi bir sağlik porbelim yok sigara kulanmiyory.alkol almiyorum çokacil lütfen kan gurubum ahr -numaram 05

   3. Mahmut dedi ki:

    Abi bende. Var.

   4. Hüseyin dedi ki:

    Yaşım 28 ismim hüseyin kan grubum a.negatif sigara kullanıyorum herhangi rahatsızlığım yok ayagimdan rahatsızım ama iç organlarımda herhangi bir rahatsızlık yok şükür.ihtiyacim var bu yüzden bobregimin birini satmaya karar verdim bu konuda ciddiyim ulaşın detaylari görüşelim.

   5. Ceycey dedi ki:

    Merrhaba 26 yaşındayım böbreğimin tekini satmak istiyorum acillll

 263. Mustafa Burunkaya dedi ki:

  Böbreğimin tekini satıyorum çok ihtiyacım var kötü durumdayım çok ciddiyim 47 yaş İstanbul Ayazağa lütfen
  Dalga geçmeyin ciddi diyorum.

 264. ERKAN dedi ki:

  40 yasindayım tek böbreğimi satmak istiyorum ARH POZİTİF KAN GURUBUM SADECE SİGARA KULLANIYORUM acil

 265. Ayhan.kadakoglu dedi ki:

  Merhaba adım ayhan 39 yaşındayım boyreyimi satmak istiyorum ankara da yaşıyorum

 266. Turgut dedi ki:

  İstanbul’da yaşıyorum.28 yaşındayım.kan grubum 0(+) alkol ve sigara kullanmıyorum. Böbreğimin tekini ya da karaciğerimi satmak istiyorum.

 267. Mehmet dedi ki:

  Acil satılık böbrek alkol sigara Yok sporcuyum paraya ihtiyacım var B rh pozitif

 268. vuqar dedi ki:

  merhaba siqara kullanmiyorum bobreyimin birni satmak istiyorum ciddiyim acil olarak

 269. Iphone X S Max dedi ki:

  Merhabalar 15 yaşındayım iphone X S Max almak için böbreğimim satmayı düşünüyorum

 270. Bahadır dedi ki:

  Yaşım 31 evli 1 çocuk babasiyim ya yuvam dagilacak edecegim ya dada yuvam için böbrek ya da karacigerimden bi parça satacağım şaka kaldiracak durumda degilim

 271. Merve dedi ki:

  Böbregimi satmayı düşünüyorum 22yasindayim alkol sigara yok

  1. Murat dedi ki:

   Selam adresiniz

 272. Erkan dedi ki:

  23 yaşındayım böbrek akçiğer karaçiğer satıyorum acil ihtiyaçtan dolayı sadece Sıgara kullanıyorum

 273. Serhat dedi ki:

  22 yaşındayım istanbuldayım geçinim sıkıntılarından böbreğimi satmak istiyorum sigara veya ot kullanmadım.

 274. Acill dedi ki:

  37 yaşındayım B RH pozitif böbregimin tekini vericem çok aciĺl

 275. Ahmet dedi ki:

  Merhaba böbreğimi satmak istiyorum 33 yasında ab rh pozitif kan gurubum 20ü bin lira istiyorum ciddi ilgilenen ulassın

 276. Ugur dedi ki:

  ARh+ kan grubu 27 yaşında sigara alkol yok böbreğimi acil satıyorum iletişim.

 277. Ugur dedi ki:

  27 YAŞINDA SİGARA ALKOL KULLANMİYORUM BOBREGİMİ SATİYORUM ACİL.. ULASİM ugur

 278. Metin dedi ki:

  Bobregimin tekini satmak istiyorum ciddiyim kan grubum 0 rh -. Saglik sorunum yok

 279. Serkan Yiğit dedi ki:

  22 yaşındayım çok borcum var temiz kullanım ve sigarası fln yok 450bin tl veririm akciğer karaciğer

 280. Temiz dedi ki:

  Satcam ozelden ulaşabilirsiniz anlafınız sız bos muhabbet kesinlikle olmasın

 281. Ayhan dedi ki:

  Böbreğimi satmak istiyorum yaş 47 kan 0rh(-)

  1. Mahmut995 dedi ki:

   Görüşelim..

   1. * Metin ilhan dedi ki:

    * bobremin tekini satmak istiyorum yasim 28 kan grubum 0 rh –

   2. Dursun cetin dedi ki:

    Merhaba 0+pozitif kan gurubum acil nakite ihtiyacm olduğu için satiyorum bulamadiysaniz

 282. Osman dedi ki:

  Aydından osman..Çokk acil 1 adet böbrek veya karaciğerimin bir parçasını satmak istiyorum…300bin tl…Arh+…yaş 39..

  1. Sami dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar arkadaşım böbrek satmak istiyor ilgilenen varsa ara 29yaş

 283. aslam dedi ki:

  24 yaşimdayim tek böbreğimi satmak istiyorum

 284. Elif dedi ki:

  32 yaşındaýim kan grubum a rh + bobregimi satmak istiyorum durumum çok acil odemem gereken bir borc var mail yoluyla ulasabilirsiniz

 285. Ulviye dedi ki:

  Nasil verirsiniz ben da verin kredi

 286. cancan dedi ki:

  yaş 26 0(+) ciddi alıcılar mail yada face bıraksın 65bin

 287. Hüseyin kacalı dedi ki:

  Böbrek karaciğer satarım

 288. Önder dedi ki:

  (38 yaşındayım sigara alkul kullanmadim kan grubum Brh+) 150 bin lira borcum var bana yardımcı olana bende böbreğimin birini yardım olsun diye verecem gerçek ihtiyaç sahibi olanlar emailimden bana ulasın

 289. Bir garip adam dedi ki:

  83 model değişeni yok. Memurdan temiz çürük çarık yok alan pişman olmaz arkamızdan dua eder. Ciddi alıcılar ulaşsın ölücüler uzak dursun plaka açık sorgulatabilirsiniz. A rh (+)

 290. murat dedi ki:

  merhabalar 24 yaşındayım sadece sigara kullanmaktayım düzenli su tüketiyorum günlük 3 ile 5 litre arası sürekli olarak spor da yapıoyrum kliniklerde yaptırdıgım testlerde hiç bir sağlık sorunum çıkmıyor organlarımın yası 11 yaşında ki bir çocukla aynı seviyede 500,000 tl kişinin maddi durumuna göre de allah rızası için bişeyler düşünülür.
  den ulaşın

 291. murat dedi ki:

  bize de versene babacım madem verebiliyorsun sicili yakın zamanda düzelttim bankalar vermiyor kredi puanı olmadan sen bari ver de kurtulak büyük bir meblağ da değil 10,000

 292. Neslihan dedi ki:

  Nasıl şartlar ne?

 293. Zeynep dedi ki:

  Yaş 18. Sigara kullanıyorum. Çok ciddi para ihtiyacım var böbreğimi satmak istiyorum. Ulaşırsanız sevinirim.

 294. Sadir dedi ki:

  Böbrek satmak istiörüm 3

 295. Muhammet Sahin dedi ki:

  Merhaba ben ihtiyactan dolayi bobregimin tekini satmak istiyorum yas 24 saglik skntım yok a+0 kan grubum acilen yardim edin fiyatinida bilmiyorum inaninki

 296. samet dedi ki:

  acıl borclarımdan dolayı böbregımı satmak ıstıyorum yaş 32 sadece sıgara kullanıyorum 0rh+ kan grubu

  fıyat 200 bın tl.

 297. Güler dedi ki:

  Eskişehir 31 yaş ciddi alıcı olan email yazsın 0 rh+

  1. Murat dedi ki:

   Bana ulas

 298. enes dedi ki:

  24 yaşındayım bobregimi satıyorum

 299. Buket dedi ki:

  Yaş 18 sapa saglam böbreklerim bırını satmak istiyorum paraya ihtiyacım oldugunu ıcın gercktn alanlar yazsın.
  İstanbul.
  A negatif.

  1. Sc dedi ki:

   Buket hanım

 300. Neslihan dedi ki:

  Bobregimi satmak istiyorum 26 yasindayim Arh pozitif kan gurubun ciddi alicilar mesaj atsinlar

 301. Turgut dedi ki:

  Nasıl?

 302. Turgut dedi ki:

  İstanbul’da yaşıyorum.28 yaşındayım.kan grubum 0(+) alkol ve sigara kullanmıyorum. Böbreğimin tekini satmak istiyorum.

 303. Kemal dedi ki:

  B rh + uygunsa ben veririm

 304. İkbal acar dedi ki:

  Merhaba 24 yaşındayım acık simdi paraya ıhtıyacım var yarım saat 10 a kadar arayın lütfen alkol sıgara yok keskinlikle sağlık proplemımde yok

 305. Murat dedi ki:

  36 yaşındayim arh+ kan gurubum malesef ki ihtiyactan bobregimi satmak istiyorum ankara da oturuyorum lütfen ciddibooan arasn nnumaradan ulasabilirsiniz

 306. Kader dedi ki:

  Merhaba ben kader.38 yaşındayım ailevi ve borclarim ve çocukların eğitimi yüzünden bir böbreğimi vermek istiyorum.0.RH.+)sağlıklıyım kararlıyım lütfen ciddi ihtiyacı olan kişiler iletişime geçebilirsiniz. 140.bin tl

 307. Ümit dedi ki:

  38 yaşında ve sağlıklıyim tek bobregimi satıyorum çok ama çok ciddi olanlar ulaşın 0 rh pozitif kan grubum fiyat 60 bin TL

  1. mehmet karataş dedi ki:

   merhaba 0 + pozitif bobrek lazım hala düşünüyorsanız arayın görüşelim yada

   1. Kenan dedi ki:

    Var 40bin

  2. Ahmet uzcan dedi ki:

   Böbreğimi satmak istiyorum acil 05 9 yürt ici yurt dışı farketmez

 308. Hakan kuman dedi ki:

  Hayirli gunler 30 yasindayim gayet saglikliyim bobregimin birini satmak istiyorum kan 0rh-

 309. Yasemin dedi ki:

  31 yaş temiz böbrek acil satlik

 310. Yasemin dedi ki:

  Bağışlamak istiyorum

 311. Tülay dedi ki:

  43 yaşında öğretmenim. B+kanım. Böbreğimi satmak istiyorum.

  1. Hasan dedi ki:

   Ulaşabilir misiniz?

   1. Kader dedi ki:

    Bana ulaşın bende bağışlamak istiyorum br+ beni ki 26 yaşındayım

 312. Tanju yayla dedi ki:

  Merhaba Yaşım 31 İstanbul dayim sadece sigara içiyorum bobregimi satmak istiyorum kan Grubum 0-

 313. Tayfun dedi ki:

  0 rh + kan gurubun böbreğimi bağışlamak istiyorum yaş 26 sigara alkol hiç kullanılmadı ihtiyaç sahibine bağışliyorum

  1. ibrahim dedi ki:

   Acil ihtiyacımız var nasıl görüsebiliriz

   1. Ibrahim dedi ki:

    Merhaba ulas bana

 314. Ser dedi ki:

  Bobregim birisin satmak isteyorum

 315. erhan dedi ki:

  CİDDİ ALICILAR YAZSIN 0542

 316. İsimsiz dedi ki:

  ARh(+) 21yas böbrek vardır.

 317. Mehmet dedi ki:

  Cok sağlıklı biriyim 43 yasındayım bir kere bile hastaneye gitmedim hiç bi sıkıntım yok ihtiyacı olana veririm ulaşın

 318. Ahmet dedi ki:

  Bsn k.maras dan 33 yasindayim bende zatmak istiyorum bobregimi cok acil ihtiyacim var paraya cok borcum var kan grubum 0+pozitif

 319. Murat dedi ki:

  Ciddi satmak isteyenler acil ulassin 0555 watsab numarasidir

  1. Hakan dedi ki:

   Ben satmak istiyorum ciddiyim borçlarım var nakite ihtiyacım var

  2. Uğurcan dedi ki:

   Nasıl ulasicam size 24 yaşındayım

  3. Neslihan dedi ki:

   1erkek 37 yaşında veya bir bayan 29 yaşında ikisi de Arh pozitif hangisi uyarsa

  4. Abdullah dedi ki:

   22 yaşında eşimin bir böbreğini satmak istiyoruz sigara alkol yoktur.acill.

  5. Mert dedi ki:

   32 yasindayim ab rh– kan grubum bobregimin birini satcam bilginize

 320. Nur dedi ki:

  Merhabalar 26 yasindayim bobregimi satmak istiyorum kan grubum A RH + herhangi bi hastaligim yoktur ilgilenen olursa whatsaptan ulasabilirler 0553

  1. 250 bin lira dedi ki:

   Ben uygun böbrek verene 250 bin lira veririm.

   1. Erkan dedi ki:

    Kan gurubu ne olacak?

   2. Neslihan dedi ki:

    Ulasin bana verebilirim ben bobregimi

   3. mehmm dedi ki:

    kan gurubu nedir

   4. samet dedi ki:

    kan grubu ne olucak hocam

   5. Mustafa dedi ki:

    bana ulaşabilirsin email gönder borçlarım var kapatcam 1 böbrek olur

   6. Gunel dedi ki:

    Merhaba ben bobreymi satmak isdiyorum 2-bide ewimde 3+hangisi size uyqun

   7. mustafa dedi ki:

    merhaba bulduunzmu a-kan grupu ne

 321. Bereket dedi ki:

  Yaş 22 böbreğimi sata cam 53

 322. Yunus dedi ki:

  B rh + kan grubum yaş 27 ulaşmak.isteyen yazabilir

 323. ahmet dedi ki:

  mrb acil ve ciddi olanlar arasın

 324. Aziz dedi ki:

  Yas 30 Arh + ciddi alıcılar ulaşsın

 325. Yunus dedi ki:

  Brh+ ciddî alıcılar ulaşsın anlaşırız yaş 27

 326. Uğur dedi ki:

  Merhaba böbreğimi satmak istiyorum nsl yardımcı olursunuz

 327. Murat dedi ki:

  Arh+ kan gurubun yaş 36 ihtiyacı olan arasın lütfen hem sizin işiniz görülsün hem benm.

 328. Akın dedi ki:

  Kimseden destek yok maalesef Ailem eş imi kaybetmek yerine organı mi kaybetme yi eylerim; zor durumda olmasa kimse bunu bile bile yapmaz. Yüçe Allah rızası için iş imi ve yuva mi kurtarmak için 10.000 veya 15.000 tl borç olarak yardimci olsun.yada 0+ kan grup 70.000 tl ye yaş 44 yer ist.ciddi olanlara donus yapılacak, kaybedecek vaktim YOKK. Herkese sevgilerle.

 329. Gözde dedi ki:

  Ciddi alıcılar arasın yaş 24

  1. ahmet dedi ki:

   alıcı buldunuzmu

 330. Huseyin dedi ki:

  Baz sebeplerden dolayi bir bubreyimi vermek istiyorom KAN (ABRh+ iletişm

  1. Hakan dedi ki:

   Merhaba ben Dr selamı kotan bağışınız için doğru yerdesiniz ücret karşılığında satmak istiyorsanız bana ulaşın.

   1. Vedat dedi ki:

    Orh pozitif bobregimin tekini satmak istiyorum

   2. Ebru dedi ki:

    30 yaşındayım kan grubum a rh(+) böbreğimi satmak istiyorum

   3. Nur dedi ki:

    Bende böbregmi satmak istyrm

   4. Batuhan Güner dedi ki:

    Ben satmak istiyorum sporcuyum 19 yaşındayım tel:

   5. Böbrek dedi ki:

    Ben satmak istiyorum

   6. Neslihab dedi ki:

    Merhba ven de satmaj istiyorum 26 yasindayim yardimci olurnusunuz

   7. mehmm dedi ki:

    merhaba nasıl gorusebiliriz

   8. samet dedi ki:

    nasıl goruşecez ???

   9. ercan dedi ki:

    Merhaba ben böbreğimi satmak istiyorum

   10. Numan dedi ki:

    Ben istiyorum numara vermiştiniz arayım

    1. Cey cey dedi ki:

     Böbrek almak isterseniz bende satıyorum

   11. Muratdadali dedi ki:

    Benim acil ihtiyacım var kırk yaşındayım sağlık sorunum yok orht kan gurubum

   12. Gokhan dedi ki:

    Ben bobregimi satmak istiyorum akol uyusturucu kullanmıyorum yaş 30 kan a pozitif msjlarinizi bekliyorum

   13. nuran dedi ki:

    telefon lütfen

   14. Hatem dedi ki:

    A rh+ kan grubum sigara alkol yok hic bir rahatszligim yok yas 25 ciddi aliciysaniz ltfen

   15. mustafa dedi ki:

    Bana ulasin lutfen everestthelook@gmail

   16. Gürol dedi ki:

    karaciğer satmak istıyorum

   17. Duygu dedi ki:

    Bende böbreğimin birini satmak istiyorum Acil paraya ihtiyacım var kan grubum ARH+ 44 yaşındayım yardımcı olursanız çok sevinirim..

 331. Tolga dedi ki:

  Satılık böbrek 0 rh (+) kan grubum var evliyim seyahat problemim yok. Etik kurul işlerini kafamda bir kaç taktik var onu halledebiliriz

 332. Hatice dedi ki:

  Böbreğimi satmak istiyorum çok acil 200 trilyona ihtiyacım var Allah rizasi icin yardim edin.evladım için

 333. furhan het dedi ki:

  askerliden dolayı eski sporcuyum böbreğimi satmak istiyorum.Babamda yardımcı olmuyor.

 334. Erdem dedi ki:

  44 yaşındayım 0 rh_negatif kan grubum sıgaradan başka alışkanlık yok agrı kesıcı ilac dahi kullanmam böbreğimin birini satmak istiyorum 0535

 335. Tufan dedi ki:

  Çok acil satılık.kan.gurubum Arh(-). Alkol kullanımı yok.saglik problemim yok.yasim 35.lutfen ciddi alıcılar arasın.ölücüler uzak dursun.

 336. Tolga dedi ki:

  Satılık böbrek 0 rh (+) kan grubu yaş 25 sağlık problemi yok .

  1. Tolga dedi ki:

   Satılık böbrek 0 rh (+) kan grubum var evliyim seyahat problemim yok. etik kurul işlerini kafamda bir kaç taktik var onu halledebiliriz

 337. haluk dedi ki:

  ben böbreğimin birini satmak istiyorum yaşım 28 kan gurubum A rh + hiçbir sağlık problemim bulunmamaktadır

 338. Burhan dedi ki:

  Gerçekten ben satmak istiyorum Annem için

  1. doğan dedi ki:

   Ben doğan karaciğer ve donör böbrek i vermek isdiyorum Malatya Arguvanlım Benim KAN GRUBUM A Rh+ yaşım 44 60 MİLYAR SATIYORUM Sizler den ACİL Haber Bekliyorum ÇOOOOK ACİL Aramanız Bekliyorum Allah C.c Acil şifalar versin inşallah arkadaşlar

 339. Şevval dedi ki:

  Yaş 19 böbreğimi satıyorum

 340. hasan dedi ki:

  ciddi alıcı varsa arasın yaş 40

 341. nuri dedi ki:

  40 yaşındayım ciddi alıcı arıyorum saglıklı biriyim tel.borclarımdan dolayı kangurubu arh pozitif

 342. Emrah dedi ki:

  26 yasindayim bobregimi satmak istyrm isteyen varsa ulassin anlasiriz cok ihtaycm var acil

 343. doğan dedi ki:

  böbreğimin tekini satmak istiyorum yaş 30

 344. Tillo dedi ki:

  Böbrek yada karaciğer istiyen varsa veririm A Rh+ kan

 345. Mustafa dedi ki:

  37 yaşındayım bobregimin tekini satmak istiyorum 150binliraya satacagim

 346. Arman dedi ki:

  Merhaba yaşım 18 kan gurubum orh+ böbreğimi satmak istiyorum çok acil.

 347. Nadir saglam dedi ki:

  Acil böbreğimi bağışlamak istiyorum kanım 0rh negatif yas 32 kanım 0rh negatif arkol yok hiç bir sağlık sorunum yok 350 bine ihtiyacım var acilll

 348. Muhammet gümüş dedi ki:

  Merhaba bobrek satmak istiyorum acilen lütfen hasta değilim çok şükür sağlıklıyım 23 yaşındayım kan grubum Brh-Negatif bana ulaşın

 349. fahri dedi ki:

  bende bobregimi satmak istiyorum 29 yaşındayım 0530

 350. Ekrem dedi ki:

  Merhaba 25 yasindayşm sigara arkol yok

 351. Mehtap dedi ki:

  Böbreğimi satmak istyorum çok borcum var acil kapatmam lazım 40 yaşındayım ağrı kesici dahi kullanmadım hiç bir sağlık sorunum yok kan grubum 0 RH (+)
  Karaciğer, Akciğer, Böbrek, Hangisini isteyen olursa.

  1. fahri dedi ki:

   bende 29 yaşındayım bobregimi tekini satmak istiyorum ARTH

  2. Tufan dedi ki:

   Zor bir durum.bende satacağım.

  3. Duygu dedi ki:

   Yorum yapanlar içinde böbrek satan olabildi mi olduysa bilgi almak istiyorum bana ulaşabilirmi?

  4. Rukiye dedi ki:

   Merhaba sahibinden az kullanılmış satılık tek böbrek acil ihtiyaçtan dolayı satılıktır ciddi alıcılar yazsın

 352. Sertan dedi ki:

  böbreğimi satabilirim. Kim alır?

 353. Sarsılmazarf dedi ki:

  Yaş 19 .0 rh pztf. Ciddi olanlar ulaşsın

 354. Haktan dedi ki:

  kaç para veriyorlar?

 355. Elif dedi ki:

  Eskişehir 24 yaşindayim.bayanım. sigara alkol kullanmiyorum.brh pozitif

  1. Serkan dedi ki:

   Bunu neden istiyorsun elif?

 356. atike dedi ki:

  böbreğimi satmak istiyorum ve bu benim için çok ACİLLL siğara hiç kulanmadım alkol yok hiç kulammadim ve kulanmam da fiyat 50.000 TL DİR kan guerbum A.pozitif

  1. xmen dedi ki:

   Nasıl görüşürüz

   1. samet dedi ki:

    bende satmak istiyorum yaş 30

   2. Ferhat güzel dedi ki:

    Yaşım kan grobum ARH+ BÖBREĞIMI BaĞışlarım ihtiyacı olan birisine yer ist tel 05

 357. Çaresiz dedi ki:

  33 yaşındayım Kan grubum 0 RH (+) böbreğimin tekini 450 bin lira karşılığında satmak istiyorum.Uzun süre başta koşma olmak üzere spor yaptım ve yapıyorum. 3 sene sigara içtim yaklaşık 1 sene önce bıraktım. Alkol ve uyuşturucu hiç kullanmadım.Yorum kısmından ulaşabilirsiniz

  1. Jan dedi ki:

   24 yaşındayım börekim satıyorum isteyen var sa acill 53

   1. Murat dedi ki:

    Seni arayan oldumu hiç almak için bende satacağım da yardım edermisin

    1. Vahab dedi ki:

     Böbreğimi satmak istiyorum Çok paraya ihtiyacım var hem de acil

    2. Suskun.. dedi ki:

     Mrb ben bobregimi satmat istiyorum çok ihtiyacm olduğu için ilgilenen varsa organ nakline ihtiyacı olan varsa bana ulaşsın Arh+ aracısız

     1. Ümit. dedi ki:

      Var bana ulaş alırım

   2. Samet dedi ki:

    Bende böberğım borçlarımı ödemek için satıyorum bir tanesı 40 yaşındayım 0+ rh