Bankalar Dışında Kredi Verenler ve Kuruluşlar Listesi (14 FİRMA)

04.01.2020
Bankalar Dışında Kredi Verenler ve Kuruluşlar Listesi (14 FİRMA)


Banka harici kredi almak istiyorum diyen vatandaşlarımıza 30 bankadan başka bazı kuruluşlarda bireysel kredi veriyor. Bunların arasında özel şirketler, finans şirketleri buunuyor. Özellikle bankalar ile aralarında hukuki problem  bulunan kişiler ve zor durumda olanlar bu şirketlere yöneliyor.

Bankalara Haricinde Kredi Veren Şirketler ve Kuruluşlar

Türkiye’de BBDK kayıtlı olarak ihtiyaç, otomobil ve konut kredisi veren bankalar dışında, bazı kuruluşlar tarafından da kredi verilmektedir. BBDK’a finans kuruluşlarını şu şekilde kategorize etmektedir.

 1. Finansal kiralama kuruluşları; (Pamuk finans, Şeker finans vb.) TAM LİSTE
 2. 62 adet yasal kayıtlı faktoring kuruluşu
 3. 14 adet finans kuruluşu ve finansman şirketi
 4. Holdingler,
 5. Yabancı Bankaların Türkiye temsilcilikleri,
 6. Varlık Yönetim Şirketleri,
 7. Ödeme kuruluşlarıdır.

Bu içeriğimiz de, 3 ve 4. maddede yer almakta olan Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşları inceleyeceğiz. 3. madde de yer almakta olan her bireyin başvuru yaparak kredi alabileceği finansal kuruluşlar şunlardır.

 1. ALJ, DD, EVKUR, HEMENAL, KOÇ FİAT KREDİ,
 2. KOÇ FİNANSMAN, MERCEDENS BENZ, ORFİN,
 3. ŞEKER, TEB, TIRSAN, TURKCELL, VFS ve VOLKSWAGEN DOĞUŞ

4. maddemizde yer alan BBDK Kayıtlı finans imkanı sağlayan 2 kuruluş ise şunlardır;[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]Zor durumda olanlara kredi imkanı sağlayan yasal firmalar haricinde piyasada tefeci olarak adlandırılan ve suç işleyen kişiler de bulunmaktadır. Lütfen bu kişilerden uzak durunuz. [/box]

TEB Holding A.Ş. ve Koç Finans Hizmetleri A.Ş. 

Finans Holdingleri

Finans Holdingleri

Alj Finansman : Sıfır Kilometre otomobil alımlarında hizmet vermektedir. Örneğin Toyota firmasından sıfır otomobil alıp kredi çekmek istediğinizi söylediğinizde sizi bu kuruluşa yönlendirirler.

DD Finansman Kuruluşu; Mortgage ve ev kredisi vermektedir. Yatırım yapmak isteyenler, daha önce çektiği ev kredisini taşımak isteyenler için idealdir. Yurt dışında yaşan vatandaşlarımızın Türkiye’den ev satın almaları içinde hizmet sağlamaktadır.

Evkur; Genelde evkur adıyla bilinen mağazalardan yapılan alışverişlerde müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır.

Hemenal; Kuruluş anlaşmalı mağazalarında kredi kartında limiti bulunmayan ve senet imzalamak istemeyen tüm müşterilerine oluşturduğu sistemle anında finans imkanı sağlamaktadır. Birçok üründe anında kredi çıkmaktadır. Detaylı bilgi için 0850 222 04 15 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

Koç Fiat Kredi; Adından da anlaşılabileceği gibi, sıfır kilometre fiat marka vasıta alımlarınızda Koç firmasının liderliğinde finansman imkanını sağlayan kuruluştur. Otomobil alırken banka gezme derdine son.

Koç Finans; Bu firma da yine otomobilini değiştirmek isteyenler için sahibinden.com ilanlarında sıklıkla ismini gördüğümüz bir kuruluştur. Yapmanız gereken sahibinden.com sitesinden satın almak istediğiniz otomobili beğenmek ve hemen o esnada kredi başvurusu yapmaktır.  Firmanın iletişim telefonu ise;  0216 5563500’dır.

koç finans

sahibinden örneği (GÖRSEL)

Mercedes-Benz Finansman; İster otomobil, ister otobüs, ister kamyon satın alın, krediye ihtiyaç duyduğunuz anda paranız anında cebinizde! Firmanın ana kaynağı ise 27 yıldır hizmet veren Financial Services AG isimli kuruluşa dayanmaktadır. Kuruluş ayrıca sigorta hizmeti de sağlamaktadır.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]Paraya sıkışan vatandaşa, dar zamanınızda yüksek faizle kredi verdiğini söyleyen ve faktoring olduğunu ifade eden birçok dolandırıcı haberi duyulmaktadır. Faktoring şirketlerinin hepsi BBDK kayıtlıdır ve yasal olarak hizmet verirler. Ancak kendisinin ikrazatçı veya faktoring olduğunu öne süren bu kişilerin yasal firmalarla hiçbir alakası yoktur. Lütfen bankalar haricinde nereden kredi alabilirim aramanızın sonucun ulaştığınız kişi veya kuruluşlara dikkat ediniz.[/box]

Orfin Finansman; Datca ve Renault marka otomobiller satın almak isteyen müşterilere sunulan kredi imkanıdır. Maxxi isimli ayrı bir hizmeti mevcuttur. Şuan itibariyle aylık faiz oranı %1,49 seviyesindedir.

Şeker Mortgage Finans; Bankalar haricinde kredi veren diğer bir kuruluşta Şeker Finansdır. Yeni ev satın almak isteyen müşterilerine Türkiye’de en uzun vadeli konut kredisi sağlayan Şeker Mortgage 30 yıl vade olanağına sahiptir. Bununla birlikte eğitim, ev tadilatı, eski borçların transferi gibi krediler sunduğu gibi, kuruluşun en çok tercih edilen paketleri Çiftçi ve Esnaflara özel olarak verdiği ev kredileridir. Esnafın ve çiftçinin gelir belgesi olmadığı için diğer bankalardan kredi çekmekte yasal prosedürlere takılsa da, bu kuruluştan anında kredi alabilir.

TEB Finans Kuruluşu;  Bu zaten banka biliyoruz diyenler için firma BBDK’nın bankalar listesinde yer aldığı gibi, ayrıca hem holding, hem finans A.ş. olarak kayıtlıdır. Şirketin yurt dışında 30 ülkede PNB Parabis adıyla faaliyeti bulunmaktadır. Ne iş mi yapar? Özellikle otomobil almak isteyen müşterilerine anında finans hizmeti sunar.

Tırsan Finansman; Satın almak istediğiniz sıfır veya ikinci el aracınızı tespit ettikten sonra Tırsan Finans şubelerinden herhangi birine başvurarak ödeme planınızı belirlemelisiniz. Bu işlem sonrasında başvurunuz onaylanacak hayalinizde ki araca sahip olacaksınız.

Diğer Kredi Veren Kuruluşlar

Turkcell Finansman; Bu şirket turkcell mağazalarından satın alacağınız cep telefonları için anında kredi imkanı sağlamaktadır. Kuruluş amacı kendi mağazalarının finansmanını sağlamaktır. İster internet üzerinden isterseniz Turkcell bayilerinden satın almak istediğiniz teknolojik ürünü seçin, başvurunuzu gerçekleştirin, yeni cihazınızın hayırlı uğurlu olsun. Cep telefonu almak için illa ki bankalara başvuru yapmak gerekmiyor.

VFS Finansman; Bu kuruluşun faaliyet alanı Volvo veya Renault kamyon, çekici, Volvo, SDLG marka iş makinalarının finansmanı içindir. Eğer hayaliniz de bir volvo marka kamyon almak var ise, VFS finansmana başvuru yapabilirsiniz.

Volkswagen Doğuş Finansman; Son kuruluşumuz hepimizin bildiği alman otomobillerinin satışını gerçekleştiren Doğuş firmasıdır. Kuruluş, kredi, sigorta ve servis hizmeti sunmaktadır. Eşit, Balon, Kademeli, Değişken, Ara ödemeli krediler ve buna ilaveten çiftçilere özel bir kredi paketi mevcuttur. Seat marka araç almak isteyenler içinse Seat Auto Credit isimli ayrı bir paketi mevcuttur.

Peşinatsız ticari araç satan galeriler hakkında bilgi alabilir ve bu aracı satarak nakite çevirebilirsiniz. Yüksek meblağlarda finansman ihtiyacı olanlar bu yöntemi deniyor!

Bankalar dışında kredi vermekte olan 14 farklı finans kuruluşunu ve faaliyet alanlarını sıraladık. Ev, otomobil, elektronik cihaz, iş makinesi, kamyon, otobüs alımlarınızda bu firmaların her biriyle çalışabilirsiniz.YORUMLAR
 1. Oğuz dedi ki:

  40 bin tl lazım yardımcı olur mususunuz

  1. emirhan dedi ki:

   kredi lazımsa ulaş bana kesinlikle ön ödeme yok d

 2. orhan dedi ki:

  ece hanım şarlar nedir bna 20milyar ilazım yardımcı olursanız seviniriz

 3. orhan dedi ki:

  slm şartlar nedir bana 20 milyar ilazım

 4. canan göl dedi ki:

  ece hanım merhaba nasıl iletişim kurabiliriz acaba.

 5. ahmedexchange@outlook. com dedi ki:

  acil kredi tfk 3% temas

  1. Sezgin dedi ki:

   10000 lazım

 6. Muhammed dedi ki:

  Acil 15000 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 7. HAKAN dedi ki:

  Bana yardımcı olursanız sevinirim

 8. senetle 2020 ödemeli finansman dedi ki:

  2020 yılında verilmek üzere 40 bin liraya senetle kredi vermekteyim.

  1. Muammer dedi ki:

   2020 ödemeli 20 bin lira kullanabilirmiyim. Kamu çalışanıyım şartlar nelerdir

  2. Buse dedi ki:

   Merhaba yardımcı olur musunuz? 40000 bin lazm

   1. Ece dedi ki:

    Yardımcı olabilirim irtibat numarası bırakırsanız

    1. İsmail dedi ki:

     ece hanım 25 bin TL 60 Ay vadeli istiyorum yardımcı olur musunuz

    2. muammer dedi ki:

     banada yardımcı olurmusunuz kamuda calısıyorum

    3. Mahmut dedi ki:

     Ece Hanım merhaba Yardımcı olurmusunuz 25000 TL

    4. Mehmet civelek dedi ki:

     Sicilim bozuk oldugu icin kredi cekemiyorum. Yardimci olabilirmisiniz. Krediye ihtiyacim var. Aylik gelirim 4500 tl. Tel 0544

    5. Cagatay dedi ki:

     Merhaba Ece hanım. Bugun icin 10.000 tl ihtiyacim var yardimci olabilirseniz size minnettar olurum

  3. Ceyhun dedi ki:

   20000liraya ihtiyacım var

  4. Yasin dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim numaramı bırakayımmı

  5. Kemal dedi ki:

   Bana verirmisiniz 20 bin ihtiyaç var

  6. Bilal dedi ki:

   Merhaba bana yardimci olabilirmisiz

  7. sevda dedi ki:

   nasıl ulaşabiliriz size?

 9. Yüksel KURTULMUŞ dedi ki:

  5 bin tl lazım. Aylik belgelebilir gelirim 2115 tl

 10. G. dedi ki:

  Mrhba bana kredi çıkartabilir misinzi ne kadar olduğu farketmez şuan çok lazım

 11. Volkan dedi ki:

  İzmir’den yazıyorum acil nakit ihtiyacım var.En azından 10 bin tl.geri Ödeme de sorun olmaz acil ulaşın lütfen.

 12. muhsin kılıç dedi ki:

  pttden emekli maaş alanlar arayın yardımcı olalım 0535

 13. Teteci Mustafa dedi ki:

  Bana tefeci Mustafa derler. Gün içinde paraya ihtiyacım var acil nasıl bulurum diyorsanız bana ulaşın parayı bulun. Şaka bir tarafa bankalara başvurmakta kesin çözüm diyorlar ama bazıları vermiyor.
  Biz çekelim siz ödeyin,
  anında şipşak kredi,
  5 dakikada herkese onay,
  işsizlere ve çalışmayanlara destek,
  kara listeye giren ve icralık olan düşük kredi notu olan vatandaşımıza kredi verilir.
  Başvurun kredinizi alın. selam.

  1. Orhan dedi ki:

   sizinle nasıl irtibat kurabiliriz. beş yüz iş dört kırk üç bir den bana ulaşırsasnız sevinirim

  2. Zeynep dedi ki:

   Çok acil 2 gün içinde min.300tl-max.5000tl nakit ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz lütfen.Zor bir dönemdeyim.Bankalardan alamıyorum.Çarem kalmadı.

  3. mine mutlu dedi ki:

   Kamuda memurum nasıl ulaşabiliriz size bilgi verebilirmisiniz.

