Ana Sayfa - Esnaf Kredisi - Franchising Kredisi Veren Bankalar
Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar
Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar

Franchising Kredisi Veren Bankalar

Franchising Kredisi Veren Bankalar

Yeni bir iş kurmak için bilindik markaların bayiliklerini alarak kendi işinizi kurmak her zaman en iyi iş kurma yöntemidir. Çoğu marka ülke genelinde verdiği franchising yöntemi ile büyümeyi ve markalarını daha çok müşteriye ulaştırmayı istemektedir. Bayilik veren firmaların markasından yararlanarak sizde yüksek kar marjı ile iş kurabilirsiniz,markanın isim hakkını kullanarak daha çok müşteriye ve hazır müşteri potansiyeline sahip olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bayilik veren firmaların isim hakkını kullanmanın yanında personel eğitimleri ile de kazançlarınızı maksimuma çıkarabilirsiniz. Franchise veren firmaların birçok talebi olacaktır bu talepleri yerine getirseniz bile yüksek isim bedellerini karşılamak büyük bir sorun olacaktır. Bu yüzden bankalardan bayilik kredisi alarak bu sorununuzu da halledebilirsiniz. Peki bayilik kredisi veren bankalardan sermayenizi tamamlayabilir, aynı zamanda yeni işinizi kurmanız için kredi alabilirsiniz.

Bayilik Kredisi Veren Bankalar

Yapı kredi bankası başta olmak üzere, Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halkbanktan bayilik franchising kredisi alabilirsiniz. İsterseniz bankaların bayilik kredisi şartlarına göz atalım.

Yapı kredi bankası bayilik kredisi

Yapı kredi bankası iş kurmak isteyen girişimcilere ticari faaliyetlerinde bayilik almayı düşünen kobilere ve  girişimcilere özel ayda bir. 3 ayda bir, 6 ayda bir ve 6 aya kadar ödemesiz seçenekleri ile kobilerin ve girişimcilerin finansal gereksinimlerini karşılamak amacıyla bayilik kredisi vermektedir. Yapı kredi bankası Bayilik  Kredisi 36 aya kadar vadeli olarak, üst limiti isim hakkı bedeli, dekorasyon, demirbaş alımı vb. ihtiyaçların %65’i kadar verilmektedir. Yapı kredi bankası bayilik kredisi başvuruları ve daha detaylı bilgi almak için Yapı kredi bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Franchising Kredisi

Piyasada tanınan ve kendisini ispatlayan markanın isim hakkı bedelini alabilmeniz için Akbank Franchise Destek paketi adı altında bayilik kredisi veriyor. Bayilik işletmesi için sermaye ve finansman desteği sağlayan Akbank EFT/ Havale ve maaş ödemesi için avantajlar sağlamaktadır. Franchise destek paketi ile Franchise Destek Kredisi, İşyeri Kredisi, Taşıt,Filo Kredisi, Teminat Mektubu, Leasing Hizmetleri, Ticari Artı Para Kredisi, Çek Karnesi, POS Hizmetleri, Axess Business, Sigorta Hizmetleri, Maaş Ödemesi, Çek Tahsilatı gibi işlemlerde özel faiz komisyon ve fiyat avantajı sunmaktadır. Franchise destek paketi ile daha fazla bilgi almak için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Franchise Kredisi

Denizbank girişimcilere iş kurmak için bayilik kredisi vermektedir.  Denizbank bayilik alarak ticari faaliyette bulunacak olan girişimci ve Kobilere 36 ay vadeli yatırım bedelinin % 65’ini geçmemek şartıyla bayilik kredisi veriyor.Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar
Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar

Bayilik sözleşme bedeli, Kobi sermayesi ve yatırım amaçlı finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla verdiği bayilik kredisini  alarak sizde bayilik sözleşmesinde isim hakkı bedelini ödemekte zorlanmadan kendi işinizi piyasada kendini ispatlamış marka ile kurabilirsiniz.

Halkbank Franchising Kredisi

Ünlü markaların başarısından pay almak isteyenlere Halkbank Franchising kredisi veriyor. Halkbank girişimcilere bayilik kredisini uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile sunmaktadır. Kendi işini kurmak isteyen girişimcilere bayilik için bayilik bedeli ücretini ödemeleri ve işyerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla verilmektedir. Kredi en az 60 ay vadeli olarak, ayda, 3 ayda, 6 ayda bir eşit taksitli ve serbest taksitli 6 ay ödemesiz dönemli olarak kullandırılmaktadır. Halkbankasının kendi işini kurmak isteyen girişimcilere sağladığı bayilik kredisinin limiti, bayilik giriş bedeli ile işyerinde kullanılacak ekipman ve demirbaşların alınması ve işyeri dekorasyonunun yapılması ve mevcut işyeri için yapılacak tüm harcamaların % 75’i olarak belirlenmektedir. Halkbankası bayilik kredisinin detaylarını öğrenmek için en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

TEB Franchising Kredisi

TEB; Bayilik alarak iş kurmak isteyen girişimcilere taksitli ticari kredi, KGF Teminatlı Franchise Girişimci Kredisi verilmektedir. KGF Teminatlı Franchise Girişimci Kredisi  TEB & KGF İşbirliğiyle franchise alacak girişimcilerin 60 aya varan vadeli olarak uygun esnek geri ödeme imkanı 3ayda 6 ayda 9 ayda ve 12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı ile 200.000 TL’ye kadar teminatsız kullanabileceği kredidir. Taksitli ticari kredisi ise; 36 aya varan vadeli olarak  projenin ihtiyacına göre 125.000 TL’ye kadar teminatsız, 350.000 TL’ye kadar teminatlı olarak 3-6-9-12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı ile verilmektedir. Teb bankası şubelerinden bayilik kredisi ile ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İşbankası Bayilik Kredisi

İş Bankası Bayilik Kredisi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere bayilik sistemine girişte ödeyeceğiniz bedelin %75’ine kadar krediyi 36 aya varan vade imkanı ile veriyor. İş Bankası işyerinin dekorasyonu ve  demirbaş temininde doğacak finansman ihtiyacınızı karşılamanız amacıyla  fatura bedelinin %75’ine kadar kredinin geri ödemelerini ister aylık taksit ödemeli, ister esnek vade planlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde kendi işinizi bayilik alarak ünlü markanın çatısı altında güvenli bir şekilde kurmak istiyor ama sermaye için nakite ihtiyaç duyuyorsanız bayilik kredisi veren bankalardan kredi alarak işletmenizi bayilik krediler ile kurabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

Hakkında Seditör

KOSGEB, Devlet destekleri, en uygun faizli ihtiyaç kredileri, kara listede sicili bozuk olanlara verilen kredi ve destekler ile birlikte bankaların kredileri ve kampanyaları hakkında içerikler hazırlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir