Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020 Kampanyası

02.01.2020
Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2020 Kampanyası


Avukatlık olan, sicili bozuk olan ve icralık duruma düşenlere kredi veren bankalar isimli yazımızda, Krediye ihtiyaç duyanlara tefeciye, borç para verenlerin eline düşerek yüksek faizli kredi ödemelerine engel olmak için 2020 yılı içerisinde bozuk sicile kredi veren bankaları konu aldık. Eğer düşük faiz oranları ile avukatlık olan esnafımıza ve vatandaşımıza kötü günlerinde kredi desteği sağlayan bankalar bulunmakta olup, bu bankalara yapacağınız başvuru ile finansal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bozuk Sicil ve Kredi Notu Puanı Düşüklüğü

Kredi çekeceklerin bankalar tarafından reddedilmesine sebep olan durum, kredi notunun düşük olması durumudur. Bu durumun altında herhangi bir finans kuruluşuna olan borç yatmaktadır. Bu borç nedeniyle bankalar bozuk olmasına sebep olan kredi notu puanınızın düşme durumudur.  Bu düşüklüğün giderilmesi için asıl yöntem, kredi puanın düşmesine neden olmakta olan borcun kapatılması/taksilendirilmesi/yapılandırılması  ile mümkündür. Bunun için bugüne kadar icra iflas kanunu, kredi kartı borçları ve icralar, kara listeye düşme ve kurtulma, kredi sicili düzeltme, kırmızı kalem çekilenlere kredi ve destekler ismiyle okuduğunuz tüm içerikleri bir kenara bırakıp, bankalara başvurmadan önce borç kaynağını pasifike etmeyi denemelisiniz.

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar ve Kredi Puanı Yükseltme

Bankaya olan borcunuzu zamanında ödemezseniz, en nihayetinde başınıza gelecek durum icralık olmaktır. İcra Müdürlükleri borç takibini sağlayan adli yargıda görevli görevli kuruluşlardır. İcra Müdürlükleri icralık olan vatandaşlar için uyguladıkları yaptırım şunlardır.

 • Alacaklı olan vatandaş, borcun ödenmemesi durumunda elinde ki sözleşme ve benzeri evraklar ile icra müdürlüklerine başvururlar.
 • Başvuru sonrasında borçlu olan vatandaşa bir ödeme belgesi gönderilir ve borcunu ödemesi talep edilir.
 • Borçlu borcunu yasal sürede ödemezse, üzerine kayıtlı olan taşınmaz ve taşınırların satılması yoluna gidilir.
 • Bu esnada belirli bir süre içerisinde borçlu vatandaşlık icralık durumunu iptal etmek için ödeme taahhüdünde bulunabilir ve bu taahhüt ile icra işlemi durdurulur.
icralık olanlara kredi veren bankalar

icralık olanlara kredi veren bankalar

İcralık olanlara kredi veren bankalar isimli yazımızda, bu durumda olanların tefecilerin eline düşmemesi için tavsiyeler ve kredi kuruluşları anlatılmaktadır. Banklar icra takibi için yasal temsilcilerini görevlendirirler ve bu işlemlere diğer adıyla avukatlık icra takip işlemleri de adı verilmektedir.Borç Yapılandıran Bankalar şunlardır;

 1. Akbank
 2. İş Bankası
 3. TEB,
 4. Garanti
 5. Yapı ve Kredi Bankası
 6. Vakıflar Bankası
 7. Aktifbank
 8. Ziraat Bankası
 9. Halk Bankası
 10. N Kolay Kredi uygulaması

Kredi Notu Nedeniyle Kara Listeye Düşme

Bildiğiniz gibi kredi notu denen uygulama KBB üyesi 9 banka tarafından yapılan ve Findeks kuruluşu ile vatandaşlara bildirilen bir puanlama sistemidir. Kredi kartı borcunu ödemeyenler, ihtiyaç, konut veya otomobil kredisini ödemeyenler, senetle almış oldukları eşyalar için firmalara borçlanıp, senedini zamanında ödemedikleri için icralık olanlar ve avukatlık duruma düşenler aynı kara listede olanlar gibi, kredi notu puanları düşürülmekte ve bankalar tarafından kredi almalarına engel olunmaktadır.

avukatlık olanlara kredi notu

Yukarıda görülen KKB notu sorgulama cetvelinde, 0 ile 699 arasında olanlar en riskli gruba girmekte olup, bu kişilere bankalarca kredi verilmemektedir. Bu sebeple bu kişilerin orta riskli veya az riskli grubuna geçmeleri kredi çekebilmeleri açısından fayda sağlamaktadır. Avukatlık olanlara kredi veren bankalar bu ıskala içerisinde iyi, çok iyi ve az riskli kişilere kredi vermeyi tercih ederler. Eğer sizde resmi bankalardan kredi almak istiyor iseniz, en az orta riskli bölümüne geçiş yapmalısınız.

Kara liste ve kırmızı kalem çekilme terimleri de, esnafın, emeklinin, çalışanın herhangi bir sebeple, kara listeye düşme durumlarına denmekte olup, bozuk sicile kredi veren bankalar ile kara liste veya kırmızı kalem çekilme durumları aynı anlamı taşımaktadır.

Para arayan vatandaşlarımıza aşağıda ki 3 madde halinde belirtilen yazılarımızda çeşitli alternatifler hakkında tavsiyelerde bulunulmuştur.

Yasal Takip Nedir? Yasal Takipte Olanlara Kredi Verilir mi?

Yasal takip adı verilen durum, yukarıda anlatılan İcra Müdürlüklerinin borç nedeniyle kişileri takibe alması durumudur. Yasal takibe giren bir vatandaş, kara listeye girmiş demektir ki, bankalar bu kişilere de kredi vermezler. Bu durum sona erip, kişi yasal takipten çıkmadıkça, talepleri sürekli olarak reddedilecektir. Bunun için, borçlu olduğunuz bankaya başvuru yaparak, borcunuzun yapılandırılmasını talep etmelisiniz. Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

48 Ay 4 Yıl Bozuk Sicile Neden Olan Krediyi Yapılandırma

36 ay olan ihtiyaç kredileri 48 aya kadar yapılandırılabiliyor. Bu kapsamda, ihtiyaç kredisi çeken ve ödeme zorluğu içerisinde olan vatandaşa 1 yıl daha süre tanınmış oluyor. Eğer kredi çeken vatandaş 1 yıl içerisinde borcunu öderse, vadelendirme ve yapılandırma imkanı ile sicili bozuk olanlara kredi veren bankalara başvurarak kredi çekebilir.  Tabi bu hesaplama da 5 yıl sicil temizlenme süresini de  hesaba katmak gerekir ki, bu hesaplama sonucunda sicil affından yararlanırsanız, kara listeden çıkabilirsiniz.

48 Ay 4 Yıl Bozuk Sicile Neden Olan Krediyi Yapılandırma

48 Ay 4 Yıl Bozuk Sicile Neden Olan Krediyi Yapılandırma

İnternet üzerinden en güncel ilan ve duyuruları ve herkese kredi imkanı sağlayan bankaları, Facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

2020 Yılında Sicili Bozuk Olanlara Sicil Affı Yasası

Esnafa Sicil Affı yazımızda belirttiğimiz  Esnafa ve Borçlulara sicil affı yasası Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edildi. Bu tasarı ile borçları olanlar sicil affından yararlanacaklar. Sicil affı yasası ile  yasa ile, hem kredi hemde kredi kartı borçlularının birçok borcu af sayesinde silinecek ve Avukatlık ve 800 puana kredi veren bankalar sayesinde yeniden kredi imkanı sağlanacak. Eğer sizde avukatlık veya icralık durumda iseniz, 2020 yılında yürürlüğe girecek bu af yasası ile borcunuzu yapılandırabilir, yeniden kredi çekme olanağına sahip olabilirsiniz.

 1. Tefecilerden uzak durun.
 2. Dostunuza yakınlarınıza başvurun.
 3. Bankalardan kredi çekmeyi deneyin.
 4. Kredi alamazsanız borç kapatma kredileri talep edin.
 5. İnternetten gelir belgesiz başvuru kabul eden bankaları tercih edin.
 6. Özel finans kuruluşlarına gidin.
 7. Sosyal Yardımlaşma Vakfından yardım talep edin.


YORUMLAR
 1. memur dedi ki:

  100 TL için takibi düşmüşüm. Haberim yoktu. Devlet Memuruyum. Kredi işlemim var. Ancak takipten dolayı olmuyor. 6000 maaş var 100 tl için kredi kullanamıyorum ve 5 sene sürer diyorlar bilgi verirmisiniz

 2. ufuk dedi ki:

  senetle kredi alanların borcu hiç bitmez sakın

 3. yusuf dedi ki:

  akbanka kiredi borcum var duzenli oduyorum 6 aydir finas banktaki kiredi borcumu 3 aydir odiyemiyorum genede kredi ala bilirmiyim

 4. Hakan dedi ki:

  18.08.2020 de arayın borcunuzu kapatalim

  1. ali yenel dedi ki:

   nasıl oluyor ?

  2. Nursultan koyun dedi ki:

   Bende çekemiyorum ama sebe nedir bilemedin

 5. Halit dedi ki:

  Sizinle irtibata geçmek isterim düzenli olarak 10 yıldır fabrikada çalışıyorum icralık durumum var maaşım haciz de onları kredileri komple kapatmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. mehmet Emin çelik dedi ki:

   benim haberim olmadan rahmetli abim adima hat ve dijiturk almis imzam yok itiraz ettim bir kere hic bir sonuc almadim ve simdi cok zor durmdayim kredi cekmem gerekir ama alamiyorum rica ediyorum bilgisi olan varsa desin bana

 6. Yasin dedi ki:

  12bin TL bulamadım varlığı kapatıp temize çıkayım bir yol gösterin nereden bulabilirim akraba eş dost kimse yardımcı olmuyor ıcrayı kapatıp özgür olmak istiyorum ayda 1000tl öderim 2500 maasım var nereden para bulabilirim

 7. mustafa dedi ki:

  devlet memuruyum icralık olduğum için kredi çekemiyorum kim yardımcı olmak ister

  1. Engin dedi ki:

   150000 yüz eli bin lazim verebilirmisin

 8. enver dedi ki:

  senetle komisyonlu kredi veriyorum

  1. reyhan dedi ki:

   bana ulaşırsanız sevinirim….

  2. Fatih Mutlu dedi ki:

   Acil paraya ihtiyacım var

  3. Emel dedi ki:

   Yani senet yapıp kredimi vereceksiniz anladığım kadarıyla eğer öyleyse kbl ederim her ay düzenli ödemek sartiyla

   1. Emel dedi ki:

    5.000 tl yeter bana lütfen çok acil

  4. Yasin dedi ki:

   Nasil ulaşırım size acaba

  5. Muammer dedi ki:

   Devlet memuruyum yardımcı olur musunuz

  6. tolga dedi ki:

   Bana lazım 15.000 mail atarmisiniz

  7. Halit Karakaya dedi ki:

   Sizinle irtibata geçmek isterim düzenli olarak 10 yıldır fabrikada çalışıyorum icralık durumum var maaşım haciz de onları kredileri komple kapatmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  8. Halit dedi ki:

   Ben istiyorum

  9. izzet sepet dedi ki:

   merhaba enver bey benimde 10000 tl ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

  10. Emre dedi ki:

   10 bin tl lazim nr ise komisyonu verecek durumdayim.

 9. enver dedi ki:

  senetle komisyonlu kredi veriyorum,ödeme gücü olanlar yazsın lütfen.

  1. Sedat dedi ki:

   Ben istiyorum verebilirmisin 10.000 tl

  2. anıl dedi ki:

   30.000 ihtiyacım var nasıl yardımcı oluyorsunuz

  3. Yunus dedi ki:

   Bana yardimci olun faiz ne derseniz o 5 bin tl

  4. ALİ dedi ki:

   Ben almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  5. Adnan tanır dedi ki:

   Kredi almak istiyorum 30 binlira emekliyim ama bankalarda icraliyim

  6. Seda dedi ki:

   Bana ulasin

  7. m.ateş dedi ki:

   merhaba benim 5000 tl ihtiyaacım var.nasıl yardımcı olabilirsiniz

  8. yigit dedi ki:

   100.000 milyara ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsin enver bey

  9. Murat dedi ki:

   Banada lazım acil ayda 2500 öderim saglikciyim

  10. Murat dedi ki:

   Banada lazım acil devlet memuruyum ulaşırsanız

  11. mehmet dedi ki:

   senetle kredi nasıl veriyorsunuz yardımcı olur musunz?

 10. Yeliz dedi ki:

  Çok acil 25000 ihtiyacım var hiç bi banka kredi vermiyo buda birebir haksızlık çalışıyorum ve ve her ay 2000 ödemeye hazirim ama çok çok acil yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden allah razı olsun

 11. Hakan dedi ki:

  Arkadaş kaç zamandır site site geziyorum belki diye diye ama nafile hiç kimse yardım falan etmiyor yardım edeceğim diyenler çıktı çıktı ama yardım etmek Bi tarafa beni resmen dolandırdılar

  1. Başkan dedi ki:

   Sizden para isteyen, bunun karşılığında kredi vereceğini söyleyenlerden lütfen uzak durun.

 12. To dedi ki:

  İnternette şu banka bu banka veriyor yazılıyorda..eger önceki borcunuzdan dolayı icralık olmuşsanız..borcunuz bitsede yeni kredi hiç biri vermiyor..

 13. Hacı ahmet aydın dedi ki:

  icralık oldum bana yardımcı olursanız sevinirim 50 bin tl lazım aylık borçlarımı bir toplayıp ödemek istiyorum aylık 1500 tl ederim çalışıyorum aylık gelirim 4000 tl Allah rızası için olan varsa iletişime geçebilirdi lütfen rica ediyorum

 14. Emrah dedi ki:

  Yuzbin lazim bana

 15. Nurettin dedi ki:

  Devlet Memuruyum 100,000 Tl ihtiyacım var Nasıl yardımcı olabilirsiniz

  1. Finans grup dedi ki:

   finans şirketiyiz ulaşabilirsiniz

   1. Feyzullah dedi ki:

    BANA ulaşabilirmisin acıl para lazım

   2. tolga dedi ki:

    Bana 15.000 lazım mail atarmisiniz

   3. Emrah dedi ki:

    Müzisyenim sigortam yok , Vakifbanka kredi borcum var 4 senedir ödeyemedim .
    Orkestra tesisat almam için 10.000 TL nakite ihtiyacım var sizce mümkünmü mümkünse şartlarınız nelerdir .
    GSM: 0 536

 16. Halil dedi ki:

  800bin kredi ihtiyacı olan ulaşsın bana

  1. Mustafa dedi ki:

   Bana lazim

  2. Deniz dedi ki:

   Var verebilecenmi🤔🤔

 17. Mustafa dedi ki:

  Benim 10000liraya ihtiyacım var çok zor durumdayim

 18. bedri nart dedi ki:

  şu an bana acil 15000 tl kredi lazım bana 15000 tl kredi veren banka yada kurum yada firmalar varmı maaşımın 850 tl hacizlidir ayda 4000 tl alıyorum 850 hacize gidiyor 3150 bana kalıyor 15000 kredi veren olsa ayda 500 yada 600 veririm acil bana yadrdımci olacak banka yada kurum firma varmı

 19. Kaan dedi ki:

  İcralık olup gerçekten ihtiyacı olan geri ödemesini düzgün yapabilecekler kaan irtibata geçebilir faizsiz borç

  1. Erol dedi ki:

   Slm benim gerçekten ihtiyacım var

  2. memo dedi ki:

   Ben amasyada esnafım işkerin kötü gitmesinden öturu bankalarda sıkıntı yasadım. Bana acil 27 bin lazım onuda en geç 3 aya kapatırım. Çünkü borçları kapatıp esnaf kefaletten para cekecegim. Yardımcı olabilen hotmail adresine ulasır ise sevinirim.

  3. Görkem dedi ki:

   Merhaba benim acil 35000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

  4. fatih izmir dedi ki:

   kaan bey 10 bin ayda 1000 düzenli ödiyebilirim

   1. Sedat dedi ki:

    Merhaba Kaan bey. Benin 1000 tl ye ihtiyacim var. Yardimci olabilirseniz iki taksitle size oderim.

  5. Halil dedi ki:

   Nasıl iletişime gecebilirim sizinle

   1. Bayram dedi ki:

    5 bin lira krediye ihtiyacım var aylık düzenli olarak ödeme yapabilirim

  6. Necati dedi ki:

   Emekliyim 4000 TL ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  7. Adem doğan dedi ki:

   Merhaba benim çok ihtiyacım var çalışıyorum ama bankaya öde oraya öde buraya öde kirayı ver derken yetmiyor ama tek bir yere ödesem bana yetecek. Lütfen yardımcı olun

  8. Ramazan dedi ki:

   Mrb 23000 icralık borcum var yardımcı olabilirseniz aylık 1000-1200 geri ödeme yapabilirm

  9. Yunus emre acikgoz dedi ki:

   Bn varım abi 5000 ihtiyacım var

  10. Sebo dedi ki:

   Aylik gelirim 6700 memurum banka borcum yok avukatlik bir durumum oldu o yuzden kredei alamiyorum 25 bin tl ihiyacim var ayda 1500 den fazla odeyebilirim

  11. Ozlem dedi ki:

   Yardımcı olabirmisiz.dönüşünüzü bekliyorum

  12. Umut dedi ki:

   Kardesim cok ihtiuacim var

  13. cuma dedi ki:

   mrb ben kamu personeliyim ve bankalardan kredi çekemiyorum acil 10.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olacak kimse varmı acaba aylık gelirim 4.000 tl şimdiden tşk

  14. Metin dedi ki:

   Nasıl irtibata geçebiliriz

  15. İbrahim dedi ki:

   Bana 25 bin lazım aylık 1500 tl ödeme yapa bilirim

  16. Engin dedi ki:

   Kaan bey Acil 6000 ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  17. siyamet dedi ki:

   merhaba kaan bey benım 10000 bine ıhtıyacım var geri ödeme 1000 ödiye bilirim icralık oldum faiziyle olsa da razıyım

  18. Yusuf dedi ki:

   Borcumu kapatmak için 20000 tl ye ihtiyacım var aylık 1500 ödeme gücüm var

  19. m.ateş dedi ki:

   benim6 000 tl ihtiyacım varr.
   aylık 6500 tl ödeyebilirim aylık. nasıl yardımcı olabilirsiniz

  20. ilknur dedi ki:

   Sizler tefecimisiniz yoksa bana 50 bin lazım faiz çok yoksa

 20. baranbey dedi ki:

  aylık senetle para verılır

  1. Mehmet dedi ki:

   Senetle para veren varsa arasın 5 bin lazım aylık 1000 veririm acil

  2. yusuf dedi ki:

   öğretmenim acil 25.000 tl ihtiyacım var bana ulaşabilir misiniz?

  3. Tuğrul arık dedi ki:

   Görüşebilirmiyiz

  4. Ali dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

 21. Mustafa dedi ki:

  Bana 20000 bin lazım acil icram var 05 iletişime geçerseniz sevinirim

 22. bora dedi ki:

  Deli kuyuya bir taş attı………………..vahki ne vah

 23. Bankacı memduh dedi ki:

  yazanları iyi okuyun arkadaşlar. Herkese inanmayın. Allah ödeme kolaylığı versin

 24. Hasan Özcan dedi ki:

  Kredi borcu olanlar için komisyonla kredi çekilir %10 komisyon. Krediyi kendi adıma çekip senetle ödeme alacağım. Şartlar size uyarsa 80.000 e kadar kredi imkanı 60 ay vade. Kabul eden olursa telefon eposta yazarım.

  1. abdullah öztürk dedi ki:

   olabilir görüşelim anlaşalım abdullah

  2. abdullah öztürk dedi ki:

   nasıl ulaşacaz sana bana geri dönüş yaparmısın

   1. Turgay dedi ki:

    Bilgi ver kardes

    1. Baris aslan dedi ki:

     Hocam merhaba.
     Düzenli isi olan kurumsal bir yerde calisan biriyim. Bana acil bankalara olan borclarimi toparlayip tek bir yere odeme yapabilmemi sagliyacak bir yardima ihtiyacim var.
     Aylik 1000 lirayi rahat odeyebilirim.

  3. Mustafa dedi ki:

   No verirseniz arayayim sizi 20000 tl ye ihtiyacım var

  4. abdullah öztürk dedi ki:

   hasan özcan nasıl ulaşacaz sana %10 dan fazlasını vermeye hazırım 30binde 10bin alırsın

   1. Nevriye marti dedi ki:

    Maaşı mi ziraat bank tan alıyorum dışarıdan haciz göründüğü için kredi çekemiyor um arabami cektiler satış günü belirlendi lütfen yardımcı olurmusunuz

  5. Yalçın dedi ki:

   20000 TL ihtiyacım var

  6. Idris dedi ki:

   Benim 15 binliraya ihtiyacım var avukatlık oldum ve emekliyim maçım boşta yardımcı olurmusun uz telafonum

   1. Yasin dedi ki:

    Cevap yazarmisiniz hasan bey

  7. Olcay dedi ki:

   Benim 50000 bine ihtiyacım var komisyonu ne olur aylık ödemem 900 olur fazlasına imkabım yok

  8. Fatih dedi ki:

   Mail adresinizi alabilirmiyim benimde ihtiyacım var

   1. Hüseyin dedi ki:

    Kiramı ödeyemedim işsizim şu anda ise girene kadar 3000tl lazım senet yaparım

  9. recep dedi ki:

   Ben kabul ediyorum

  10. Rahime Darbay dedi ki:

   Bana ulaşırmısınız acil kredi ihtiyaç var

  11. mehri altınsoy dedi ki:

   merhaba
   ben kredi cekmek istiyorum sicilim bozuk maaşlı çalışıyorum

  12. Faruk Ergazi dedi ki:

   Iyi gunler maasimda icra nasil kredi cekebilir

  13. Faruk Ergazi dedi ki:

   Iyi gunler maasimda icra nasil kredi cekebilir hasan abi bana yardimci olurmusun

   1. Fatih dedi ki:

    Acil bir iktiyacım var ve icram var ödeme yapıyorum ve bana yardımcı olursanız sevinirim

   2. Venüs dedi ki:

    Çok acil sıkışıkız icralık ne yapabiliriz

  14. Faruk dedi ki:

   Hasan ozcan tek krediyi halletde gerisi kolay abi acil yarin odemem var

  15. Timucin dedi ki:

   Merhaba banada 7000 TL lazım yardımcı olur musunuz acaba

  16. Ayberk dedi ki:

   Acil ulaşırmısınız ? İcralık oldum acil 20 bin liraya ihtiyacım var .

  17. Selcuk dedi ki:

   Bana 5000 TL lazım üstüne faizini koy herseye razıyım yeterli yardımcı ol

  18. Hüseyin bayrak dedi ki:

   Mehabalar bende karalistedeyim bende kredi çekmek istşyorum

  19. ERGÜN dedi ki:

   iyi akşamlar ben şuan icralık durumdayım beş dosya birden ödeme yapıyorum beş dosyada geride bekliyor 12 yıldır kurumsal firmada çalışıyorum 3800 tl maaşım var 80 veya 90 bine ihtiyacım var hepsini kapatmak için size geri ödemem ne olur ayda ancak 2500 tl öderim yıl sonunda maaşım artıkça ödemeyi 3000 tl ye çıkartırım ödeme bitene kadar tazminata bloko koyarsınız şuan içerde 75000 tazminatım var araştıra bilirsiniz sadece borçlarımı toplayıp tek yere ödemek istiyorum saygılar

  20. Serhat dedi ki:

   5 bine ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz komu çalılanıyım

   1. Aziz dedi ki:

    İletişime geçebilir miyiz hocam. Şartları konuşabilir miyşz

  21. özgen dedi ki:

   Hasanbey 6000 tl gelirim var. Sicilim bozulduğu için bankalardan kredi alamıyorum. 20000 tl ihtiyacım var. Önerinizi kabul edebilirim. nasıl irtibat kuracağız. tel :05414

  22. Emrah dedi ki:

   Bende kabul ediyorum ulasirmisiniz bana

  23. aytac dedi ki:

   kardeş bana yardımcı olurmusun

  24. suleyman dedi ki:

   nasil ulasacaz size

  25. Yakup dedi ki:

   Banadabi yardimci olsan kardesim

  26. Ömer isen dedi ki:

   Bana yardımcı olurmusun

  27. recep ertay dedi ki:

   yardımcı olurmusunuz.

  28. Mahmut dedi ki:

   Abi bana uyar tel no yazarmısın görüşelim

  29. Mustafa imat dedi ki:

   Merhaba 50 bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  30. Hüseyin DEMİR dedi ki:

   Merhaba devlet memuruyum. 10.000 tl ihtiyacım var. Şartlarınız nedir acaba ?

  31. Görkem dedi ki:

   Merhaba 35 bine ihtiyacım var çok zorda kaldım borcum için hapis kararı çıkacak taahhütlü borç olduğu icin yardımcı olabilir misiniz komisyonu neyse veririm fazlasını çekeriz fazlası sizin olsun krediyi de 1500 tl olarak ödeyebilecek durumdayım borcum kapandıktan sonra

  32. Durmus dedi ki:

   Iyı günler ulaşa bilir misiniz acil nakıte ihtiyacım var

  33. Meliha Yıldırım dedi ki:

   50000 bine ihtiyacım var hacizlik oldum

  34. Ramazan dedi ki:

   Bende kullanmak isterim numaram 50763yardımcı olursanız sevinirim

  35. Fatih dedi ki:

   Benim ihtiyacim var

  36. Bayram dedi ki:

   Merhaba 5 bin lira kredi çekebilir misiniz size ödemesini 6500 olarak yapabilirim 24 ay taksit olabilirse harika olur maile cevap atabilirsiniz

  37. Yasin Ertunç dedi ki:

   Merhabalar Hasan bey, konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. İrtabata geçebilirseniz çok mutlu olurum.

  38. siyamet dedi ki:

   hasanbey ben cekerim acil lazım noyu atarmısınız

  39. Ergun dedi ki:

   Mrb 70.000 ihtiyacım var aylık duzenlı odeme yaparım dev. Memuruyum Ergun ulasırsanız sevinirim 552

  40. Murat dedi ki:

   Ben varım acil lazım borçlar için

 25. Hüseyin Yılmaz dedi ki:

  E-devlet icra dosyalarınız silelim gelin bana isimli mailden ulaşınız miktar farketmiyor dosya başı 200 e hallederim kurtulun !

  1. Serhat dedi ki:

   E devletten o dosyaları nasıl siliyorsunuz bilgi verirmisiniz

  2. Rıza dedi ki:

   Nasıl silinir sildirmek istiyorum bende

  3. Nazan dedi ki:

   15.000 tl nakit paraya ihtiyacım var

 26. alirıza dedi ki:

  Iyı gunler tüm sorunlu kredılerınız aynı gun çözüme kavusturulur kredı kullanamayan herkes bıze maıl atabilir banka onaylı kredılerınızı %10 komısyon ile cıkartırız

  1. Özcan dedi ki:

   Merhaba. Ben 5.6 takipli kredim vardı ve 4 ve 5 ay ödeme yapamadım ancak daha sonra kredilerimi yapilandirdim ve 1 buçuk sene yatırdım. 15.11.2018 tarihinde ise tümünü nakit kapattım şimdi kredi çekmek istiyorum ancak başvurduğum bütün bankalardan olumsuz geri dönüş geldi. Bu durumda yardımcı olabilir misiniz. Bu arada halen devlet kurumunda memur olarak görevliyim

   1. İlyas dedi ki:

    Telefon numaranizi yazın

  2. Erhan dedi ki:

   es benim sorun kredi isim var. Komisyon oderim

  3. Mehmet dedi ki:

   Nasıl iletişime geçeceğim

  4. mine mutlu dedi ki:

   İyi günler Memurum bir takibim var 15000 tl kredi almam mümkünmü bilgi verebilirmisiniz.

  5. bahattin demir dedi ki:

   kıredim var ödüyorum fakak iikin bir kıredi araç için finans kurumundan kullandım sorun yaşandı şu an kıredi ihtiyacım var kullanamıyorum nasıl yardımcı olursunuz.

  6. Olcay dedi ki:

   Benim 50000 bine ihtiyacım var yanlız 900 ödemeyle yardımcı olurmusunuz

   1. Ankarabenibulsun dedi ki:

    Dostum şuanda 60 Bin veya 50 Bin tl krediyi banka bile en kötü ihtimalle 60ayda 1800 tl, 36 ayda 2400 tl gibi bir rakamla verirken, sen 50 Bin tl yi nasıl 900 lira olarak geri ödemeyi düşünüyosun?

  7. Faruk dedi ki:

   Maasimda icra var acil para lazim

  8. Faruk dedi ki:

   Yarin acil odemem var maasimda icra var acil kredi lazim

  9. Tolgahan dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim

   1. Bilge karaca dedi ki:

    Paraya ihtiyacim var

  10. Ramazan savaş dedi ki:

   Kamuda çalışıyorum 20000 TL ihtiyacımvar yardımcı olabilirmisiniz

  11. Selçuk özdeniz dedi ki:

   Bnm 3000 liraya ihtiyacım var dosya kapatmak için bütün bankalara gittim Red cvbı yedim siz nasıl alacaksınız Bn

  12. emre dedi ki:

   10 bin tl lazim

 27. Bülent serez dedi ki:

  5000 binliraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunus

 28. ali dedi ki:

  ben memurum 3700 tl maaş alıyorum daha önce avukatlık oldum icram vardı ödedim bit icra dairesinde dosyalarımda kapatım 2 ay oldu bitireli bankada kredi cekmek istiyorum 30 bin vermiyorlar

  1. şükrü dedi ki:

   20 bine ihtiyacım var.

 29. Arif AYDIN dedi ki:

  Merhaba 2016 2017 yıllarında iş yeri iflasımız nedeni ile bankalara olan ödemelerimi aksattım ve sadece bir bankada avukatlık oldum kredi ve kredi kartı borcumdan dolayı iki ayrı avukata borcum bu borç aslında benim olmamakla beraber benim kredi kartım kullanıldı benim adıma kredi çekildiği için ödemeler bana kaldı özel okulların işlerini yapıyorduk bilgisayar firmasıyım okullar fetönun okulları olduğu için devlet el kotdu bizim de alacaklarımız gitti tabi ki o ödemeler de benim sırtıma kaldı ben bunlardan kurtula bilmem için bankalara müracaat etsem bunları kapatabiliyormuyum. bu konuda kime nasıl müracaat etmeliyim.
  Saygılarımla

  1. 2020 kredisi dedi ki:

   Benim bankalarla hiçbir sorunum yok faturalı hattının üzerine 2 adet cep telefonu aldım finansal kredi olarak gözüküyormuş 5 günlük geçikmeli ödediğim için kredi çekemiyorum

 30. arif dedi ki:

  merhaba daha önce 2 bankadan kredi kullandım icralık oldum icra takiplerimi kapattım borclarımı ödedim kredi başvurusunda bulunsam alabilirmiyim 3000 bin maasim var memurum şim di bodromda hiç kesintimde yok yardımcı olursanız sevinirim

  1. Halil dedi ki:

   Merhaba evet rahatlıkla alabilirsiniz istediğiniz miktarı eğer amkaradaysaniz ofisimize gelerek yardımcı olabiliriz

   1. Rahim azali dedi ki:

    Slmlar benim anlarda tavuk ciftligim var 200 bin TL’ye ihtiyacım var banka borcundan dolayı icraligim

   2. Adnan dedi ki:

    9600 tl aylık kanıtlama bilir aylık gelirim var geçmiş dönemlerde avukatlık oldum kara listeye düştüm borcumu ödememe rağmen kredi çekemiyorum kredi cekebilirmiyim

   3. Erhsn dedi ki:

    Ofis nerede acsba yada tel var mi

   4. Faruk dedi ki:

    Ankardayim maasimda icra var acil kredi lazim

 31. Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Bankalardan ne kredi nede kart almadım lojistik kurmak için 20000 tl ye ihtiyacım var 48 ay taksitler halinde odeyebilirim belge sunamam komisyon verebilirim 55

 32. Lokman dedi ki:

  İcralik oldum borç kapatma kredisi kullanmak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 33. Mesutcan dedi ki:

  40 bin tlye ihtiyacim var 2200tl mass aliyorum memurum acil yardim msj atarsaniz sevinirim cok dardaym icralik felan sikinti

 34. Kuyumcu mahir dedi ki:

  Ben 100 bin lira kadar senetle altın satıyorum. Ama kredi kartı şart. İsteyen bilezik alsın, isteyen küçük, isteyen çeyrek altın. fark etmez.

  1. Oktay dedi ki:

   İletişime nasıl geçeviliriz

  2. Züleyha ayin dedi ki:

   Bana yardımcı olurmusunuz acil

  3. Mehmet dedi ki:

   Merhaba ben Mehmet sizinle nasıl ilitişime gecebiliriz

  4. Mehmet dedi ki:

   OlurNasıl altin

  5. Aslı dedi ki:

   Nasıl veriyorsunuz yardımcı olun

  6. Esmeray cetin dedi ki:

   Mrb bilgi alabilirmiyim

  7. Gulistan dedi ki:

   Senetle elden alsak masa bilime koysaniz olurmu

  8. Onur cakir dedi ki:

   Hersey kabul tlefon no gonder konussalim

  9. Serkan dedi ki:

   Bana bi yardımcı olun 20.000 bine ihtiyacım var

 35. hakan dedi ki:

  yabançı bir firma ile calışıyom kredi çıkarıyoruz vadeli yüzde yüz bilgilerinizi ietiyosunuz sorgulatırıyom eger olumlu çıkarsa en gec üç günde hesabınızda olumlu olursa işlem üçreti pesin tahsil ediliyo krediden kesme olanagı yok gercekten ihtiyac sahipleri irtibat kursunlar

  1. nazan kabadaş dedi ki:

   banada çıkarmanızı istiyorum esnafım

   1. kredi imkanı dedi ki:

    Emekli,çalışan,ensaf vs.kredi imkanı sunulmaktadır.ön ödeme gibi saçmalıklar kesinlikle istenmemekte direkt bankalarla irtibata geçip kredi puanınızı yükselterek işlem yapmaya çalışıyoruz.kesinlikle kesin çıkartırız diye bir vaadimiz yoktur. %90 başarılı bir sicilimiz vardır.yardımcı olmamızı isterseniz yukarıda ki numarayı arayabilirsiniz.

    1. Musa dedi ki:

     Nasıl ulaşabiliriz esnafın 10.000 TL lazim

    2. Harun dedi ki:

     Yardimci olurmusunuz

    3. kurtulus dedi ki:

     nasıl olacak iletisime telefonuz banada kredilazım

    4. saim dedi ki:

     icra takibindeyim.kredi çekip borçlarımı yapılandırmak istiyorum.

    5. Tortor dedi ki:

     Nasıl iletişime geçebiliriz

    6. Emine akyel dedi ki:

     Kesin kredi banda destek olurmu cok acil nakite ihtiyqcim vqr iletosime gecebilirmiyiz

  2. rahim dedi ki:

   Nasıl başvuru yapıyoruz

  3. Volkan dedi ki:

   Nasıl yardımcı olucaksınız

  4. Emre dedi ki:

   Dugun yapacağım acil krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusun

  5. Faruk dedi ki:

   Merhaba yardımcı olma.sansniz

  6. Serkan dedi ki:

   Ben varim hakan ben gercekten

  7. Asya dedi ki:

   Acil 20000 tl ye ihtiyacım var kamu personeliyim yardımvı olabilirmisiniz

  8. Yasin Ertunç dedi ki:

   Merhabalar icra borçlarım kaynaklı sizlere ulaşmak isterim. İş yerim de haklı olarak benden bunların acil olarak ödenmesini talep etmekte. İş yerime de 5 yıldır bu konuda yük oluyorum farkındayım ama elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyorum. Her yıl hem maaş haczi hem de elden ödememe rağmen borcum faizlerle katlanıyor. Tek bir çatı altında borçlarım için kredi çekip tüm borçlarımı ödemek istiyorum. Zor bir süreç yaşıyorum. İlerleyen günlerde emin değilim ama iş akdimin fes edilebileceği yönünde geri bildirimler geliyor. Amacım üzerime kalan icra borçlarından kurtulabilmek. Bu süreci erkenden çözebilmem adına kredi desteğine ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygı ve sevgilerimle

 36. Semire M.M.Alkhaldi dedi ki:

  Kimse kendini kandırmasin icralık adama kredi filan veren yok!

 37. Yasin unal dedi ki:

  Merhaba bankalarak icraliktim borclarimi ödedim icra dosyasından da düşumunu yaptım kredi notu dusul kart ta alamiyorum krediden cekmiyorum yardimci olurmusunuz 10 bin tl lazım sadece

 38. Soner dedi ki:

  Valla hafta evleniyorum acilen 30000 bin TL lazım benim de bugun son bankalarla sıkıntılı yım kredi alamıyorum nasıl yapıcam bilmiyorum hiç birşekilde para bulamıyorum eşyalarım gelicek ödeme bekliyolar bi fikir verin Allah aşkına

 39. hale dedi ki:

  sorununuzu 545 5 nolu tele mesaj ilebıldırın hemen dönulur

  1. Halil saydam dedi ki:

   Kredi ihtiyacım var acil

 40. Yusuf Kemal dedi ki:

  ben emekliyim maaş aldığım banka bankası bu bankaya 1500 tl taksit ödüyorum yapı kıredide 50.0000 tl iki takipli kredim var yapılandırdım 855 tl ödüyecem ilk taksidinide yatırdım şimdi bunları tek bankada emekli maaşımın karşılığı birleştirmek istiyorum banka gidiyorum yapı kırediye olan 19 bin tele borcumu ödeyin emekli maaşımdan kesin hayır yasal takibin var derler krediye gidiyorum bankasına 8 bin Tl. borcumu ödeyin emekli maaşımı burdan alıyım diyorum kabul etmiyorlar

 41. yasemin dedi ki:

  merhaba acilen 20.000 tlye ihtiyacım var bankayla icralık olmak üzereyim. son 1 gün

  1. tefeci yusuf dedi ki:

   Benim adım yusuf. tefeci yusuf derler bana. ben 50 bin lira faizsiz kredi veririm. ama memur kefil isterim

   1. yabancı bankalardan kredi dedi ki:

    Ben gidip yabancı bir bankadan 50 bin lira çektim. senet sepet sormuyorlar

    1. Evren dedi ki:

     Ustam bu konuda yardımcı olur musunuz ne şekilde yabancı bankadan kredi kullandınız

    2. yakup dedi ki:

     hangi banka

    3. ozge dedi ki:

     hangi banka bu yabancı banka

    4. Mehmet Sardoğan dedi ki:

     Merhaba
     Benimde acil 60000 TL ye ihtiyacım var.nasıl başvuru yapabiliriz.ciddi çok sıkıntıdayım evliliğim bitme noktasına geldi.iş bulamıyorum.bu gidişle insan ölümü bile düşünüyor.

    5. Harun dedi ki:

     Slm nasil oluyo

    6. Yunus dedi ki:

     Nasıl çektin kardeşim hangi banka bize de anlatsan söyleyip bırakmışsın

    7. Olcay dedi ki:

     Hangi banka

   2. Semire M.M.Alkhaldi dedi ki:

    Benim bildiğim tefeci faiz için borç verir,siz neden ve nasıl faizsiz veriyorsunuz “krediyi”!???

   3. Selçuk dedi ki:

    Merhaba Yusuf bey benle acil iletişime geçer misiniz ihtiyacım var devlet memuruyum

   4. HARUN dedi ki:

    MRB YUSUF BEY 50.000 TL LAZIM KENDİM MEMURUM İLETİŞİME GEÇERMİSİNZ

   5. nazan dedi ki:

    esnafım ben 50 değil 15 bjne ihtiyacım var her türlü aylık taksidimi düzenli öderim

   6. Beyhan dedi ki:

    Memurum 10 bin tl ihtiyacim var

   7. Mustafa dedi ki:

    Memurum paraya ihtiyacim var 20000 tl

   8. Yunus dedi ki:

    Kardeşim yardımcı olurmusun 30.000 tl ye ihtiyacım var çalışanım memur kefilim de var esnaf kefilim de var

   9. muhammet orman dedi ki:

    memurum dönerseniz sevinirim

 42. CENAP dedi ki:

  Devlet memuruyum 20000 yirmi bin liraya ihtiyacım vardır. İlgilenen kişi/kişiler bana bilgi verirse memnun olurum teşekkürler.

 43. Birgül dedi ki:

  Merhaba benim icralık durumum vardı ve borcu tamamını kapattım şimdi eşime konut kredisi için kefil olabilir miyim 3sene geçmesi gerekiyomus ona kefil olamayacak mi yoksa borcu yoktur belge alırsam olur mu

 44. Yasal sicil af yolu dedi ki:

  Yasal olarak kredi çekmek isteyenlere para vermeyen bankalar sicil affı sayesinde veriyor. Ben aldım. sicil affından bahsedin sizde alırsınız.

  1. Sicilim bozuk dedi ki:

   Puanim 1050 sicilim bozuk aftan yararlanabiliyormuyum esnaf kredi nasıl verir

  2. veysel candsn dedi ki:

   hangi bankadan nasıl alsiniz bilgi verirmisiniz

  3. Abdurrahman dedi ki:

   Hangi bankadan sicil affiyla nasıl kredi aldınız bilgi verirmisiniz

   1. duygu dedi ki:

    BEN KREDİ CEKMEK İSTİYOM

 45. Yasal takibe kredi dedi ki:

  Ben tefeci cemile başvurdum. Öyle biri yokmuş.

 46. Esat dedi ki:

  Nasıl çekebiliyoruz yardımcı olurmusunuz

 47. Yasal takipte kredi dedi ki:

  Ben icralık oldum. Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar bu sitede yazıyor.

 48. FİNANS dedi ki:

  SİCİLİ BOZUK İCRALIK FATURALI HAT KULLANANLARA 6000 TL 12/24/36 VADELİ KREDİ İMKANI

  1. Mustafa dedi ki:

   Benim icralık dosyam var

  2. Kenan dedi ki:

   3 tane faturalı hattım var kıredi alabilirmiyim.