  4. Ayhan dedi ki:

   Banada 30 bin lazim yardimci olurmusunuz

  5. Nurdan dedi ki:

   Size nasıl ulaşacağız

  6. Öznur dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz bana ulaşım sağlayın lütfen

  7. Mine dedi ki:

   Bana dönüş yaparmisiniz

  8. Merve basaran dedi ki:

   Yeriniz teliniz

  9. Olcay dedi ki:

   Benim 50000 bine ihtiyacım var yanlız 900 lira aylık ödeme yapabilirim yardımcı olur musunuz

  10. SERKAN dedi ki:

   Banada lazım nakit bilgi alabilirmiyim

  11. Hasan dedi ki:

   Nasıl baş vuruyoruz

  12. naci sarı dedi ki:

   ararsanız görüşmek isterim. bir yatırım için eksik tamamlamak için

  13. Mufgan dedi ki:

   Benim acil 10000 liraya ihtiyacim R nasil olacak acil ulasin litfen

  14. Hamza akgun dedi ki:

   Nasil ulasim saglicaz

  15. müjde dedi ki:

   nasıl yardımcı olabilirsiniz. nakite ihtiyacım var

  16. Gamze dedi ki:

   Benimde 5000 liraya ihtiyacım war yardımcı olabilir mısın

  17. Recep dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz

  18. Oguzhan dedi ki:

   Nasıl yardımcı olursunuz 15000 tl lazim

  19. Ali dedi ki:

   Mrb nakit için nasıl irtibat sağlarız 20000 tl lazım kamu işçisiyim

  20. Deniz dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim size

  21. Ulaş dedi ki:

   Merhaba ben sizi kredi için ratsız etim sizi nasıl ulaşrım numaram bu

  22. Onur dedi ki:

   Merhaba bana 6 bin TL lazım nasıl görüşebiliriz acaba

  23. tuncay dedi ki:

   bana 4000 tl lazım 2 3 ay aya bölerek geri öderim gerçekten böyle bir imkan sağlıyorsan cevap yazarsınız

  24. Ulaş dedi ki:

   Merhaba nasıl ulaşrım size kredi için bilgi alacaktım şartlar nelerdir acil

  25. Volkan dedi ki:

   Merhaba

  26. erdoğan dedi ki:

   20000 tl lazim emekliyim

  27. Dilek dedi ki:

   Bana 40tl lazım nasıl ödemeler yapacam ve faiz ne kadar olacak

  28. Hasan dedi ki:

   10 bin lagzım uygunsa

  29. Cengiz dedi ki:

   Acil 5000 TL lazım

  30. Yaşar gök dedi ki:

   Kredi konusunda yardımcı olabilir misiniz

  31. İbrahım dedi ki:

   40 bin kullanmak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz

  32. Hüseyin dedi ki:

   Numara atar mısın abi

  33. Ali dedi ki:

   Merhabalar ben 15bin TL almak istiyorum nekadar faiz öderim 12 ay ödemeli?

  34. Bilal dedi ki:

   Sizinle nasil irtibat kurabiliriz

  35. Naz dedi ki:

   Rica etsem banada yardımcı olurmusunuz

  36. Mehmet dedi ki:

   Bana ulaşabilir isiniz

  37. Deniz dedi ki:

   5000 TL senetle lazım

 14. fatih şirin dedi ki:

  acil nakit lazım haziranda faizi ile kapatırım yardımcı olabilecekler bvarmı

 15. Pelin dedi ki:

  Merhaba 20000 tl ye ihtiyacım var.bana yardımcı olır musunuz acaba

  1. Sercan dedi ki:

   Tanıdığım tefeci var elden taksit ile imkan saglıyor Gmail serc buradan yazabilirsiniz

   1. Yasin dedi ki:

    Nas ulasabilirm size acil para bulmam lazim

   2. Sabırcan dedi ki:

    Slm acil ihtiyaç var 10bin

   3. Ahmet dedi ki:

    Bana acil 2000 TL lazım. Yardımcı olabilirmisiniz.

   4. Mehmet dedi ki:

    Merhaba size ulasabikecegim telinizi yazarsaniz sevinirim

   5. Osman dedi ki:

    sercan bey bana 50 000 tl acil dönüş yaparsanız sevinirim

  2. fatih şirin dedi ki:

   nasıl ulaşalım size

 16. hakan dedi ki:

  yabançı bir f,nans sirketi aracılığı ile kredinizi çıkarıyoz krediniz onay alırsa işlem üçreti besin tahsil ediliyo irtiban yüz elli

  1. erdal dedi ki:

   iletişim alabilirmiyim

   1. İlknur dedi ki:

    Benim ödemeler bozuk kredi verirlermi yabancı şirket 80.100 arasında lazım borçlarım var ödeyemiyorum

  2. Ergun dedi ki:

   Mrb ben Ergun memurum 80.00bın a il ihtiyacım var kredi kullanamıyorum 534 bana ulasırsanız sevinirim hatay

 17. ibrahim dedi ki:

  5000 TL YE İHTİYACIM VAR

 18. alp dedi ki:

  10000 tl ihtiyacım var

 19. mehmet alat dedi ki:

  50.000.tl. ihtiyacım var vade 7 yıl olabilirmi atlık taksitlerim ne kadar olur.Bilgi vermenizi rica ederim.yaşım isteiyorsa 70 yaşındadayım.konut kredisi.

 20. Doruk Yetimoğlu dedi ki:

  ÇOK ACİL 10.000 TL LAZIM YARDIMCI OLABİLEN VARSA WHATSAPP’TAN ULAŞABİLİRMİ?

 21. Caner dedi ki:

  Bayanlara ozel kredi verilir…

 22. Senetle komisyonlu kredi dedi ki:

  Elden senetle kredi çıkarılır. Beni arayın size 20 bin lira kredi çıkartırım.

  1. Sezayi dedi ki:

   Acil 25bin tl lazım

  2. Hakan dedi ki:

   20000 tl lazım

  3. isa dedi ki:

   Slm iyi akşamlar ben polatlıdan isa pehlivan 30000 tl krediye ihtiyacım var

  4. Züleyha ayin dedi ki:

   20 binlira ya acil yarın na ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  5. Seref dedi ki:

   20000 TL lazım faizi nekadar.kaç ayakadar

  6. Burak kanbur dedi ki:

   Selamlar acil borçlarımi kapatmam gerekiyor 15 bin yardımcı olabilirmisiniz 0991 aylık 700 lira gibi oderim

  7. reşat dedi ki:

   20000 tl lazım hocam yarına nasıl yardımcı olursun bana?

  8. Malulen Emekli Kredisi dedi ki:

   3881 malulen emekliyim kredi ihtiyacım var mumkunse donebılırmısınız

  9. Yusuf dedi ki:

   Bana çikartsana kredi

  10. Ayse dedi ki:

   20.000 tl ye acil ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lutfen

  11. DERYA dedi ki:

   telim tüm banka borçlarını kapatmak istiyorum declette çalışıyorum arayıp detaylı görüşebilir miyiz?

  12. Muhammet YILDIZ dedi ki:

   5000tlye ihtiyaç var acil

  13. Ferdi uslu dedi ki:

   Acil 1000 TL ye para lazım borçlarımi kapatmak için yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

  14. Recep dedi ki:

   Ankara varmı 5000tl lazim

  15. Mkurnaz dedi ki:

   20000tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  16. Orhan dedi ki:

   nasıl olacak bilgi verirmisiniz sizinle nasıl iletişim kurabiliriz

  17. Yalçın dedi ki:

   20000 tl 24 ayda öderim

  18. Kemal dedi ki:

   20 bin lagzim bana ulaşırmısiniz

  19. hasan hüseyin dedi ki:

   senetle 20 bin numaranızı verirmisiniz

 23. Serkan dedi ki:

  Bu faktoringlerden başka Türkiye’de 5 firma senetle kredi veriyormuş. İstanbul, Ankara ve İzmir’De çokmuş diyorlar.

 24. özlem dedi ki:

  merhabalar,

  senetle kredi konusunda yardım bekliyorum

 25. Sedat dedi ki:

  Ipotek karsiligi Euro Endeksli Kredi verilir. Yillik 8% Faiz gizlisi saklisi yok. Ipotek veremeyecek kisiler lüften aramasin

  1. ismail dedi ki:

   merhaba, şartlar neler, 300.000 tl alabiliyor muyuz

  2. Musmmer dedi ki:

   No ala bilirmiyim

   1. Alper dedi ki:

    Devlet memuruyum 80.000 100.000 tl arasında nakit ihtiyacım var bankalarda sorun yaşadığım ve borçlarım daganik olduğundan dolayı işin içinden çıkamadım

  3. erdal dedi ki:

   merhaba araç olurmu ipotek

  4. SERKAN dedi ki:

   araç rehinli olurmu

  5. Telcat Dağlı dedi ki:

   Numaranizi yazarmisiniz

 26. Volkan dedi ki:

  Limited şirketim var geçmişten gelen problemlerden dolayı kredi cekemiyorum Su an işimi geliştirmek adına 50.000 – 100.000 tl aralığında krediye ihtiyacım var yardımcı olabilecek kişi yasa kurumlar var ise çok sevinirim 053201

  1. mehmet alat dedi ki:

   50.000 tl. ihtiyacım var 6-7 yıl vade yapıyormusunuz aylık taksitlerim ne kadar ayrıca 50.000 tl.ne kadar faiz tutmaktadır

 27. Tuncay dedi ki:

  Acil 15000 tl ye ihtiyacım var. Memurum. Yardımcı olabilecek varsa cevap bekliyorum.

 28. Büşra dedi ki:

  Acil para lazım 3 bin nerden bulabilirim yardım edin.

  1. Sinan dedi ki:

   yardımcı olabilirim büşra

 29. Murat dedi ki:

  bir arayin yardimci olalim

  1. Mahmut Gümüşoğlu dedi ki:

   Şuan bana 6000 TL borç verebilecek birini arıyorum.1 sene içimde ödeyeceğim.

  2. Omur dedi ki:

   Herhangi bir tl.yok nereyi arayacağız.

  3. Cengizhan dedi ki:

   15.000tl kredi çekmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  4. Kamuran dedi ki:

   20000 tl ihtiyacım var

 30. MEHMET dedi ki:

  . Benim 15000 tlye ihtiyacım var anlaradan yardımcı olur musunuz şartlar nelerdir

 31. MEHMET dedi ki:

  Mrb arkadaşı!şlar ben ankaradaan yazıyorum benim 15000 tlye ihtiyacım var şartlar nelerdir yardımcı olurmusunuz tşkkrlr

 32. Murat dedi ki:

  KGB DUSUK OLAN KREDI CEKEMIYORUM.DOYEN IHTIYAC SAHIBLERI ON KOMISYONSUZ KREDI CIKARILIR

  1. Ayşe dedi ki:

   Murat bey sizinle nasıl iletişime geçebiliriz

  2. Vedat dedi ki:

   Telefon numaranız nedir Murat?

  3. Kemal dedi ki:

   Nasıl iletişime geçeriz sizinle Murat By acil Kıredi lazım

  4. yavuz dedi ki:

   merhaba

   banada 30 bin kredi lazım 1000 tl ödeme yapabilirim aylık 4000 bin gelir var ama kgb notum düşük nasıl yardımcı olabilirsiniz istanbul

  5. Rahmi dedi ki:

   Murat Bey nasıl irtibata gecebiliriz

  6. Kürşat dedi ki:

   Bana acil kredi lazım 3 bin lira

  7. Yeliz dedi ki:

   Acil 30 bin tl. Hatay’da ikamet ediyorum.

  8. Sevim fidan A dedi ki:

   Lutfen icraligim kredi verilmiyor yardimci olabilirmisiniz 20000 tlye ihtiyacim var lutfen yardimci olun

  9. gulcan dedi ki:

   murat bey merhaba ,

   kredi alabilmem konusunda yardımcı olaiblirmisiniz.

  10. Özturk dedi ki:

   Murat by merhaba benim şubatta düğünüm var ve 10.000tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  11. Ömer faruk dedi ki:

   Hiç puanım yok bana kredi çıkartan Bilirmisin

  12. erdal dedi ki:

   iletişim alabilirmiy,im

  13. Cemal dedi ki:

   15.bin.tl.lazım.esnafım.

  14. Selim dedi ki:

   50000 tl kredi kullanacağım şartlar nedir acaba murat bey

  15. eda dedi ki:

   yardımcı olabilirmisin?

 33. Tefeci hakan dedi ki:

  memur kefili olana 100 bin lira kredi çıkarırım.

  1. tunaortac dedi ki:

   Bana lazim yapabikir misin hakan bey

  2. gökhan dedi ki:

   merhaba ben memurum benimde krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz tel sizden cevap bekliyorum

  3. Olcay dedi ki:

   Hisseli arazi olurmu 7500 metre kare numaram 0551

 34. CEM dedi ki:

  Ben sigortalı çalışıyorum icralık borçlarım var onları kapatmak istiyorum tek bir yere ödemek istiyorum. Nasıl yaparım yol gösterir misiniz ?

  1. sinan dedi ki:

   ıyı gunler bankalardan kredı cekemeyenler kredı kartı gecıkmesı olanlar kredı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar avukatlık olanlar ıcralık olanlar arayın yardımcıl olalım her sarrta kredı verılır uzun vadede odeyın arayın

   1. Azat dedi ki:

    Merhaba Sinan bey benim 15000 TL’ye ihtiyaçim var nasıl yardımcı olabilir siniz

   2. baki dedi ki:

    biz sana nasıl ulaşıcaz

   3. tunaortac dedi ki:

    Bana 100000 lazim yardimci olur musunuz

   4. MEHMET dedi ki:

    Mrb benim acil 15 000 tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

   5. Kenan Ünlütürk dedi ki:

    Selamün Aleyküm usta benim çekim yazıldı icralık oldum üstüne banka kredileri bindi 170metre kare evim var normal şartlarda 300bin ederi var ve bir senedir Aras kargo şirketi ile alacak davam var107 Bin TL dava temerrüt faizi ile 140 bunu geçer sizden 450 bin TL alsam bir yıl sonra ödemeli ne kadar faiz yada şartlariniz nedir evin ipotek ve hacizlerini kaldıralım ihtiyari tedbir haciz koyun şartlariniz nedir saygılar

   6. Güner Altaş dedi ki:

    Ankarada oturuyom krediye ihtiyaç var

   7. Kemal dedi ki:

    Nasıl biz size nasıl ulaşacağız

   8. Mehmet dedi ki:

    Merhaba kredi kullanmak istiyorum

   9. Oğuzhan dedi ki:

    Memurum aylık belgelenebilir 4700maasim var 470tllik kredi ödemem var aylık kredi notum 937 Mart ayında takibe düşmüş hesapkarti kaydım var sicilim bu şekilde 10bin TL lazım on doksandokuz

   10. Nurgül berktaş dedi ki:

    İş kurmak için 20000 tl ihtiyacım var şartlarımız için ararmısınız acil

   11. murat dedi ki:

    ıcralıgım devlet daıresınde calısıyorum nalıt lazım acıl

   12. Çağlar dedi ki:

    Benim ihtiyacım var icralıgım memurum

   13. Mustafa dedi ki:

    20000 TL lazım 24 ay yada 36 ay vadeyle bilgi verebilirmisiniz

   14. sevda dedi ki:

    Merhabalar benim memlekette bazı arazilerde hissem mevcut ipotek karşılığı nakite ihtiyacım var 09 numaradan ulasabilirsiniz

   15. HAMZA dedi ki:

    merhaba kredi cekmek istiyorum

   16. Yasemin dedi ki:

    2000 TL ye acil ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

   17. Ulaş dedi ki:

    Merhaba sinan bey acil ulaşabilirsiniz bana numaram bu

  2. Tefeci yusuf dedi ki:

   Ben 20 bin veririm.

   1. tunaortac dedi ki:

    Yusif behavior nakit lazkm yardimci olur musunuz

   2. Mehmet dedi ki:

    Nasıl 20000tl kredi ihtiyacı m var sizin le nasıl irtibat ederiz

   3. AYDIN dedi ki:

    merhaba bana 15000 lazım devlet memuruyum ne yapmalıyım

   4. Burhan dedi ki:

    Bana dönüş yapın acil lazım

   5. ayse dedi ki:

    20000tl ihtiyacım var.

   6. DERYA dedi ki:

    ACİL DÖNEBİLİR MİSİNİZ ? 20000 almak istiyorum

   7. Erdem dedi ki:

    Banada acil 40000 TL lazım varmı bana aylık 1000 TL ödemeli verebilecek

   8. Ömer kanmaz dedi ki:

    yusuf bey acil 12 .000 tl lazım şartlar nedir

 35. atakan dedi ki:

  merhabalar kredı cekmek isteyenler ulaşabılır

  1. Yunus dedi ki:

   Sartlar nasil usta cikmayacak olanlarida cikarabiliyormusun

  2. Emrah dedi ki:

   Kredi almak istiyorum

  3. Hazal dedi ki:

   Merhaba, acil 15 000 tlye ihtiyacim var.

  4. gökhan dedi ki:

   Şartlar hakkında bilgi verebilirsiniz

  5. Sinan dedi ki:

   Rahattır borcum var avukata peşin istiyor geri ödemesi 1000 TL olarak yapılabilecek şekilde ihtiyacım var şartlarının neler aylık maaşımdan başka gelirim yok
   Sinan

  6. Orhan uzun dedi ki:

   Atakan nasıl ulasicaz sana

  7. Vedat dedi ki:

   Telefon numaranız nedir nasıl ulaşabilirim size?

 36. Bayanlara kredi dedi ki:

  Bayanlara 5 bin liraya kadar geri ödemesiz destek verebilirim.

  1. Berna dedi ki:

   Benim acil 5 bin ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba

   1. Alp dedi ki:

    Şöylelerine aldanmayin. Adam niyetini soylemis 🙂

  2. gülsüm dedi ki:

   irtibat numaranızı verebılırmısınız

   1. Murat dedi ki:

    kirrdinize yardimci olmamiz icin bize ulasin

  3. Yeşim dedi ki:

   Niye

  4. Omur dedi ki:

   Bu iyiliği ne karşılığı yapacaksinizi bunu da söyler misiniz

  5. Ayse dedi ki:

   Neye karşılık vereceksiniz bu parayi

   1. merhaba dedi ki:

    sizce karşılık beklemeli miyim? facebook adresinizi yazın.

 37. Selda dedi ki:

  Acil kredi icin bugun bize ulasin

  1. Fatma dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim çok önemli acil

   1. alı dedi ki:

    bana ulaşın

  2. Ibrahim dedi ki:

   Benimm ihtiyacim var

  3. can dedi ki:

   acil 5000tl lazım banka ile sorun ver vermiyorlar 1 yıl vadeli emekliyim

 38. Whatsapp'dan kredi dedi ki:

  Whatsapp’dan kredi ile Her turlu kredi islemi aninda cozulur iltibat telefonundan ulasmalari munkun watsap kullanmaktayim.

  1. Mesut dedi ki:

   Kredi ihtiyacım var

  2. Whatsapp dan kredi çekilir dedi ki:

   Acil para lazım ulaşırsanız sevinirim

  3. Azat dedi ki:

   15000 TL’ye ihtiyaçim var

  4. Ali kaptan dedi ki:

   Varmı gerçekten bankalarla sıkıntısı olan kişilere kredi veren yerler ne istiyorlar karşılığında bilgisi olan varsa dönsün lütfen_

  5. Adem başkurt dedi ki:

   ararsanız sevinirim

  6. barış hanik dedi ki:

   kamuda calışıyorum sicilim temiz 4 bin maaşım var ama cok sıkıştım puanım düşük kredi kullanamıyorum 10000 e ihitiyacım var acil

  7. berna dedi ki:

   merhaba;
   çok acil 15000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz vdönüş bekliyorum mutlaka ödemelerde sorun olmaz asla
   syg.

  8. Omur dedi ki:

   Bu kredincekme whatsappdan nasıl oluyor

  9. Gökhan kocabicak dedi ki:

   Kredi kullanmak istiyorum

 39. İskender dedi ki:

  İletişim numaram sağa sola burcum var bir yerde toplanmak istiyorum ltf yardımcı ulurmusunuz

 40. İskender dedi ki:

  Burç kapatma kredisi istiyorum yardımcı ulurmusunuz

 41. emre dedi ki:

  Ya 550 liraya ihtiyacım var yardımcı olcak varmı ?? lütfen yardım çok acil lütfen sürem çok az.

  1. Ibrahim dedi ki:

   EMEKLI YE KRERI ICRALIK OLANA HERKEZE KREDI WHATSAP

   1. Nuran dedi ki:

    10000 ihtiyaç var

   2. yusuf olgün dedi ki:

    watshap no gönder

   3. Erhan dedi ki:

    Borçları kapatmak icinsenetle nakit ihtiyaç im var

 42. songul dedi ki:

  Kıredi konusunda emekliye yardim edilir borç verlil senetle borç kapatılır

  1. Ahmet durmuş dedi ki:

   Size nasil ulasabilirim

  2. AHMET ÖZER dedi ki:

   SONGÜL hanım Emekliyim ayn zamanda ssklı olarak çalışıyorum 2012 yılında kefillikten dolayı krımızı kalem yedim iletişim numaram 0539

 43. Hamdi Türk dedi ki:

  Nakite ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 44. Saban dedi ki:

  12 bintele ihtiyacim var donermisiniz

 45. Erkan AĞAOĞLU dedi ki:

  Anında Kredi İçin İletişime Geçin.
  İhtiyaç, Düğün, Taşıt ve Ev kredisi dilediğiniz ödeme seçenekleri ile anında hesabınızda.

  1. Mesut dedi ki:

   Merhabalar benim 8500 tl ye ihtiyacim var lütfen bana ulaşirmisiniz

  2. Halil dedi ki:

   Size nasıl ulasabilirim

  3. Akın dedi ki:

   Mrb izmirde ikamet ediyorum ne olur yadimci olurmusunuz

  4. emre dedi ki:

   Merhaba 550 liraya ihtiyacım var yardımcı olur musunuz cok acil lütfen

  5. Ebru becik dedi ki:

   15000 tlye ihtiyacim var acil

  6. musa dedi ki:

   acil 5000 liraya ihtiyacım var ayda 300 geri ödeye bilirim acil

  7. İsmail dedi ki:

   Düğün için 20 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevirim iletişim 22

  8. Semra dedi ki:

   Erkan bey bana yardımcı olursanız sevinirim numara verin

 46. Hemen kredici dedi ki:

  maksimum 60.000 TL ye Kadar 48 Aya Vadelerle Kredi Verilir,Hic Bir Belge İstemeden..Onaylandıktan Sonra Anında Hesabınızda..

  1. Oğuzhan Poshoroğlu dedi ki:

   Lütfen bana ulaşır mısınız. İhtiyacım 29.000 TL. Gelir belgem yok ama ödeme rahatlığım vardır. İstenilen şartlarda ödeyebilirim

  2. yusuf koral dedi ki:

   merhaba acil 12.000 bin tl ihtiyacim var olurmu hemen

  3. Mehmet okumuş dedi ki:

   İyi günler benim bankaya 50000 lira borcum var bu borcu kapatıp banka borçlarını kapatmak istiyorum 48 ay vadeli geri öderim

  4. Elçin dedi ki:

   Kadrolu öğretmenim.çok çok acil 2000₺ ye ihtiyacım var.yarına halletmem gereken ödeme var.ay sonunda kurs ücreti alacağım.hemen geriye öderim.ama şu an lazım

  5. Seçkin dedi ki:

   Hocam ben almak istiyorum

  6. Emrah dedi ki:

   Acil 40000ihtiyac var

  7. Derya dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz size

  8. Yasemin dedi ki:

   bana yardımcı olurmusunuz 15 bin lazım

  9. kadir dedi ki:

   10.000 tl ye ihtiyacım var çalışanım ve ssklıyım geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  10. Yılmaz dedi ki:

   Bana 10000 lazim yardımcı olabilirmisiniz

  11. Şevket dedi ki:

   7000 tl krediye ihtiyacım var

  12. Muhsin dedi ki:

   Merhaba nakite ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim.Şartlar ne dir?

  13. Mesut dedi ki:

   Bana acil 2000 tl. Kredi lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.

  14. Aynur aslan dedi ki:

   Tamda 60000 tl ye ihtiyaç var

  15. Ahmet dedi ki:

   30 bine ihtiyacım var nasıl alabilirim acaba

  16. ALİ dedi ki:

   30.000 TL krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  17. Ayşe Kapıcıoğlu dedi ki:

   Çok zor durumdayım gelirim var acıl 10 bın tl ıhtıyacım var 36 ay taksitle geri oderım lütfen iletişime gecın

  18. Kerem dedi ki:

   Nasıl gecicez

  19. Alpaslan Türkeş UYAR dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

  20. Rıdvan dedi ki:

   Bana yardimci olma sansiniz varmi 50 55 bin tl ye ihtiyacm var bankalara borcum var onlari kapatmak tek biyere odeme yapmak istiyorum

  21. Derya dedi ki:

   50.000 TL’ye ihtiyacım var acil

  22. Ebru dedi ki:

   Benimde 60000 tl ye ihtiyacım var acil bana ulaşırmısınız mail atarsanız arayabilirim

  23. Canan34 dedi ki:

   Nasıl iletişim kurabiliyoruz acaba. Acil ihtiyaç için sonu alan var mı buradan.. Neden telefon vs yok burda neden iletişim kuramıyoruz ??

  24. Hakan dedi ki:

   Bana 3000 tl lazım çok acil verebilir misiniz

  25. yusuf olgün dedi ki:

   yeni daire aldım aylık sana 850 tl öderim bana ödeme planı gönder incelemek istiyorum

  26. Hacı dedi ki:

   Merhaba benim 30 tl ihticam var acill

  27. Mahmut dedi ki:

   Merhaba acil ihtiyaç var 60 bin TL kredi yi kullanmak istiyorum nasıl olcak esnafım bilgi verir misiniz acil

  28. Serhat Özel dedi ki:

   Lütfen bana ulaşın

  29. Vedat dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim?

  30. ibrahim dedi ki:

   slm benimde 10.000 e ihtiyacım var taksitle geri ödüyebilirim

  31. Feridun dedi ki:

   Merhaba
   hem emekliyim hemde faal olarak bir iyi bir firmada 9 yıldır idareci olarak çalışıyorum
   ciddi olarak ilgileniyorum
   lütfen geri dönüş yapınız

  32. Hasan KARTAL dedi ki:

   Bana 30.000tl.lazim.emekli maaşımı taşıyacam ve dağınık borçları kapatacam.bunlar olursa üzerime kredili arabayı satıp araba kredisini kapatıp maaşım boşa çıkıyor.2640 tl.maasim var

  33. Yeliz dedi ki:

   Merhaba,
   Acil 30 bin TL’ye ihtiyacım var. Senet karşılığı. Yardımcı olursanız sevinirim .
   Teşekkürler

  34. yusuf dedi ki:

   Merhaba inşaat mühendisiyim ankarada yaşıyorum. yusuf bana ulaşın lütfen.

  35. Arif dedi ki:

   15 bine ihtiyacim var

 47. Necmi dedi ki:

  15 bin tl ihtiyacim var

 48. yasin dedi ki:

  Kocaeliden nakit ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 49. Mervr dedi ki:

  Çok acil 40.00 tl ye ihtiyacim var lutfen yardım edin icralihim hapise giricm yoksa

 50. Eda dedi ki:

  Merhaba,

  Acil 20.000 tl ye ihtiyacım var aylık gelirim 4.700 fakat boşandığım eşime zamanında kefil olduğum için hala borç ödüyorumve bankalar kredi vermiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Alacağım 20.000 ile kefil olduğum borçları kapatıp düzenli ödeme yapacağım

 51. Cengiz dedi ki:

  20000tl ye ihtiyacım var ön ödemesiz yardımcı alabilecek varsa sevinirim

 52. Adem dedi ki:

  Acil 500p tl paraya ihtiyacim var geri donus yaparsaniz iyi olur cok acil

 53. Mine dedi ki:

  Nakit ihtiyacı olan mesaj atsın hemen yardımcı olalim adresine mail atsin yardimci olalim

  1. güray bahadır dedi ki:

   MERHABA 20000 LİRA NAKİTE İHTİYACIM VAR

  2. İbrahim dedi ki:

   Benim yarına 10000 acil ihtiyacım var yardımcı olur musınuz istanbul

  3. Özge dedi ki:

   Mine hanım bana dönermisiniz çok acil

  4. Elif dedi ki:

   Cok acil 20 bine ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  5. Gunay gunaydin dedi ki:

   Merhaba 20000 tl nakite ihtiyacim var bana donermisiniz

  6. salih dedi ki:

   Kolay gelsin oncelikle benim 7 bin tl ihtiyacim var yillardir ayni işte calisiyorum eczaciyim.