 49. Tarkan taydas dedi ki:

  Mrb ben hacizlik oldum ama borcumun tamamini odefim bitti ben simdi kredi cekebilirmiyim tekrar

 50. Murat dedi ki:

  Çok tşk. ederim ben kredizi çekin biz ödeyelim şeklinde çektik.

 51. Atmaca dedi ki:

  bobregimi bagisladim.

  1. Yunus dedi ki:

   Kime bağışladın ne kadar aldın bizde bağışlayalım yardımcı olurmusun

 52. Sevda dedi ki:

  Kredi cekmek isteyenlere yardimci olunur.

  1. avni dedi ki:

   nasıl cekebiliriz acaba

  2. mustafa Öztürk dedi ki:

   Halkbankasindan 30000 tl kredi cektim hastanede 4 ay yogun bakimda yattigimdan kredilerim gecikti ve avukatlik oldum arabanin uzerine ve 1 astsubay kefilin maasina 1normal calisana ve bana maas hacizi geldi kredi kartim ve acik hesaptad duzensiz odemeler oldu kredi notum dusuk olabilir ve saglam istediginiz kadar kefil getirebilirim

  3. Murat dedi ki:

   Nasıl olcak bu

  4. Osman kara dedi ki:

   Merhaba sevda hanim yardimci olurmusunuz. Tel numaram. 5
   Sicilim bozuk gelirim iyi cevabinizi bekliyorum yada ararsanız sevinirim

  5. murat dedi ki:

   Ben kredi çekmek isyorum yardımcı olurmusun

  6. ABDULRAHMAN dedi ki:

   Merhaba kredi kullanmak istiyorum

  7. Muzaffer dedi ki:

   Nasıl

  8. Özgur dedi ki:

   Yardımcı olur iseniz memnun oluruz

  9. Mehmet demir dedi ki:

   Slm icralık durumdayım ve Bi kaç dosyam sırada bekliyor hepsini kapamak istiyorum 20000 kapatabiliyorum yardımcı olurmusunuz

  10. Ali dedi ki:

   Ben çekmek istiyorum ama hiç bir banka onaylamadı aylık belgelenebilir 5 bin lira maaşım var askeri personelim

  11. yunus g dedi ki:

   nasıl yardımcı olucaksınız bana yardımcı olurmusunuz

  12. Bayram dedi ki:

   Sevda hanım merhaba
   Emekli maaşımın üzerinden ziraat bankasından ihtiyaç kredisi çekmek istedim.Fakat daha önceden yasal takipte olduğum için önce onu ödememi söylediler.Yasal takip tutarını ödememe rağmen bu seferde banka memzuç kaydını bahane ediyor yardımcı olurmusunuz

  13. Ugur dedi ki:

   Nasıl yardımcı olursanız sevinirim

  14. özlem dedi ki:

   Sevda hanım rica etsem geri dönüş yapabilir misiniz lütfen.

  15. Remzi dedi ki:

   Bana yardım olur musunuz

  16. Tevfik dedi ki:

   Nasıl yardımcı olacaksınız hacizliyim ben

  17. Ahmet dedi ki:

   selam nasıl olucak?

  18. Hasan dedi ki:

   O zaman bana yardımcı olamazmisin memurum 4300 tl maaş alıyorum ama bankalarla sorunum var

  19. Taner dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz Sevda hanım

  20. yasin dedi ki:

   merhaba sevda hanım bana yardımcı olurmusunuz

  21. Soner dedi ki:

   Yardımcı olmanızı çok isterim haftaya evleniyorum eşlarımı alamadım çok zor durumdayım

  22. Osman dedi ki:

   Bana yardım edin nasil çekelim kredi ??

  23. Ali emre özdümer dedi ki:

   Benim 10000 tl ye ihtiyacim var yardimci olun

  24. haşim dedi ki:

   sevda hanım ben tek bir bankayla icralık oldum. Arabamda yakalama emri çıkartılmıştı. Bu sebepten dolayı yakalandı. Banka borcumu tamamen kapatmak istiyorum.. yaklaşık 14.000 tl yardımcı olursanız sevinirim.

  25. aykut dedi ki:

   14 bin lira kredi borcum var ama suan 50 bin tlye ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim sevda hanim

  26. münireçiçek dedi ki:

   İcralık oldum kredi ihtiyacım var

  27. Faruk dedi ki:

   Bana yardimci olurmusun sevda hanim ankaradayim

 53. Kara liste değişir mi banka kredisi çok kar vardır. Gelin bugünkü risk durumunuz nerede çalıştınız geldiğiniz okul olduğunuz okul oturduğunuz iyi Medeni haliniz Kaç çocuğunuz var başka zamanlarda daha öncesinde bir kimseye Kefil olduğunuz ve orada sorun çıktı mı Araba borçları nasıl ödenir gibi o kadar çok kriterli Dolayısıyla bu bankadan bankaya değişir. Bilmeniz gereken tabi Şöyle önemli bir konu var ki biz herhangi bir finansal kuruluşlar içeri adım attığımız zaman ve Kredi kartı istiyorum ya da kredi istiyorum dediğimiz zaman onlar bilgisayarlarına girdiği zaman emin olabilirsiniz kedi dinle ilgili bütün Türkiye’de yapmış olduğumuz bütün Kredi ödemelerini ödemelerini hepsini bir çırpıda ortak havuzda görüyorlar Dolayısıyla Bu bankanın kendi politikalarına kalmış güzel Kredi ya da kredi kartı verecekLermi?

 54. Sicili bozuk olanlara kredi verilir mi? dedi ki:

  Benim sicilim bozuk. BUnun nedeni ise kredini biz çekelim taksitlerini siz ödeyin sistemidir. Kimseye tavsiye etmiyorum. Kimse sizin kredinizi ödemez. Avukatlık icralık olursunuz o zaman başka.

  1. Mehmet dedi ki:

   Kredi çekemiyorum 10.000 lira lazım…yardımcı olurmusunuz..

 55. candas dedi ki:

  acil 5bin tlye ihtiyacım var lutfen donus yapın bes yuz iki yüz

 56. Sedat demir dedi ki:

  TUM TURKIYE GENELINDE HACIZLIK ICRALIK KIRMIZI PUAN EMEKLIYE KREDI KONUSUNDA YARDIMCI OLUNUR

  1. Mehmet dedi ki:

   Selam 24 ay vade ile odeyecegim1200tlye ihtiyacım var yardimci olumusunuz

  2. Cihan dedi ki:

   Düzgün is yapıyorsanız dönüş yapın.Esnafsız uygun kredi lazım.

  3. a dedi ki:

   Benim kredim icralık oldu ve maaşimdan kesinti oluyor Şuan ise acil 6.00 tlye ihtiyacım var .bankalar kredi vermiyor .yardımcı olurmusunuz

  4. Murat tüver dedi ki:

   Slm kardeş bana çok acil kredi lazım az bı haciZlik borcum var düzenli primi yüksek işte çalışıyorum ama halen vermiyorlar numara bu

  5. Bayram dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz.Emekli maaşımın üzerine kredi çekemiyorum

  6. İbrahim dedi ki:

   Kredi çekmek istiyorum

  7. Muhammed dedi ki:

   Merhaba sevda hanım 1 icram var kre 84 85

  8. Emin karga dedi ki:

   15000 ihtiyacım var aylık 1500 ödeme yapabilirim

  9. Levent dedi ki:

   Merhba 60 bn tl icralk borcum var bnklarda n ziratn maas alyorum 10 bn nasl cekebilirim

  10. Merve dedi ki:

   5000 tl ye ihtiyacım var yardımcı.olurmusunuz

  11. Semire M.M.Alkhaldi dedi ki:

   Nasıl yardımcı oluyorsunuz?

  12. Fatih dedi ki:

   Mrb özel sektörde 2000 TL net maaşla çalışıyorum hacizlik durumumdan dolayı kredi çekemiyorum 7500 TL ihtiyacım var

  13. Selman dedi ki:

   15 bin TL için yardımcı olur musunuz

 57. Ecenil dedi ki:

  Bankaya olan borcumuzdan dolayı icralik olduk 4 senelik evliyim işsiz kaldık şimdi kari koca gelirimiz 3000 ama.kredi cekemiyoruz çok zor durumdayız bize 30 bin tl kredi cekecek gerçekten durust bir insana ihtiyacımız var 48 ay vadeli kredi çekebilmeli lütfen dürüst ve ciddi olanlar cvp versin (tefeci olmasin)

 58. bülent dedi ki:

  acil paraya ihtiyacım var 5000 tl kredi çekemiyorum yardımcı olmanızı istiyorum

 59. Furkan. dedi ki:

  Öğrenciyim kredi kartı borcumdan dolayı avukatlık oldum avukat iki taksit de böldü ilk taksici bugün ve ben ödeme yapacağım acil 400 TL ye ihtiyaç ım var

 60. Ayşe dedi ki:

  Merhaba kamu çalışanıyım memur değilim ama 2000 gelirim var aylık. toplam 20000 borcum var. 48 ay içerisinde geri ödeyebilirim icralık olduğuım için bankalardan kredi çekemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

  1. doğukan dedi ki:

   abla sende 2000 tl maaaş alıyorsun 20000 borcun var ne yaptın sen ?

 61. harun sezer dedi ki:

  Kredi çekemeyen, istediği miktar çıkmayan icralık emeklilere uygun komisyonlarda kredi çıkartılır.

  1. Seda dedi ki:

   Yarın için acil ödeme yapmam lazım 12 bine ihtiyacım var görüşme saglıyabilrmiyiz sartlar kabul

  2. Mustafa dedi ki:

   Merhaba aylık ödeyemeyeceğim 1300tl ödeyebileceğim 60000 tl ihtiyaçım vardır acil olarak

  3. Seren dedi ki:

   İletişim no verırmisin

   1. Bayram dedi ki:

    Seren hanım yardımcı olurmusunuz ()Bayram ALTINKAYA

  4. Ahmet dedi ki:

   Hocam ben emekliyim ancak hiç bir bankadan kredi cekemedim halen çalışiyorum aylık 3500 gelirim var bana 50000 tl lazım ne yapmam lazım

  5. Serhat dedi ki:

   Harun bey yardımcı olursanız sevinirim zor durumdayım.

  6. cigdem dedi ki:

   size nasil iletisim kurucaz

  7. Haluk dedi ki:

   Ben emekliyim halk bankasından emekli maaşı alıyorum 8600 halk bankasına borcum var ayda 720 tl kesiliyor yapı kırediye18600 tele takipli borcum var yapılandırdı 568 tl ödüyor borcumu tek bankadan yapmaya çalıştım kabul etmediler isteyim toplam 26 bin borcumu 10 bin tele kıredi çekip 48 aya yayılması yapabilirmiyiz

 62. Özcan dedi ki:

  Hesaplamalarıma göre sadece burada yazanlar için söylüyorum toplamda 12 trilyon paraya ihtiyacınız var. Devlet hanginize kredi versin arkadaş 😀

 63. Ömer faruk dedi ki:

  Benim borcum vardi icralik oldum ama borclarimi tamamen sifirladim ne bankaya nede elden kimseye borcum yok 4800 tl gelirim var ve bankalar kredi vermiyor araba alacam alamiyorum acil para lazim yardimci olacak varmi…

 64. can dedi ki:

  cok acil yardima ihtiyacim var icralik borclarim var ve issizim 50 bin tl butun borcum yuvam yikilmak uzere eger toparlayamazsam lutfen bi yardim sever siponsor ariyorum geri odemeli durumu iyi olup yardimci olacak bi allah kulu yok mu cok zor durumdayim ve 2 iki yasinda bi kizim var

 65. Sema dedi ki:

  Buranin tel nosu nedir tel nosu yazmamisiniz nasil iletisime gecicez

 66. Hulya dedi ki:

  Bankalarlla icralik oldum 60.00 bin ihtiyacim var yardimci olursaniz sevnirim

 67. vecih karabulut dedi ki:

  acil kredi 2200tl ihtyacı var

 68. Barış dedi ki:

  Beyler bayanlar bana 7000 tl para lazım yardmcı olcak varsa hmn iletişime geçebilirim not aciiiiil

 69. kamil dedi ki:

  kamu çalışanıyım toplam borcum 50000 ama kredi çekemesdiğim için aylık 3000 tl icra kesiliyor.50000 tl lik kresdiyi aylık 1500 tl ile ödemek istiyorum ne yapmam gerekiyor.

 70. Gülse dedi ki:

  Herkese mrb
  Benim başıma gelen sizin başınıza gelmesin bir bankaya bile borcum yokken şimdi 5 bankaya 200 bin borcum var oradan aldım ona yetmedi şuna birdaha derken iş çığrından çıktı benki başkalarının muhasebesini tutan biri bırakın borcunuz o halde kalsın kapamaya çalışmayın minik bir su akıntısı sel oluyor bırakın olduğu kadar ödeyin sakın benim yaptığımı yapmayın hayatınız biter kimseden medet ummayın ezmek için inanın fırsat bekliyorlar .

 71. Gökhan dedi ki:

  İjralik olmak üzereyim bana nasıl yardımcı ola bilirsiniz

 72. Yusuf dedi ki:

  Icralik olduğundan dolayı kredi çekmek istiyorum sicilimi temizlemek istiyorum

 73. Kara Lİsteli Temiz Sicilli Hacer dedi ki:

  bende icralık oldum aracımı satıp tüm borcumu ödedim buna ragmen kredi çekemiyrm yardımcı olurmsnz
  kredi çekmek istyrm

 74. ŞAMİL dedi ki:

  selam toplam 20 in borcum var . bana 50 in tl lazım . eskiden sicilim bozuktu . puanım 1200. kamuda çalışıyorum . ama bankalardan kredi çekemiyorum yardımcı olacak veya yol gösterecek varsa mesaj atarsa sevinirim

 75. volkan dedi ki:

  ben deniz banktan kiredi cektim icralik oldum ama odedim simdi yine cekmek istiyorum cok ihtiyacim var 10 milyarra lutfen yardimci olurmusunuz

 76. Said Koçdemir dedi ki:

  Şu anda takipte borcu olanlar için kredi vermiyor.
  Kimse kendini kandırmasın

 77. Ali dedi ki:

  Bankalara borcum yok maşımı bankadan alıyorum şuan bir ay oldu daha öncedende kiredi kartlarım var duzenli olarak yatırıyorum ama kiredi puannım düsuk kiredi çekemiyorum icralık dosyam var bankadan deyil ama nasıl yardımcı olabilirsiniz

 78. Ramazan dedi ki:

  Avukatligim 2300 borc var 5 bin lazm

 79. memiş dedi ki:

  Benim elden aldıgım borçlar ve banka borçlarım var banka takibinde kıredim ve kıredi kartlarım var ban 95000 tl ihtiyacım var ban yardımcı olun

 80. Kredi dedi ki:

  Benim de yedi bine ihtiyacım var üç yıldır sicilim temiz ama hiç bir banka kredi vermiyor ne yapmam lazım

 81. Barış dedi ki:

  2 seneden fazla oldu ufak bi mebladan dolayi takipe girmisim kredi notum 0 hic bir bamka kredi vermiyor kredi cekmek istiyorum 16 bin tl sigortam var 3 aydir yardimci olabilicek vardir umarim

 82. önder dedi ki:

  Merhabalar ben önder 28.000 tl ye ihtiyacım var çok acil kredi lazım yardimci olacak birileri varmıdır acaba tşk

 83. nadir yıldız dedi ki:

  10.000 tl askerlik borçlanması için krediye ihtiyacım var kara listedeyim bankadan çekemiyorum hemen emekli olacağım nasıl bie çare vardır

 84. mine dedi ki:

  bende devlet memuruyum benimde tane kredi kartım vardı ama ben taksite böldüm ama tüm maaşıma banka el koydu ben daha sonra taksite böldürdüm ancak öyle kurtuldum ancak öyle temize cıkabilrisinz şuan istedigim kadar kredi cekiyorum ohbe dünya varmıs kredi kartı kullanmayın

 85. Mehmet dedi ki:

  Merhaba bnim su an hicram var bnde su an kredim cekebilirmiyim

 86. NURİ dedi ki:

  BÖYLE BİR ŞEY OLURMU HİÇ BİR İŞ GÜVENCESİ OLMAYANA KREDİ VERİYORLAR DEVLET MEMURUYUM BİR BANKADAN İCRALIK OLDUM MAAŞ ALDIĞIM BANKADANDA KREDİ ALAMIYORUM

 87. MEHMET dedi ki:

  ESRA HANIM MERHABA NASIL SIZINLE IRTIBATA GECE BILIRIM ACABA

 88. atila dedi ki:

  acil bende kredi almak istiyorum icralık ve gecikmiş kredi krtları borcum var nasıl alabilirim saygılar ben şuanda belediyede şöför olarak çalışıyorum

 89. Mehmet turan dedi ki:

  Yasal takipdeyim emekli ve çalışıyorum 50 bine ihtiyaç var. Mehmet Turan

  1. ahmet dedi ki:

   aylıgınızda haciz yoksa tahattüt vermemişseniz kullana bilirsiniz.

 90. Ahmet dedi ki:

  Iyi akşamlar 2 yıl öncesi odemelerimde avukatlık oldum ve Su An hiçbir bankaya borcum yok hepsini kapattım affa göre kredi cekebilirmiyim 10000 çok acil ihtiyacım var

 91. Halil dedi ki:

  Bunu nasıl gerceklestire bikiyoruz icralikm ve her ay maasmdan kesiliyor

 92. Kaan dedi ki:

  Emekli maaşınız varsa, başka bankaya borcunuz yoksa sadece kötü sicil için kredi alamıyorsanız FİBABANK’A gidin maaşınızı aktaracağınızı söyleyin, 10.000 TL kredi 1 saat içinde veriyorlar, biz öyle yaptık. 1 saat içinde kre3dimizi çektik. saygılar

 93. Ömür dedi ki:

  Nasıl veriyorsunuz lütfen bana da cevap yazın

 94. Mustafa dedi ki:

  Sicil affı diye bir şey yok uygulayan banka hiç yok. Devlet memuruyum kart icra takip bir yana. Üniversitede öğrenciyken aldığım kredi yurtlar kurumunun desteğini aldım. Ödemesini geciktirdim diye şuan bana ne kredi ne kart veriyorlar ve hiçbir bankaya borcum yok. Maaşımı aldığım banka bile olumlu yanıt vermedi. Bir nevi iyi oldu kartsız kredisiz yaşamayı öğrendim. Maaşıma göre kendimi ayarlıyorum. Kimse kimseyi kandırmasın, sizde kandırmayın.

  1. Kemal fidan dedi ki:

   Bende devlet memuruyum kedi karım takibe düştü vakif bank yapilandirdim aynı vakif bank maaş alıyorum her ayın 15 de maaşım yatıyor banada vermiyorlar neymiş kredi kartım takibe alınmış yapılandırma yapılmış bu yapılandırma kredi çekmiş gibi satıldığı için kedi olumsuzmus

 95. İcralık Kredi dedi ki:

  Avukatlık icralık durumda olanlara ve sicili bozuklara kredi verilir.

  1. can dedi ki:

   nasıl verilir acaba

  2. yusuf dedi ki:

   hiç bir banka kredi vermiyor ve yapılandırma yapıyorlar fakat ödeme okadarda kolay olmuyor taksit tutarlarını yüksek tutuyorlar

  3. eyüp dedi ki:

   37000 TL avukatlık olmuş kredi borcum var.
   aylık taksitlerle ödeme yapabilirim. Şartlarınız nedir?

  4. Umut Çelik dedi ki:

   Nasıl veriyorsunuz ben icralıklıyım ne kadar veriyorsunuz.

  5. Esra dedi ki:

   Merhaba bana cvp yazarsaniz sartlari konusabiliriz ben de kredi cekemiyorum

  6. Harun Cücen dedi ki:

   Lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim.su anda icralık acil 20000 ihtiyacım var

  7. Ali Rıza Öztürk dedi ki:

   Kredi borclarimin hepsini kapattım konut kredisi almak istiyorum nasıl irtibata gecebilirim sizinle.

  8. mustafa dedi ki:

   2 yıl önce icralik olan dosyami kapattım son 6aydir kredi karti kullanıyorum ama kredi çekimiyorum acil 6000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olun lütfen.

  9. Etem dedi ki:

   Bilgi alabilir miyim

   1. Hizli dedi ki:

    Sicili bozuk olana bankalar veriyo

  10. Hasan derin dedi ki:

   İyi gunler icralık kredim var avukata dusmus bana yardım edebilir isiniz acil 35.000 TL ihtiyacım var

  11. emre dedi ki:

   bana 60 bın lira lazım nasıl iletişime geçeriz

  12. Murat sari dedi ki:

   Nasıl oluyor bende ıcralik dosyam var kredi lazim

  13. ergun dedi ki:

   Mrb ben ergun cesmede ikamet etmekteyim memurum maasimda su an kredi karti borcum vardi kesinti yapiliyor bir tanede bekleyen kredim var bunlari odemek iatiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  14. Fatih dedi ki:

   Icralik kredi banada kredi lazim yardimci olurmusunuz irtibat kurarmisiniz acaba

  15. Özlem dedi ki:

   Nasıl alabiliyoruz

  16. cihan dedi ki:

   2500 maaşla çalışıyorum sicilim bozuk ikıbin tl acil ihtiyacım var 24 ve 36 aya taksit ve senelik ödemeli sagliyabilirmisiniz

   1. Volkan dedi ki:

    Allah yardımcın olsun kardeş 2500 maaş alıyorsun acıl 2000 lazım diyorsun

  17. isa Kutluk dedi ki:

   40 bin tl icra borcum var nasıl yardımcı olursunuz

  18. Mesut dedi ki:

   Banada acil kredi lazim yardımcı olurmusunuz

  19. ziya dedi ki:

   yardımcı olurmusunuz

  20. Erkan er dedi ki:

   Kredı almak ıstıyorum

  21. ylcn dedi ki:

   Nasıl irtibatata gecebiliriz.

  22. aysel dedi ki:

   emeklıyım benım kredı kartı borclarım varlık ta oldugu ıcın kredı cekemıyorum kredı cekmem ıcın ne yapmam gerek

  23. Serdal dedi ki:

   Nasil ve sartlar

  24. Muzaffer dedi ki:

   Nasıl

  25. m.t. emiroğlu dedi ki:

   ne miktarda ne karşılığnda faiz uygunluğu nasıl bilgilendirirseniz

   1. m.t. emiroğlu dedi ki:

    şartlar hakkında bilgi istiyorum

  26. GÖKHAN dedi ki:

   Yapilandirma borclarim var 5 aydir odemiyorum skor puanim 850 20000 tl lazim ssk yok ne yapabilirm

  27. ihsan dedi ki:

   Ben ihsan acil kredi lazim bankaya borcum yok yerler var

  28. Hatice dedi ki:

   İrtibata gecebilirmisiniz lütfen

  29. Sinan dedi ki:

   8 bin lazım yardımcı olurmusunuz

  30. osman iliş dedi ki:

   slm…hocam bana da kredi lazım ayrıntılı konuşma imkanımız var mı..

  31. Orhan dedi ki:

   Nasil veriyorsun krediyi kardesim

  32. umit dedi ki:

   Acil nakit ihtiyacım var dönüş yaparmisiniz

  33. sebahattin dedi ki:

   nasil verilir benim 50 binliraya ihtiyacim var

  34. Fahri akbulut dedi ki:

   Acil 80.000 tl ye ihtiyacım var aylık gelirim 11.000 tl bankalar kredi vermiyor bana takipte olduğum için yardımcı olabilecek birileri varmı acaba (yurt dışında çalışıyorum maaşımı dolar olarak alıyorum)

  35. Esra dedi ki:

   20 binliraya ihtiyacim var acil donus lutfen

  36. tülay dedi ki:

   10.000 tl

  37. Emrah dedi ki:

   Kredi çekmen lazım 15000 tl yardımcı olabilir misiniz.

  38. Fatma dedi ki:

   Merhaba benim 20.000 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

   1. Faruk dedi ki:

    Kredi lazim acil

  39. Akgün dedi ki:

   maaşımdan icra kesilmekte icramı kapatıp ilksandan kredi çekip geri toptan öderim, yardımcı olursanız sevinirim

 96. aslan dedi ki:

  kolay gelsin ismim aslan batman bld çalişan birisiyim 6 yıl çalişiyorum benim yasal takipim var avukatli oldum her ay ödeme yapiyorum 500 tl bana yardımçı olurmusunuz size tlf vereyim

 97. hakki dedi ki:

  Benim sahsi senet borcum vardi maasimdan bi miktar kesiliyodu suan takip var ama maasimdan herhangi bi kesinti yok avukatla anlastim ama borcun ufak bir kismi hala duruyor ama maasimdan herhangi bi kesinti yok kredi notum 1198 acil krediye ihtiyacim var ha bu arada sigortali calisanim kredi cekebilirmiyim cekebilirsem hangi banka kolaylik saglar tsk ederim simdiden

 98. Tolga dedi ki:

  Şuanda kredi borcum icralık durumda 2017 Sicil affından faydalana bilirmiyim ? borcumu 48 ay taksitlendirip ödemek istiyorum.Banka icralık dosyaları kapsamıyor diyor avukatta öyle bu dogrumu yapılandıramaz mıyım ?
  Yapılandırılıyorsa işlemi nerden nasıl yapacağım yada nereye şikayet edeceğim

 99. Erkan dedi ki:

  Su anda icram var ayligimdan duzenli olarak kesiliyo yeni cikan sicil affina gore bankalardan kred i cekebilirmiyim

  1. aylin dedi ki:

   kandırıldık ki belliydi zaten hükümetin bu kez gücü yetmedi bankalara