  7. Özge dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacim var yardımcı olabilirmisiniz

  8. Ersin dedi ki:

   Merhaba mine hanım 50 binliraya ihtiyaç var yardımcı olalibilirmisiniz İstanbul

  9. yasin dedi ki:

   Acil 10000 tl lazim yardimci olurmusinuz

  10. Erhan dedi ki:

   Nasıl yardımcı oluyor sunuz

  11. Ali palta dedi ki:

   Mine hanım acil 5000 bin TL ye ihtiyacım var esım ve cocugum memleket ev tutmam lazım yoksa yuvam dagılıcak arcelik aş de calısıyorum ödemelerde sıkıntı yasamam

  12. Meltem kök dedi ki:

   Merhaba melekle19m telefon gondereblrmsn Mine hanım acil

  13. Eşref dedi ki:

   acil donermisiniz

  14. Nevzat dedi ki:

   20000 TL’ye ihtiyacım var

  15. Ismail yesilbas dedi ki:

   Mrb mine hanim 35 40 bin tl araai nakit paraya ihtiyacim var yardimci olurmusunuz maillere pek bakmiyorum burdan ulasirsaniz sevinirim izmir

  16. Aydın demir dedi ki:

   Çok acil 20 bin liraya ihtiyacım var gereksiz durumlardan ötürü kredi notum düşmüş 1 yıl da geri ödeyebilirim şahıs firmasoyım acil dönüş lütfen

  17. Oğuzhan dedi ki:

   yardımcı olur musunuz lütfen

  18. Esra dedi ki:

   Mine hamım bilgi verir misiniz 15.000 e ihtiyacım war

  19. metin dedi ki:

   Mrb acil bugün için 10000 TL ye ihtiyacim var maile dönüş yaparmisiniz

  20. Sevkı dedi ki:

   Size nasıl ulaşabılırız Mine hanım kimseye dönüş sağlanmıyor YARDIMCI olur musunuz.cok acil bir durum sağlık sektöründe devlet memuruyum lütfen dönül yapın saygılar

  21. osman dedi ki:

   acil 30 bin

  22. Ersin dedi ki:

   Merhaba mine hanım benim acil 7000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  23. Ebru dedi ki:

   Mine hanım yardımcı olur musunuz lütfen acil

  24. sevda dedi ki:

   Nasıl ulasicaz acaba

 54. ata koca dedi ki:

  iyi bir imece

 55. Arslan dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var is kurmak icin 20.000tlbin. Yardimci olursaniz cok tesekur ederim

 56. Ahmet dedi ki:

  Merhaba kamuda memurum çok acil nakit ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 57. erd dedi ki:

  acil 5000 tl ihtiyaç var

 58. Seda dedi ki:

  Acil durumum var dönüş yaparmısınız

 59. Erhan dedi ki:

  Aracilardan kredi ceken varmi

 60. Polat dedi ki:

  Burada zor durumda olan herkes gibi icra takibi dokayisiyle hayatı alt üst olmuş biriyim toparlamam için 20.000 TL ihtiyacım var ödemeleri düzenli yaparım sabit maaşım var 4500 civarı aliyorum ama ne kadar da olsa bazı sıkıntılardan dolayı bu duruma düştük bu konuda yardımcı olabilecek finansör kişi veya kurum varsa lütfen iletişim kurmak istiyorum aciliyetim gerçekten hat safhada..

 61. Hüseyin EFE dedi ki:

  Kamu personeliyim bankalardan kredi alamıyorum aylık 2500 TL ödeyerek bir kredi kullanabilir miyim?

 62. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredı cekemeyenler kredı gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar avukatlık olanlar ssk olmayanlar ıcralık olanlar kırmızı kalem yıyenler her sartta kredı verılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Fırat dedi ki:

   Merhaba Sinan bey bazı insanlar bu tarz yazılar yazıp krediyi çıkartıyoruz ama masrafı var ön ödeme gibi dolandırıcılık yapıyorlar ki bu günümüzde çok siz eğer gerçekten kredi için şartları kötü olan insanlara bahsettiğiniz olacaklardan dolayı çekemiyorsak yardımcı oluyor musunuz tabi komisyonlu koşullarla mümkünse arayın

  2. Yalçın dedi ki:

   Özel sektörde 15 yıldır çalışıyorum.10000 TL ihtiyacım var

  3. Volkan dedi ki:

   Nereyi arayalim

  4. sakir dedi ki:

   sinan bey tegminatli kisa vadeli faal isletmemiz icin finans destegi gerekiyor yarsimci olabilir misiniz

  5. AKIN dedi ki:

   MERHABA SİNAN BEY.
   İZMİRDE İKLAMET ETMEKTEYİM EMEKLİYİM TAKSİTLE KREDİ KULLANMAK İSTİYORUM.
   NE OLUR ARTIK 1 KİŞİ DÖNÜŞ YAPSIN.

  6. Fırat dedi ki:

   Acil nakit ihtiyacım var

  7. aydn dedi ki:

   merhaba 15000 bin tl krediye ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim…

  8. Emre dedi ki:

   Acil ihtiyacim var benimde nasil ulasabilirim?

  9. Tugay dedi ki:

   Bn kredi istiyorum 6bin TL aylık 700 TL öderim

  10. Sibel dedi ki:

   Hakan bey kredi istiyorum numaram lütfen yardımcı olun

  11. Bilge dedi ki:

   sinan bey nasil ulasabiliriz size

  12. Cuma dedi ki:

   Slm 15bin 20bin acı para lazim istanbul öde para almaya arasin arasin 34 83 aylik 1600 1800 ödeme benim ödeme 600 ya 700 olacak gercekde yardim edecek arasin istanbul

  13. salih dedi ki:

   Merhaba 7 bin tl ihtiyacim var donus yapmanizi diliyorum

  14. İstanbul Avcılar dedi ki:

   İstanbul’da senetle kredi veren kaç banka var?

  15. zeynep deniz dedi ki:

   yardimci olurmusunuz sartlariniz nelerdir

  16. İkbal acar dedi ki:

   Merhaba açıl 25000 binliraya ihtiyacım var bana ulaşırsanız sevınırım

  17. Hamdi Türk dedi ki:

   Merhabalar sinan bey yardımcı olabilirmisiniz nakite ihtiyacım var

  18. Halil dedi ki:

   Merhaba sinan bey 100.000 tl kredi gerekiyor .uzun vadeli.yardimci olabilirseniz haber bekliyorum.

  19. Vakıflar ve dernekler dedi ki:

   Ben 25 vakıf ve dernek biliyorum. Destek çıkıyorlar

  20. hasan hüseyin dedi ki:

   sinan bey ulaşabilirmisiniz

 63. Cihan dedi ki:

  Ülkemizde düştüğümüz hallere bakın bir bddk kurumu çıkartmışlar.İnsanları borca sokanlar insanlara engel çıkartma çözüm yarat çözüm faiz faiz faiz insaniz düştüğümüz hale bak yazıklar olsun bu sisteme siz millete hizmete mi geldiniz yoksa millete eziyetemi ben esnafım yazıklar olsun sizede hizmetinize de

 64. Nurcan dedi ki:

  Cok acil 7 binliraya ihtitac var yardımxı olurmusunuz

 65. ERCAN dedi ki:

  MERHABA BENİM ACİL EN AZ 100 BİN TL İHTİYACIM VAR ÖDEYEBİLECEĞİM MİKTAR AYDA 1300

 66. Sehri dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var donus yapin

 67. Finans dedi ki:

  Anında kredi senet yok banka yok

  1. yasindağcı dedi ki:

   Merhaba
   Dönüş yaparmısınız ?

  2. Emin dedi ki:

   Lütfen yardım edin zor durumdayım 5000 tl paraya ihtiyacım var geri odemesini 700 tl taksitle yaparım senet imzalarim 2500 tl maaşı var

   1. İnternetten kredi verilir dedi ki:

    herkese 30 bin

    1. esmeray dedi ki:

     mrb yardımcı olurmusunuz nasıl ulaşırım size

  3. guven dedi ki:

   bunu nasil yapiyorsunuz

  4. Ramazan dedi ki:

   Merhaba nasıl

  5. atıf burcın tunc dedi ki:

   bılgı alabılıormıyım ipotekli de kredı alabılırım bankası zolarak acıl bılgı rıca ederım

  6. Hasan dedi ki:

   Bunu nasıl gerçekleştiriyorsunuz

  7. ismet dedi ki:

   merhaba 5000 tl lazım
   yardımcı olabilirmisiniz.

  8. Sultan dedi ki:

   Lutfen bana dönüs yapın ben

  9. İzmit dedi ki:

   Peki nasıl ulaşacağız size

  10. Bilge dedi ki:

   finans size nasil ulasabiliriz

  11. Fatih dedi ki:

   Merhaba 20 bin TL ihtiyaç var ama nasıl yardımcı olursunuz

  12. mehmet dedi ki:

   lütfen acil ulaşırmısınız çok acil liraya ihtiyacım var

  13. Sefa dedi ki:

   merhaba benim 200 bin TL. esnaf kefalet kredisine ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevınırım

  14. Sevkı dedi ki:

   Nasıl oluyor herkes yalvarıyor yakarıyor ama kımsenın kimseye dönüşü YOk Düzce normal Mİ bu

  15. Huseyin aciksoz dedi ki:

   Yardimci olun bana

  16. mine mutlu dedi ki:

   Kamuda memurum bilgi verebilirmisiniz.

 68. Hatice sürmeli dedi ki:

  100000 tl senetle krediye ihtiyacım var.donüs yaparsanız sevinirim

 69. Özgür Yılmaz dedi ki:

  ihtiyaç kredisi veren kuruluşlar yok mu arkadaşlar factoringler ihtiyaç krediside verir deniliyor bakıyorum inceliyorum tek tek ama ihtiyaç kredisi veren yok a araba üzeirne yada mağaza için kredi veriliyor

 70. Mehmet dedi ki:

  Ya IHTIYAC kredisi veren finans kurumları yokmu bize ihtiyaç kredisi lazım arkadaşlar

  1. aydan dedi ki:

   ihtiyaç kredisi daha önce kullandınız mı?

 71. Can dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

 72. Ebru dedi ki:

  acil nakit ihtiyacım var kim yardımcı oluyorsa olsa artık

 73. Yusuf dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var yardımcı olun lutfen

 74. Mehmet dedi ki:

  Aylık 18 000 usd gelirime karşılık 550 000 usd borç istiyorum. Kazançlı bir yatırım. 550 000 usd için 2 kat teminat verilir.

  1. ismail recper dedi ki:

   teminatınız varsa biz olusturabiliyoruz

   1. atıf burcın tunc dedi ki:

    ismail bey banka kredi notum dusuk bankadan kredı alamıyorum ipotekli kredi veren finans şirketi arıyorum bilgi alabilirmiyim acil iyi gunler

   2. Cihan dedi ki:

    Teminat var.3milyon lazim.3 yıl vade istiyoruz.

 75. Ceylan bozkurt dedi ki:

  Meraba arkadaslar ozel bi sirkette isg uzmsni olarak calismaktayim.bankalarla ilgilu yasadigim sikintilardan dolayi kredi cekemiyorum ve o yuzden burdayim yaklasik 60.000 tl ihtiyacim var.ama tam olarak elime gecmesi gereken tutar bu .aylik 1000 tl rahst odeyebilirim.bu konuda yardimci olabilirseniz cok sevinirim .

  1. Site dedi ki:

   Burdan yorumla kredi verilmez.

 76. Sukru dedi ki:

  Acil 15000 ihtiyacım var

 77. Cemay dedi ki:

  Merhaba arkadaslar
  Elimde okadar imkan varken sırf 5.000 tl yi bulup
  Borcumu kapatıp hayatıma devam edemiyorum burdan yardım beklemek nekadar doğru bilmiyorum ama nediyelim bir umuttur yaşamak ! Antalya da yaşıyorum yardımcı olabilecek birisi varsa fazlasıyla taksitle öderim

 78. Emir dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacim var dügün yapiyorum cok dardayim mailden geri donus yaparsaniz sevinirim.

  1. Adnan sahin dedi ki:

   Besbin tl ihtyac var

 79. sultan dedi ki:

  İkiz çocuğun oldu borca çok sıkıştık.

 80. Mucahit dedi ki:

  Trafik kazazi nedeniyle 2 milyon borcum var battim lutfen yardim edin

  1. Sinem dedi ki:

   Alabildinizmi yardimci.oldularmi

   1. diyar dedi ki:

    sinem yardımn etsen

   2. Ali palta dedi ki:

    Yardım bekliyoruz

  2. arzu dedi ki:

   numaranızı yazın arayalım sizi krediiçin

   1. Cebrail dedi ki:

    Ltfn numara verirseniz Banada acil 45.000 lazım

   2. Polat dedi ki:

    Sinem hanım irtibat numarası varmı size nasıl ulaşacaz

   3. ata koca dedi ki:

    ihtiyacı karşılamak çok güzel tabiki ihtiyacı görülen kişiler bunu bilirse

   4. Eşref dedi ki:

    sinem hanim bekliyorum

   5. meryem karaca dedi ki:

    10000 tl lazım 3 ayda ödeyeceğim

   6. nilgün dedi ki:

    acil on bin liraya ihyiyacym var